mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2007, 20:28 
Cytuj  
Chodziło mi o pve a nie o pvp :lol: a resto druid w pvp to moze co najwyzej strzelac smiechem w czasi tanca w tree form.


Ostatnio edytowano 4 maja 2007, 20:46 przez Szlam, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 127
Dołączył(a): 18.11.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2007, 20:46 
Cytuj  
Co sądzicie o używaniu Tranquality na arenie 2v2 będąc feral druidem (blue/green gear, jeśli ma to jakieś znaczenie) w teamie z rogue?

**

Posty: 206
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 4 maja 2007, 22:02 
Cytuj  
IMo Zły pomysł w większości przypadków, lepiej w tym czasie użyć cyclone na jakiegoś niemiłego przeciwnika i w tym czasie leczyć normalnie

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 7 maja 2007, 07:32 
Cytuj  
Arya napisał(a):
Co sądzicie o używaniu Tranquality na arenie 2v2 będąc feral druidem (blue/green gear, jeśli ma to jakieś znaczenie) w teamie z rogue?


IMO dobry :)
grywam czasem rozrywkowo 2x2 z drugim feral druutem i stosujemy prostą taktykę - ubijamy hilera (albo innego clotha) a potem/w trakcie obaj odpalam tranqulity. Bardzo skuteczne na timy typu hiler+2h warek 8)


Posty: 30
Dołączył(a): 15.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2007, 13:10 
Cytuj  
tranq imo sie srednio przydaje w 2v2, zwykle wolę, jak juz to ktos wyzej napisał, rzucic cyclone i leczyc normalnie. Duzo wiecej zastosowań ma w 3v3 keidy jest faktycznie wiele targetow do healowania (5v5 nie gram).
Generalnie bardzo sytuacyjny spell, trzeba wyczuc taki moment i miejsce gdzie mozna pochannelowac dluzej niz 2 ticki zanim ktos przerwie (uprzedze uwage - zawsze uzywam z barkskinem ;) )

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2007, 13:51 
Cytuj  
Mam prosbe:
prosze o podanie zestawu addonow wspomagajacych feral-drooda
tzn zarzadzanie rage .energy .pokazujacych mane w kocie i misku ,
itp .
Dziekuje i pozdrawiam


Posty: 30
Dołączył(a): 15.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 00:23 
Cytuj  
pokazywanie many w formach: Druid Bar
pasek pomagajacy przy sledzeniu "tickow" energy: EnergyWatch

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 09:38 
Cytuj  
newtom napisał(a):
pokazywanie many w formach: Druid Bar
pasek pomagajacy przy sledzeniu "tickow" energy: EnergyWatch


albo pitbull unit frame - pokazuje mane w formach, i bardzo fajnie pokazuje ticki energii (taka smuga na pasku energii) - generalnie, bardzo fajne unit frame http://www.wowace.com/wiki/PitBull

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 08:43 
Cytuj  
no offence - nie boicie sie keyloggerów w tych adach ?

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 09:07 
Cytuj  
Lu napisał(a):
no offence - nie boicie sie keyloggerów w tych adach ?


No offence , ja nie.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 10:07 
Cytuj  
Lu napisał(a):
no offence - nie boicie sie keyloggerów w tych adach ?


Dla przykładu na curse-gaming wszystkie addony są skanowane w poszukiwaniu właśnie keyloggerów czy też innych upierdliwych programów.

SvD.


_________________
Obrazek


Posty: 30
Dołączył(a): 15.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 16:44 
Cytuj  
addony sciagam tylko ze znanych serwisow mających dobra reputacje, nie sciągnałbym niczego z nieznanego zrodla - ale fakt, ryzyko zawsze istnieje.
Szczerze to nie wyobrazam sobie teraz grania bez chocby kilku podstawowych modów ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2007, 09:54 
Cytuj  
Stwierdzilem,ze czas nabic exalted u cenarionow i miec w koncu jakas epicka bron dla dr00ta (staff of natural fury jest u mnie od kilku tygodniu nie do kupienia - ludzie opychaja go sobie nawzajem po gildiach lub znajomych zamiast wystawic na ah) :) Rozwazalem kupno Coilfang Armaments'ow, i zrobienie tej repy w city-style(nawet mining tak robilem :wink: ), ale przynajmniej na Chromaggusie jest ich na rynku za malo aby sie w to bawic - potrzebowalbym ich kilka tysiecy.
W tej chwili mam 6/12k i stad moje pytanie - jaki team najlepiej nadaje sie na farme Steamvaults? (moge przebierac w przedstawicielach wszystkich klas, w prawie kazdym buildzie (warki fury,shadow priesci,enchancement shamani itp.))
1. druid - feral -tank (ja)
2.?
3.?
4.?
5.?

Czy w heroicach przydatniejszy jest inny team?

Pytam tutaj,gdyz ze wzgledu na nagrode za exalted wydaje mi sie,ze druidzi maja najwieksze "parcie" na zrobienie tej repy, i licze na to,ze znajde tutaj jakichs bylych farmerow SV :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 maja 2007, 12:11 
Cytuj  
Piękny ten staffik dla druta :]

http://www.mmo-champion.com/images/news ... /loot4.jpg


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*

Posty: 76
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 23:49 
Cytuj  
witam wlasnie wszedlem druidem do outlandow! i prosilbym o jakis dobry build na feral aby mi sie dobrze moby zabijalo i abym mogl przytankowac troche ;) czy oplaca sie dawac w inna zakladke niz feral?? i jest w feral talent co zwieksza moj healing wiec jak sie zmienie w miska w;acze tem czar co przemienia moj rage w health to czy bedzie mnie to bardziej leczylo! z gory dzieki i sory jak zagmatwalem to troche


_________________
Purpura świadczy o Tobie!

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2007, 08:41 
Cytuj  
Rufen- Ja mam ten sam problem. Jak na razie jade wlasnie na kupowaniu na ah i od znajomych Coilfang armamentow. Kupilem jak dotad okolo 200 i dalo mi to sporo repa..ale kasy tez okolo 1000g poszlo juz chyba albo i lepiej. Brakuje mi jeszcze 10K do exalted.
Rowniez zwracam sie z prosba o jakies podpowiedzi jak najszybciej exalted zrobic. Kasa mi szybko znika jak kupuje te itemki :). Wolalbym wszystkiego co mam nie wydac na to.

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2007, 08:44 
Cytuj  
Flacha napisał(a):
Rufen- Ja mam ten sam problem. Jak na razie jade wlasnie na kupowaniu na ah i od znajomych Coilfang armamentow. Kupilem jak dotad okolo 200 i dalo mi to sporo repa..ale kasy tez okolo 1000g poszlo juz chyba albo i lepiej. Brakuje mi jeszcze 10K do exalted.
Rowniez zwracam sie z prosba o jakies podpowiedzi jak najszybciej exalted zrobic. Kasa mi szybko znika jak kupuje te itemki :). Wolalbym wszystkiego co mam nie wydac na to.

farm Steamvaults ;>


_________________
Obrazek

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2007, 08:57 
Cytuj  
balem sie ze ktos to napisze :P....niestety chyba zostane przy kupowaniu armamentow bo nie mam czasu na ciagle chodzenie do steamvaults.

*

Posty: 69
Dołączył(a): 29.03.2007
Offline
PostNapisane: 14 maja 2007, 09:14 
Cytuj  
Flacha lol , to powodzenia. Jeden run to jakies 2000-2500 repa .


_________________
Obrazek

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 14 maja 2007, 10:39 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
Stwierdzilem,ze czas nabic exalted u cenarionow i miec w koncu jakas epicka bron dla dr00ta (staff of natural fury jest u mnie od kilku tygodniu nie do kupienia - ludzie opychaja go sobie nawzajem po gildiach lub znajomych zamiast wystawic na ah) :) Rozwazalem kupno Coilfang Armaments'ow, i zrobienie tej repy w city-style(nawet mining tak robilem :wink: ), ale przynajmniej na Chromaggusie jest ich na rynku za malo aby sie w to bawic - potrzebowalbym ich kilka tysiecy.
W tej chwili mam 6/12k i stad moje pytanie - jaki team najlepiej nadaje sie na farme Steamvaults? (moge przebierac w przedstawicielach wszystkich klas, w prawie kazdym buildzie (warki fury,shadow priesci,enchancement shamani itp.))
1. druid - feral -tank (ja)
2.?
3.?
4.?
5.?

Czy w heroicach przydatniejszy jest inny team?

Pytam tutaj,gdyz ze wzgledu na nagrode za exalted wydaje mi sie,ze druidzi maja najwieksze "parcie" na zrobienie tej repy, i licze na to,ze znajde tutaj jakichs bylych farmerow SV :)


a u mnie w dłoni earthwarden juz blyska 8) (kupione tylko 2 coifang armamenty reszta to solidna farma)


bierz

maga (owca)
warlocka (banish elementali)
huntera (trap) / shamana (totemy)
i priesta / pałka do leczenia

i wymóg dla Ciebie żebyś chodził w hordziackim odpowiedniku Insygnia of Alliance

omijaj timy, które chcą jak najszybciej dojśc do bosa, ignorują Sireny, , nie znają instancji i chcą iść skrótem na prawo - pewne upierdliwe wipy

najgorsze chwile zapewnili mi rogale, wariorzy ...
i druidzi na healu ;)


btw questy już wszytskie zrobiłeś ?

link jakby co
http://www.wowwiki.com/Cenarion_Expedition

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.