mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 12:57 
Cytuj  
nah :D mam skośne oczy i jestem wysoce wykwalifikowanym farmerem :lol:

*

Posty: 65
Dołączył(a): 25.07.2007
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 13:13 
Cytuj  
Jak dla mnie, ten kto mowi, ze caly urok gry to levelowanie, to... niewazne :D
Wg. mnie, to wlasnie bicie tego calego levela, jest najbardziej skaszanionym aspektem w WoW-ie. Czy nie mozna bylo tego do cholery jakos uproscic? Ustawic maksymalny poziom na 50, a jesli juz mialby byc na 70, to czemu trzeba bic tak od chuja expa? Najgorzej jest na te kilka leveli przed Outlandami - ja grajac, pierwsza postacia, rzucalem kilkuminutowe wiazanki na to wszystko. 300k. expa do zdobycia, za ukonczenie questa 5k, za moba 250... A i tak dobrze, ze gralem Lockiem -przy dobrym buildzie moglem robic rzezie mobow o trzy levele wyzszych. Inne Warrki, Paladyni czy Shamani odpadali przy mnie w przedbiegach. A i tak cholernie mi sie nudzilo. Wlasnie ta dlugosc, odstrasza poczatkujacych (i nie tylko) rekord w biciu levelu 70, to przeciez 4D20H, czyli... 116 godzin przed kompem. I to hardcorowego grania: branie 5 questow na raz (i tak znanych na pamiec) zadnego gadania, handlu, czekania na grupe do instancji. U mnie w gildii bija 70 przecietnie w 12d (288 godzin!) a znam takich, co graja 15d i maja 60 ktorys.
I to jest wg. mnie najwieksza wada: jak juz mowilem, mozna bylo obnizyc maksymalny poziom, albo sprawic, ze bicie tego 70 zajmowaloby powiedzmy 30-40 godzin. Staloby sie cos komus? Chyba nie do cholery!

**

Posty: 230
Dołączył(a): 10.03.2007
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 14:20 
Cytuj  
A mi sie tam podoba lvling :) Levelujesz jak s\ci sie podoba jak Ci sie nudzi to robisz przerwe i tyle :D


_________________
Obrazek

*

Posty: 157
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 14:32 
Cytuj  
ellof napisał(a):
ja nie wiem jak wy to robicie ja z 2 tygodnie robilem 60-61 na poczatku grindując potem troche questowalem.ale i tako to cholernie wolno idzie :(

2 tygodnie? 1 dzien sie robi level w 2 tygodnie to robisz 60 - 70 na luzaku


_________________
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html/13 ... tml?170609

**

Posty: 230
Dołączył(a): 10.03.2007
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 14:36 
Cytuj  
Jakbys zaczynal z 60 to bez doswiadczenia tez by wolno szlo :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 15:13 
Cytuj  
prospec adamantite ore an dana chwile, mozna pare koła zarobic na tym

*

Posty: 65
Dołączył(a): 25.07.2007
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 19:42 
Cytuj  
KELGAR - zauwaz tylko, ze 60-70 to najciekawszy przedzial levelowania. Jak tam dojdziesz, to wiesz ze nie jestes noob, a to "daje takie wewnetrzne samopoczucie" :lol:
Poza tym nie jestes tez smieciem dla Aliantow/Hordziakow i wiesz, ze lada dzien bedzie ten pierwszy Karazhan 8)
Ale zeby bic jeden level dwa tygodnie, to ellofem trzeba byc :lol:


_________________
Alt ellofa

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 20:14 
Cytuj  
Mulger samo dobicie do 70 nie świadczy ze ktoś już nie jest noobem ;p

*

Posty: 65
Dołączył(a): 25.07.2007
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 20:52 
Cytuj  
Dobra. Moje zdanie jest takie - bicie levela Blizzard zrobil z sposob beznadziejny - sie nie zmieni. Po prostu, WoW nie jest gra, do ktorej mozesz siasc jak masz wolna godzinke czy pol. Zeby miec jakies osiagniecia, musisz poswiecic temu z 4-5 godzin dziennie. A jest jeszcze szkola, sen, jedzenie i rodzina.
Ja rozumiem, taka jest istota MMORPG-ow i RPG-ow w ogole, ale spojrzcie na Diablo II - ono daje mnostwo frajdy, niezaleznie od tego, czy siadziesz do niego na pol godziny, czy na caly dzien. W WoW-ie to pol godziny czasami mija, zanim dojdziesz na miejsce robienia questa. No i jeszcze lagi i wszedobylscy "wymiatacze" ktorzy gina po 5 minutach w Kara, wiec tylko gankuja (dzis byl niezly fun w Ratchet: swoim Drutem 19 level przybieglem oddac tam quest patrze - a tam Rogal NE. Nie rusza sie, wiec Bear Form i atak. Dolacza sie jeszcze dwoch, 16 i 23 level, no i tluczemy go tak chyba 10 minut zanim zginie. No i powiedzcie mi, co za n00b odchodzi AFK na terytorium przeciwnika)
Tego sie juz nie da naprawic, ale gdybym mogl zmienic jedna rzecz w WoW-ie, bylby to wlasnie ten cholerny leveling.


_________________
Alt ellofa

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 22:55 
Cytuj  
Mulger napisał(a):
Tego sie juz nie da naprawic, ale gdybym mogl zmienic jedna rzecz w WoW-ie, bylby to wlasnie ten cholerny leveling.
e tam ja bym dwukrotnie przyspieszył bieg z cmentarza i bym zaoszczedził z miesiac gry :wink:

robie heroica czesto w 1.5h i wylaczam. naprawde byle do 70, a potem grasz swoim tempem - wczesniej tez tylko ciezko o party.


_________________
psn

*

Posty: 76
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 26 lip 2007, 08:16 
Cytuj  
Moim zdaniem najgorszy kawalek do levelowania to jest miedzy 50-58 levelem! Pozniej idze jak po masle bo dla mnie levele w outlandach robi sie naprawde szybko!Od 1 do 20-30 levelu tez sie dosc przyjemnie robi levele. Moim zdaniem z wyjsciem dodatku blizz zaniedbal ludzi levelujacych. Bo jesli wiesz ze i tak bedziesz gral powyzej 60lvl to nie ma poco zbierac itemow ze starego kontynentu bo i tak w hellfire wymienisz je wszystkie po paru q.


_________________
Purpura świadczy o Tobie!

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2007, 08:30 
Cytuj  
Ja jakoś 50-58 zrobiłem zaskakująco szybko i bez bólu, kilka runs do BRD i wg poradnika.
Zgadzam się z przedmówcą że za items na starym kontynencie nie ma się w ogóle co oglądać.
Szkoda mi tylko że nie poszedłem ani do LBRS, ani do strat ani do scholo. Nie ma najmniejszych szans na znalezienie takiego party. Wszyscy chcą do BRD, a potem to już welcome to Outland. Najbardziej mi www.zal.pl LBRS, bo hunterem jeszcze przed dodatkiem często tam chodziłem, znam to praktycznie jak własną kieszeń i bardzo to lubiłem. Trzeba czekać aż tam zrobią heroica albo co.


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2007, 08:44 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Ja jakoś 50-58 zrobiłem zaskakująco szybko i bez bólu, kilka runs do BRD i wg poradnika.
Zgadzam się z przedmówcą że za items na starym kontynencie nie ma się w ogóle co oglądać.
Szkoda mi tylko że nie poszedłem ani do LBRS, ani do strat ani do scholo. Nie ma najmniejszych szans na znalezienie takiego party. Wszyscy chcą do BRD, a potem to już welcome to Outland. Najbardziej mi www.zal.pl LBRS, bo hunterem jeszcze przed dodatkiem często tam chodziłem, znam to praktycznie jak własną kieszeń i bardzo to lubiłem. Trzeba czekać aż tam zrobią heroica albo co.

Wszystko, zależy od ludzi na serwerach. na RP/RPPvP imo duzo latwiej znalesc party do starej instancji. Ludziom sie zwyczajnie nudzi. Ile mozna farmić BG/Areny/Coś innego ?

*

Posty: 82
Dołączył(a): 10.02.2007
Offline
PostNapisane: 26 lip 2007, 13:18 
Cytuj  
nie wiem jak wam ale mi sie te questy strasznie dluza :( taki jeden q to mi zajmuje minimum 1h no niestety sie muwie i gralem dalej ale po jednym lvl (60-61)mi sie troche znudzilo siedziec 8h przed kompem a zrobic z 4 q. macie moze jakies rady jak szybko wylevelowac????i jeszcze jedno pytanko czy Joana's guide (chyba sie to tak pisze) jest w jakiej postaci???film, ksiązka ????i jeszcze jedno: czy w tym poradniku jest jak robic poszczegolne q czy tylko napisane (zrob tego i tego q i idz sobie tam. prosze o szybka odpowiedz. z gory thx


_________________
Cashasty is the best!!!!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2007, 13:37 
Cytuj  
ellof napisał(a):
Joana's guide (chyba sie to tak pisze) jest w jakiej postaci???film, ksiązka ????
przewodnik z mapami w formie pdf, nic nie musisz rozumiec, jezdzisz w kazdej lokacji po mapie tak jak jest napisane i robisz to co jest napisane - totalna baznadziejna nuda.
swietna rzecz dla debili :wink:


_________________
psn

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 26 lip 2007, 13:43 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ellof napisał(a):
Joana's guide (chyba sie to tak pisze) jest w jakiej postaci???film, ksiązka ????
przewodnik z mapami w formie pdf, nic nie musisz rozumiec, jezdzisz w kazdej lokacji po mapie tak jak jest napisane i robisz to co jest napisane - totalna baznadziejna nuda.
swietna rzecz dla debili :wink:


Dla ellofa bedzie idealna

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2007, 13:45 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ellof napisał(a):
Joana's guide (chyba sie to tak pisze) jest w jakiej postaci???film, ksiązka ????
przewodnik z mapami w formie pdf, nic nie musisz rozumiec, jezdzisz w kazdej lokacji po mapie tak jak jest napisane i robisz to co jest napisane - totalna baznadziejna nuda.
swietna rzecz dla debili :wink:

Jak lewelujesz 5 z kolei postać, taki guide to poprostu skarb a nie nuda :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2007, 13:46 
Cytuj  
iniside napisał(a):
jak lewelujesz 5 z kolei postać, taki guide to poprostu skarb a nie nuda :P

jak lvlujesz piatą postac to znasz questy na pamięć chyba ze delikwent jest debilem albo ma skleroze albo uzywał poprzednio przewodnika :wink:

przewodnik ten koncentruje się na tym jaka ma byc kolejnosc robienia zeby sie jak najmniej najeździć


_________________
psn

*

Posty: 81
Dołączył(a): 15.08.2006
Offline
PostNapisane: 26 lip 2007, 14:00 
Cytuj  
Cytuj:
mi sie troche znudzilo siedziec 8h przed kompem a zrobic z 4 q.


:lol: :wtf: [/quote]

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2007, 14:57 
Cytuj  
No nie dziw sie jak pewnie wszystkie skille klika to 2 moby go zabija jak mu sie zle pullnie


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.