mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 09:37 
 
Mysle, ze chodzi raczej o przypierdalanie sie do nooba, ktory przypierdala sie do nooba.

Ellof: Jedziesz go - masz +20 do szacunu na tym forum!

**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 09:43 
 
Bez tysiaca postow nie ma co sie odzywac... :lol:


_________________
forfiter

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 10:40 
 
Mysle, ze 1500 to sensowna granica


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 10:46 
 
a jaka jest górna przy której przyjmujemy 100% strolowania :roll:


_________________
psn

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 10:53 
 
Powyzej 4500 - i nie mow ze spodziewales sie innej odpowiedzi :P

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 12:45 
 
Ty Desh to jestes chyba glownym mentorem na tym forum :)

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 12:56 
 
Deshrooma nikt nie przebije , niedlugo gwiazdek zabraknie :)

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.06.2006
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 12:56 
 
No to zaczynam bic te 4500 postow...


_________________
Obrazek
Faustin - 30 level, Jaedenar, Legio Victrix

*

Posty: 65
Dołączył(a): 25.07.2007
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 13:00 
 
Ja tez... :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 13:01 
 
Flacha napisał(a):
Ty Desh to jestes chyba glownym mentorem na tym forum :)
wiesz ogólnie to jest tak że ja gram w tą gre od stycznia 2005. czasem mniej czasem więcej ale w pracy jestem zawsze wiec pisze posty :P

odnosnie noobów i nie noobów moim zdaniem 40 osobowe rajdy to była naprawde charówa, zabawa i wyzwanie i czasem jak słysze o ludziach w 10 czy 25 osobówkach, którzy nie wiedzą co to magmadar to mi ich żal :wink: (mam na myśli głównie pulle na 5 tanków i sytuacje w których 1 healer czy tank decydował o wipe bądz nie wipe 40 osób)


_________________
psn


Ostatnio edytowano 25 lip 2007, 13:04 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 13:03 
 
Deshroom napisał(a):
odnosnie noobów i nie noobów moim zdaniem 40 osobowe rajdy to była naprawde charówa, zabawa i wyzwanie i czasem jak słysze o ludziach w 10 czy 25 osobówkach, którzy nie wiedzą co to magmadar to mi ich żal :wink:


Ogólnie WoW przed TBC i po TBC to zupelnie inne gry. Tamten wspanialy WoW juz nie wroci.

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 13:08 
 
Lil napisał(a):
Deshroom napisał(a):
odnosnie noobów i nie noobów moim zdaniem 40 osobowe rajdy to była naprawde charówa, zabawa i wyzwanie i czasem jak słysze o ludziach w 10 czy 25 osobówkach, którzy nie wiedzą co to magmadar to mi ich żal :wink:


Ogólnie atmosfera gry przed TBC i po TBC to zupelnie inne gry. Tamten wspanialy WoW juz nie wroci.
40tki byly fajniejsze, teraz jak masz retarded guild to jest kapota, wtedy mogles na starcie stracic 5 osob i kilnąć ragniego, teraz na jebanym voidzie stracisz 5 nubow na starcie i sie zesrasz :/ Przynajmniej u mnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 13:09 
 
Lil napisał(a):
Deshroom napisał(a):
odnosnie noobów i nie noobów moim zdaniem 40 osobowe rajdy to była naprawde charówa, zabawa i wyzwanie i czasem jak słysze o ludziach w 10 czy 25 osobówkach, którzy nie wiedzą co to magmadar to mi ich żal :wink:


Ogólnie WoW przed TBC i po TBC to zupelnie inne gry. Tamten wspanialy WoW juz nie wroci.
głownie dlatego, że na moim przykładzie można farmić bez GMa bez wyrzeczeń i niedospanych nocy. jestem casualem, nie mam gildi, nie mam GMa, nie chodze na rajdy, włączam i wyłaczam gre kiedy chce. mam epiki farmie heroici i jestem bardzo zadowolony ze mog esobi ewybierac z kim chce a z kim nie chce grac w 5 osób.

jak skoncze wszystko inne to pewnie pochodze i w 10 czy 25 ale mam taki plan ze dopóki heroic to nie rajdy, jak juz zrobie absolutnie wszystko inne to bede chodzi na rajdy max 2 razy na tydzień

pomijam to że epiki teraz sa dość żałosne kiedyś jak ktos miał epica to było coś teraz każdy ma epiki (czesto gorsze niż blue)


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 13:19 
 
40man raidy mialy to do siebie ze szlo sie praktycznie cala gildia, ludzie robiacy bledy nie wplywali tak strasznie na wynik, teraz wystarczy blad jednego gracza i prawdopodobnie bedzie wipe, za duzo wszytsko plega na sprawnym healu i kontroli dps, poprostu mniej spontanicznej gry, wszytsko musi byc zapiete na ostatni guzik, dlatego cieszy mnie fakt ze sa heroic i ciekawe crafty, Karazhan nerfniety i mozna na spokojnie chodzic nawet z pugami, mam nadzieje ze zapowiadane ciagle nerfowanie instow bedzie, a takie Zul Aman da sporo radochy.
Szkoda tylko ze jeszcze nie zmniejszyli resetu Kara/Grull/Magh do 3dni, al epewnie szybko to zrobia.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 13:23 
 
embe napisał(a):
ludzie robiacy bledy nie wplywali tak strasznie na wynik, teraz wystarczy blad jednego gracza i prawdopodobnie bedzie wipe
kurde no nie wiem to ty chyba rogalem grałeś co jak lezy gdzies z boku w 40tce to niekt nawet nie wie że umarł :D

jak ja robiłem bład w 40tce to sie odwracałem a tam juz było pozamiatane i boss własnie do mnie wracał bo byłem ostatnim który żył :D

żartuje, nie byłem w kaz to sie nie znam :wink:


_________________
psn

***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 13:34 
 
ellof napisał(a):
czar coś ty z ksiezyca zleciales????????z takimi pytaniami to sie nawet nie wysuwaj na tym forum . najlepiej wejdz sobie na wikipedia i tam sobie poczytaj o wowie 8)
PS: jakbys byl nOObem to daje link www.wikipedia.pl


to ze kolga dal ci screenshota z jego wowa nie znaczy ze mozesz juz kozaczyc na forum

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 13:36 
 
Gralem holy priestem i wiem ze jak inny healer cos spieprzyl to dalo si e podciagnac wszystko, teraz jakos widze ze nie ma miejsca na bledy, wszytsko musi grac od poczatku do konca, ile razy byly dosc smieszne akcje na onyxi gdzie totalny burdel powodowal ze na 10% onyxie wykanczal warek jakis dps i jeden healer :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 13:37 
 
No embe gral priestem akurat wiec w sumie cos tam odczuwalo sie jak padal ;-)
Fakt, ze 40tki byly bardziej "epickie". Wiecej = ciekawiej :) No i vent zyl jakos wtedy...teraz to na pugu do Kara zaczyna sie zycie...na Magu czy Gruluu to tylko: cii, szaa, RL tylko mowi itp itd ;-)


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry


Posty: 18
Dołączył(a): 17.06.2007
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 14:04 
 
No cóż, w WoW-ie możesz robić masę różnych rzeczy.
To jest MMORPG więc jeśli naprawdę chcesz wstać z grobu jako Zapomniany, wojować o każdy skrawek ziemi jak Orkowie, żyć w pokoju z naturą jak Taureni i Nocne Elfy, wysysać magię z żywych istot jak Krwawe Elfy, być dzikim Trollem i mówić jak Troll (nie jak forumowy ale WoW-owy, kultowe zdanie kolegi trolla kucharza: Me likes peanut butter and nuts! po czym przyrządził orzeszki! Nie mogłem uwierzyć że jest przepis na jakiekolwiek orzeszki ale jednak), pooglądać Stormwind wielką dumę ludzi od wewnątrz jako jeden z członków Sojuszu [czyt. krasnolud, gnom, nocny elf czy człowiek] lub zobaczyć zaawansowaną duchownie i technologicznie cywilizację Draenei to trafiłeś dobrze.

Pamiętaj, oprócz tego że możesz zagrać np. Trollem wojownikiem możesz być całkiem dobrym kupcem handlującym minerałami i pancerzami i umieć udzielić pierwszej pomocy koledze z drużyny.
Równie dobrze możesz odpocząć od zawieruchy wojennej, przygód w instancjach i raidach oraz w PvP możesz ugotować sobie coś smacznego (pamiętaj to jedzenie istnieje tylko w WoW-ie :) ) lub iść na rybki.

Jak widzisz masz tu mnóstwo do roboty, dorzuć do każdej z tych czynności zaufaną drużynę kolegów i masz zabawę na długie miesiące.

Szukając dużej ilości polaków Hordziaków polecam server RPPvP The Venture Co. (The Venture Company to taka firma goblinów, znajdziesz ich wszędzie, począwszy od Mulgore - krainy Taurenów na Outlands kończąc).

Szukając dużej ilości polaków "Alliantów" udaj się na server Earthen Ring RP (Earthen Ring to organizacja zrzeszająca potężnych szamanów Hordy, jest jedną z niewielu organizacji działających w sercu Hordy, należą do niej Orkowie, Trolle i Taureni.

Pozdrawiam Witch Doctor Zul'Jin!

PS. Nigdy nie piszcie ORKI, prawidłowa forma to ORKOWIE.
Orki to są takie ssaki...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 14:27 
 
embe napisał(a):
Gralem holy priestem i wiem ze jak inny healer cos spieprzyl to dalo si e podciagnac wszystko, teraz jakos widze ze nie ma miejsca na bledy, wszytsko musi grac od poczatku do konca, ile razy byly dosc smieszne akcje na onyxi gdzie totalny burdel powodowal ze na 10% onyxie wykanczal warek jakis dps i jeden healer :lol:

MC i onyxia to bylo przedszkole, ktore uczylo ludzi grac. W naxx nie bylo miejsca na bledy :wink:


_________________
cypis#2942
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.