mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 12
Dołączył(a): 8.12.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2007, 08:22 
Cytuj  
Polecam przeczytać ten topic Raiding With Felguard (SSC, TK, Hyjal, BT) dla poszerzenia poglądów na temat buildów do PVE ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2007, 12:24 
Cytuj  
polecam zwrocic uwage na to, ze ten czlowiek moglby nie byc drugi a pierwszy na dmg liscie gdyby uzywal odpowiedniego builda. Poza tym buildy do pve zaleza w duzym stopniu od gearu - jesli nosisz pelne t5 to zaczyna oplacac sie isc w destruction albo demo bo zaczynasz miec duzo crita z ktorego nie korzystasz jako affliction.

gosc napisal ze ma 1900 shadow dmg. to znaczy ze bez peta i buffow ma pewnie z 1300. Ja uwazam ze jak sie tyle osiagnie to mozna myslec o respecu na cos innego niz affli. Wczesniej jesli chce sie wyciagnac jak najwiecej ze swojego builda to bez 41/x/x jest syf.


_________________
Obrazek
Obrazek


Posty: 12
Dołączył(a): 8.12.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2007, 12:59 
Cytuj  
Zgadza się, sam gram w Affi, post miał na celu pokazanie, że w Demo również można robić dps. Jeśli poprzeglądasz screeny to na większości jest 1 a nie 2 ;) a jego koledzy po fachu wcale nie mają gorszego gearu.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2007, 13:44 
Cytuj  
tak, ale na WWS jest zwykle drugi, WWS uznaje za dokladniejszy. ;)


_________________
Obrazek
Obrazek

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2007, 18:24 
Cytuj  
Dokladniej czemu aff >all ?

Scc

Hydros > sama walka ze strony locka to banish spamow i dps boss'a i dps nie zbaniszwanych.+ aff doty na bossie wciaz dzialaja kiedy dps spamy. kiedys zostaniesz zamkniety w ta kulke wciaz doty dzialaja.

leo> caly czas moze mozesz trzymac doty na bossie bez wiekszego ryzyka ze podczas wipe agro zlapiesz agro

lurker> multi targeting kiedy innni uciekaja prze sprout itp twoje doty nadal dzialaja.

karathes> multi doting >all

Tidewalker> to samo co z hydrosem jak dostaniesz watergrave doty wciaz dzialaja. Ale jednak w tej przede wsztkim liczy sie aoe wiec tak naprawde kazdy build jest dobry.

Lady V > W tej walce czesto trzeba od czegos uciekac szybko biec itp (doty wciaz dzialaja)

the eye

A'lar > faza 1 to wiadomo :P p2 pelno addow do dotowania duzo pozliwosci poruszania sie przez to ze nie trzeba stac w miesjcu i bez przerwy castowac.
l
lootreaver > lol

high astromancer > aoe :P

keal > tu przede wszytki liczy sie mobilosc i multi dotin.

Hyjal

tak naprawde Tu liczy sie skutecznosc na falach :P a wiadomo ze wtedy Ruin>all > jedyne miejce gdzie build 0/40/21 jest najlepszy.

Rage Winterchill > jednak tu 21/40
Anetheron > sam nie wiem :P
Kaz'rogal > dark pact >all
Azgalor Killed > duzo uciekania przed rain of fire = aff

Archimonde 100% random dla dps tak naprawde ale tak czy siak jak cie wywali w powietrze to wciaz doty dzialaja

itp itd :P

kazdy dobry raid wedlug mnie powinien miec przynajmiej 3 lockow

1 aff 3/3 w malection czy jakos tak +3% dmg do cos
2 aff 5/5 5-% do dmg
3 destro jak najwiecej +crit i hit Genialany Boost dmg Dla innych lock'owi s.pristow gdy crituje.


_________________
Retired
lock 70
mage 70
rogue 70

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2007, 18:33 
Cytuj  
na archimonde to tylko affliction, magowie/destrolocki caly czas musza spieprzac przed ogniami


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2007, 17:52 
Cytuj  
Moze ktos podac sensowny build dla warlocka do pvp. Chyba probowalem wszystkiego.

SL i siphon life niby dobre... ale jakos nei czuje sie bez fel guarda. Za dlugo nim gralem. Interesuje mnie build z fel guardem. A gdzie pozostalem 20 punktow wpakowac ktos ma jakas rade?


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2007, 18:07 
Cytuj  
felguard jest do dupy do areny i wybierajac go gimpujesz sie

ale jak chcesz to mozesz albo 20/41 albo 5+/41+/11


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2007, 18:10 
Cytuj  
lol widac ze nie jestes zbyt ambitnym graczem :roll: bez fellguarda sie nie czuje :P


no jak dla mnie jesli juz idzien w te 41 w demo to sa chyba tylko 2 opcje

20/41/0 lub 7/41/13 co do samego pvp lock na bg'ach jest dobry w kazdym buildzie jednak na arenie wedlug mnie najlepszym buildem bedzie 27/34/0 po prostu maksymalna przezywalnosc :)


_________________
Retired
lock 70
mage 70
rogue 70

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2007, 18:18 
Cytuj  
Moze po tym patchu zmienicie zdanie... Bo doty zostana oslabione... poniewaz resislance zacznie tez na nie dzialac... czyli cos kolo 10% dmg mniej na dota.

A fel guard ma swoje obrazenia krytem zadaje 900/1000. Niewazne moze zmienicie zdanie. Niechce sie chwalic czy cos ale raczej locki z sl i siphone dostaja odemnie...

Natomiast problem mam z rogalami i z dobrze ubranym warkiem... :( taki build juz mialem 20/41/0 ale chodzi mi o dokladne rozdanie punktow w affli. Na koncu daje enpowered corruption ale nie wiem czy night fall... czy 20% wiekszy zasieg co na arenach mi pomaga niesamowicie.


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2007, 18:28 
Cytuj  
Nie sadze ze cokolwiek w wowie w tej chwili jest w stanie pokonac locka SL/SL z 13k hp unbuffed, 400+ resilience, 1100 spellpower selfbuffed i felhunterem.

odkad uzywam takiego builda do pvp jeszcze nikt 1v1 nie byl w stanie zabrac mi 50% hp. co do arenowania takim buildem to trzeba sobie uswiadomic jedno - twoim zadaniem nie jest robienie lepszego dps niz MS warrior, tylko CCowanie wszystkiego co popadnie i supportowanie dpsu swoimi dotami. Ewentualnie jesli grasz 2v2 z healerem to gracie na przezywalnosc, czyli drainujesz spokojnie mane healerowi z przeciwnej druzyny i jak skonczysz to zaczynasz drainowac hp.
wygrana w 19/20 przypadkow.


_________________
Obrazek
Obrazek

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2007, 18:36 
Cytuj  
Ash napisał(a):
Nie sadze ze cokolwiek w wowie w tej chwili jest w stanie pokonac locka SL/SL z 13k hp unbuffed, 400+ resilience, 1100 spellpower selfbuffed i felhunterem.

odkad uzywam takiego builda do pvp jeszcze nikt 1v1 nie byl w stanie zabrac mi 50% hp. co do arenowania takim buildem to trzeba sobie uswiadomic jedno - twoim zadaniem nie jest robienie lepszego dps niz MS warrior, tylko CCowanie wszystkiego co popadnie i supportowanie dpsu swoimi dotami. Ewentualnie jesli grasz 2v2 z healerem to gracie na przezywalnosc, czyli drainujesz spokojnie mane healerowi z przeciwnej druzyny i jak skonczysz to zaczynasz drainowac hp.
wygrana w 19/20 przypadkow.


Po pierwsze primo. Wszystko sie latwo pisze, ja nie mam jeszcze takiego sprzetu jak ty piszesz. Wiec automatycznie drain life i siphon life zabieraja mniej niz ci sie wydaje.

Po drugie primo... to ty tak uwazasz sproboje sie zmierzyc z podobnie osprzeconym rogalem (z imp ambushem) albo warriorem z 2h mieczem cos kolo 120 dps i mortal strikiem. Tym bardziej jak juz pisalem po patchu woj ktory bedzie mial 400 resislance to ponad 10% mnioej kazdy dot bedzie mu zabieral wiec juz tak rozowo nie bedzie


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2007, 18:39 
Cytuj  
ja jestem zdania ze ten resilience nerf niczego nie zmieni, warlock i tak bedzie ownowal i tak, tylko ze pozostale klasy beda mialy jeden mniej pretekst do whine'owania.


_________________
Obrazek
Obrazek

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2007, 18:40 
Cytuj  
A powiedz mi co robisz spotykajac szamana albo priesta ktory notorycznie zdejmuje soul linka z ciebie i wszystkie buffy. Osobiscie mam problemy zshadow priestem ktory mnie dispeluje :(


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2007, 18:41 
Cytuj  
Soul linka sie nie da dispellnac.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2007, 18:45 
Cytuj  
drain life robie, a co mam robic. skillcoil, fear i drainowanie w miedzyczasie. Shadowpriesta najlatwiej rozlozyc ignorujac jego dmg, fearnac go i wydrainowac mu mane. Pozniej mozesz go sobie wandowac.

Szaman jest popieprzony, tzn resto szaman. Kazdy inny to po prostu drain, ale resto jest po prostu ciezki do zabicia, ale na arenie rozwiazanie jest proste - drain mana, pozniej drain life.


_________________
Obrazek
Obrazek

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2007, 18:51 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
A powiedz mi co robisz spotykajac szamana albo priesta ktory notorycznie zdejmuje soul linka z ciebie i wszystkie buffy. Osobiscie mam problemy zshadow priestem ktory mnie dispeluje :(


aha no to kolega widze duzo gra warlockiem, soul link sie dalo dispelowac w jakims patchu przed mc?


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2007, 19:00 
Cytuj  
No to dziwne :P ale jakos SL znika ze mnie. Pozatym mozemy sie przekomarzac kto i kiedy jest lepszy, ja juz napisalem latwo to wszystko sie pisze.

Priest tez ma mana burn... szczegolnie jak idzie w discipline ale nie tylko. Ma silence moze z siebie dispelowac doty... Wiec nie wiem do czego zmierzasz...

Kazdy moze wygrac zarowna jak i przegrac


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2007, 19:02 
Cytuj  
dobszszszsz


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2007, 19:06 
Cytuj  
nie mow ze przegrywasz walke na wymanowanie z kimkolwiek ;]

Life Tap, motherfucker, do you use it?
a Soul Link znika jak ktos oneshotnie twojego pokracznego lolguarda ;]


_________________
Obrazek
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.