mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2004 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 101  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 12:04 
Cytuj  
Powiedziałbym, że w tym sezonie dobrze wyposażony i grający druid lub szaman jest lepszym wyborem niż palek. W niektórych sytuacjach lepszy jest palek a w innych druid, ale wg. mnie bardziej uniwersalnym partnerem dla warriora jest ten drugi. Nie gram ani jednym ani drugim, ale biorąc pod uwagę populacje warlocków, CoT i brak mozliwości usuwania klątw mogą byc dla palka dość uciążliwe.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 12:12 
Cytuj  
jeszcze jedno nubiarskie pytanie, bo nie moge sie doczytać.

czy rating wpływa na ilośc punktów które sie dostaje za gre ?

tzn rozumiem że jest jakoś np tak:

rating 1400 win 10 pkt
rating 1500 win 15 pkt
rating 1800 win 20 pkt

tak ?


_________________
psn

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 12:17 
Cytuj  
sam rating nie, ale roznica miedzy ratingiem przeciwnika a twoim
sa kalkulatory online co ci licza o ile ci rating skoczy/spadnie jak wygrasz/przegrasz z kims na jakim ratingu, wprowadzajac wlasny rating wczesniej


_________________
Nat is fat

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 12:21 
Cytuj  
nat napisał(a):
sam rating nie, ale roznica miedzy ratingiem przeciwnika a twoim
sa kalkulatory online co ci licza o ile ci rating skoczy/spadnie jak wygrasz/przegrasz z kims na jakim ratingu, wprowadzajac wlasny rating wczesniej
mam team z ratingiem 1430 - takie tam testy itp, nie szło za dobrze. czy osoba która dołącza ma jakiś dyskomfort że jest niski rating ?


_________________
psn

**

Posty: 223
Dołączył(a): 16.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 14:51 
Cytuj  
Jedynie taki ze w oknie pvp lepiej wyglada wysoki rating niz niski.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 14:53 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
mam team z ratingiem 1430 - takie tam testy itp, nie szło za dobrze. czy osoba która dołącza ma jakiś dyskomfort że jest niski rating ?

Moze miec dyskomfort psychiczny ze dolacza do nooba ;). Ale np po kilku zwycieskich walkach moze poczuc sie wrecz komfortowo ze bez niej przegrywales, a z nia wygrywasz, bo proste wnioskowanie, uswiadamia ja ze to ona jest taka wyjebista i wszystko dzieki niej ;).


Posty: 2
Dołączył(a): 19.09.2007
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 15:14 
Cytuj  
moze tez sie okazac ze z nim Ci idzie znacznie lepiej niz z poprzednikiem z ktorym robiles areny wiec wtedy wyjdzie na to ze to osoba z ktora wczesniej grales to jakis noobek :)
ja osobiscie czułbym jakis dyskomfort tylko wtedy gdy bym dołączył do teamu z ratingiem ponizej 1400 :D


_________________
http://bux.to/?r=vandalss
kasa za otwieranie stron www :O
tego jeszcze nie bylo :O

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 15:57 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
mam team z ratingiem 1430 - takie tam testy itp, nie szło za dobrze. czy osoba która dołącza ma jakiś dyskomfort że jest niski rating ?


Dyskomfort? Jeśli ktoś podchodzi do tego na zasadzie "jestem pro, imba, bóg_wie_co" i ważne dla Niego jest by wygrywać, to pewnie tak. Wiadomo, że najpierw trzeba się "dograć" - sam zaczynałem od bilansu 3-30 po pierwszym dniu, a potem wyciągnęliśmy to na dodatni bilans. Zero napinki i śmiech zamiast złości gdy w głupi sposób przegraliśmy walkę.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 15:58 
Cytuj  
polecam rozgladac sie za teamami na arenki z high ratingami na relamach skad jest prowadzona migracja. na grim batolu udalo mi sie z kumplem kupic za 250g 2/2 rating 1950 i niewiele drozej 3/3 2050 :)
ludzie ktorzy zmieniaja realm sprzedaja teamy za smieszna kase - byleby tylko zdobyc jakies goldy za cos co i tak nie przechodzi przy transferze :)

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 16:15 
Cytuj  
ehh wlasnie tyle beda warte minimalne ratingi na zakup broni po patchu 2.3


_________________
Nat is fat

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 17:44 
Cytuj  
Cytuj:
Drysc na forum wyjawił kolejne informacje na temat arena seasonu 3. Zapowiadane wymagania ratingu będą działać w sposób podobny do starego honor systemu, a więc dany rating będzie wymagany jedynie do kupna ekwipunku dodanego wraz z rozpoczęciem sezonu, jednak zakupiony już przedmiot będziemy mogli używać niezależnie od naszego ratingu. Bornakk napisał że Blizzard nie planuje wraz z wyjściem nowego sezonu resetować zdobytych dotychczas punktów za areny czy battlegroundy, a więc już teraz możemy zacząć zbierać punkty na trzeci pvp arena set. Potwierdzono również informacje, że set z pierwszego sezonu będzie dostępny za punkty honoru, nie za punkty z aren. Dotyczy to również broni. Niestety, data rozpoczęcia trzeciego sezonu nie jest jeszcze znana.

ffs.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Posty: 37
Dołączył(a): 18.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 17:49 
Cytuj  
Kupno teamu z wysokim rankiem to kiepski pomysl. Dostaniesz po dupie od kazdego i sie zniechecisz. Lepiej duzo i solidnie pograj na tym 1400. Progres murowany

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 18:52 
Cytuj  
Co prawda to prawda ale ja wczoraj zaczalem grac dla zabawy 2/2 z kumplem ktory jest w zielonych crapach (rogal) i nie kazalem mu nic robic.
Sam przebilem sie od 1400 do 1700... ale na tych ratingach z moim sprzetem nie byl to wielki wyczyn =/ wniosek z tego ze jednak poki co ze na tych ratingach gear>dobranie klas

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 20:07 
Cytuj  
Icekk napisał(a):
wniosek z tego ze jednak poki co ze na tych ratingach gear>dobranie klas

jak dla mnie to: setup klas > skill > gear

niestety wow jest bardzo kiepsko zbalansowany, kazda bgrupa drabinka 2/2 i w pierwszej dziesiatce jest 5-8 lockow a przeciez jeszcze mozna zmieniac gear na ten z shadow resistem

skill raczej nie wymaga komentarza, niestety posiadajac podobny sprzet mozemy ograc niektore setupy a od innych dostac wpierdol bedac zupelnie bezsilnym bo dane kombo jest od nas lepsze/gorsze

co do gearu to kazdy mniej wiecej dysponuje podobnym, wow to gra typu newbie friendly wiec nie trzeba zapieprzac 2 lata zeby moc sie zrownac z kims gearem, wchodzi nowy sezon, kupuje sie 3 party gearu z tego sezonu, pare dni afk na av i sprzet za honor uzbierany, ludzie maja juz pelny gear uzbierany i 5k na kolejny sezon a ten pewnie dopiero za 2 miechy
oczywiscie mozna powiedziec ze gra 24/7 i czyszczenie illidana da lepsze itemy ale na pewno roznica w sprzecie uzyskanym taka gra spowoduje duzo mniejsza przewage nad przeciwnikiem niz zwykly dobry uklad klas w druzynie


_________________
Nat is fat

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 20:59 
Cytuj  
@up z pve poza Trinketami/Ringami raczej nie ma nic do PvP bo nie ma Resilience. (no poza Self enchatami za repa).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 21:01 
Cytuj  
zapomniales o broniach...


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 21:07 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
zapomniales o broniach...

Pokaz mi jedna bron z SSC, TK, lepsza od S2 ?
o BT i Hyjal nie mowie, bo ich odpowiedniki dopiero w S3 beda.
IMO ja bym wolał bron z Areny do PvE niz PvE wepon do PvE.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 22:47 
Cytuj  
Wlasnie dlatego od TBC stracilem motywacje do robienia PvE... Przynamniej wyzej niz Kara najzwyczajniej nie chce mi sie isc.

Zawsze to bylo dla mnie tak: raidowales zeby miec dobry gear, ktory pozniej pozwoli byc ci coraz lepszym tam gdzie zaczyna sie prawdziwa rywalizacja - w PvP.
Oczywiscie zdobywanie itemow do PvP poprzez honor i Areny tak jak ma to miejsce obecnie, powinno pozostac niezmienione. Po prostu uwazam, ze do PvP powinien nadawac sie sprzet zarowno z PvE jak i z PvP, tak aby ludzie mogli sobie wybrac jak go zdobyc. Imo problem rozwiazaloby dodanie resilence na PvE gear.

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 22:56 
Cytuj  
oczywiscie ze mowimy o BT/Hyjal w takim przypadku, lepsze gildie juz do ssc/tk nie zagladaja
albo idziesz po hardcorze i jedziesz top dkp w top gildii na serwie zeby miec te 2-3 itemy lepsze do pvp(bron,bizuteria) albo lepiej odpuscic i grac 3 godziny w tygodniu na caly merciless secik z kolegami
wypuszczony content zawsze bedzie wyprzedzac o jedna epoke ten sprzet z aren, wiec mimo to ze ten sprzet nie bedzie nastawiony pod pvp bedzie w pewien sposob lepszy, a w szczegolnosci dla klas ktore rzadko ida na pierwszy ogien typu mag pala lock


_________________
Nat is fat

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2007, 00:09 
Cytuj  
A wiesz ilu ludzi sposrob 9mln chodzi do Hyjal/BT ?
No wlasnie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2004 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 101  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.