mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 12:58 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Zapomniałeś o recklesness + execute dzieki ktorym wyciąga 2k+ dps na ostatnich 20%.
a to ja nie wiedziałem że to maja tylko fury warriorzy
tak tak, i wyciągają dużo na końcu jak jest juz blisko do epików i co pół godziny mają imba dps przez kilka sekund wiec nie wolno wipowac bo sie marnuje niepotrzebnie
ja tam jeszcze miałem taki Deathwish Arms/Fury wariorem i to był taki ala AR rogala tyle, że gorszy bo nie ma feinta i vanisha wiec trzeba uważac żeby sie mob nie odwrócił i nie zemscił - tez jest duży dps z tego


_________________
psn

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 13:09 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Shadhun_ napisał(a):
Zapomniałeś o recklesness + execute dzieki ktorym wyciąga 2k+ dps na ostatnich 20%.
a to ja nie wiedziałem że to maja tylko fury warriorzy
tak tak, i wyciągają dużo na końcu jak jest juz blisko do epików i co pół godziny mają imba dps przez kilka sekund wiec nie wolno wipowac bo sie marnuje niepotrzebnie
ja tam jeszcze miałem taki Deathwish Arms/Fury wariorem i to był taki ala AR rogala tyle, że gorszy bo nie ma feinta i vanisha wiec trzeba uważac żeby sie mob nie odwrócił i nie zemscił - tez jest duży dps z tego


Desh belive it! :P Fury warrior może naprawdę topowy dps wyciągnąć, zwłaszcza jak ma w party szamana. Kiedy może zrobię dla staruszka screena to uwierzy :] .
I jak to mój gm powiedział jak na starcie na gruulu zrobiłem 1,5x dmg drugiego na liscie (też warriora tyle, że arms :P) white dmg :P (potem po 30s-45s dead, but cr ftw): we've wiped alot today, but we've learned one important thing - always give warriors wf :D .


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 13:11 
Cytuj  
@up
każda klasa moze byc top, zalezy z kim sie konkuruje. ja poprostu uważam że bycie fury warriorem to straszna strata dla gracza bo arms jest imba w pvp a tank imba w pve. np uważam za granie rogalem za straszną nude w pve i nim nie gram pve. to że masz top dps oznacza tylko to że inni byli gorsi.

ide na zajęcia bo siedze w bibliotece.

znalazłem taki komentarz pod tym filmem z youtube, ogladac nie mam teraz czasu
"This is coming from a Fury warrior myself. This is nothing new tbh, this fight is damage amplified, as well as no holding back in aggro, which is one of the main problems Fury warriors face. If you look closely, the Rogue keeps up with him and passes him for a few seconds, then the rogue dies, (fail!)."

na youtube można znaleźć analogiczny film dotyczący każdej klasy


dobrze ze bronicie warriora choćby był fury - każdy gracz wow predzej czy później zrozumie że warrior to najfajniejsza klasa i chyb anajbardziej wymagajaca od operatora :wink:
ciesze sie że nia gram od bety


_________________
psn

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 13:22 
Cytuj  
A ja powiem, że dupa nie wiem jakie crity by musiał mieć ten rogal, żeby dogonić warriora, który nie musi się limitować w agro, wali dość często ww i cleavem pare mobów.
Miałem ten filmik na dysku i o ile pamiętam to na dmg meter był warr, a za nim pustka :P .
Ja wolę warriorem robić dmg jak ktoś woli tankować to niech tankuje lepiej dla mnie :P .


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 13:25 
Cytuj  
Kefas napisał(a):
A ja powiem, że dupa nie wiem jakie crity by musiał mieć ten rogal, żeby dogonić warriora, który nie musi się limitować w agro, wali dość często ww i cleavem pare mobów.
Miałem ten filmik na dysku i o ile pamiętam to na dmg meter był warr, a za nim pustka :P .
im gorszy dps meter tym lepszy własny wynik :wink: przecież nie wiesz jak był ustawiony jego dps meter i jak z kim sie synchronizował
ogólnie wogóle mnie to nie grzeje bo dps to wyłacznie gear a nie skill

wazne, że znalazłes swoje miejsce w wow - jak to mowią całe zycie w dupie bossa :lol:, ale dokładnie masz racje :wink:


_________________
psn

*

Posty: 93
Dołączył(a): 24.03.2007
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 13:30 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
@up
każda klasa moze byc top, zalezy z kim sie konkuruje. ja poprostu uważam że bycie fury warriorem to straszna strata dla gracza bo arms jest imba w pvp a tank imba w pve. np uważam za granie rogalem za straszną nude w pve i nim nie gram pve. to że masz top dps oznacza tylko to że inni byli gorsi.

ide na zajęcia bo siedze w bibliotece.

znalazłem taki komentarz pod tym filmem z youtube, ogladac nie mam teraz czasu
"This is coming from a Fury warrior myself. This is nothing new tbh, this fight is damage amplified, as well as no holding back in aggro, which is one of the main problems Fury warriors face. If you look closely, the Rogue keeps up with him and passes him for a few seconds, then the rogue dies, (fail!)."


na youtube można znaleźć analogiczny film dotyczący każdej klasy


dobrze ze bronicie warriora choćby był fury - każdy gracz wow predzej czy później zrozumie że warrior to najfajniejsza klasa i chyb anajbardziej wymagajaca od operatora :wink:
ciesze sie że nia gram od bety


Fury warrior bardzo czesto( a wrecz najczesciej) rzadzi w dps u nas i w kazdym rajdzie mamy 2 .Gear wszyscy maja taki sam (wiekszosc t6) skillem tez raczej zaden rogue warlock nie odbiega (sa to ludzie co graja od 2 lat wiec raczej wiedza wszytko o tych klasach)Jako gildia istnijemy tez od dwoch lat atm czyscimy black temple/mh w dwa dni wiec
ciezko zarzucic ze sa tu jacys ludzie co sie nie znaja brak im skilla:)
Tak wiec przyjmij do waidomosci ze fury warek jest imba jako dps w rajdach.
Cytuj:
rajduje rzadko bo nie wytrzymuje wiecej niż 2 godziny na raz. badge zbieram na zapas, nethery na kraft

rajdy ograniczam do oblukania bossa jeden raz potem sie juz nie zapisuje. epiki mam w dupie, na graty nie narzekam


Tak wiec o rajdach i dps fury warka w nich nie masz pojecia:)


_________________
Vercin

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 14:41 
Cytuj  
musze sie zgodzic z vercinem, nasi furiaci ownuja damage metery


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 18:17 
Cytuj  
Dziękuje za opinie na temat dps warriora.

napisze ostatni raz - licze że wystarczajaco klarownie - nie chodzi o dps, chodzi o rolę jaką pełni dps w rajdzie. dps to taka przystawka.

jeszcze raz napiszę, że uważam że fury warrior to najnudniejszy wybór (rogue czy mag nie ma wyboru, warrior ma)- bo można byc MS w pvp albo tankiem w pve.

powtórze, że to że nie chodze często na rajdy nie oznacza, że nie chodziłem kiedyś, natomiast rok codziennego siedzenia i farmienia epików mi wystarczył żeby zostać casualem. Widzałem dps metery i u nas fury warriorzy wypadaja mizernie vs np rogue, pewnie mamy miernych fury warriorów.

ostatni raz wyłoże moje zdanie, odradzam fury spec jako moim zdaniem najnudniejsza formę grania warriorem, a sam dps jako najnudniejsza formę grania w wow

wszystko moim zdaniem


_________________
psn

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 19:25 
Cytuj  
To co dla ciebie jest nudne dla innych jest ciekawe. Ja osobiście wolę 100 razy bardziej stać w dupie bossa niż przy jego narządzie rozrodczym :P . Jedni są 'urodzeni' żeby robić dmg inni żeby go otrzymywać. JaK dla mnie robienie dmg - widzenie dużych cyferek pojawiających się szybko etc jest bardziej interesujące niż stanie przed bosem i spamowanie shield block, shield slama, revenge, hs/devastate. Ale to tylko moje zdanie.


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 19:31 
Cytuj  
Kefas napisał(a):
To co dla ciebie jest nudne dla innych jest ciekawe. Ja osobiście wolę 100 razy bardziej stać w dupie bossa niż przy jego narządzie rozrodczym :P . Jedni są 'urodzeni' żeby robić dmg inni żeby go otrzymywać. JaK dla mnie robienie dmg - widzenie dużych cyferek pojawiających się szybko etc jest bardziej interesujące niż stanie przed bosem i spamowanie shield block, shield slama, revenge, hs/devastate. Ale to tylko moje zdanie.
to jest Twoje a tamto moje. Ty piszesz o swoim w swoim poście, a ja o swoim w moim - i tak trzymaj, bo jak ja zaczne pisac w swoim poscie co Ty myslisz to zaczniemy dyskusje od poczatku :wink:


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 19:47 
Cytuj  
Problem w tym, ze Ty na podstawie osobistych odczuc twierdzisz ze fury warrior robi kiepski dps, co jest bardzo dalekie od prawdy. To tak jakby druid pisal cos w stylu 'nie lubie leczyc, wiec druid posysa w healingu'.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 20:14 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Problem w tym, ze Ty na podstawie osobistych odczuc twierdzisz ze fury warrior robi kiepski dps, co jest bardzo dalekie od prawdy. To tak jakby druid pisal cos w stylu 'nie lubie leczyc, wiec druid posysa w healingu'.
to moze mnie zacytujesz, bo mam wrażenie że masz problem z czytaniem ?

bo ja przejżałem dwie ostatnie strony tego topicu i nie znalazłem czegokolwiek na temat mojej krytyki dps fury warka oprócz tego że sa lepsze klasy do robie nia dps i nawet tam nie ma nic o dps jako liczbach tylko raczej o narządziach typu vanish czy feint i pisząc o heroicach gdzie cc jest ważne. oczywiście dalej uważam że fury jest zajebiscie nudne
Deshroom napisał(a):
ja ogólnie trzymam się z dala od dps warriorów, dps druidów i dps shamanów bo nawet jesli sa imba to inne klasy z tym samym gearem sa poprostu imo lepsze.


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 20:21 
Cytuj  
Prosze:
Cytuj:
nie uważam ze nie ma szans uważam, że sa lepsze klasy do robienia dpsu np ze zgledu na rage

Cytuj:
warrior to bardzo potrzebna klasa, tyle ze nie fury

Cytuj:
imo fury warrior to kupa, granie fury to sprowadzanie warriora do poziomu rogala tymczasem warrior może pełnic naprawde ważna role w pve, byc tankiem.

itp, itd.
Eot z mojej strony, bo dyskusja z Toba mija sie z celem.

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 20:51 
Cytuj  
Cytuj:
sa lepsze klasy do robienia dps

Na czym ta lepszość polega? Jak jesteś pierwszy w dps (co mi się często zdażało) to chyba znaczy, że nie ma lepszych ode mnie przynajmniej w rajdzie, w którym ztopowałem dmg meter. Mogę się zgodzić, że są klasy, które mają łatwiej robić dps.


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 20:56 
Cytuj  
Kefas napisał(a):
Cytuj:
sa lepsze klasy do robienia dps

Na czym ta lepszość polega? Jak jesteś pierwszy w dps (co mi się często zdażało) to chyba znaczy, że nie ma lepszych ode mnie przynajmniej w rajdzie, w którym ztopowałem dmg meter. Mogę się zgodzić, że są klasy, które mają łatwiej robić dps.
to co cytujesz dotyczyło heroiców i oczywiscie dotyczyło kwesti CC, Ciebie to nie dotyczy bo grasz pve w rajdach - ja w rajdach albo tankuje albo chodze rogalem - tzn rogala juz olałem.

ważne ze robisz to co lubisz - i Ty i ja płacimy abonament :wink:

btw: mamy prawdopodobnie kiepskich fury warków bo sa naprawde kiepaśni :har: wydaje mi sie ze to kwestia gearu - zaznaczam ze czysto teoretyzuje bo nie mamy praktycznie t5 (zaczynamy eye i tk - stary grimsoul nie istnieje to gramy w takiej średniej gildi) - i moze w full t5 czy t6 fury jest nieproporcjonalnie lepszy vs inne clasy niz na poziomie t4-t5. moze dlatygo Ty topujesz a oni nie - bo na noobów nie wygladają :(


_________________
psn

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 21:29 
Cytuj  
Kefas napisał(a):
Cytuj:
sa lepsze klasy do robienia dps

Na czym ta lepszość polega? Jak jesteś pierwszy w dps (co mi się często zdażało) to chyba znaczy, że nie ma lepszych ode mnie przynajmniej w rajdzie, w którym ztopowałem dmg meter. Mogę się zgodzić, że są klasy, które mają łatwiej robić dps.


tzn ze macie marnych locków, huntów, rogali

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 21:55 
Cytuj  
juz w kara/gruulu fury moze rzadzic dps metterem

overall, no mam do ciebie duzy respect desh bo grales jak ja zaczynalem, grales jak ja mialem przerwe i grasz nadal, ale qrwa piszesz bzdury
agreed @ cypis i kefas


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Venomo

*

Posty: 68
Dołączył(a): 12.06.2007
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 22:24 
Cytuj  
http://video.google.pl/videoplay?docid= ... &plindex=0

http://video.google.pl/videoplay?docid= ... &plindex=0

http://video.google.pl/videoplay?docid= ... &plindex=0

Full buffed i w 2ch recklessnes on ale i tak pokazują ,że fury warr POTRAFI dpsować.

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 23:40 
Cytuj  
Cytuj:
btw: mamy prawdopodobnie kiepskich fury warków bo sa naprawde kiepaśni wydaje mi sie ze to kwestia gearu - zaznaczam ze czysto teoretyzuje bo nie mamy praktycznie t5 (zaczynamy eye i tk - stary grimsoul nie istnieje to gramy w takiej średniej gildi) - i moze w full t5 czy t6 fury jest nieproporcjonalnie lepszy vs inne clasy niz na poziomie t4-t5. moze dlatygo Ty topujesz a oni nie - bo na noobów nie wygladają


Tia ja jestem t5, t6 lol... Boulderfist sucks ŻADNA gildia nie weszła jeszcze do bt. Z t4 atm mam tylko shouldersy - czytaj praktycznie 3 miesięczna przerwa od rajdowania. Warr spokojnie miecie już w kara/gruulu. Wasi warkowie raczej potrzebują l2dps albo gogo prot.


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2007, 02:24 
Cytuj  
kefas mam ci przypomniec jak cie raz o 50% w dmgu na bossie wyprzedzilem? :P


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.