mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 156 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 22:02 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
Dana napisał(a):
No to w europie przypada prawie 10k graczy na serw ?

Ja jestem świadom tego że WoW jest najpopularniejszym mmorpgiem na świecie, ale nie należy wierzyć w każdą marketingową zagrywkę.


Tia, mam wierzyć wam i kupić trampki na zime? :D

Nie, masz zaglosowac na PO :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 23:51 
Cytuj  
Dana napisał(a):
No to w europie przypada prawie 10k graczy na serw ?

Ja jestem świadom tego że WoW jest najpopularniejszym mmorpgiem na świecie, ale nie należy wierzyć w każdą marketingową zagrywkę.


Tak 10k graczy na server, co nie znaczy ze wszyscy sa zawsze zalogowani, 10-20% to maksima zazwyczaj sa.

Sigh.


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2007, 23:30 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
...mam wrażenie że połowa ludzi nie widziała ragnarosa


To z pewnością, ale ciekawe ile procent weszło do Naxxa, bo ja T3 widziałem może raz osobiście, a serwer wcale nie jest low. Sporo pracy w te lochy włożone a TBC przekreśliło je ostatecznie...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2007, 00:18 
Cytuj  
atilia napisał(a):
Deshroom napisał(a):
...mam wrażenie że połowa ludzi nie widziała ragnarosa


To z pewnością, ale ciekawe ile procent weszło do Naxxa, bo ja T3 widziałem może raz osobiście, a serwer wcale nie jest low. Sporo pracy w te lochy włożone a TBC przekreśliło je ostatecznie...


Z tym sie zgodze.

Dlatego quitnalem wow - jako troche casual player (raz dwie godzinki, raz cala sobota hehe) nie jestem w stanie poznac contentu gry. Bo nie zdaze. Dojechalem do AQ40 moze trzeciego/ czwartego bossa. Do Naxxa nawet nie wyfarmowalem reputacji. Potem kupilem TBC, reaktywowalem i znowu to samo z jakimis reputacjami etc. Jak uslyszalem o kolejnym dodatku z lvl cap 80, gdzie zielone items lvl req 71 beda lepsze niz epic z Kara to ekhm ale fu blizzard.

Tyle.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2007, 09:06 
Cytuj  
Ja mam epiki z kara i wogole mnie nie boli, ze nowy dodatek bedzie dawal lepsze greeny.
Na czym polega problem, bo nie kumam?

**

Posty: 265
Dołączył(a): 6.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2007, 09:18 
Cytuj  
Część ludzi chciałaby, żeby po zdobyciu full wypas :wink: sprzętu z Kara byli wymiataczami tak do 80 lvlu spokojnie. A będzie tak jak w TBC - T3 goście wymieniali koło 67 lvlu na blue itemy. Ta gra jest stworzona dla jak najwiekszej liczby ludzi - a większość to casuale, a nie no-lify. W związku z tym casuale znowu przez pierwsze dwa, trzy miesiące będą mieli sprzęt podobny do nolifów, a później znowu ta druga grupa zacznie chodzić w Tier 17 :wink: . I tak w tej chwili casulale mogą się już ubrać w epiki z reputacji i heroiców. Przed TBC wszyscy biegali ubrani na niebiesko.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2007, 11:20 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Ja mam epiki z kara i wogole mnie nie boli, ze nowy dodatek bedzie dawal lepsze greeny.
Na czym polega problem, bo nie kumam?


To, ze wielogodzinne raidy w MC, BRD, AQ obrocily sie w wielka kake po wyjsciu TBC, gdzie za pierwszego lepszego Q moglem disenchant zrobic :<

Wiem, narzekam, tak to widze po prostu hehe.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2007, 11:59 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
Ja mam epiki z kara i wogole mnie nie boli, ze nowy dodatek bedzie dawal lepsze greeny.
Na czym polega problem, bo nie kumam?


To, ze wielogodzinne raidy w MC, BRD, AQ obrocily sie w wielka kake po wyjsciu TBC, gdzie za pierwszego lepszego Q moglem disenchant zrobic :<

Wiem, narzekam, tak to widze po prostu hehe.

Nikt cie nie kaze robic wielogodzinnych radiow tbh.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2007, 12:06 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Ja mam epiki z kara i wogole mnie nie boli, ze nowy dodatek bedzie dawal lepsze greeny.
Na czym polega problem, bo nie kumam?
dokładnie sie z Tobą zgadzam. Itemy nie wzbudzaja w mnie emocji - wyzwania, nowe instancje, bosowie wciąż trzymaja mnie przy grze. gdyby nie trzeba było płacić to powiedziałbym ze im wiecej dodatków tym lepiej


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2007, 12:17 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
Ja mam epiki z kara i wogole mnie nie boli, ze nowy dodatek bedzie dawal lepsze greeny.
Na czym polega problem, bo nie kumam?
dokładnie sie z Tobą zgadzam. Itemy nie wzbudzaja w mnie emocji - wyzwania, nowe instancje, bosowie wciąż trzymaja mnie przy grze. gdyby nie trzeba było płacić to powiedziałbym ze im wiecej dodatków tym lepiej


A ja sie tutaj nie zgodze.Mnie akurat irytuje strasznie moment 2-3 miesiace poprzedzajacy wyjscie dodatku.Odechciewa sie ludzia grac, duzo spada na bete.Zreszta popatrzcie na nihilumow, ktorzy sami zawiesili dzialalnosc i poszli na bete testowac nowych bosow.
Wedlug mnie wrpowadzanie tak czesto dodatkow zle wplywa na samopoczucie graczy.Rzadko ktora gildia jest w stanie wyczyscic w trakcie roq wsystkie instancje (mnie przynajmniej nie udalo sie nigdy).I np ja w BWl bylem tylko na 2 bosach a teraz przeciez nikt tam chodzic nie bedzie, bo to sie mija z sensem.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2007, 12:19 
Cytuj  
Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził.
ergo WoW musi umrzeć :]


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2007, 12:19 
Cytuj  
Nie wiem skąd mi sie to wzięło ale sytuacja przypomina mi nieco kwestie wykupu mieszkań spółdzielczych na własność. jak pewnie każdy wie można to było robić zawsze z tym ze kiedyś płaciło sie za powiedzmy 10.000 PLN a teraz można to zrobić za 1 PLN. Nie trzeba być specjalnie spostrzegawczym aby stwierdzi, ze Ci ktorzy wydali na mieszkanie 10k czuja sie lekko ... wydymani. :-) Niby wszystko ok bo przecież nikt im nie kazał wykupować mieszkań wcześniej ale ..., podobnie pewnie czuli sie gracze t3 po wyjściu tbc.


_________________
Maiori Cede

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2007, 12:24 
Cytuj  
Wiesz T3 to jeszcze mozna bylo spokojnie potrzymac .Natomiast z T2 szybko sie czlowiek rozstawal.
Z drugiej zas strony przeciez zadnemu z nas nikt nie kaze siedziec godzinami i raidowac cholera wie gdzie i zawalac cale noce chcac zabic kolejnych bosow i zdobyc lepsze itemy :D , zawsze mozemy poczekac rok i wystartowac z tego samego poziomu co inni :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2007, 12:41 
Cytuj  
wiesz, to jest taki sam dylemat ja kupno nowej GFX, cholera wydac te 900 PLN na nowość czy poczekać rok i kupić ta sama karte za 300 PLN.? :wink:


_________________
Maiori Cede

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2007, 13:15 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
Wiesz T3 to jeszcze mozna bylo spokojnie potrzymac .Natomiast z T2 szybko sie czlowiek rozstawal.


No wlasnie to mialem powiedziec :P Na itemach z naxxa mozna spokojnie dojechac do 70ki i zaczac wymieniac na sprzet z instancji - i to i tak nie zawsze. Co z tego, ze na 67-68 lvlu mozesz wyjac cos z instancji, wlozyc 2-3 gemy po 40g kazdy i uzyskac sprzet lepszy o 2-5% ...

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2007, 12:32 
Cytuj  
ja dojechalem w tier 1/2 bez zadnych problemow ;o
set bonusy mi rekomensowaly z nadwyzka ;]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 156 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.