mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2004 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 101  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2007, 00:50 
Cytuj  
nikt nie mowi ze jest latwo
oczywiscie pve wymaga czasu, nie masz pracy, masz luzna szkole lub w ogole nie musisz nic robic to mozesz napieprzac
chodzenie nie do top contentu z mysla o gearze pvp mija sie z celem
albo napieprzasz illidana i wiesz ze wezmiesz legendarixa bo jestes pierwszy w dkp po tym jak byles na kazdym raidzie przez 2 miesiace albo grasz 3 godzinki w tygodniu i masz gear podobny do 90% graczy


_________________
Nat is fat

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2007, 07:12 
Cytuj  
nas ostatnio kroil bt gear team tak ze sie kazdy wsciekl i to bylo tyle aren na ten dzien. u mnie wszyscy albo gladiator albo merciles.


_________________
Obrazek

*

Posty: 157
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2007, 17:40 
Cytuj  
Sie tak zastanawiam czy warto s2 arena gear jeszcze kupowac? czy lepiej punkty trzymac na s3?


_________________
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html/13 ... tml?170609

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2007, 17:49 
Cytuj  
KELGAR napisał(a):
Sie tak zastanawiam czy warto s2 arena gear jeszcze kupowac? czy lepiej punkty trzymac na s3?

AFAIR s3 ma wymagac odpowiedniego ranku do zakupu, aczkolwiek glowy nie da czy wszystko czy tylko bronie. Jak tylko bronie to tak warto przykampic imo.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 68
Dołączył(a): 12.06.2007
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2007, 18:09 
Cytuj  
kiedy się zaczyna season 3 btw?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2007, 18:44 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Patch 2.3

gief,gief! :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2007, 18:59 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
Cashasty napisał(a):
Patch 2.3

gief,gief! :)

JEszcze luzem 2 miesiace (i to jest optymistyczny termin).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2007, 19:10 
Cytuj  
1 listopada mija 5 miesiecy drugiego sezonu, wiec raczej wtedy wystartuje sezon trzeci ale kto to wie, chyba nawet blizz nie wie jeszcze :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Posty: 35
Dołączył(a): 27.09.2007
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2007, 08:34 
Cytuj  
Cześć, zarejestrowałem się bo mam parę pytań. Mianowicie grałem od początku WoWa Paladynem, lecz teraz zmieniłem klasę na Warka (och jaki ja byłem ślepy, że od początku tą klasą nie grałem), bo mój kumpel wylevelował Paladyna, a ja miałem ochotę zagrać jakimś DD no i Warrior był potrzebny do naszego przyszłego teamu 3v3 na arenki :)

No więc tak, ja mam Warriora, jeden kumpel ma Maga/Warlocka a drugi Priesta/Paladyna i przydałoby się z tego złożyć jakiś team. Wydaje mi się że setup Warek, Warlock, Paladyn będzie najlepszy, ale chciałem się was zapytać co o nim sądzicie ?

Teraz jeszcze mam parę spraw do ludzi grających Warriorem albo dobrze oriętujących się w tej klasie. Przeczytałem parę poradników typu. http://www.tankspot.com/index.php?pagei ... usPVPGuide ale w żadnym nie piszą głównie jakich skilli używać na arenach, wiadome hamstring, mortal strike i "kręciołek" to podstawa na arenach (przynajmniej tak mi się zdaje), ale czy marnować rage i używać jeszcze jakiś skilli ? I kiedy używać skilli z większym coldownem, typu. Deathwish czy Itimidating Shout ?

I jeszcze jedno pytanie - mody. Potrzebne mi są mody dla Warka do PvP i aren, ale chodzi mi o takie mody, które przydają się w samej walce, niechce mini mapek aren, programów do liczenia punktów, czy totalnej zmiany interface :)

*

Posty: 108
Dołączył(a): 21.02.2006
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2007, 09:39 
Cytuj  
Cytuj:
No więc tak, ja mam Warriora, jeden kumpel ma Maga/Warlocka a drugi Priesta/Paladyna i przydałoby się z tego złożyć jakiś team. Wydaje mi się że setup Warek, Warlock, Paladyn będzie najlepszy, ale chciałem się was zapytać co o nim sądzicie ?


No wieć taki setup jest dość dobry :) sam grałem w takim teamie i mieliśmy około 2k rating ( raz więcej raz mniej ale średnio około 2k) Priest też by tu był dobrym wyjściem ale o ile paladyn może grać w byle czym na początku to priest musi mieć dużo Resilience bo za szybko pada.

Cytuj:
Teraz jeszcze mam parę spraw do ludzi grających Warriorem albo dobrze oriętujących się w tej klasie. Przeczytałem parę poradników typu. http://www.tankspot.com/index.php?pagei ... usPVPGuide ale w żadnym nie piszą głównie jakich skilli używać na arenach, wiadome hamstring, mortal strike i "kręciołek" to podstawa na arenach (przynajmniej tak mi się zdaje), ale czy marnować rage i używać jeszcze jakiś skilli ? I kiedy używać skilli z większym coldownem, typu. Deathwish czy Itimidating Shout ?


No więc jeśli bijesz kogoś kto i ciebie bije to full ms, whirlwind, overpower jeśli masz build z TM, do tego warto używać Heroic Strika (nie wiem jak jest ze Slamem nigdy go nie testowałem) a w tym przypadku Rage masz dużo więc nie ma co się martwić że zabraknie. Jeśli walczysz w zwarciu odpalasz Sweeping Strike'a i Whirlwindy i Cleave'y.

Walka z Healerami wygląda tak że musisz kontrolować stan twojego Rage żeby zawsze starczyło ci go na przerwanie Heala pummelem. Trzeba trzymać cały czas MSa na przeciwniku i przerywać wszystkie castowane Heale za pomocą Pummela, Intercepta, Intimidating Shout.

Cytuj:
I jeszcze jedno pytanie - mody. Potrzebne mi są mody dla Warka do PvP i aren, ale chodzi mi o takie mody, które przydają się w samej walce, niechce mini mapek aren, programów do liczenia punktów, czy totalnej zmiany interface


Ja używam tylko :
Proximo - pokazuje z kim walczysz na arenie
SCT - wiadomo
CEnemyCastBar - do kontrolowania CD przeciwnika i swoich


_________________
"Only the strong survive"


Posty: 35
Dołączył(a): 27.09.2007
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2007, 12:12 
Cytuj  
Jaw3lz napisał(a):
No wieć taki setup jest dość dobry :) sam grałem w takim teamie i mieliśmy około 2k rating ( raz więcej raz mniej ale średnio około 2k) Priest też by tu był dobrym wyjściem ale o ile paladyn może grać w byle czym na początku to priest musi mieć dużo Resilience bo za szybko pada.


Ładny rating :)

Priest jest za słaby, pada jak szmata jak dojdzie do niego Warek albo Rogue, a odepchnąć ich niema czym, fear jest śmieszny na te 2 klasy.

Ogólnie dziękuję bardzo za opis walki i mody, które właśnie se ściagnąłem :)

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2007, 13:11 
Cytuj  
priest do 2/2 i 3/3 jest swietny tylko trzeba umiec uciekac i sie orientowac =]


Posty: 35
Dołączył(a): 27.09.2007
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2007, 13:41 
Cytuj  
No właśnie ucieczka nim jest ciężka gdy się niema BoFa. :)

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2007, 15:11 
Cytuj  
Kazdemu rownie ciezko odskoczyc od roga albo warka (nie liczac maga ofc)... Ale priest ma najwieksze szanse na przezycie... i to w kazdym buildzie


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...


Posty: 35
Dołączył(a): 27.09.2007
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2007, 16:06 
Cytuj  
A co niby takiego ma Priest, że jest mega ciężki do zabicia ?

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2007, 16:16 
Cytuj  
wydawalo mi sie ze mistrzem uciekania jest druid a nie priest?


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2007, 16:22 
Cytuj  
Toaleta napisał(a):
A co niby takiego ma Priest, że jest mega ciężki do zabicia ?


Heh spojrz na talenty holy/discipline albo na odwrot szczegolnie ostatnie pozycje w talentach.

Niebezimienny - druid nie wchodzi w gre to cheater :]


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...


Posty: 35
Dołączył(a): 27.09.2007
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2007, 16:37 
Cytuj  
Heh widzę 3 mocne talenty do obrony.

W Dyscipline: Pain Supperesion

W Holy: Blessed Recovery, Blessed Resilence

Jeśli chodzi o Dyscipline, to tak samo mogę powiedzieć, że Paladyn może iść w Protection i będzie trudniejszy do zabicia, ale będzie gorzej leczyć, tak samo Priest.

Jednak w dalszym ciągu wydaje mi się że: plate, shield, babęl, BoF i mega szybkie i tanie heale są najlepszą obroną :)

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2007, 19:07 
Cytuj  
Mega szybkie to jest 1.5s, tanie owszem. Ale priest ma flash heala, tak samo "mega szybkiego", po za tym moze sobie uzywac ze 3 ranki nizszego ktory wyleczy tyle samo co flash palka, i duzo taniej niz najwyzszy rank (ale nadal nie tak jak palka), do tego crity nie wchodza w priesta za bardzo co by zrownowazyc zaraz argument - cloth vs plate (i to dziala tez na magie a nie tylko melee). Jest renew ktory tika i wspomaga heala wiec nie trzeba sie tak healowac, jest to skaczace gowno znane niektorym priestom jako Prayer of Mending, babelek. Wogole to takie pitolenie, gram z warkiem i czasem sie trafi priest bestja (czyli mozna), ale wiekszoc to lamusy, forumowe placzki. Narzekac na priesta to trzeba naprawde ... aaa nie cierpie placzacych priestow i ich mass dispela.

Faktem jest ze palkowi jest latwiej oderwac sie od palka czy rogala, wogole palkowi jest latwiej vs melee. Ale na arenie to ja spotykam niepokojaco duzo lockow, magow shadow priestow. Wez sobie przy nich wycastuj mega szybkiego flash heala, i powiedz im zeby cie za mocno nie bili bo masz przeciez plate.


Posty: 35
Dołączył(a): 27.09.2007
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2007, 20:04 
Cytuj  
Priest w dalszym ciągu ma gorszego flash heala niż Pala, w dodatku żeby się utrzymać na nogach musi rzucać shieldy, renew i inne gówna, mi wystarczy tylko spam Flash Heala wspomagany czasem przez Holy Lighta, a to jest bardzo ważne w walkach na manę. Aha jeśli chodzi o mana burna, to nie należę do paladynów idiotów, którzy nie znają pojęcia filar :)

shahray napisał(a):
Faktem jest ze palkowi jest latwiej oderwac sie od palka czy rogala, wogole palkowi jest latwiej vs melee. Ale na arenie to ja spotykam niepokojaco duzo lockow, magow shadow priestow. Wez sobie przy nich wycastuj mega szybkiego flash heala, i powiedz im zeby cie za mocno nie bili bo masz przeciez plate.


Heh Hubson (jak coś to gadasz z Metalem, czyli człowiekiem, który ma potężne doświadczenie w graniu Palkiem :) ) ja jestem z mym kumplem Warlockiem na około 1800 ratingu, a jestesmy ubrani w zielono-niebieskie crapy i wiem jak jest. Na Locków i Shadow Priestów wystaczy ciągły flash heal łączony z bieganiem za filarami/grobem, żeby nie mogli Cie mana burnować i wysysać Ci many. Shielda najlepiej uzyć , kiedy ma się około połowę życia i odrazu uciekać za jakis filar i tam się leczyć. Z magami jest trochę inaczej, ciągły spam flash heala i chowanie się, w razie czego jest bąbel, a jak już niemasz to BoF na siebie i próba uniknięcia CSa :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2004 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 101  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.