mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 172 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 93
Dołączył(a): 24.03.2007
Offline
PostNapisane: 5 paź 2007, 23:16 
 
Shadhun_ napisał(a):
Ta hehe, ostatnio pogrywam sobie w eve online.
Chyba po stracie statku na który pracowali pare tygodni (miesięcy) by skoczyli z mostu.

podobno sobie nie radziles i jakis kolega dal ci kupe kasy!


_________________
Vercin

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2007, 23:20 
 
Beith napisał(a):
Shadhun_ napisał(a):
Ta hehe, ostatnio pogrywam sobie w eve online.
Chyba po stracie statku na który pracowali pare tygodni (miesięcy) by skoczyli z mostu.

podobno sobie nie radziles i jakis kolega dal ci kupe kasy!

Hahaha. W EVE to raczej normalne, ze corp. np. pomaga pozyczajac na to czy na tamto.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 06:58 
 
Whatever...jakby zamiast 30 sekund na dobiegnięcie z cmentarza tracili kase + kilkadziesiąt minut (w najlepszym wypadku) na skompletowanie powrotem statku, powrót w miejsce w które cię zabili to by może przestali płakać jak panienki że stracili kilkadziesiąt sekund w wowie.

Szkoda że właśnie przez takich kerberów gry mmorpg rozwijają sie w takim a nie innym kierunku. Zawsze najgłośniej słychać płaczków i devsi będą nam serwować gry w których pvp jest ściśle ograniczone tysiącami restrykcji.

WoW rozleniwia do tego stopnia że ludziom nie chce się nawet ruszyć głową jak unikać ganków, wolą stać na tym spocie farmić mobki czy tam robić questy, ginąć co 5 minut zamiast pomyśleć jak zgankowanym nie zostać. Inna sprawa że sam wow i jego mechanika bardzo komplikuje proste z pozoru rozwiązania (np wynajmowanie high leveli do ochrony podczas levelowania).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Posty: 34
Dołączył(a): 20.02.2007
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 07:16 
 
Ogar napisał(a):
ja sie zastanawiam, jak ludzie pokroju "Lu" i "Akhloke" by sobie poradzili w grze z naciskiem na pvp, ffa, full loot etc.

o boze, to by dopiero byl piekny whine i pierdolenie o empati ;D


Pozwól że odpowiem Ci już postem który wysmażyłem wcześniej! :D L2R ze zrozumieniem.

Akhloke napisał(a):
Mnie zabicie kogoś bez żadnego wyzwania nie rusza, a samo gankowanie nie boli.


A czemu nie boli można znaleźć w dalszej części posta :D!

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 07:22 
 
Heh, po przeczytaniu odpowiedzi na mój post jednak dochodzę do wniosku że niektórym naprawdę wydaje się że grają w grę singleplayer z bardziej rozwiniętym AI.

Żeby nie było wątpliwości, bo widzę, że co poniektóre osoby mają problemy ze zrozumieniem w czym problem. Nie mam nic przeciwko world pvp, wręcz przeciwnie, osobiście uważam to za najprzyjemniejszą formę pvp w wow'ie. Nie mam też nic przeciwko jednorazowemu, czy nawet dwukrotnemu zownowaniu jakiegoś lowbie, który się zapomniał i w panice nie ucieka przed graczem lvl ?? z przeciwnej frakcji. W końcu to nawet zabawne czuć ciągłe "zagrożenie" etc.

To czego nie potrafię zrozumieć, to notoryczne, natrętne i po prostu chamskie (tak chamskie, w stosunku do tego drugiego gracza) gankowanie jakiegoś lowbie, który absolutnie nie ma _żadnej_ szansy wyjść z takiego spotkania w jednym kawałku. Sorry, ale patrzenie jak twoja postać jest zaszlachtowana, a ty absolutnie nie masz na to żadnego wpływu co byś nie zrobił raczej nie należy do najprzyjemniejszych.

Najśmieszniejsze jest jak ktoś pisze: co za problem, rez na GY i HS po czym idź questowadć gdzie indziej. Zginąć parę razy, res, hs, podróż do nowej zony, nowe questy etc = ~30min z czasu gry "bye bye", a to nie uwzględniając że w nowej zonie również może czaić się podobny "bohater". Dlaczego? No właśnie, co wam to daje, ani golda za takie kile nie dostajecie, ani honoru, nie jest to też żadne wyzwanie więc nawet nie ma się czym potem pochwalić. Jedyne co osiągacie to przejściowy uśmiech na waszej gębie (skoro zabić kogoś 40lvli niżej sprawia wam taki fun) oraz jakiś gracz gdzieś tam któremu właśnie utrudniliście czerpanie przyjemności z gry.

Co do płakania na forum, to zauważyłem że najwięcej płaczą właśnie osoby które gankuja. Siedzi taki przez 30 min w jakiejś low lvl zonie, i wyżywa się na noobkach, po czym jak w końcu ludzie się zirytują i wezwą pomoc gość zostaje zownowany przez pare równych sobie lvli. I co robi? Idzie wypłakać się na forum że ally to gankeży i nie potrafią nawet go załatwić 1 vs 1. Kek... Casuale zwykle nawet na forum nie wchodzą, a co dopiero whinować bo ktoś ich zabił, z tego co widzę (często bywam np w Soutshore) zwykle po paru zgonach robią logout i idą się zająć czymś mniej flustrującym. Nie wszyscy grają po 8h żeby zmieniać zony i questy jak rękawiczki.

Aha, jak komuś się nie podoba to co pisze to zapraszam na Sporeggar, właśnie rerolluje tam maga po stronie ally. Qki, zapraszam naszych forumowych bohaterów, mam narazie <10 lvl, a gram sporadycznie więc nawet tworząc nową postać zdążycie ją wylevelować tak żeby dało się mnie zgankować. A ja nie odpuszczam tak łatwo, tylko wskrzeszam się do skutku, więc frajdy będziecie mieli co niemiara. Zobaczymy kto pierwszy się znudzi :)

Edit:
Shadhun_ napisał(a):
Szkoda że właśnie przez takich kerberów gry mmorpg rozwijają sie w takim a nie innym kierunku. Zawsze najgłośniej słychać płaczków i devsi będą nam serwować gry w których pvp jest ściśle ograniczone tysiącami restrykcji.


Zawsze mnie bawią ci wszyscy hardcore pvp'erzy którzy chcą full loot, exp pen, full pvp w każdym miejscu i czasie bez żadnych reperkusji. Prawda jest taka że teraz możecie być tacy mocni w gębie bo praktycznie żadna gra nie spełnia tych wszystkich wymagań na raz. Ciekaw jestem co się stanie jak taka się pojawi? Ile z was wytrzyma w takich warunkach więcej niż miesiąc z active account? 50%? 30%? może 10%? Mi się wydaje, że ta ostatnia opcja. Opowiadać jak to full pvp jest lepsze i fajniejsze to każdy może, a prawda jest taka że i tak gracie w carebear wow'a mimo iż na rynku jest kilka innych gier które zdecydowanie bardziej odpowiadają waszym wymaganiom.

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 07:55 
 
Goatus napisał(a):
Zawsze mnie bawią ci wszyscy hardcore pvp'erzy którzy chcą full loot, exp pen, full pvp w każdym miejscu i czasie bez żadnych reperkusji. Prawda jest taka że teraz możecie być tacy mocni w gębie bo praktycznie żadna gra nie spełnia tych wszystkich wymagań na raz. Ciekaw jestem co się stanie jak taka się pojawi? Ile z was wytrzyma w takich warunkach więcej niż miesiąc z active account? 50%? 30%? może 10%? Mi się wydaje, że ta ostatnia opcja. Opowiadać jak to full pvp jest lepsze i fajniejsze to każdy może, a prawda jest taka że i tak gracie w carebear wow'a mimo iż na rynku jest kilka innych gier które zdecydowanie bardziej odpowiadają waszym wymaganiom.
zgadzam sie z powyzszym

gracze wow, ktorzy tak pragna full loot pvp, mogli by sie nie odnalezc w takiej konwencji gry, moze na poczatku byla by kupa zabawy, koszenie slabszych dla kasy etc, pozniej jednak pojawily by sie pierwsze wady:
- nagle stwierdzasz ze wiecej razy jestes obrabiany niz sam to robisz
- kazdy quest/grind spot jest najezony agresorami, ktorzy ladnie czekaja az pogrindujesz moby/ skonczysz questa, by nastepnie ograbic cie z lootu/questowego zlota etc.
- droge od mailbox do banku gnasz na zlamanie karku, bo mimo strazy dookola nie wiesz czy nie zostaniesz zdjety w pare sekund przez kilku przyczajonych rogue, ze juz nie wspomne o wyjeciu wiekszej sumy i udaniu sie na AH
- w zasadzie kazde dobro traci na wartosci, bo wszystko mozesz stracic

oczywiscie mozna by tak wymyslac w nieskonczonosc, gracze sa na tyle kreatywni ze znalazlo by sie 100 innych sposobow na obrabianie i totalne gnebienie innych

no ale zaraz ktos krzyknie ze czesc itemow mogla by byc bop etc, tylko ze wtedy to nie bedzie full loot pvp, zaraz sie znajdzie kolejny "leet" ktory stwierdzi ze to dla carebearsow

EDIT: niestety, ale fakt jest taki, iz wiekszosc graczy pociaga glownie rozwoj postaci, a co za tym idzie, itemizacja, problem w tym iz itemizacja zupelnie nie wspolgra z full loot/open pvp

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 08:00 
 
Cytuj:
Zawsze mnie bawią ci wszyscy hardcore pvp'erzy którzy chcą full loot, exp pen, full pvp w każdym miejscu i czasie bez żadnych reperkusji. Prawda jest taka że teraz możecie być tacy mocni w gębie bo praktycznie żadna gra nie spełnia tych wszystkich wymagań na raz. Ciekaw jestem co się stanie jak taka się pojawi? Ile z was wytrzyma w takich warunkach więcej niż miesiąc z active account? 50%? 30%? może 10%? Mi się wydaje, że ta ostatnia opcja. Opowiadać jak to full pvp jest lepsze i fajniejsze to każdy może, a prawda jest taka że i tak gracie w carebear wow'a mimo iż na rynku jest kilka innych gier które zdecydowanie bardziej odpowiadają waszym wymaganiom.


Nie sądź ludzi według siebie.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 08:11 
 
Do tego przecież każdego będą dotyczyły te zasady, nie tylko nas, więc jeśli stracimy kasę czy jakieś itemy z backpacku to żaden problem je odzyskać, wystarczy kilku kolegów, wytropić i zabić drania. Zresztą w takim mmorpgu przy takich zasadach strata itemów to nie koniec świata.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 08:11 
 
Cytuj:
Zawsze mnie bawią ci wszyscy hardcore pvp'erzy którzy chcą full loot, exp pen, full pvp w każdym miejscu i czasie bez żadnych reperkusji. Prawda jest taka że teraz możecie być tacy mocni w gębie bo praktycznie żadna gra nie spełnia tych wszystkich wymagań na raz. Ciekaw jestem co się stanie jak taka się pojawi? Ile z was wytrzyma w takich warunkach więcej niż miesiąc z active account? 50%? 30%? może 10%? Mi się wydaje, że ta ostatnia opcja. Opowiadać jak to full pvp jest lepsze i fajniejsze to każdy może, a prawda jest taka że i tak gracie w carebear wow'a mimo iż na rynku jest kilka innych gier które zdecydowanie bardziej odpowiadają waszym wymaganiom.

Ty mozesz być mocny w Gebie. EVE ma wszystko to co wymieniłeś wiec shush. A w EVE grałem. Nie grambo mnie irytowało pare rzeczy, jak np. sterowanie, i troche za małe zróżnicowanie okrętu. I uwierz nie raz mnie spodowali przez moja własną głupote. Gdyby nie to, że troche nie uważałem to po dóch miesiącach bym BS/em latał, ale wtopiłem miliony kasy w kupowanie nowych okrętów :<.
Jak CCP wkoncu zmieni model lotu (full open a nie od punktu do punktu) i sterowanie ktore sie ogranicze do trzymaj odleglosc xxx i orbituj xxx, to do eve wroce ;e

A co do tych co pisali ze PvP to BG i Areny to ROFL. Jak bede chcial pro CTF, to pojde na Unreala, a jak bawienie sie w zdobywanie mapy to na BF2142. A Areny, wogóle jakiś dziwny wymyśł. Tez pojde na Unreala. Dobrze ze na Raveholdt od czasud do czasu, moza zmobilizowac tych 80 ludzi, zeby zraidowac SW albo SF tylko ci cholerni guardzi z respem 10s :E

Dobra ide afkowac wsg, tokeny sa potrzebne ;e

IDz pograj w EVE zobaczysz co to znaczy hamskie kampienie gejta, hamskie kamikaze w hi-secu (wbrew pozora hi-sec wcale nie jst bepieczny prosta taktyka piratów, jeden leci na kamikaze reszta dobija, szybki loot i wiać), Naprawde kampienie nad czyims caiłem przez 30 minut to jest nic, w prównianiu ze straceniem okrętu wartego 50-70mln isc.
Cytuj:
I co robi? Idzie wypłakać się na forum

Kto idzie ten idzie. Ja tam robie raid zeby ich zwonowac, wlacznie z ich townem na mapie:E


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 08:12 
 
niestety niektorzy nie sa w stanie pojac faktu ze gra z full lootem i full pvp zwykle dziala w ten sposob, ze najlepsze przedmioty w grze nie sa farmowane przez 50 dni w super tajnych instancach, tylko sa craftowalne przez graczy. W ten sposob sa itemizowane wszystkie znane mi gry z open pvp.

tak sie sklada ze w Eve online gra w tej chwili troche duzo ludzi, wiec to co napisal goatus to typowe zale prawdziwego kerbera ktory jednak w open pvp nie wytrzymalby pol dnia.
adrenalina w pvp w grach z open pvp takich jak neocron czy eve przebija praktycznie wszystko z czym mozesz sie spotkac w wowie.

to co napisal damien to jakas kompletna bzdura, nie bierzesz pod uwage tego, ze jesli gra jest pisana pod open pvp to jest w ten sposob designowana w calosci.
znaczy to tyle ze nie bedzie rozwiazan ktore znasz z WoW, bo to bedzie zupelnie inna gra.


generalnie powiedziec mozna tyle - jesli nie grales w gre z open pvp to nie wiesz jak wyglada open pvp, jakie ma wady i zalety, po co jest ani jak kto sie tym zajmuje na powaznie.
wiec najlepiej najpierw rozpoznaj temat a pozniej komentuj.


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 157
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 08:12 
 
patataj88 napisał(a):
Ale przyznam sie ze nigdy nie widzialem jak lvlowalem zeby ktos z hordy gankowal ally jedynie jak alianci bili naszych to sie ludzie przelogowywali :( ally sux

Jako ze outdor pvp prawie umarlo wraz z kumplem postanowiliśmy nieco je wskrzesic na BSie, ale zeby nie bylo lamerstwa to za cel wybralismy sobie lvle 70 i to najlepiej juz z jakims powiedzmy doswiadczeniem:) najlepszym do tego miejscem okazala sie Area 52 przez 2 godziny non stop zabijalismy Hordziaków...preferowany styl to Solo 1vs1 ale jako ze chlopaki z Hordy na BSie to niestety jeszcze wieksze no skile niz my to w dupe dostawali :lol: w zwiazku z powyzszym sciagneli pol ogrimmaru na nas 2:). Ja uwielbiam gankowc i byc gankowanym, tyle ze przez powiedzmy gracza na tym samym poziomie i z podobnym sprzetem zadna frajda ubic kolesia w green crapie. A nie ma nic lepszego niz solowki:D
PS: Sa tu jakies Hordziaki z Burning Steppsa:D bo cholernie ciezko znalezc jakies ofiary niby stosunek Hordy do ally jest tam przytlaczajacy a gankowac nie ma kogo zazwyczaj:(


_________________
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html/13 ... tml?170609

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 08:14 
 
no dzień dobry somiane panienki - czemu nikt nie przylazł wczoraj do terrokar ? dął uławteinia dodam że farmie tam praktycznie codziennie
godziny 21-24 łaże nad rzeczką od keepu aliantów na pólnoc
naprawdę łatwo znalleźć.

A inside ty się nie łapiesz do grona któremu wyłasi słoma z epaxów - masz za mało epaxów :lol:

bawicie mnie serdecznie :lol: moze ktoś mi poleci wyjazd do iraq ?

a i czemu tylko inside ma link do armory a reszta progankerów nie ? moze wy nie macie wcale epaxów ? jeśłi tak to po co dyskusja jak temat nei o was ? :lol:

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 08:22 
 
Sądzę że nasze carebearki będą miały okazję zobaczyć co to jest pvp. W momencie wydania WHO, tłumy ludzi rzuci wowa i pójdzie do WHO, rozpadną się wam gildie, będą jeszcze większe pustki na serverach niż jest to teraz. I chcąc nie chcąc sami zostaniecie zmuszeni rzucić wowa dla who albo zostaniecie na pustych serverach.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 08:28 
 
MagPS napisał(a):
Sądzę że nasze carebearki będą miały okazję zobaczyć co to jest pvp. W momencie wydania WHO, tłumy ludzi rzuci wowa i pójdzie do WHO, rozpadną się wam gildie, będą jeszcze większe pustki na serverach niż jest to teraz. I chcąc nie chcąc sami zostaniecie zmuszeni rzucić wowa dla who albo zostaniecie na pustych serverach.


Mało realne.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 08:29 
 
WHO nie ma open pvp.

/thread


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 08:36 
 
Odpowiem ci może na przykładzie eve, co prawda nie gram w tą gre długo...

Cytuj:
- nagle stwierdzasz ze wiecej razy jestes obrabiany niz sam to robisz


Wtedy stwierdzam że musze sie l2p, trzymam się z bardziej doświadczonymi znajomymi z korpa, staram sie unikac podróżowania samemu.

Cytuj:
- kazdy quest/grind spot jest najezony agresorami, ktorzy ladnie czekaja az pogrindujesz moby/ skonczysz questa, by nastepnie ograbic cie z lootu/questowego zlota etc.


Większośc korpów walczy o terytoria i jak już je dostanie to zazwyczaj są one dobrze chronione przed obcymi, ważna jest tez współpraca, reportowanie o ppotencjalnych zagrożeniach. Jak nie masz korpa możesz na przykład wynająć sobie kogos ochrony. Wez pod uwage że są ludzi którzy zajmują się polowaniem na tych którzy polują ;)




Cytuj:
- droge od mailbox do banku gnasz na zlamanie karku, bo mimo strazy dookola nie wiesz czy nie zostaniesz zdjety w pare sekund przez kilku przyczajonych rogue, ze juz nie wspomne o wyjeciu wiekszej sumy i udaniu sie na AH


Jak wyżej, wynajmujesz do ochrony kogoś, prosisz o ochrone transportu kolegów z korpa.

Cytuj:
w zasadzie kazde dobro traci na wartosci, bo wszystko mozesz stracic


Kłania sie ekonomia, jeśli wszystko traci na wartości, to nic nie traci na wartości.


Oczywiście te rozwiązania to takie pi razy oko, chodzło mi o ogólną zasade : zawsze można znaleśc rozwiązanie w mechanice gry i interakcji z innymi graczami.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 08:43 
 
Cytuj:
WHO nie ma open pvp.


Ma, ale nie do końca :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 08:56 
 
Lu napisał(a):
no dzień dobry somiane panienki - czemu nikt nie przylazł wczoraj do terrokar ? dął uławteinia dodam że farmie tam praktycznie codziennie
godziny 21-24 łaże nad rzeczką od keepu aliantów na pólnoc
naprawdę łatwo znalleźć.

A inside ty się nie łapiesz do grona któremu wyłasi słoma z epaxów - masz za mało epaxów :lol:

bawicie mnie serdecznie :lol: moze ktoś mi poleci wyjazd do iraq ?

a i czemu tylko inside ma link do armory a reszta progankerów nie ? moze wy nie macie wcale epaxów ? jeśłi tak to po co dyskusja jak temat nei o was ? :lol:

Chetnie bym wpadl, ale nie gram na BLu :< przykro mi :<
Dobra mi wyłazi słowa z blue. Jedna cholera lol.
BTW. Na magu buty sa epax, wiec sie kwalifikuje [;
Cytuj:
Sądzę że nasze carebearki będą miały okazję zobaczyć co to jest pvp. W momencie wydania WHO, tłumy ludzi rzuci wowa i pójdzie do WHO, rozpadną się wam gildie, będą jeszcze większe pustki na serverach niż jest to teraz. I chcąc nie chcąc sami zostaniecie zmuszeni rzucić wowa dla who albo zostaniecie na pustych serverach.

Tak naprawde wszystko zalezy od tego co blizz zaprezentuje w WOTLK, i tego czy gameplay z WHO trafi do ludzi.
Cytuj:
Większośc korpów walczy o terytoria i jak już je dostanie to zazwyczaj są one dobrze chronione przed obcymi, ważna jest tez współpraca, reportowanie o ppotencjalnych zagrożeniach. Jak nie masz korpa możesz na przykład wynająć sobie kogos ochrony. Wez pod uwage że są ludzi którzy zajmują się polowaniem na tych którzy polują

W EVE po 0.0 sie akuart solo nie lata. Chyba ze ktos cepem na zablakane BS'y poluje. a Po low secu sie obserwuje locla, kto wchodzi, i ktos podejrzany to sie wieje, na stacje czy do gate'a i do hi-secu.
Cytuj:
w zasadzie kazde dobro traci na wartosci, bo wszystko mozesz stracic

Nie wiem kto cie ekonomii uczył, ale im coś trudniej zdobyć tym wieksza ma wartość. Im cos jest bardziej powszednie tym ma mniejsza wartosc. Dlatego w EVE surowce z 0.0 sa a niebotyczne ceny, jesli wogole ktos je sprzedaje. Bo i tak wydobywa sa je w stanie wyłacznie Alianse dysponujace swoim wlasnym terytorium w 0.0.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 09:11 
 
Według mnie Lu to emo.

SvD.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 09:17 
 
Ash napisał(a):
to co napisal damien to jakas kompletna bzdura, nie bierzesz pod uwage tego, ze jesli gra jest pisana pod open pvp to jest w ten sposob designowana w calosci.
znaczy to tyle ze nie bedzie rozwiazan ktore znasz z WoW, bo to bedzie zupelnie inna gra.

generalnie powiedziec mozna tyle - jesli nie grales w gre z open pvp to nie wiesz jak wyglada open pvp, jakie ma wady i zalety, po co jest ani jak kto sie tym zajmuje na powaznie.
wiec najlepiej najpierw rozpoznaj temat a pozniej komentuj.

to co napisal damien bylo pisane pod katem wprowadzenia takiego rodzaju systemu w wow, prosze czytac uwazniej

oczywiste jest ze gra nastawiona na open pvp bedzie projektowana w inny sposob, pytanie tylko w jaki sposob zostana rozwiazane kwestie ekwipunku, zlota i innych dobr gracza, piszesz ze gra bedzie zupelnie inna, ale czy potrafisz podac przyklady takich rozwiazan?

wiec najpierw podaj kontrargumenty a potem komentuj

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 172 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.