mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 172 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 14:13 
 
VAnguard niech spoczywa w spokoju. Jak sie panowie z Sigila naucza pisac silniki graficzne, niech sie zabiora za gry.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 14:16 
 
Dobry aliant to martw aliant.
Jak zgankuje jakiegos lowbie to moze sie wscieknie i quitnie wowa.
Mniej aliantow = swiat lepszy.
Nad czym tu tak dyskutowac?


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 14:33 
 
Piekny napisał(a):
Dobry aliant to martw aliant.
Jak zgankuje jakiegos lowbie to moze sie wscieknie i quitnie wowa.


I kogo ty biedaku będziesz wtedy gankował? :lol:

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 15:55 
 
Cytuj:
No właśnie, co wam to daje, ani golda za takie kile nie dostajecie, ani honoru, nie jest to też żadne wyzwanie więc nawet nie ma się czym potem pochwalić.


po poteznym ganku, zawsze jest szansa, ze pojawi sie emo-ciotowaty whine na forum.
cos w stylu tego topicu.

Goatus napisał(a):
Zawsze mnie bawią ci wszyscy hardcore pvp'erzy którzy chcą full loot, exp pen, full pvp w każdym miejscu i czasie bez żadnych reperkusji. Prawda jest taka że teraz możecie być tacy mocni w gębie bo praktycznie żadna gra nie spełnia tych wszystkich wymagań na raz. Ciekaw jestem co się stanie jak taka się pojawi? Ile z was wytrzyma w takich warunkach więcej niż miesiąc z active account? 50%? 30%? może 10%? Mi się wydaje, że ta ostatnia opcja. Opowiadać jak to full pvp jest lepsze i fajniejsze to każdy może, a prawda jest taka że i tak gracie w carebear wow'a mimo iż na rynku jest kilka innych gier które zdecydowanie bardziej odpowiadają waszym wymaganiom.


ja wytrzymam!
ponadto, na rynku nie ma mmorpgow spelniajacych te wymagania, dlatego wszyscy siedza w carebear wowie.

(VG umarl, EVE to nie ten klimat - ja lubie patrzec na tylki elfek, a nie na burte statku, UO to gra z innej epoki, playerbase obecnie bardzo maly i EA ciagle wprowadza "rewolucyjne" zmiany - mozna powiedziec, ze tez martwe).

plxxxx pokaz mi te kilka innych gier o ktorych wspominasz w swoim poscie.

Cytuj:
oczywiste jest ze gra nastawiona na open pvp bedzie projektowana w inny sposob, pytanie tylko w jaki sposob zostana rozwiazane kwestie ekwipunku, zlota i innych dobr gracza, piszesz ze gra bedzie zupelnie inna, ale czy potrafisz podac przyklady takich rozwiazan?


wiekszosc itemow z craftu, dodatkowo maly nacisk na sama itemizacje (czyt. gra nie bedzie tak item based jak wow), rozne sposoby rewardowania graczy za questy - np. nowymi czarami/umiejetnosciami, ktorych sie po smierci nie traci, duzy nacisk na unikalny build postaci, rozkladanie statystyk i umiejetnosci.
brak mozliwosci resetowania talentow HEHE.

death penalty ma byc odczuwalne i ma zabolec, ale nie na tyle mocno, zeby ktos po zyletki biegl.
no ale jak nirktorzy nie moga przezyc samego ganka w wowie, w ktorym nic kompletnie nie traca, to pvp w mmorpg jest nie dla nich.


Cytuj:
A inside ty się nie łapiesz do grona któremu wyłasi słoma z epaxów - masz za mało epaxów

bawicie mnie serdecznie moze ktoś mi poleci wyjazd do iraq ?

a i czemu tylko inside ma link do armory a reszta progankerów nie ? moze wy nie macie wcale epaxów ? jeśłi tak to po co dyskusja jak temat nei o was ?


fajnie flejmowales jeszcze kilka stron temu, ale teraz to ewidetnie skonczyla ci sie inwencja tworcza aka. pierdolisz.

super rating 2v2 masz, btw ;]


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

**

Posty: 215
Dołączył(a): 6.07.2006
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 16:30 
 
Cytuj:
no ale jak nirktorzy nie moga przezyc samego ganka w wowie, w ktorym nic kompletnie nie traca, to pvp w mmorpg jest nie dla nich.


who cares...

Cytuj:
super rating 2v2 masz, btw ;]


zal, dosrales mu na czym swiat stoi

Cytuj:
pierdolisz


nie martw sie moze ty kiedys tez "popierdolisz"


Cytuj:
po poteznym ganku, zawsze jest szansa, ze pojawi sie emo-ciotowaty whine na forum.
cos w stylu tego topicu.


no bo zawsze sie znajda bohaterowie zabijajacy lowbies, przeciez trzeba jakos swoje ego powiekszyc.

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 16:34 
 
Uno napisał(a):
Cytuj:
no ale jak nirktorzy nie moga przezyc samego ganka w wowie, w ktorym nic kompletnie nie traca, to pvp w mmorpg jest nie dla nich.


who cares...

Cytuj:
super rating 2v2 masz, btw ;]


zal, dosrales mu na czym swiat stoi

Cytuj:
pierdolisz


nie martw sie moze ty kiedys tez "popierdolisz"


Cytuj:
po poteznym ganku, zawsze jest szansa, ze pojawi sie emo-ciotowaty whine na forum.
cos w stylu tego topicu.


no bo zawsze sie znajda bohaterowie zabijajacy lowbies, przeciez trzeba jakos swoje ego powiekszyc.



who cares...


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek


Posty: 5
Dołączył(a): 1.11.2006
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 17:45 
 
Ogar napisał(a):

super rating 2v2 masz, btw ;]


twoje też nie powalają....

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 18:09 
 
Docent1 napisał(a):
Ogar napisał(a):

super rating 2v2 masz, btw ;]


twoje też nie powalają....


oRly?


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 18:09 
 
Jedno pytanie:

Skad pomys, ze gankowanie lowbies ma na celu powiekszenie e-peena lub polechotanie ego. Prosilbym o jakas rozsadna odpowiedz, bo ja nie widze zwiazku osobiscie.


_________________
Obrazek

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 18:29 
 
ale topic O_O o qwa umieszcze link do niego w " smiesznych przykadkach i wydarzeniach " :D czy jak to tam ... ; P

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 18:38 
 
Zychoo napisał(a):
Jedno pytanie:

Skad pomys, ze gankowanie lowbies ma na celu powiekszenie e-peena lub polechotanie ego. Prosilbym o jakas rozsadna odpowiedz, bo ja nie widze zwiazku osobiscie.


no bo sposob w jaki spedzamy czas w grze komputerowej ma bezposredni zwiazek z naszym stanem psychicznym.
you nab, przeciez to oczywiste!


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek


Posty: 37
Dołączył(a): 18.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 19:25 
 
Cytuj:
Jedno pytanie:

Skad pomys, ze gankowanie lowbies ma na celu powiekszenie e-peena lub polechotanie ego. Prosilbym o jakas rozsadna odpowiedz, bo ja nie widze zwiazku osobiscie.


no bo sposob w jaki spedzamy czas w grze komputerowej ma bezposredni zwiazek z naszym stanem psychicznym.
you nab, przeciez to oczywiste!


Psychiczny to Ty jestes. Myslisz że rozgryzłeś naturę człowieka, że wydajesz takie opinie? Gankujacy kolo nie musi być spoconym, z zaweżonymi oczami i ścisniętą myszką graczem. Równie dobrze może własnie jeść kolacje przy okazji sie wyżywając na małym znienawidzonym aliku.
O co cho? Jeden tlucze insty, inny farmi a jeszcze inny gankuje. Okaż troche tolerancji i nie wciskaj że "Twój" sposób na granie jest najlepszy. A już na pewno nie zabawiaj sie w psychologa.


Posty: 37
Dołączył(a): 18.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 19:29 
 
Ps. Kulturalnie prosił Cię o rozsądną odpowiedż, a Ty mu ubliżyłeś
Cytuj:
you nab, przeciez to oczywiste!

Jak to o Tobie świadczy "psycholożku"?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 19:36 
 
Zabilem sobie przed chwila jakiegos 30 rogala w stv bo mi sie tak podobalo, powiedzcie mi czy mam jakis problem irl?

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 19:45 
 
@Maloc, grats, zrobiłeś z siebie idiotę, bluzgając na Ogra który ma dokładnie takie same poglądy jak ty w tej kwestii.

Najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem, a dopiero potem zabieraj się za próby obrażenia kogoś przez internet :wink:

Edit:
Zychoo napisał(a):
Jedno pytanie:

Skad pomys, ze gankowanie lowbies ma na celu powiekszenie e-peena lub polechotanie ego. Prosilbym o jakas rozsadna odpowiedz, bo ja nie widze zwiazku osobiscie.


No to co innego ma na celu? Bo osobiście nie pojmuje...

Zdarza mi się, czasami straszyć i podgryzać low lvle, owszem, ale zabawne jest to tylko dopóki widzę że nie wchodzę im wyjątkowo na odcisk i że oni też prubóją z tego mieć fun (tzn nie uciekają w panice nawet nie próbując się bronić, czy też nie stoją jak kołki kiedy ja ich zabijam), jak tylko przegnę to obrazu mi się włącza "empatia mode on" i cały fun z zabawy idzie bye bye.

koci napisał(a):
Zabilem sobie przed chwila jakiegos 30 rogala w stv bo mi sie tak podobalo, powiedzcie mi czy mam jakis problem irl?


A kto tu mówi o pojedynczym killu czy nawet dwóch? Mówimy o notorycznym gankowaniu, a to że jakiś lowbie się złożył bo na niego krzywo spojrzałeś, przechodząc obok, nikogo nie obchodzi TBFH


Ostatnio edytowano 6 paź 2007, 20:00 przez Goatus, łącznie edytowano 2 razy
**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 19:55 
 
Maloc napisał(a):
Psychiczny to Ty jestes. Myslisz że rozgryzłeś naturę człowieka, że wydajesz takie opinie? Gankujacy kolo nie musi być spoconym, z zaweżonymi oczami i ścisniętą myszką graczem. Równie dobrze może własnie jeść kolacje przy okazji sie wyżywając na małym znienawidzonym aliku.
O co cho? Jeden tlucze insty, inny farmi a jeszcze inny gankuje. Okaż troche tolerancji i nie wciskaj że "Twój" sposób na granie jest najlepszy. A już na pewno nie zabawiaj sie w psychologa.


a myslalem, ze takie dysmozgi to tylko na battlenet.pl ; <

na przyszlosc: http://eduseek.interklasa.pl/artykuly/slownik/idw/786/


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 20:04 
 
widzę topic rosnie ale na temat niewiele osób się wypowiada
nie dość, że słoma w epaxach to jeszcze klapky na oczach :lol:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 20:11 
 
@up

Vide ty ze swoim klapkowatym podejsciem do gangowania

SvD.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 20:43 
 
2540 napisał(a):
ale topic O_O o qwa umieszcze link do niego w " smiesznych przykadkach i wydarzeniach " :D czy jak to tam ... ; P


No co ty, w "śmiesznych przypadkach...." w dobrym tonie jest umieszczać linki do filmików które były już umieszczane ze sto razy albo śmieszące w najlepszym razie troglodytę i oczywiście je nie podpisywać jeszcze ktoś nie kliknie. A ty chcesz umieścic link do tematu gdzie carebearki po raz nasty robią z siebie pośmiewisko.


Obrazek
o/


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 22:12 
 
Lu, naprawde napisales tu pare wesolych kawalkow, nie tylko w tym topiku, ale zaczynasz sie kompromitowac ta sloma powolutku :/.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 172 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.