mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 676 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 34  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 14 paź 2007, 16:18 
Cytuj  
nat napisał(a):
hunter nie ma najmniejszych szans z lockiem 1/1.
bg? w czym hunter jest niby dobry na bg? mowisz o random av i top killing blow? omg dps class ma wiecej killing blowow niz healerzy i dps palkowie
design aren? nie badz smieszny, dla kazdego arena jest taka sama, mag czy elemental shaman radzi sobie bez problemu
gdyby nawet arena bylaby zupelnie czysta jak ta w stv hunter i tak posysalby, w 5/5 masz 3% hutnerow top20 5/5 ze wszystkich bgrup, powiedz mi ze wszyscy stoja za slupem i nigdy nie mozesz nikogo strzelic


w grze sa tez inne klasy niz lock, i hunter ma z nimi calkiem spore szanse.
nie twierdze, ze jest to klasa wymiatajaca, ale BM hunter w 1v1, jesli wystartuje z odpowiedniej odleglosci, to jest naprawde spore zagrozenie (np. ja, pomimo, ze mam praktycznie najlepszy gear do pvp - 13k HP, capniety resilience, to grajac na affli musze lykac healthstony przeciwko takiemu hunterowi).

co do BG, to chodzilo mi o ogolne osiagi hunterow - duzo dmg done, duzo killing blows.
sporo miejsca na poruszanie sie, mozliwosc atakowania z maksymalnej odleglosci - do pozwala hunterom rozwijac skrzydla.

w kwesti aren ciagle uwazam, ze to wina designu.
hunter, jako klasa, zostal tak zaprojektowany, ze gracz musi trzymac przeciwnika na dystans (np. rogue zostal tak zaprojektowany, ze musi kontrolowac przeciwnika).
obecne areny nie pozwalaja trzymac przeciwnikow na dystans, ze wzgledu na maly rozmiar.

jeszcze jako ciekawostke dodam, ze - jak na ironnie - najlepsi hunterzy wykorzystuja LoS na potege (vide hamchook).


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2007, 17:06 
Cytuj  
Ogar napisał(a):
jeszcze jako ciekawostke dodam, ze - jak na ironnie - najlepsi hunterzy wykorzystuja LoS na potege (vide hamchook).

raczej skorpion/imp stings a nie los
niestety odkad nerfneli skorpiona nie lapie sie do pierwszej pietnastki na zadnym brackecie, slabo jak na najlepszego huntera


_________________
Nat is fat

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2007, 06:08 
Cytuj  
@ nat - 1 word - lol.

Nigdzie nie pisalem o piciu wody. L2R ?
Skad Ty bierzesz ta "pewna" wiedze n/t tego jak gram, gdzie gram i kim gram ? Wielki Brat ? Zejdz ze swojej chmurki i przestan zachowywac sie jak uberpr0, bo na razie odnosi to przeciwny efekt.

Jesli nie umiesz kitowac warriora, to sorry. Jesli dostajesz w dupe od lockow - get over it - z lockiem wygrac zawsze bylo ciezko i pewnie zawsze bedzie. Nie znaczy to, ze hunter jest klasa, kt. wymaga buffa na skale eliminowania deadzone, kt. jest jedna z nielicznych slabosci tej klasy.

Nie umiesz czytac ze zrozumieniem, nie umiesz dyskutowac, nie dziwi wiec, ze najpewniej nie umiesz grac, wiec sam gtfo, pajacu.

EoT

D.


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2007, 10:42 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Tylko mi nie pisz, ze na arenach nie mozna pic itp.

Demandread napisał(a):
@ nat - 1 word - lol.

Nigdzie nie pisalem o piciu wody. L2R ?
Skad Ty bierzesz ta "pewna" wiedze n/t tego jak gram, gdzie gram i kim gram ? Wielki Brat ? Zejdz ze swojej chmurki i przestan zachowywac sie jak uberpr0, bo na razie odnosi to przeciwny efekt.

Jesli nie umiesz kitowac warriora, to sorry. Jesli dostajesz w dupe od lockow - get over it - z lockiem wygrac zawsze bylo ciezko i pewnie zawsze bedzie. Nie znaczy to, ze hunter jest klasa, kt. wymaga buffa na skale eliminowania deadzone, kt. jest jedna z nielicznych slabosci tej klasy.

Nie umiesz czytac ze zrozumieniem, nie umiesz dyskutowac, nie dziwi wiec, ze najpewniej nie umiesz grac, wiec sam gtfo, pajacu.

EoT

D.

pajac to twoj tata a twoja stara gra na organkach u rubika
nigdzie nie pisalem jaki to jestem ,,uberpr0", tylko o tym ze to ty nie masz najmniejszego pojecia o klasie huntera w tbc
a skoro tak to nie wypowiadaj sie na temat o ktorym gowno wiesz, blizzard juz dawno rozwazal problemy deadzone, najpierw w patchu 1.08, potem kolejno w patchach 2.0 i 2.1. Wtedy nie zmienili tego, teraz najpewniej zmienia, blue post potwierdza ze beda zmniejszac deadzone czy to sie tobie podoba czy nie


_________________
Nat is fat

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2007, 10:52 
Cytuj  
Cytuj:
3) Lol, no pewnie, jak biegasz wokol woja na 25y range, to jasne, ze trudno. BM spec wychodzi gode modem, mark/surv odpala detterance i liczy na countera, awaryjnie trinket, FAP etc. Tylko mi nie pisz, ze na arenach nie mozna pic itp.

Radzilem, nie tnij postow, bo tracisz kontekst. Ani slowa o piciu wody. Imba pr0zor, rzucajacy tekstami rodem z gimnazjum, a nie wie co to FAP.

widze, ze kazda wymiane zdan umiesz sprowadzic do wymiany wyzwisk. Enjoy and have fun, I quit.

D.


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2007, 11:07 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
I potem takie lole pisza, ze jak ktos Ci wejdzie w deadzone albo podejdzie na melee, to ggthxbye. L2P.


Wychodzisz czasem z domu?

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2007, 12:18 
Cytuj  
trudno traktowac powaznie kogos kto przychodzi tu i mowi
patrzcie jestem wielki, mialem r13, umiem robic salto z polobrotem a wy nooby nawet z deadzone nie umiecie wyjsc, nie no jedyne co robicie to bijecie sie melee jak ktos podejdzie, no co za nooby
ggthx learn to play
w ogole to lole jakies jestescie
nie potrzeba nam takich eksperow, dzieciom mowimy stanowczo i jasno NIE
na moje oko to masz 12lat


_________________
Nat is fat

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 paź 2007, 12:21 
Cytuj  
ej no! moj brat ma 12 lat i sie tak nie zachowuje... gora 8 ;P

to zeby jeszcze drogiego Demanka wkurwic nastepny blue poscik:
Cytuj:
2.3 will be up on the PTR for quite some time. Several classes are likely to get more changes before 2.3 goes live, it's just a question of which changes (ie: we're still considering the mortal strike effect for aimed shot for hunters, among other possibilities).

source: http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... 29&sid=1#8

prawda jest taka ze moze i grales przed tbc hunterami, ale teraz nie masz bladego pojecia jak sie ta klasa gra... nie wiem, moze dostajesz od nich tak po dupie i dlatego twierdzisz ze sa tacy imba


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2007, 13:19 
Cytuj  
Hunter to leszczyk jakich malo dla moich 3 postaci. Warrior, rogue i Warlock. Zaden hunter w duele czy to na arenie dla tych postaci nie jest mi w stanie zagrozic. Chociaz nie powiem jakby nie SL u locka to krucho bym sie widzial z BM hunterami jednak powera maja w rekach :)


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2007, 08:29 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Zaden hunter w duele czy to na arenie dla tych postaci nie jest mi w stanie zagrozic.


Samochwała w kącie stała
I wciąż tak opowiadała:

"Zdolna jestem niesłychanie,
Najpiękniejsze mam ubranie,
Moja buzia tryska zdrowiem,
Jak coś powiem, to już powiem

itd. ;)

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2007, 09:15 
Cytuj  
@up

Po pierwsze nie samochwala tylko najprawdziwsza prawda, wiadomo zawsze sie znajda wyjatki od reguly.

Ale quraczek musial wkleic swoje dwa grosze mimo ze nie temat huntera tylko na moj - czuje sie popularny mam osobistego fana ktory chodzi za mna po wszystkich dzialach tego forum...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2007, 09:26 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
@up

Po pierwsze nie samochwala tylko najprawdziwsza prawda, wiadomo zawsze sie znajda wyjatki od reguly.

Ale quraczek musial wkleic swoje dwa grosze mimo ze nie temat huntera tylko na moj - czuje sie popularny mam osobistego fana ktory chodzi za mna po wszystkich dzialach tego forum...


To nie kwestia bycia Twoim fanem - to raczej konsekwencja w tepieniu ... Czego? Sam sobie dopisz ;)

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2007, 09:45 
Cytuj  
To raczej konsekwencja dazenia do zdobycia 2000 postow w jak najszybszym czasie...


Ok eot - bo to topic hunterowy...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2007, 15:34 
Cytuj  
Ogar napisał(a):
oni zaraz zrobia z huntardow omfgwfbbqq terminatorow

hunter to prawdziwy terminator juz, wystarczy popatrzec
http://bp3.blogger.com/_E99rsZgp6TE/RxI ... 0C.tmp.png

teraz juz official:
Cytuj:
The min range on ranged attacks will be reduced to eliminate the "dead zone". It doesn't mean that you'll be able to shot at 0 yards, but you will always be able to hit the enemy even if he's standing between 5 and 8 yards.


_________________
Nat is fat

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 20 paź 2007, 18:50 
Cytuj  
Chcialem poruszyc kwestie petow. Czy sa pety lepsze i gorsze do pvp/pve? Jesli tak, to jakie sa najlepsze do pvp a jakie do pve? Najlepiej z linkami do thott plz.

*

Posty: 93
Dołączył(a): 24.03.2007
Offline
PostNapisane: 20 paź 2007, 19:23 
Cytuj  
wlasnie wszedlem na test serwer i minimalna odloeglosc strzalu jest 4 y^^
Tak wiec bye bye deadzoneo/ jest tez mortal strike na aimedzie 0/


_________________
Vercin

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2007, 20:11 
Cytuj  
w pizdu lagi na PTR, nie mowiac o bugach, lecialem przez zangaramash, bah dismount i nie moge uzyc flying mounta, cant be used here
no i ani widu ani slychu o disarmie


_________________
Nat is fat

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 20 paź 2007, 20:32 
Cytuj  
nat napisał(a):
no i ani widu ani slychu o disarmie


zadna klasa nie dostala takich buffow od czasu releasu TBC, a wam ciagle malo \o/.

anyway, nie wiem czemu hunterzy tak bardzo ciesza sie z usuniecia deadzona - malo kto i tak potradil to wykorzystywac przeciwko hunterowi.
zwykle wbiegniecie w melee range huntera rozwiazuje sprawe, bo kosmicznie zmniejsza dps, i ciagle bedzie mozliwe.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek


Posty: 38
Dołączył(a): 3.05.2007
Offline
PostNapisane: 20 paź 2007, 21:12 
Cytuj  
Mało kto umiał to wykorzystać? :D Ty chyba choćby nigdy maga nie widziałeś, jeszcze pre-bc, jak magiem grałem, to hunta tak miło się biło... Szybka nova, skok w deadzone i tyle. W deadzone nie walne ci chocby wingclipa, ktory pozwoli mi wrocic na range.

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2007, 21:25 
Cytuj  
1/1 maga przeciw hunterowi sprowadza sie tylko i wylacznie do spamu novy, a nastepnie wlazenia w deadzone, tylko ktos kto nigdy nie byl przed ifem moze mowic ze to zadna roznica czy min range jest 8y czy 4y
co do tego ze zadna klasa nie dostala takiego buffa - w zadnej innej klasie nie mamy tez podobnej zaleznosci aby na ratingu 2400+ na swoim najlepszym brackecie ich % stanowil 1/5 rzeczywistej populacji tej klasy
co wiecej twoja terminatorlike klasa dalej bedzie bardziej liczna w top arena teamach niz ten imba buffed hunter po patchu


_________________
Nat is fat

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 676 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 34  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.