mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 127
Dołączył(a): 24.05.2007
Offline
PostNapisane: 20 paź 2007, 14:51 
Cytuj  
Witam,na kiedy jest planowany nastepny patch,czyli ten z ktorym zostanie skrucony czas lvlowania 20-60 lvl ??

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2007, 19:09 
Cytuj  
gba4 napisał(a):
Witam,na kiedy jest planowany nastepny patch,czyli ten z ktorym zostanie skrucony czas lvlowania 20-60 lvl ??


nie wiadomo (jak zwykle)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 20 paź 2007, 21:41 
Cytuj  
Spyke napisał(a):
Nie wiem czy tutaj o to pytać.A więc potrzebuje szybko (i w miarę łatwo) wylevelować pare rodzajów broni.Czy zna ktoś jakieś dobre sposoby?Ja pamietam ze swojego czasu bylo cos takiego w blased lands ze mozna bylo pociagnac servantow do stonard i guardy ich tukły a one na 1% nie gineły i moża było tak lvlować skilla w broni.


na balck temple stoi enslave demon, jak wybijesz ludków któzy go enslavują on nadla bedzie enslave -> każdy cios w niego kiedy jest enslave +1skill do broni króta go bijesz (ale imo to exploit)

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2007, 10:40 
Cytuj  
blasted lands dalej dziala i nie ma po co do guardow ciagnac bo na 70tce prawie nie bija;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 21 paź 2007, 22:44 
Cytuj  
Skończył mi się trial WoW'a i chciałbym zagrać w niego trochę dłużej. Czytałem, że do aktywacji konta oprócz kodu z pudełka potrzebna mi jest jeszcze karta kredytowa lub karta prepaid, tak? Czy ten zestaw http://www.ultima.pl/World_of_Warcraft_ ... aid/i4613/
zawiera wszystko co potrzebne do aktywacji gry?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2007, 22:51 
Cytuj  
Sucre napisał(a):
Skończył mi się trial WoW'a i chciałbym zagrać w niego trochę dłużej. Czytałem, że do aktywacji konta oprócz kodu z pudełka potrzebna mi jest jeszcze karta kredytowa lub karta prepaid, tak? Czy ten zestaw http://www.ultima.pl/World_of_Warcraft_ ... aid/i4613/
zawiera wszystko co potrzebne do aktywacji gry?

jest wow retail + burning crusade (dodatek) i PP na 2 miesiace gry - w sumie wszystko jest aby grac, chociaz teraz juz nie trzeba karty kredytowej ani karty pp,aby konto aktywowac cd-keyem retaila po trialu.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 21 paź 2007, 22:57 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
Sucre napisał(a):
Skończył mi się trial WoW'a i chciałbym zagrać w niego trochę dłużej. Czytałem, że do aktywacji konta oprócz kodu z pudełka potrzebna mi jest jeszcze karta kredytowa lub karta prepaid, tak? Czy ten zestaw http://www.ultima.pl/World_of_Warcraft_ ... aid/i4613/
zawiera wszystko co potrzebne do aktywacji gry?

jest wow retail + burning crusade (dodatek) i PP na 2 miesiace gry - w sumie wszystko jest aby grac, chociaz teraz juz nie trzeba karty kredytowej ani karty pp,aby konto aktywowac cd-keyem retaila po trialu.

Na pewno nie potrzeba już karty ani prepaida do aktywowania konta? Bo jeśli nie potrzeba to wybrałbym ten zestaw i jeśli mi się spodoba gra to później aktywował prepaidem.
Obrazek
Kupując ten zestaw dostanę 60 dni gratis tak?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2007, 22:59 
Cytuj  
pare razy w ostatnich miesiącach zakładałem konta z triala do retaila i nie trzeba było karty przy tym.
ten zestaw daje 30dni grania - dodatek (burning crusade) odblokowywuje tylko content, ktory zostal z nim dodany, nie daje 30 dni grania.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 21 paź 2007, 23:02 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
pare razy w ostatnich miesiącach zakładałem konta z triala do retaila i nie trzeba było karty przy tym.
ten zestaw daje 30dni grania - dodatek (burning crusade) odblokowywuje tylko content, ktory zostal z nim dodany, nie daje 30 dni grania.

Ok, dzięki za pomoc. Czyli jutro lecę na Chłodną :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 08:18 
Cytuj  
Dwa pytania(może 3;p):

1.Kto najszybciej jest w stanie nabic lvl (solo).Slyszalem ze rogal ale na jakims forum przeczytalem ze priest(zaznaczam ze chce grac UD:P)
2.Czy jest sens robic rogala UD jest mysli sie w miare powaznie o PvP(slyszalem ze najlepszy rogalem jest HUM).
3.Kto jest lepszy do PvE - holy priest czy shadow priest.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 08:30 
Cytuj  
1) Hunter IMO/mag jak AoEujesz
2) Tak, Ud <3, wzglednie gnomix
3) Shadow Priest poki co.

Peace

D.


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 09:15 
Cytuj  
Hmm na wiekszosci for czytalem ze rogal bo jest w stanie zrobic solo nawet te trudniejsze questy .Ale rozumiem ze rogalem tez jakos wolno nie bedzie sie tego lvl-a bic:)??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 09:20 
Cytuj  
Hunter tez zrobi wszystkie q bez najmniejszego problemu i bez jakiejkolwiek pomocy.

Zabij rogalem elite mobki w Nagrand - hunterem zlejesz ;)

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 09:26 
Cytuj  
Do levelowania hunter najlepszy. Wlasciwie zero downtime'u, dobry dmg itd. Elite mobki jak trzeba tez bijesz (masz wszystko co potrzeba - tanka ktorego sam healujesz + dps) itd. itd. Jesli chodzi o porownanie do rogala - rogal jest tez niezly do lvlowania, ale rzeklbym ze meczacy - zeby byc efektywnym musisz jak malpa latac i tluc moby - hunter w porownaniu jest conajmniej luzujacy ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 09:37 
Cytuj  
Hunter tez mi sie podobal ale przeraza mnie w nim posiadanie peta :D .Tzn nie ze do bani ale np gdzie moge znalesc pety do oswajania itp .No i UD nie moze byc hunterem:D .

No i ci mieliscie na mysli ze rogal musi sie nabiegac jak malpa:P .Skoro robie q to chyba bez znaczenia bo nie mam zamiaru lvlowac grindujac :) .


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 09:44 
Cytuj  
Oswoic mozesz prawie kazdego "beasta" w grze (nie na forum - na forum beasta nie oswoisz).

Dodatkowo masz skill "Beast Lore" - jezeli rzucisz na bestie dowiesz sie czy jest oswajalna, czy nie - dodatkowo dowiesz sie co bestia lubi zrec i jak umie ugryzc :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 09:48 
Cytuj  
A mozecie mi cos wiecej o rogalu powiedziec ??Na co ewentualnie powinienem uwazać , i z czym ewentualnie moge miec problem??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 09:55 
Cytuj  
Zadaj konkretne pytanie, moze uzyskasz konkretna odpowiedz. W lvlingu hunter >>> rog. Chcesz dowiedziec sie wiecej n/t roga, zajrzyj na strone www.wow-europe.com na oficjalne notki, a potem class forum roga i wiesz wszystko.

Peace

D.


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 10:10 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
No i ci mieliscie na mysli ze rogal musi sie nabiegac jak malpa:P .Skoro robie q to chyba bez znaczenia bo nie mam zamiaru lvlowac grindujac :) .


Piszac to mialem na mysli, ze lvlowanie rogala, bylo w jakis dziwny sposob meczace - tzn. zabiwszy jednego moba jak glupi lecialem od razu do drugiego tylko i wylacznie po to, zeby przez kilkanascie sekund klepac Sinister Strike i kombinowac za ile wejdzie Eviscerate. Lvlujac huntera odpalasz Serpent Stinga (dot), autoshoot wlacza sie w tym momencie sam, a Ty powoli zaczynasz kombinowac co by tu nastepnego zabic. Zanim dojedziesz mobka, wysylasz peta na nastepny target, a potem Serpent Sting itd.

Pomijam tu fakt, ze bijesz szybciej chocby dlatego, ze nie musisz gnac do kazdego moba, a tylko wysylasz tam jednym kliknieciem peta. Pullnales przez przypadek 3-5 mobow? Dla huntera to zaden problem - 2 na pecie, 2 na Tobie (masz mail, a nie tylko leather jak rogal), jeden spokojnie siedzi w trapie. Obrywasz za mocno? feign death itd. A jako rogal po pullnieciu 3-5 mobow (i jesli np. masz spalone cooldowny) kombinujesz w ktora strone spieprzac. Hunter po prostu daje spory komfort psychiczny przy levelowaniu.

Na co uwazac grajac rogalem? Na cooldowny ;)

To wszystko z perspektywy maina maga (70) i nastepujacych altow - hunter (70), warrior (70), rogal (62) ... Chociaz ten main to jak nie main, tylko 75 dni played :P


Posty: 11
Dołączył(a): 22.10.2007
Offline
PostNapisane: 23 paź 2007, 08:51 
Cytuj  
Da sie jakos transfernac gold na serwerze PVP pomiedzy Horde-->Alliance? Jedyna znana mi metoda to neutral AH no ale biora az 15% a po drugie nie chce dostac bana za kupowanie jakiegos crappa za 5k golda np

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.