mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 24 paź 2007, 16:32 
 
Ogar napisał(a):
przegrywam z ludzmi, ktorzy stoja w miejscu 5 minut i spamuja dwa klawisze ( healerzy, bo warriorzy spamuja jeden).
trudno nie nazwac tego OP lameriada.
z innymi setupami jakos problemow nigdy ja i moje teamy nie mielismy, 2100+ bylo (tez w 4dps, w prawie identycznym lineupie), kiedys nawet wpadlismy na slynne carepolice Elmonstera i wygralismy, wiec to napewno nie problem tak zwanego "skilla".


Jasssne, healer w setupie z większą ilością DPSu ma więcej czarów a MS warrior tysiąc nowych skilli ... no i healer nie musi już stać w miejscu, żeby wycastować heala LOL
jak już pisałem dostałeś w dupe i płaczesz jakie to niesprawiedliwe, GZ!

Cytuj:
kazdy dobry team wygra ze slabym 3 healer teamem. eureka!
a co sie stanie, jak spotkaja sie dwa teamy o takim samym skillu? ups.


Napisałem coś innego, ale proszę przekręcaj, to i tak nic nie zmieni.
Nie znasz się i każdy to widzi.

Cytuj:
tam nie ma zadnego theorycrafta, tylko fakty.


Cytuję:
"bo nawet jak jeden z nich dostanie lockdown na swoje heale, a drugi wpadnie w CC, to trzeci jest w stanie wyhealowac dmg (zwazywszy, ze dps druzyny przeciwnej ma na sobie omgstunspecc warriorow spamujacych spamstring). "
Wysysasz te "fakty" z palca.

Cytuj:
podstawa na arenach sa teamy 3 healer z warlockiem i hunterem?
chyba nie wiesz o czym mowisz, moj ty shamanzorze (zapewne grajacy w 3 healer teamie).


LOL myślisz, że jak mnie wyśmiejesz to to ktoś się zlituje nad Twoim płaczem?
Nie mam zamiaru podawać Ci taktyk itp. Dojdź do tego sam, przecież pokonałeś samego Elmonstera więc na pewno zajarzysz. Or not :p


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 24 paź 2007, 16:37 
 
Ogar napisał(a):
Buffchef napisał(a):
Prezentujesz typową postawę - przegrywam = przeciwnicy są OP.
Dodatkowo poprawiasz swoje ego, wyzywając ich od lamerów.


przegrywam z ludzmi, ktorzy stoja w miejscu 5 minut i spamuja dwa klawisze ( healerzy, bo warriorzy spamuja jeden).
trudno nie nazwac tego OP lameriada.
z innymi setupami jakos problemow nigdy ja i moje teamy nie mielismy, 2100+ bylo (tez w 4dps, w prawie identycznym lineupie), kiedys nawet wpadlismy na slynne carepolice Elmonstera i wygralismy, wiec to napewno nie problem tak zwanego "skilla".

Bez obrazy, ale "stanie w miejscu i spamowanie dwóch klawiszy" i nazywanie czegokolwiek "OP lameriadą" przez warlocka jest komiczne. Popatrz w lustro.

3 healer / 2 DPS > 4 DPS > 2.5 healer > 3 healer / DPS i tyle na ten temat. Jasne, czasami można odnieść wrażenie, że gra się z totalnymi lebiodami a mimo to przegrywa np. w mojej grupie jest 4 DPS team w składzie: rogal full T6 + legendarne szabelki, 2x aff lock, shadow priest i resto szaman w sprzęcie S2/BT. Żaden klasyczny setup nie chce z nimi grać i ich unika. Za to dobry team z 3 healerami mógłby napsuć im trochę krwi (chociaż patrząc na ich DPS mam wątpliwości).

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 24 paź 2007, 16:42 
 
Buffchef napisał(a):
Jasssne, healer w setupie z większą ilością DPSu ma więcej czarów a MS warrior tysiąc nowych skilli ... no i healer nie musi już stać w miejscu, żeby wycastować heala LOL


healerzy w innych setupach musza zapieprzac kolo pilarkow, unikac CC, fake castowac, czasem skoczyc z mostu.
to sie chyba skill nazywa~~.

healerzy w omawianym 3 healer setupie stoja sobie w miejscu i naciskaja dwie ikonki za pomoca myszki ;]
to sie nie nazywa skill.

Cytuj:
Napisałem coś innego, ale proszę przekręcaj, to i tak nic nie zmieni.


napisales, ze kazdy dobry team pokona nie potrafiacy grac 3 healer setup.
ja niestety spotykam potrafiacych grac ludzi - taka battlegrupa :<


Cytuj:
Wysysasz te "fakty" z palca.


nie z palca, tylko z monitora.
"ić" na warcaftmovies i popatrz jak wyglada styl gry tych dwoch typow setupu arenowego.

Cytuj:
Nie mam zamiaru podawać Ci taktyk itp. Dojdź do tego sam, przecież pokonałeś samego Elmonstera więc na pewno zajarzysz. Or not :p


nie podasz taktyk, bo ich nie znasz.
w poprzednim poscie pewnie chciales zasugerowac mana burning, ale zeby 3 healerow - z 10k many kazdy - wydrainowac wystarczajaco szybko (czyli zanim pierwszy cloth padnie), to potrzeba trzech mana drainerow/burnerow, a takich teamow jest bardzo bardzo malo, bo poprostu nie sprawdzaja sie przeciwko masie innych setupow.

ps. nie znasz sie. i kazdy to widzi ;]

Cytuj:
Bez obrazy, ale "stanie w miejscu i spamowanie dwóch klawiszy" i nazywanie czegokolwiek "OP lameriadą" przez warlocka jest komiczne. Popatrz w lustro.


bez obrazy, ale jak nie wiesz jak wyglada granie affli lockiem na arenach, to stfu.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 24 paź 2007, 16:45 
 
Aaaa to juz wiem skąd masz pojęcie o arenach - z warcaftmovies
LOL


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 24 paź 2007, 16:46 
 
Buffchef napisał(a):
Aaaa to juz wiem skąd masz pojęcie o arenach - z warcaftmovies
LOL


skonczyly sie krowce argumenty? :<
k.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2007, 16:51 
 
Zawolalem cypisa.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 331
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 24 paź 2007, 16:56 
 
czytajac ostatnia strone myslalem ze jestem w topicu o "arenach" ...


_________________
Obrazek

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2007, 16:59 
 
tomugeen napisał(a):
Zawolalem cypisa.


I tak za pozno :(

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2007, 17:03 
 
Na razie zostawiam otwarty, ale jak sie pojawi wiecej tekstow rodem z battlenet.pl, to topic leci w cholere.


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 24 paź 2007, 17:08 
 
cholera = flames?


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2007, 17:32 
 
cypis napisał(a):
Na razie zostawiam otwarty, ale jak sie pojawi wiecej tekstow rodem z battlenet.pl, to topic leci w cholere.


Cypis - z przykrością trzeba stwierdzic... ze wiekszosc tematow w takim razie musisz zamknac bo smierdzi tutaj Battlenet.pl

Ogar - Wiesz co? Twoje zalenie sie na grupy z trzema healerami sa bardzo podobne do zalenia sie ludzi ktorzy graja na pvp serwerze i sa gankowani... :-? Chociaz z drugiej strony odnosze wrazenie ze po prostu boli Cie to, ze ktos jest sprytniejszy w biciu punktów, bo wykorzystanie trzech healerow na arenie mozna nazwac sprytem.

SvD.


_________________
Obrazek

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 24 paź 2007, 17:35 
 
Shador von Dal napisał(a):
Chociaz z drugiej strony odnosze wrazenie ze po prostu boli Cie to, ze ktos jest sprytniejszy w biciu punktów, bo wykorzystanie trzech healerow na arenie mozna nazwac sprytem.

SvD.


zakladanie shadow ressist gearu rowniez niektorzy nazywali sprytem, byla masa whinow, gorace dyskusje na forach.
koniec koncow, blizzard zablokowal takie praktyki.

tak samo licze, ze blizz "zablokuje" dominacje teamow 3 heal, poprzez na przyklad stackujace sie debuffy do healing done, albo nowe efekty typu mana drain.

O.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 24 paź 2007, 17:53 
 
to Ogar jest z battlenet.pl, nie my : (

fajne ratingi btw.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2007, 18:03 
 
Nie probuj dogryzac SvD o jego podpis bo juz sie na to zrobil niewrażliwy :)

Poza tym, jak na takiego super mega gracza 5v5, to rating 1800 z 54% win ratio nie jest zbyt imponujące... nie twierdze ze nie umiesz grac, i moze masz sporo racji z tym ze 3 healer teamy sa za trudne do zabicia to jednak sa na nie kontry, ale sa bardziej przerabane rzeczy, np sl/sl lock z druidem w 2v2.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 24 paź 2007, 18:18 
 
niebezimienny napisał(a):
Nie probuj dogryzac SvD o jego podpis bo juz sie na to zrobil niewrażliwy :)


nerf DR :<

Cytuj:
Poza tym, jak na takiego super mega gracza 5v5, to rating 1800 z 54% win ratio nie jest zbyt imponujące...


gdzie napisalem, ze jestem super graczem?
ponadto, nasz mag quitnal dwa tygodnie temu, i jestesmy zmuszeni grac z dwoma rogalami, co kompletnie sie nie sprawdza i powoduje straty.

2000+ mialem w kazdym bracketcie wiec raczej wiem o co chodzi, i zadna krowka mi nic innego nie wmowi ;p

Cytuj:
ale sa bardziej przerabane rzeczy, np sl/sl lock z druidem w 2v2.


chyba jednak nie.
2v2 nigdy nie bedzie zbalansowane i blizzard to otwarcie przyznaje (dlatego daje mniej punktow).
kolo 5v5 podobno ta gra sie kreci i ja oczekuje 100% balansu i zadnych OP setupow w tym bracketcie.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek


Ostatnio edytowano 24 paź 2007, 18:21 przez Ogar, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 24 paź 2007, 18:19 
 
Ha! a ja wiem o co f tym wszystkim chodzi!
Ogar mial 1-3 miejsce w teamie 5v5 a teraz ma 1.8k!! Oznacza to to iz albo go wyjebali albo przejebali wszystkie walki i teraz whinuje na arenie ze wszyscy sa OP!
/flex

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 24 paź 2007, 18:21 
 
Ogar napisał(a):
bez obrazy, ale jak nie wiesz jak wyglada granie affli lockiem na arenach, to stfu.

Bez obrazy, ale to nie ja gram lockiem i mam problem z wyjściem powyżej 2k.

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 24 paź 2007, 18:24 
 
Nukh napisał(a):
Bez obrazy, ale to nie ja gram lockiem i mam problem z wyjściem powyżej 2k.


bez obrazy, ale to ty grasz w 5v5 z sl/sl lockiem.

ponadto, pieprzysz glupoty i zyjesz w innym swiecie, w ktorym chyba łorlockowie maja automatycznie przyznawane top10 w 5v5 ;]


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 24 paź 2007, 18:26 
 
Ogar napisał(a):
zakladanie shadow ressist gearu rowniez niektorzy nazywali sprytem, byla masa whinow, gorace dyskusje na forach.
koniec koncow, blizzard zablokowal takie praktyki.

Jasne, to jakim cudem ja nosze SR gear na arenach skoro jest to zablokowane ? :D
Cytuj:
tak samo licze, ze blizz "zablokuje" dominacje teamow 3 heal, poprzez na przyklad stackujace sie debuffy do healing done, albo nowe efekty typu mana drain.
O.

Dream on


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 24 paź 2007, 18:28 
 
Buffchef napisał(a):
Jasne, to jakim cudem ja nosze SR gear na arenach skoro jest to zablokowane ? :D


nie wiem jakim cudem nosisz i nie wiele mnie to obchodzi.
wiem napewno, ze po rozpoczeciu walki sprzetu nie mozna zmienic od czasu ostatniego major patcha (2.2).

Cytuj:
Dream on


tyle razy widzialem podobne wypowiedzi i tyle razy te sny sie spelnialy ;D


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.