mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 20:35 
 
Witam
W WoW'a grałem od US open Bety, później była jeszcze koreańska beta (hehe śmiesznie było się na nią zapisać) i Eu open Beta. Wow'a kupiłem w dniu premiery i grałem do dzisiaj z stosunkowo małymi przerwami. "wykosiłem" druida na 60 lvl (szkoda ze jak jeszcze grałem drutem to był nastawiony przede wszystkim na leczenie) i warriora 70 lvl. Oczywiście jeszcze niezliczone postacie lvl 15-36.

Zawsze podobała mi się ta gra, była bardzo żywa, świetne community, wiele stron z iteamami, questami, poradnikami, ogromna ilość forum (ogólnie ogromne zainteresowanie wśród graczy). Blizzard, jak to Blizzard bardzo ambitnie dbał o ten projekt wprowadzając patche z interesującymi zmianami.
Community innych gier MMO bardzo często poruszało temat WoW'a, kiedy praktycznie w WoW'ie o innych grach się nie gadało :D.

Pomimo ze już tyle lat gram w ta grę, mógłbym grac dalej, ale pytanie- PO CO? Gra już nie przynosi mi tyle frajdy co kiedyś. Im dłużej grasz w ta grę tym bardziej interesują Cię konkrety- jaki teraz najlepiej skombinować sobie item, jaki będzie najlepszy układ talentów do mojego obecnego stylu gry, gdzie najlepiej koksac golda, itp. Nie bawią już takie głupoty jak Outdoor PvP (zresztą z całej gry to mi się najbardziej podobało [Ah te SV:]), gangowanie stada graczy przeciwnej frakcji z szarym levelem. Niema już rzeczy nie odkrytych, nic nie jest dla ciebie tajemnica, wiedzę o nowym patchu wchłaniasz po 2 tygodniach gry.

Kolejna kwestia jest PvE. Kilku godzinne raidy, wciąż te same taktyki, żadnych niespodzianek, straszna schematyczność, mody które odwalają za Ciebie pół roboty- zero spontaniczności. Pamiętajcie PvP>PvE :D. Kwestie farmowania, grindowania, koksania- golda, reputacji, gearu chyba nie muszę komentować- przykry obowiązek.

Przerzucam sie na gry z szybka rozgrywka, maksymalna frajda, jak dobra książka. Do WoW'a nie wrócę i najprawdopodobniej nie zabiorę się już za żadne MMORPG :).

Podsumowanie końcowe WoW'a
Plusy
-wielki świat, duża ilość lokacji, itemow, stworzeń, opcji zdobycia dobrego Gearu
-Swietne rozbudowane community
-Duża ilość aktualizacji, rozbudowywujących grę
-PvP w wielu formach
Minusy
-Niektóre lokacje mogłyby być bardziej dopracowane, mniej schematyczne
-Grind, grind, farm, farm
-Gear>Skill
-Mogłoby być jeszcze więcej dróg rozwoju postaci

Ogólnie wspomnienia będę mieć dobre :D
Aha i wkurzało mnie zawsze narzekanie ludzi na WoW'a, szczególnie tych którzy w niego grają. No ludzie, nie podoba Ci się to nie graj!

ps - Wall of Text Critic You for 9367 8)

dzięki za dobra zabawe

:roll:


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 20:36 
 
who cares

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 20:37 
 
Pa o/


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 20:39 
 
kikas napisał(a):
wkurzało mnie zawsze narzekanie ludzi na WoW'a, szczególnie tych którzy w niego grają. No ludzie, nie podoba Ci się to nie graj!

qft


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*

Posty: 179
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 21:50 
 
tak sie składa że również dzisiaj podjąłem taką samą decyzje i zgadzam się z Twoją argumentacją w 100 %. pozdro

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 22:02 
 
Zalicie sie czy chwaliscie ??Btw dla mnie gra z "zywsza" rozgrywka to imo jakies fpp a tam to tez schemat;] , ot chociazby poczciwe et:) .Straty na mapy zawsze takie same:D


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 22:19 
 
Sobtainer napisał(a):
who cares


/Signed.

Następny, który musi oznajmić światu że kończy z WoW'em. Tylko że nikt jeszcze chyba nie wpadł na to, by tworzyć z tego powodu osobny temat.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 23:26 
 
To fantastycznie.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 09:09 
 
I tak wrocisz...


_________________
Nie mam pomyslu na signature

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.