mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2008, 10:13 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Proszę zwrócić uwagę, że z wypowiedzi hardkorowców wynika, że ich zdaniem nikt kto nie farmuje BT, nie ma mieć prawa do przedmiotów lepszych niż klasy T5.

Say what?
Wiekszosc osob, ktore whinuja to ludzie ktorzy nie raiduja i placza dla samego narzekania (ojoj, wow nie jest klimatyczny, bo ludzie maja epiki, TBC zniszczyl wowa, 25 many zniszczyly wowa, areny zniszczyly wowa and so on).
Mi sie te zmiany podobaja, bo zawsze mozna sobie uzupelnic item ktory wczesniej jakos nie chcial dropnac (Apostle of Argus where are thou). Poza tym, te itemy specjalnie maja tak rozlozony budzet ze zawsze beda gorsze od t6 lootu. No, jest moze kilka wyjatkow typu xbow dla huntow.

Gemy za badge to swietny pomysl, spineli nigdy nie za wiele :p


_________________
cypis#2942
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2008, 10:17 
Cytuj  
Nie wiem jak wy ale ja mam juz dosc tego ciaglego farmienia.
Gram codziennie pare godzin wiec nie jest to pewnie hardcore ale i tak nie daje rady zdobyc to wszysto co bym chcial zanim staje sie to crapem
Przyklad badge, wyfarmie 30 badge , za moment jest juz crapem bo blizz dal duzo lepszy za 45badgy.
Areny, robiac 300 punktow tygodniowo, jak juz uzbieram set to za moment jest kolejny sezon i wszystko od nowa. Tylko farma i farma. Kiedys sprzet cos znaczyl a teraz ? Za szybko sprzet traci na wartosci.

Bg to samo, kupujesz caly s1 , za moment od nowa bo jest s2

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2008, 10:22 
Cytuj  
To straszne.
A dla mnie te zmiany są ok - niech niubki też mają coś od życia, a ja sobie łatwiej alta wyepixuję.


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2008, 10:31 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Nie wiem jak wy ale ja mam juz dosc tego ciaglego farmienia.
to przestań farmić, zrelaksuj się

ja np gram wyłącznie arenke rogalem i handluje na AH, kasy mam dużo arene gram raz w tygodniu.

poprostu wyluzuj :wink: moim zdaniem jak ktoś nie jest hardcorowcem to farme w 2.4 umoczy bo jak skończy to wejdzie expansion i pójdzie do vendora


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2008, 10:45 
Cytuj  
Chyba tak zrobie bo to poprostu przestaje miec jakikolwiek sens.
BTW wiadomo orientacyjnie kiedy wejdzie dodatek ?

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2008, 11:03 
Cytuj  
Cypis, przeczytaj tą dyskusję.

http://www.mmo-champion.com/index.php?topic=4620.0

i jeszcze śmiesznejszy

http://www.mmo-champion.com/index.php?topic=4928.0

"Bo nooby mogą kupić za badges sprzęt lepszy niż ja mam, mimo że co noc wipuję w BT"

"The raiders are backbone of WoW" - by Nihilum member


_________________
O.o

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2008, 19:55 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Nie wiem jak wy ale ja mam juz dosc tego ciaglego farmienia.
Gram codziennie pare godzin wiec nie jest to pewnie hardcore ale i tak nie daje rady zdobyc to wszysto co bym chcial zanim staje sie to crapem
Przyklad badge, wyfarmie 30 badge , za moment jest juz crapem bo blizz dal duzo lepszy za 45badgy.
Areny, robiac 300 punktow tygodniowo, jak juz uzbieram set to za moment jest kolejny sezon i wszystko od nowa. Tylko farma i farma. Kiedys sprzet cos znaczyl a teraz ? Za szybko sprzet traci na wartosci.

Bg to samo, kupujesz caly s1 , za moment od nowa bo jest s2


Daj sobie spokój nie farm.

*

Posty: 69
Dołączył(a): 29.03.2007
Offline
PostNapisane: 6 mar 2008, 20:55 
Cytuj  
Niektorzy cos wyjatkowo za dlugo graja w ta gre....i zaczynaja traktowac ja jak czesc wlasnego zycia (co w mojej opinii jest poprostu chore). Kiedy wyszedl patch z BT ? - prawie rok temu. Kto chcial raidowac BT 20h/dzien , to przez rok czasu NAPEWNO sobie uzbieral caly zestaw i pewnie mu sie juz on znudzil ,a robiac alta mysle , ze nie ma ochoty juz spedzac wokolo setek godzin gry , zeby swoja druga postac wykoksac na maks.Dlatego taka perspektywa itemow za badge *PO* roku czasu dla mnie jest calkiem mila i pozyteczna. Smiech na sali wywoluja "starsi wyjadacze" wowa , ktorzy poswiecajac swoj czas i zycie towarzyskie przed TBC maniakalnie robili raidy , a teraz dra ryja , ze za latwo , ze juz nikt im tak nie zazdrosci (no bo wkoncu , jezeli w w prawdziwym zyciu sa nikim , to chociaz w wirtualnym chca sie jakos wybic , a tu dupa) i wogole jest zle. WoW powinnien byc milym sposobem na spedzenie wolnego/nudnego czasu po pracy/nauce/kobiecie ,a nie ,do cholery, jakims wyscigiem chorych szczurow , tylko po to aby podbudowac swoje zjechane ego.

Dojdzie do tego , ze zaczna powstawac osrodki odwykowe dla graczy gier MMO (czytajac niektore wypowiedzi nie zdziwilbym sie).

Ps.
Raiduje 2-3 razy w tygodniu po 3-4h i to i tak jest dla mnie czasami strasznie meczace , wiec ludzie troche luzu :)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2008, 21:55 
Cytuj  
Denicalis napisał(a):
Dojdzie do tego , ze zaczna powstawac osrodki odwykowe dla graczy gier MMO (czytajac niektore wypowiedzi nie zdziwilbym sie).

już zdaje się są, tyle że dla graczy ogółem a nie tylko dla mmo playerów


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2008, 22:55 
Cytuj  
Jedna sprawa:Gram resto drutem , aktualnie farmuje heroiki i kara zaczynam ale nie wiem czemu nie wnerwia mnie fakt ze ktos jest lepiej ubrany ode mnie ...Jak pofarmie kara i sie ubiore troche za badge to zaczen robic z gildia ZA (juz robia ale ja sie nie lapie jeszcze) i 25 .Jak sie tam ubiore to zaczne robic ssc i bt a potem SP i inne inst ...Chodzi o to ze co z tego ze za badge mozna kupic jakis x item itp skoro trzeba wpierw raidowac a wbrew pozorom pve u niektorych wymaga skilla (tank i heal) i samo ogarniecie klasy nie wystarcza (jest wiele zagran no i trza nie panikowac:P ).Wiadomo ze jak ktos farmuje xx tygodni BT to juz praktycznie umie to co moze umiec i sie wiele nie nauczy , co najwyzej nowy gear zdobedzie i to wsio ...A ja sie wpierw ubiore pve a potem bede farmil na pvp , tudziez zrobie alta tanka :) .Placza tylko maniacy i farmerzy ktorzy nie graja dla przyjemnosci tylko dla nowych epikow ...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 6 mar 2008, 23:34 
Cytuj  
Denicalis napisał(a):
Raiduje 2-3 razy w tygodniu po 3-4h i to i tak jest dla mnie czasami strasznie meczace , wiec ludzie troche luzu :)


who cares :p
ale przynajmniej się dowartościowałeś dojebując "starym wyjadaczom" :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*

Posty: 69
Dołączył(a): 29.03.2007
Offline
PostNapisane: 7 mar 2008, 00:45 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
who cares :p
ale przynajmniej się dowartościowałeś dojebując "starym wyjadaczom" :)


Widze , ze kompletnie nie zrozumiales co napisalem.No ale coz..nie bede sie z Toba klocil :)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2008, 01:00 
Cytuj  
Plus totalnego ułatwienia wszystkiego i dania wypas gratów jest fajny jak ktoś robi alta lub nie chce mu się zamieniać w no-life'a :)
Ja widzę jeden minus jak dla mnie. Często chodzę na heroiki z LFG. Teraz jak wleziesz w party to widzisz kto już je robi i wie o co chodzi, po 2.4 człowiek będzie mógł mieć wypas sprzęt właściwie nie robiąc heroików czy raidów i taka gra PUGowa dla mnie może się bardzo utrudnić bo każdy jelop będzie ubrany po zęby, lecz nie będzie miał bladego pojęcia jak grać;P
Po 2.3 z przyspieszonym expem i S1 już takich zacząłem często widywać teraz będzie nowy wysyp :)
Mi się podobają nowe dropy, przydadzą się, szczególnie chest i legs dla rogala;) nie będę potrzebować z t4 :P dropów.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2008, 08:55 
Cytuj  
Tylko powiedz mi jak ?Masz na mysli itemy za badge ??Bo nie wiem czy dobrze pamietam ale badge maja byc teraz takze w non-heroic inst?(nie tylko kara ,za i 25?)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2008, 09:12 
Cytuj  
Będziesz mieć badge też w nagrodach za daily np.


Posty: 48
Dołączył(a): 21.11.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2008, 09:15 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
w skrócie jak policzyłem że na spodnie chesta i pasek dl atanka w 2.4 mam zebrać 100+100+50 badży to .... przestałem grać tankiem poczekam na expansion i zaśmieje się farmerom w twarz :wink:


Dokladnie, tak bylo z "popuszczeniem" honoru miesiac przed TBC, ludzie nie spali, farmili sprzet ktory potem (po wyjsciu tbc) wywalali po 2-3 dniach robienia questow. Osobiscie gram sobie palem (mh/bt) a po wyjsciu dodatkiem przezuce sie na czekajacego maga lub locka.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2008, 10:32 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Bo nie wiem czy dobrze pamietam ale badge maja byc teraz takze w non-heroic inst?

pierwsze slysze, nie ma tego ani w patch note'sach ani na ptr'ze wiec musialo Ci sie przeslyszec ;]

kenworth napisał(a):
Dokladnie, tak bylo z "popuszczeniem" honoru miesiac przed TBC, ludzie nie spali, farmili sprzet ktory potem (po wyjsciu tbc) wywalali po 2-3 dniach robienia questow

eee tam, ja rekawice i klate z marshala dla hunta wymienilem dopiero na 70tym na DS3


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 20 mar 2008, 07:36 
Cytuj  
hahaha omg :) s2 za honor ^^

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2008, 08:24 
Cytuj  
Erm... a co w tym dziwnego? Przecież to było wiadomo od dawna


_________________
O.o

**

Posty: 223
Dołączył(a): 9.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2008, 11:59 
Cytuj  
a co bys chcial aby nadal byl high warlord za honor a wszyscy z S4? Jaka wtedy maja szanse ludzie co zaczynaja grac? Nie dosc, ze nie maja skila to jeszcze sprzetu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.