mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 598 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 30  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 22:19 
 
You all suck, srsly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 22:20 
 
nie zgadzam sie. mi mechanika odpowiada, a skilli tez jest wystarczajaco duzo.
a w pvp nie mam czasu oceniac animacji.
ale to tylko moje zdanie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 22:23 
 
Medol i qfc ofc, whatever, jestescie siebie warci. Trzymacie w tym momencie jednakowo denny poziom fanbojizmu.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 22:28 
 
Ojciec_dyrektor napisał(a):
Brawo !!!

Mendol jutro nabije 5000 post i chyba tylko po to pisze.

Jeśli admin zablokuje licznik Mendol-a jego serce też stanie. :-?


5000? Pfff, cieniasy ;)



Obrazek


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 23:14 
 
Jesli chodzi o skile to jednak WoW gora a to za sprawa takich skili z gatunku "fun" jak Sheep, mind Control, "linka scorpiona' Death Knighta, Levitate, Invisibility, lazenie po wodzie, itd......

Niby nikomu nie przydatne, niby niepotrzebne ale jest i jest fajne.
W WAR skille sa bardzo sztampowe. AOE, disarm, stun, le4czenie, hot, dot i koniec - standard. W WoWie kazda klasa ma pare "unique moves" i to wlasnie powoduje ze chce sie nia grac i nadaje im unikalny "feeling".

Takie moje 3 grosze.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 23:16 
 
oath friend ib jest rzeczywiscie szampowe Kabraxis ;-p tak samo jak finiszery wh ;-p
skille w wowie sa fajne, ale raczej nie wszystkie byly miesiac po premierze ;-)
oh i nie pamietam czy w warhammerze byl w ogole spell 'sheep' ;-p

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 23:18 
 
Fajne skille to sa w DDO. Discuss.

No i w obku. Jakby tak do mmo wrzucic czary typu telekinzeza ehh.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 23:34 
 
Nie mow mi o Obku bo ostatnio mi sie zachcialo zagrac i do teraz sie mecze jak zrobic zeby grac z 5 modami po prawie 1Gb kazdy i uruchomic to bez konfliktow. :-)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 23:34 
 
a no i prawda inside. chcialem tylko powiedziec, ze w warze skille sa ok.
dla mnie nawet za duzo na 28lvl ib ;-)

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 23:35 
 
Czary z d&d heh pomarzyć dobra rzecz


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 23:44 
 
Kabraxis napisał(a):
Nie mow mi o Obku bo ostatnio mi sie zachcialo zagrac i do teraz sie mecze jak zrobic zeby grac z 5 modami po prawie 1Gb kazdy i uruchomic to bez konfliktow. :-)

lol. zainstaluj tylko Francesco mod. No i tam wiadomo, mody z raasami, mody modyfikujace magie/ nowe czary ot taki tam zestaw standardowy ;d


Nie trzeba marzyc o czarach z dnd. Wystarczy pograc w DDO :P.
Co prawda nie ma wszystkich fun spelli (np. latanie :P), ale i tak roznorodnoscia to bije kazde mmo o kilka dlugosci (Finger of Death anyone ?, albo Wejscie na plan cieni (dokladnej nazwy nie pamietam :P))


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 23:52 
 
iniside napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
Nie mow mi o Obku bo ostatnio mi sie zachcialo zagrac i do teraz sie mecze jak zrobic zeby grac z 5 modami po prawie 1Gb kazdy i uruchomic to bez konfliktow. :-)

lol. zainstaluj tylko Francesco mod. No i tam wiadomo, mody z raasami, mody modyfikujace magie/ nowe czary ot taki tam zestaw standardowy ;d


Co ty. ja mam cos takiego i to powoduje rozrost tej gry do rozmiarow conajmniej monstrualnych:

http://devnull.devakm.googlepages.com/convergence

Oprocz tego znalazlem cos takiego i tez to chce zmergowac:

http://www.tesnexus.com/downloads/file.php?id=16976

Hardcore ale da sie i mamy gre jeeeeebbaaaaanieee duza. :-)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 23:57 
 
Kabraxis napisał(a):
iniside napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
Nie mow mi o Obku bo ostatnio mi sie zachcialo zagrac i do teraz sie mecze jak zrobic zeby grac z 5 modami po prawie 1Gb kazdy i uruchomic to bez konfliktow. :-)

lol. zainstaluj tylko Francesco mod. No i tam wiadomo, mody z raasami, mody modyfikujace magie/ nowe czary ot taki tam zestaw standardowy ;d


Co ty. ja mam cos takiego i to powoduje rozrost tej gry do rozmiarow conajmniej monstrualnych:

http://devnull.devakm.googlepages.com/convergence

Oprocz tego znalazlem cos takiego i tez to chce zmergowac:

http://www.tesnexus.com/downloads/file.php?id=16976

Hardcore ale da sie i mamy gre jeeeeebbaaaaanieee duza. :-)

Ok tego nie znalem.
Jak, kupie nowy sprzet to sie tym kiedys pobawie :D.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 17 lis 2008, 10:23 
 
Male info dla tych co nie graja w dodatek.

Jak narazie jest po prostu zajebiscie. Lokacje sa wypasione. Wielkie, otwarte przestrzenie. Oczywiscie questy typu zabi 10 pajakow sa jak zawsze, ale tego nie da sie uniknac. Co jest naprawe git, to te 2 startowe lokacje. Jakbys kieyds stwierdzil ze czas na jakiegos alcika, to startujesz z 2 strony i juz gra jest ciekawsza.

Kto sie interesuje lore wowa tez nie bedzie zawiedzony. Wczoraj zupelnie pzypadkiem oddalem jakis quest ( long chain ), wciskam "conplete quest" i nagle zaczyna sie 5 minutowy filmik pokazujacy jak horda i alianci walcza razem przeciwko llich kingowi. Miod slodycz i cukierki. Cieszylem sie jak male dziecko :>

Moge spokojnie powiedziec, ze juz w tym momencie Wotlk bije TBC na glowe. Od pierwszego wejscia do Northend jest juz fajnie, a potem robi sie coraz lepiej.

Na nowym bg szalalem tylko kilka razy, wiec ciezko sie wypowiedziec.
Podejrzewam ze bedzie to idealny BG pod teamowe / gildiowe rozgrywki.

Narazie dobijam slowly level 73, zobaczymy co bedzie dalej.

Jedna rzecz nie daje mi spokoju, a mianowicie instanty + future content.
Narazie kazdy instant do ktorego poszedlem wydaje sie naprawde easy mode. 0 cc, po prostu aoe pule. Zastanawiam sie czy to ja na takich pro tankow trafilem, czy po prostu tankowanie w Wotlk jest easy ? Zobaczymy co bedzie na 80 i heroic mode + raidy.

Tak wiec chlopaki, kupcie piwo i idzcie do znajomego popatrzec jak to wsyzstko wyglada "live" albo do mediamarkt i kupujcie kopie :>

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2008, 10:32 
 
Tankowanie w wotlk jest easy.

W T5/T6 gear nikt mnie nawet healowac nie musial praktycznie, bralem na siebie po 2-3 grupy, nie gubilem aggro itd.

What the fuck?

UK to jakis 25min :O

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 lis 2008, 10:41 
 
Ano nrazie zwiedzilem tylko dwie instancje i faktycznie 0 cc sie uzywa puluje po kolei grupki mobow i aoe:) I sytuacje typu "o to co wlasnie zabilismy to byl chyba bosss" Pamietam ze cos pisali ze nie podobalo im sie ze wiele instancji to trzeba bylo chodzic w scisle okreslonym skladziea a nie z ludzmi ktorych sie lubi itp. Ale teraz z kolei jest imo za latwo troche.

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2008, 10:44 
 
E tam, mi to ryba czy 5tki są łatwe czy nie. Dla pr0 niech zostaną 25 hero i koniec.


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2008, 10:45 
 
Jest łatwo bo ludzie maja bardzo dobry sprzet.
Teraz zestaw sobie te instanty z grupa ktora dopiero co dobiła 70, kolesie green/blue. Mysle ze wtedy juz tak latwo nie bedzie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2008, 10:54 
 
druzil napisał(a):
Jest łatwo bo ludzie maja bardzo dobry sprzet.
Teraz zestaw sobie te instanty z grupa ktora dopiero co dobiła 70, kolesie green/blue. Mysle ze wtedy juz tak latwo nie bedzie.


Dokladnie.

Robilem UK z tankiem ktory dopiero co skonczyl levelowac i ma srednio kiepski gear, i wcale super latwo nie jest.

Nie jest trudno, ale jak sie przeliczy na bossie to mozna wipnac.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2008, 10:56 
 
Ta, szczegolnie drugi boss, ktory mechanika jest podobny do Romana i Juliana z KZ.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 598 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.