mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 555 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 28  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 15:22 
Cytuj  
Moto nie znasz sie...
Mam intel inside i wiem, ze nowy MMO blizza to bedzie zwrot o 180 stopni... full loot, ekonomia budowana przez graczy, housing, kontrolowanie terytoriow, dziesiatki mozliwosci rozwoju postaci, profesje liczone w dziesiatkach jak nie setkach...

Takze ja juz to wiem i place spokojnie co miesiac 13E na konto Blizza mimo, ze nie gram w ogole w WoW. Place, bo mam pewnosc, ze pieniadze beda dobrze spozytkowane i juz za pare lat bede mogl grac w swoje wymarzone MMO :D

PS. Zapomnialem dodac, ze wszystko bedzie sie odbywalo na jednym duzym serwerze mogacym pomiescic 30 tysiecy ludzi i dzialalo na P4 z 1 GB pamieci 8)


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 15:30 
Cytuj  
Mimo, ze sarkazm wycieka mi teraz z monitora zalewajac moje poczucie pewnosci to jednak mam nadzieje, ze sie nie mylisz :f


_________________
Obrazek

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 15:40 
Cytuj  
Ja gram kilka razy w tyg ( po 30-40 min ) dobijam szczęśliwie do 73 lvlu i jestem happy - nie uważam tych pieniędzy za zmarnowane. Nawet jak tygodniowo gram 4 h :) to i tak lepiej niż w ogóle.

A pieniądze pieniędzmi dla jednych te 13 oiro jest dużo dla innych nie.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 16:52 
Cytuj  
Ja gram po 10 minut tygodniowo. Od premiery nabilem dopiero jednego bara powyzej 70tego levela. Jest swietnie. Gra starczy mi na 3 lata.
Blizzard zrobil swietny, ogromny dodatek. GJ.

:roll: :roll:

*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 17:02 
Cytuj  
Znów wątek, w którym kilku 'prosów' napina poślady jaki to Bliz jest be, komercha, rozrywka dla mas - oni są pro i w ramach protestu nie zrobią jutro kupy - czytając to radocha bezcenna :lol:


A tak w temacie, dozbroiłem swojego warka do heroików i tam zabawa jest już przednia, koniec z radosnym aoe tankingiem i powrót do starego dobrego cc ;)
Miesiąc stuka i jakoś radocha ta sama, tym bardziej że Storm Peaks i Icecrown nawet nie ruszone jeszcze - wypada współczuć tylko tym, którym wszystko się już znudziło i pozostaje tylko wylewać wiadra pomyj i żalów na forum ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 17:59 
Cytuj  
http://mobile.blizzard.com/

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 18:13 
Cytuj  
Achem napisał(a):
A tak w temacie, dozbroiłem swojego warka do heroików i tam zabawa jest już przednia, koniec z radosnym aoe tankingiem i powrót do starego dobrego cc ;)


This. Co prawda jestem jeszcze w blue, ale zabawa jest przednia. Jako healer mam ręce pełno roboty w heroikach - nie powiedziałbym, że są tak łatwe jak się mówi.


_________________
http://rince.mybrute.com/

*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 18:19 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
http://mobile.blizzard.com/



I co to miało potwierdzać - że Bliz to komercha? Niech zarabiają nawet na sprzedaży wydmuszek z logo wow jeżeli ktoś to kupi, to w niczym nie zmienia faktu, że wypuscili naprawdę udany dodatek z toną funu i wreszcie focusem na lore Warcrafta.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 18:53 
Cytuj  
Achem napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
http://mobile.blizzard.com/



I co to miało potwierdzać - że Bliz to komercha? Niech zarabiają nawet na sprzedaży wydmuszek z logo wow jeżeli ktoś to kupi, to w niczym nie zmienia faktu, że wypuscili naprawdę udany dodatek z toną funu i wreszcie focusem na lore Warcrafta.


TWOIM ZDANIEM. Bo np. moim po 18 miesiacach developingu wypuscili dodatek z contentem na miesiac, za latwy i z coty-paste instanceami. Jedyny ciekawy to Nexus a poziom trzyma jedynie SOLO PVE. Tylko ze w MMO nie chodzi o solo PvE wiesz?

BTW. jak ktos jest troszke retarded to nawet Deadmines jest trudne. Ja nie wiem co wy widzicie trudnego w tych instancach. nie ma w nich nic nowego. Po jednym runie mozna jechac na pamiec bo sa tak krotkie.

A dobilo mnie jak robilem w inst quest ktory polegal na znalezieniu jakistam 5 czy 6 rzeczy (grzyby/kwiatki nie pamietam) i one wszystkie byly w JEDNYM MIEJSCU, wszystkie szesc. Dzieki ci Blizzardzie ze dbasz o mnie zebym, nie zagubil sie w tym wielkim dungeonie szukajac kwiatkow. LOL

Jesli dla kogos ta gra w tym momencie jest jeszcze trudna to sory ale moim zdaniem jest retardem.

Zawsze bylem za grami "Easy to try, hard to master" i taki byl WoW.
W tej chwili jest "Easy to try and get everything in game in one month then cancel subscription and wait for next crappy copy-paste addon".

PS. Death Knight w sumie tez lekki fail bo gra sie nim ..... (tak zgadliscie) tak latwo ze mozna go wylewelowac tak samo szybko (jesli nie szybciej) od 55-80 jak chara 70-80.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 19:08 
Cytuj  
to nie graj, scanceluj i przestan plakac :]


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 19:13 
Cytuj  
Najlepsi sa debile, ktorzy najpierw plakali, ze oni nie chca spedzac po 6h dziennie w grze, zeby cos osiagnac, a blizz ich do tego zmusza. Teraz placza, ze jest za latwo...

Naprawde, nie przychodzi mi do glowy nic innego, niz "wypierdalac".

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 21:16 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
Najlepsi sa debile, ktorzy najpierw plakali, ze oni nie chca spedzac po 6h dziennie w grze, zeby cos osiagnac, a blizz ich do tego zmusza. Teraz placza, ze jest za latwo...


Ja nie płakałem, więc to Ty wypie&^%$*.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 21:30 
Cytuj  
Ja tez nie plakalem wiec wypierdalac moga ci ktorzy caly czas pisza o nolifowaniu i flexuja kto mniej gra i kto wolniej robi lvl bo to jest juz troche zalosne.

Nawet recenzenci pisza ze przesadzili ze poziomem latwosci i za bardzo poszli w strone casual wiec przestancie bo mam dosc czytania ze w WoW "wszystko" jest super, instance sa dlugie, trudne i wymagajace, questy sa lepsze niz w Baldurs Gate, kwintesencja PvP w MMO sa areny i BG i granie po godzinie tygodniowo.

"to nie graj, scanceluj i przestan plakac "
Nie gram, scancelowalem ale "plakac" bede bo po to jest forum. :-)
Nie po to zeby fapowac przed monitorkiem czytajac topici jaki to WoW jest fajny.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 21:35 
Cytuj  
Nie masz nic lepszego do roboty?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 21:42 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
Nie masz nic lepszego do roboty?

Wlasciwie to nie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 21:49 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Daedrael napisał(a):
Najlepsi sa debile, ktorzy najpierw plakali, ze oni nie chca spedzac po 6h dziennie w grze, zeby cos osiagnac, a blizz ich do tego zmusza. Teraz placza, ze jest za latwo...


Ja nie płakałem, więc to Ty wypie&^%$*.


No nie plakales, dlatego wlasnie ten post nie byl skierowany do ciebie, tylko do wszystkich hipokrytow, ktorzy zawsze beda narzekac, co by im nie dali. Idz sie moze wyspij, bo dostajesz na glowe, no offence.

*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 21:58 
Cytuj  
Kabraxis zaliczyłeś wszystkie heroiki i były za łatwe? to faktycznie jesteś uber skilzzor, ogłoś game over i proszę Cię skończ te brednie o grze solo - jakoś od razu po logu mam invity albo do instancji albo żeby pobiegać ze znajomymi, wkrótce zbieramy ekipę na 10man raidy w gronie przyjaciół i to jest piękne, ba czasami migam się na lewo i prawo żeby sobie posolować przy questach czy w spokoju pokopać, jakoś kurcze nie mogę odczuć, że to solo gra wg. tezy jakiś popaprańców.
Czytając twoje posty nabieram przekonania, że wyzywając innych od retardów nie dostrzegasz jakim żałosnym retardem jesteś sam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 22:04 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
No nie plakales, dlatego wlasnie ten post nie byl skierowany do ciebie, tylko do wszystkich hipokrytow, ktorzy zawsze beda narzekac, co by im nie dali. Idz sie moze wyspij, bo dostajesz na glowe, no offence.


Luzik.

Słuchajcie, niektórzy z ludzi na forum sobie grają i cieszą się każdą chwilą w tej grze. Są ludzie którzy się już wypalili i sobie narzekają od czasu do czasu na forum. Moi starzy znajomi, którzy grali od początku już się w TBC pożegnali z graniem, no może oprócz Domina :lol:

*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 22:12 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Daedrael napisał(a):
No nie plakales, dlatego wlasnie ten post nie byl skierowany do ciebie, tylko do wszystkich hipokrytow, ktorzy zawsze beda narzekac, co by im nie dali. Idz sie moze wyspij, bo dostajesz na glowe, no offence.


Luzik.

Słuchajcie, niektórzy z ludzi na forum sobie grają i cieszą się każdą chwilą w tej grze. Są ludzie którzy się już wypalili i sobie narzekają od czasu do czasu na forum.


QFT

Nie bawi Cię, nie graj - jest milion alternatyw i oszczędź jeden z drugim wylewania tu swoich żalów i mądrych-inaczej teorii.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 22:19 
Cytuj  
Ok,

a teraz Nexusik czeka po blue items, więc już Cię nie ma.

P.S
Pamiętaj, żeby zginąć setny raz to będzie 10pkt za Achievement!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 555 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 28  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.