mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 555 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 28  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 22:20 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Ja nie płakałem, więc to Ty wypie&^%$*.


Chcesz żyletkę?

Co do polityki blizzarda to dobrze zrobili, mam DK który ma dopiero 76lvl i nigdzie nie muszę się spieszyć, bez jakiegoś ciśnienia mogę dalej lajtowo levelować.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 22:20 
Cytuj  
Wszyscy co płaczą że jest za łatwo - mam dla was tipa:D - biegajcie na golasa albo niech np tank biega w clothach !Sie okaże kto ma skilla!!!


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 22:33 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Ok,

a teraz Nexusik czeka po blue items, więc już Cię nie ma.

P.S
Pamiętaj, żeby zginąć setny raz to będzie 10pkt za Achievement!



/pat

uważaj na żyłkę, może pęknąć od zbytniego napinania :lol:

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 22:35 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Wszyscy co płaczą że jest za łatwo - mam dla was tipa:D - biegajcie na golasa albo niech np tank biega w clothach !Sie okaże kto ma skilla!!!


zaboleq napisał(a):
Ludzi rarucjie mnie.Grajac w i w Ao myslalem ze zapomne o DR jednak tak sie nie stalo.Niestety.To co teraz powiem moze sie wydac glupie i smieszne ale jesli ktos znajdzie mi darmowy serwer DR to mu zaplace.Niech tylko poda numer konta a zaplace bo ja juz nie mam sil szukac na necie darmowego serwera.Swoja droga Dark Eden byl dosc fajny ale jednak Ja wciaz pamietam o DR......Po prostu ta gra cos w sobie ma i chociaz 10$ to nieduzo to jednak ja karty nie mam i narazie nie bede mial(swoja droga jakby ktos sie znalazl chetny do placenia to ja moge kase z gory przysylac:).
Pro!

Kiedyś bez "gołych dpsów" czy tanka w clothach dało się odczuć jakiś poziom trudności, a instance 5-osobowe warto było robić (BRD po +FR, DM tribute, 10 man Scholo/Strat itp)....

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 22:40 
Cytuj  
hehe widać że niektórym chłopkom naprawdę się nudzi bo ten post sprzed kilku dobrych lat jak jeszcze byłem na etapie tibi itp ale obecnie od kilku lat nie bawię się już takimi gównami .A co do DR to naprawdę fajna gra :) , czasami dla rozluźnienia wracam na free server ;)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 22:50 
Cytuj  
Achem napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Ok,

a teraz Nexusik czeka po blue items, więc już Cię nie ma.

P.S
Pamiętaj, żeby zginąć setny raz to będzie 10pkt za Achievement!



/pat

uważaj na żyłkę, może pęknąć od zbytniego napinania :lol:


Przecież ja się nie napinam ;p to Wy się napinacie bo giniecie w blue items 5 ppl instancjach.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 23:09 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Ja tez nie plakalem wiec wypierdalac moga ci ktorzy caly czas pisza o nolifowaniu i flexuja kto mniej gra i kto wolniej robi lvl bo to jest juz troche zalosne.

Nawet recenzenci pisza ze przesadzili ze poziomem latwosci i za bardzo poszli w strone casual wiec przestancie bo mam dosc czytania ze w WoW "wszystko" jest super, instance sa dlugie, trudne i wymagajace, questy sa lepsze niz w Baldurs Gate, kwintesencja PvP w MMO sa areny i BG i granie po godzinie tygodniowo.

"to nie graj, scanceluj i przestan plakac "
Nie gram, scancelowalem ale "plakac" bede bo po to jest forum. :-)
Nie po to zeby fapowac przed monitorkiem czytajac topici jaki to WoW jest fajny.


O, widze, ze nie tylko ja mam takie wrazenia i nie tylko ja podjalem takie kroki :)

Wlasnie sciagam AoCa :)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 23:13 
Cytuj  
Achem napisał(a):
Kabraxis zaliczyłeś wszystkie heroiki i były za łatwe? to faktycznie jesteś uber skilzzor, ogłoś game over i proszę Cię skończ te brednie o grze solo - jakoś od razu po logu mam invity albo do instancji albo żeby pobiegać ze znajomymi, wkrótce zbieramy ekipę na 10man raidy w gronie przyjaciół i to jest piękne, ba czasami migam się na lewo i prawo żeby sobie posolować przy questach czy w spokoju pokopać, jakoś kurcze nie mogę odczuć, że to solo gra wg. tezy jakiś popaprańców.
Czytając twoje posty nabieram przekonania, że wyzywając innych od retardów nie dostrzegasz jakim żałosnym retardem jesteś sam.


Widzisz ty zbierasz znajomych do prob podejscia do 10manow a ja jestem w 80osobowej gildii od 2 lat tej samej wiec nie ucz mnie grania w MMO PLZ.
Z gildia wyczyscilismy content WOTLK w 3 tygodnie. Zostaja gra solo ktora mnie nie bawi bo sa lepsze gry do grania solo, ewentualnie robienie tego samego latwego instance 50 raz bez ABSOLUTNIE ZADNEGO "dreszczyku emocji" bo jest tak latwo.
SUPER mozesz juz wrocic do wipowania w 5-manach LOL.

Daze do tego ze Blizzard zrobil gre dla solo graczy, ktorzy nie sa w duzych gildiach i ktorzy blade pojecie maja o tym jak moze wygladac MMORPG. Ktos tu dobrze napisal ze "eksperymentuja" z gatunkiem. Niestety wyrzadzaja mu wielka krzywde bo to co mamy dzisiaj w WoWie z idea gatunku ma juz malo wspolnego.

BTW. WoW jest kedynym MMO z ktorego grales mam racje? Po twoich postach mozna to wywnioskowac.


Ostatnio edytowano 3 gru 2008, 23:20 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 115
Dołączył(a): 5.07.2006
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 23:20 
Cytuj  
to, ze ty cos lubisz, nie znaczy, ze kazdy inny musi lubic to samo. Wiec wypierdalaj a ja to przyjme z radoscia.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 23:31 
Cytuj  
maty napisał(a):
Wiec wypierdalaj a ja to przyjme z radoscia.


No to dzisiaj sie nie ucieszysz m8. :-)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 23:45 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Achem napisał(a):
Kabraxis zaliczyłeś wszystkie heroiki i były za łatwe? to faktycznie jesteś uber skilzzor, ogłoś game over i proszę Cię skończ te brednie o grze solo - jakoś od razu po logu mam invity albo do instancji albo żeby pobiegać ze znajomymi, wkrótce zbieramy ekipę na 10man raidy w gronie przyjaciół i to jest piękne, ba czasami migam się na lewo i prawo żeby sobie posolować przy questach czy w spokoju pokopać, jakoś kurcze nie mogę odczuć, że to solo gra wg. tezy jakiś popaprańców.
Czytając twoje posty nabieram przekonania, że wyzywając innych od retardów nie dostrzegasz jakim żałosnym retardem jesteś sam.


Widzisz ty zbierasz znajomych do prob podejscia do 10manow a ja jestem w 80osobowej gildii od 2 lat tej samej wiec nie ucz mnie grania w MMO PLZ.
Z gildia wyczyscilismy content WOTLK w 3 tygodnie. Zostaja gra solo ktora mnie nie bawi bo sa lepsze gry do grania solo, ewentualnie robienie tego samego latwego instance 50 raz bez ABSOLUTNIE ZADNEGO "dreszczyku emocji" bo jest tak latwo.
SUPER mozesz juz wrocic do wipowania w 5-manach LOL.

Daze do tego ze Blizzard zrobil gre dla solo graczy, ktorzy nie sa w duzych gildiach i ktorzy blade pojecie maja o tym jak moze wygladac MMORPG. Ktos tu dobrze napisal ze "eksperymentuja" z gatunkiem. Niestety wyrzadzaja mu wielka krzywde bo to co mamy dzisiaj w WoWie z idea gatunku ma juz malo wspolnego.

BTW. WoW jest kedynym MMO z ktorego grales mam racje? Po twoich postach mozna to wywnioskowac.


Ewidentnie jestes przekonany ze twoja wizja WoW jest jedyna sluszna.
Prawda jest taka ze casuale maja teraz duzo wiecej funu a tobie nikt nie zabrania podniesienia sobie poprzeczki.
I jak juz piszesz frazesy w stylu "WoW z idea gatunku ma juz malo wspolnego" to moze k***a poswiecisz 5 minut zeby napisac o co ci chodzi czy mamy sobie szklane kule kupic.

Bo teoretycznie masz racje, WoW ani troche nie jest massively ale tak bylo przeciez od poczatku, wiec stwierdzenie ze stalo sie tak za pomoca jakiejs zmiany to BS.


Ostatnio edytowano 3 gru 2008, 23:49 przez exodus, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 23:47 
Cytuj  
@up

Jak sobie moze podniesc poprzeczke?


_________________
Obrazek

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 23:47 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):

Daze do tego ze Blizzard zrobil gre dla solo graczy, ktorzy nie sa w duzych gildiach i ktorzy blade pojecie maja o tym jak moze wygladac MMORPG. Ktos tu dobrze napisal ze "eksperymentuja" z gatunkiem. Niestety wyrzadzaja mu wielka krzywde bo to co mamy dzisiaj w WoWie z idea gatunku ma juz malo wspolnego.

BTW. WoW jest kedynym MMO z ktorego grales mam racje? Po twoich postach mozna to wywnioskowac.


Wtrace sie, ale skad wiesz co jest prawdziwym MMO ? Zdefiniowal ktos kiedys i zapisal w odwiecznych ksiegach, ze MMO wygladac ma tak i tak, ma miec taki i taki poziom i ksztalt gry ? Ani ja ani Ty nie mamy prawa i rowniez nie ma to sensu okreslac co jest prawdziwym MMO, a co za tym idzie pisac, ze cos jest czemus blizsze, jakiemus abstrakcyjnemu idealowi.

Dla ciebie gatunkiem mmo moze byc gra X, i Blizz tworzac WoW-a na inna modle wyrzadza jej krzywde. Ale dla kogos innego istota MMO moze byc WoW i tez bedzie mial racje i moze powiedziec, ze inni wyrzadzaja mu krzywde zbyt utrudniajac rozgrywke.

Kto okreslil czym jest MMO ? Chyba nikt... Zatem rownie dobrze mozna napisac, ze Blizzard jest najblizszy idealu - gra w niego miliony ludzi, oni zarabiaja na tym kase, jest zabawa. Gra idealna, zjawisko spoleczne. Ktos inny napisze, ze miliony ludzi nie swiadcza o tym czy cos jest dobre czy nie i, ze dla niego idealem jest gra X. I prosze bardzo, kazdy ma swoj gust.

Nikt z nas nie ma prawa i mocy definiowac normy i mowic, ze cos jest dobre i poprawne. Jeden chodzi do szkoly/pracy i dla niego dobre, normalne i idealne bedzie podejscie casual friendly i nikt nie ma prawa mu robic z tego tytulu zarzutow. Inny poswieca swoje zycie na komputer i wciaz bedzie mu malo, ale to tez jego wybor i dlatego krytykuje podejscie pod casuali.

Za duzo tu ambicji kreowania jedynych, nieomylnych stwierdzen i staran aby przekonac do nich reszte ludzi z forum. A za malo pamietania, ze kazdy ma swoje indywidualne gusta i potrzeby i jeden bedzie wolal WAR, drugi WOW i nie znaczy to, ze jedna jest lepsza od drugiej.


Ostatnio edytowano 3 gru 2008, 23:53 przez simo, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 23:50 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
@up

Jak sobie moze podniesc poprzeczke?


Starharion z 3 addami?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 23:52 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
@up

Jak sobie moze podniesc poprzeczke?


- Zalozyc crap gear
- Chodzic na raidy mniejsza grupa
- Napisac addon ktory losowo zmienia keybindy
- Sprobowac samemu zdefiniowac co daje fun zamiast czekac az gra zrobi to za niego.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 00:41 
Cytuj  
Cytuj:
Za duzo tu ambicji kreowania jedynych, nieomylnych stwierdzen i staran aby przekonac do nich reszte ludzi z forum. A za malo pamietania, ze kazdy ma swoje indywidualne gusta i potrzeby i jeden bedzie wolal WAR, drugi WOW i nie znaczy to, ze jedna jest lepsza od drugiej.


Brawo Simo, jeden z lepszych postów jakie ktokolwiek tu ostatnio napisał.

A Kabraxis to wogóle alfa i omega jest, już wie jak będzie wyglądał SC 2 nawet i ile h played będą miały kampanie. Nie widzi też w swojej nieskończonej mądrości jak można uczynić kampanie w rtsie rozbudowaną i ciekawą tak żeby zasługiwała na dwa dodatki.

No ale cóź, dobrze że takie zarozumiałe bubki są, śmieszniej na świecie.

Cytuj:
Ok,

a teraz Nexusik czeka po blue items, więc już Cię nie ma.

P.S
Pamiętaj, żeby zginąć setny raz to będzie 10pkt za Achievement!



A Tobie co padło na czache ?

Bardzo fajnie że może sobie zdobyć blue item, bardzo fajnie że jak chce to może sobie zdobyć achievement. A Ciebie to boli ?

Można powiedzieć że zawsze zaliczałem się do raczej HC graczy, jednak ni cholery nie moge zrozumieć głupiej zawiści 'omg teraz sobie każdy lata w epixach'. A niech sobie latają, fajnie dla nich.

Osobiście bardzo sie ciesze że gdybym chciał wrócić do WoW-a nie musze poświęcać dużej ilości czasu by coś sobie zobaczyć/zwiedzić i nawet pooszukiwać się troche że raiduje coś fajnego.

Na ile by mi starczył content wotlk gdybym grał 2-4h dziennie max , nie spiesząc się, starając się zwiedzić jak najwięcej ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 00:44 
Cytuj  
ciężko powiedzieć, coś ze 3 miesiące

btw to Kabraxis czekał na Wotlka jeszcze zanim TBC wyszło, czy inny cwaniak?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 00:47 
Cytuj  
Cytuj:
ciężko powiedzieć, coś ze 3 miesiące


No to tragedia. Skandaliczno mała ilośc kątętu :(

FU Blizzard !!!!~~~!!!!
~

[*]

Obrazek


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 00:47 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Z gildia wyczyscilismy content WOTLK w 3 tygodnie.


Przestańcie pierdolić takie głupoty, bo normalnie żal dupę ściska. Jaki cały content? to co Blizzard dał to jedna ez-mode raidowa instancja + leveling content, więc gówno wyczyściliście. Jak ubijecie Arthasa wtedy dopiero możesz powiedzieć że z gildią wyczyściliście cały dodatek.

IMO Blizzard bardzo mądrze zrobił nie udostępniając całego czy nawet większości end game od razu w dniu premiery dodatku. Wiadomo co by się stało gdyby tego nie zrobili, banda oszołomów siedziała by dwa tygodnie 24/7 byle tylko "skończyć" jak najszybciej, a później by płakali że starczyło im tylko na dwa tygodnie.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 00:54 
Cytuj  
Niezły oszołom z ciebie Kabraxis, siedzieć nad gierką tyle powerlevelować do 80, skończyć wszystko co na tą chwile jest w grze i płakać.


Ja dziękuje, postoje, jak już kupie sobie Wotlk kiedyś to pogram w niego 3 miesiące sobie i będe mógł się śmiać z oszołomów :)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 555 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 28  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.