mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2009, 13:07 
Cytuj  
Normalnie to jest tak, że na początku insta się pytasz czy jak nikt nie needuje to możesz DE. Wtedy na końcu rolluje się na shardy.

W momencie gdy wszyscy greedują i wygrywasz item, to jest twoja prywatna sprawa co z nim zrobisz.


_________________
whiteman#2717

*
Avatar użytkownika

Posty: 173
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2009, 13:23 
Cytuj  
Czyli jeśli wszyscy dadzą pass na BoP'ie i jeśli ja lootne to z moba po roll'u to muszę się tym dzielić? A co jeśli nie jestem enchanterem i po prostu chce to sprzedać vendorowi?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 5 sty 2009, 13:27 
Cytuj  
Jesli wlazisz do instantu i ktos mowi ze moze DE, to dajesz pass i ( przynajmniej jak ja gram ) roluje sie na krysztalki pod koniec instantu.

Jesli na nic sie nie umawialiscie, wszyscy daja greed i ty wygrywasz to nic nikomu nie jestes dluzny.

Zalezy co tam ustalicie przed zaczeciem / w czasie instanta.

*
Avatar użytkownika

Posty: 173
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2009, 13:34 
Cytuj  
Ok, dzięki za info.
Nawiasem mówiąc ludziom powinno być c**j do tego czy jestem enchanterem. Władowałem kilka ładnych tysięcy by dobić do jakiegoś lvlu tą profke (praktycznie bez zysku) i teraz dodatkowo muszę za darmo użyczać innym skilla. Samolubnie to brzmi ale jako mag enchanter czuje się jak dziwka do robienia papu/portali/DE. ;-)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2009, 13:44 
Cytuj  
My gramy tak, ze jak jest enchanter i umawiamy sie ze crap disenchantujemy to wtedy:
jak ktos need to NEED
jak nie need to daje PASS
enchanter zawsze daje GREED

W tem prostu sposob na koniecz rundy HC mamy iles tam crapow do DE i wtedy albo dzielimy po rowno (mamy np 10 shardow) albo rolujemy.

Ciekawa sprawa ze czasem sie nie oplaca w ogole robic DE bo itemy sa drozsze niz shardy na AH :P


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2009, 13:46 
Cytuj  
W zaleznosci jaki i ile zostanie to na koniec /roll i kolejno kazdy dostaje.

Simple.

*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 5 sty 2009, 13:52 
Cytuj  
ROKKYU napisał(a):
Ok, dzięki za info.
Nawiasem mówiąc ludziom powinno być c**j do tego czy jestem enchanterem. Władowałem kilka ładnych tysięcy by dobić do jakiegoś lvlu tą profke (praktycznie bez zysku) i teraz dodatkowo muszę za darmo użyczać innym skilla. Samolubnie to brzmi ale jako mag enchanter czuje się jak dziwka do robienia papu/portali/DE. ;-)


Wiesz łaski nikomu nie robisz, chyba lepiej na początku się przyznać że jesteś enchanterem i podzielić szardy na końcu jak siedzieć cicho napuszony, rollować greed i sprzedawać bluesy do vendora czyż nie?
W wyższych instantach panuje niepisana zasada need/pass (chyba że nie ma szardera wtedy ustalona może być need/greed ale zaznaczam - ustalona, żeby nie było nieporozumień), więc jeśli zamierzasz greedować ogłoś zaraz na początku, że greedujesz dla szardowania - zero nieporozumień i respekt zamiast kicków - chyba warto nie być samolubną świnią? :roll:

*
Avatar użytkownika

Posty: 173
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2009, 14:22 
Cytuj  
Nie chodzi tu tyle o samolubną świnię co o to, że akurat we wczorajszej sytuacji pozostali robili greed na BoPach, których nikt nie chciał. Nie było ustalanych zasad, więc tak jak napisali panowie powyżej, będę się umawiać na to co robimy z lootem przed run'em.

Ja naprawdę sram na te 6g za dream shard'a. :-P
Chodzi o sam fakt, że enchanter ma jakby gorzej w niektórych - nieustalonych - sytuacjach.

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2009, 17:57 
Cytuj  
Ja bym za Chiny nic nie oddal w takiej sytuacji. Co wygram na greed to biore dla siebie i DE. Rownie dobrze poprosic moge minera, zeby dal mi klka ore, ktore zebral, na koniec instancji, skinera o kilka skor, a zielarza o ziolka. Nie dadza? Wiec niby dlaczego mialbym komus dac DE. Moja gra, moj czas poswiecony na wyskilowanie profesji nikt mi w tym nie pomagal, nie mam zamiaru sie tym dzielic. Kase zdzieram rowno z kogo sie da, bo mi tez nikt tego czasu nie odda za farmowanie golda.

*
Avatar użytkownika

Posty: 173
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2009, 21:20 
Cytuj  
^ Dokładnie o to mi chodziło.
Każdy leveluje jakąś profkę, by z niej potem trzepać siano. Nie ukrywajmy, że mining jest (przynajmniej z tego co doświadczyłem) o wiele bardziej dochodowy i łatwiej się go leveluje. Dlatego właśnie dla mnie bezczelnością jest, gdy ktoś kosi siano swoim gatheringiem zbierając minerały w instancjach, a ja muszę oddawać to co zarobię ciężko wylevelowanym enchantingiem.
Samolubne?
Dla mnie to subiektywne swierdzenie - prawdopodobnie kogoś, kto nie oddałby swoich minerałów/kwiatków zebranych po drodze gdy bym tego zażądał.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 sty 2009, 23:02 
Cytuj  
Czy kupowanie tokenów T7 itd za gold od gildii jest legal? Raczej tak ale może ktoś się bardziej orientuje :wink:


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2009, 04:02 
Cytuj  
kiedys sprzedawalismy itemy, runy na onyxie zeby dmuchnela na miecz warriorowi i nikt nic nie mowil wiec pewnie tak samo z tokenami jak znajdziesz gildie ktora chce sprzedac za golda to szykuj ksiazeczke czekowa ;D


_________________
ooo znowu w to gram...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2009, 09:46 
Cytuj  
h34t napisał(a):
Czy kupowanie tokenów T7 itd za gold od gildii jest legal? Raczej tak ale może ktoś się bardziej orientuje :wink:


Oczywiscie, ze sell runs sa legal. Mozna zobaczyc mase ofert na oficjalnym boardzie i nikt nie interweniuje, a ten proceder na moim poprzednim realmie byl bardzo popularny ze wzgledu na bardzo mala ilosc gildii, ktore czyscily high-end content.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 sty 2009, 09:56 
Cytuj  
No to good bo akurat z goldem problemów nie ma, a potrzebuje 2-3 itemy z Naxx na którego niestety nie ma czasu :wink:


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."


Posty: 38
Dołączył(a): 16.03.2007
Offline
PostNapisane: 7 sty 2009, 15:02 
Cytuj  
Jak na mnie tak długo jak płacisz jakiejś gildii goldem (a nie prawdziwą kasą) wszystko jest jak najbardziej w porządku, bo idąc tropem, że nie jest to kupowanie przedmiotów od innych postaci w grze też byłoby nielegalne :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 08:47 
Cytuj  
Czy istnieje jakaś szansa na przywrócenie skasowanej postaci ? A konkretnie, przywrócenie postaci skasowanej jakieś 3-4 lata temu ? :)

**

Posty: 265
Dołączył(a): 6.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 08:54 
Cytuj  
Mniej więcej taka jak trafienia szóstki w totku...

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 10:15 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Czy istnieje jakaś szansa na przywrócenie skasowanej postaci ? A konkretnie, przywrócenie postaci skasowanej jakieś 3-4 lata temu ? :)


Wydaje mi sie ze szansa zawsze jest.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 11:43 
Cytuj  
Napisałem ticketa, po paru godzinach zalogowałem się i ticket znikł. Ale żadnej odpowiedzi np. na mailboxa nie dostałem.

To chyba dobrze, znaczy że badają sprawę :)

A i jak wogóle ten proces odzyskiwania postaci wygląda ?

**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 12:52 
Cytuj  
Dana, horde locka na Zenie chcesz odzyskac ? :D


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.