mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 186
Dołączył(a): 12.12.2006
Offline
PostNapisane: 22 cze 2009, 09:15 
Cytuj  
Saw666 napisał(a):
czasami wejde do SW ,a najsmieszniejsze jest to ze 80%nie wie nawet co to za itemy...i skad leca
http://armory.wow-europe.com/character- ... &n=Arragon


masz racje ziom, z takim gearem powinni padać przed tobą na kolana


_________________
Obrazek

**

Posty: 265
Dołączył(a): 6.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2009, 10:47 
Cytuj  
Robus napisał(a):
przebilem sie przez 4 strony tego "tematu" i tak sie zastanawiam czy ci co sie tak dra o badge, wiedza wogole co mozna za nie kupic??

przeciez tylko 2 czesci sa do kupienia (head + leg jesli dobrze pamietam) ...


Do wziecia jest head i chest z zestawu, poza tym pasek, neck, spodnie i chyba buty niesetowe. To i tak nie załatwi full wypas gearu, ale tak jak ktoś juz pisał wcześniej ułatwi włączenie się do gry tym, którzy dopiero zaczynają grać albo ubierają alty. Różnica między rajdującymi graczami a tymi, którzy wyciągną emblemy z heroików i tak będzie. W sumie wilk syty i owca cała jak dla mnie.
Poza tym WoW jest w tej chwili bardzo mocno nastawiony na casuali. Samo to, że na AH można kupić sprzęt z Ulduaru 25. Chyba z prawie wszystkich bossów leci coś BoE teraz.

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2009, 12:23 
Cytuj  
Saw666 napisał(a):
i wlasnie o to chodzi...jak miales same epaksy na sobie to czules ze cos w tej grze osiagnales, a teraz ?? item to item w dupie reszta , leca wszedzie i za nic jak patrze na swojego locka czasami ,,,az nie chce go lvlowac czasami wejde do SW ,a najsmieszniejsze jest to ze 80%nie wie nawet co to za itemy...i skad leca
http://armory.wow-europe.com/character- ... &n=Arragon


Nie ma w tym nic smiesznego, po prostu nie kazdy gra od classica. A tak na marginesie, po co gearujesz sie w classic raid? xD

Robus napisał(a):
przebilem sie przez 4 strony tego "tematu" i tak sie zastanawiam czy ci co sie tak dra o badge, wiedza wogole co mozna za nie kupic??

przeciez tylko 2 czesci sa do kupienia (head + leg jesli dobrze pamietam) ...

Niektorzy pewnie by full T8.5 chcieli dostac, a skoro przegladales temat, dziwne ze tego nie doczytales:
kikas napisał(a):
Pewnie tych emblemow trza bedzie w cholere, 80 albo wiece na chesta,czy co tam bedzie mozna wykupic, ale za kilka tygodni kazdy bedzie juz biegal w dostepnych czesciach t8.5

Co obecnie mozna kupic za Emblem of Conquest?
-t8.5 chest
-t8.5 head
-calego dedly gladiator (?)
-kilka innych lvl213 / 226 epicow

+ spodnie i rekawice z Emalona i brakuje juz tylko jednej czesci do pelnego T8.5/

gg blizz... :roll:


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 22 cze 2009, 13:45 
Cytuj  
Bardzo sie ciesze ze w ciagu kilku tygodni bede mogl ubrac alta i ruszyc conquerowac ulduar / inny dowolny instant.
Nowe badge to krok w dobra strone. Nie musze zapierdalac 24/7 zeby cokolwiek zdzialac.
To samo tyczy sie pvp. Troche pograsz i juz mozesz startowac na arenie. Zadnego cock blocka przez gear nie ma. Zajbiscie i tyle.
Flexowanie pod mailboxem full t2-t3-t4-t5 sie skonczylo. Teraz miedzy hujowym graczem a dobrym jest tylko juz 1 wyznacznik. Skill ktorego za badge nie kupisz ( i prosze mi nie mowic ze wow to gra bezskilowa, bo o tym juz mowa byla miliony razy ).

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 22 cze 2009, 13:46 
Cytuj  
kikas napisał(a):
Nie ma w tym nic smiesznego, po prostu nie kazdy gra od classica. A tak na marginesie, po co gearujesz sie w classic raid? xD


nie gearuje sie w MC...to moj stary pierwszy char w wowie od 1.7patcha ... poprostu mi zostal bo poszedlem dawno temu do hordy na inny server...

**

Posty: 300
Dołączył(a): 26.05.2009
Offline
PostNapisane: 22 cze 2009, 15:04 
Cytuj  
Saw666 napisał(a):
i wlasnie o to chodzi...jak miales same epaksy na sobie to czules ze cos w tej grze osiagnales, a teraz ?? item to item w dupie reszta , leca wszedzie i za nic jak patrze na swojego locka czasami ,,,az nie chce go lvlowac czasami wejde do SW ,a najsmieszniejsze jest to ze 80%nie wie nawet co to za itemy...i skad leca
http://armory.wow-europe.com/character- ... &n=Arragon



Nie no full tier w classica bez enchantow to jest cos :D Cos czuje ze farmiles ta postacia niedawno itemki a 61 lvl wbiles wlasnie za exp robiac classicowe raidy. No chyba ze bieganie bez enchantow to norma :D


Z drugiej strony ja naprawde nie wiem co wy macie za problem z ubraniem sie. Ja wbilem 80lvl shamanem 3 dni temu i juz latam w gearze z ktorym moge spokojnie zaczynac robic uldu 10m a niedlugo 25m. Kwestai dobrego ubrania sie jest teraz tak banalnie latwa ze naprawde ulatwianie jej jeszcze bardzije musi byc dla kompletnych idiotow. Srlsy 3 tyg porobisz insty naxx os 10 i 25m i 1-2 bossy w uldu 10m i juz mam dobry gear.

Poza tym jesli pokazesz gildii ze znasz sie na swojej postaci jak i na grze to nawet w gearze z heroikow cie wezma i dogearuja we wlasnym zakresie - bo na tym wlasnie polega gildia. Mysli sie o grupie a nie o sobie. Potrzeba danej klasy, znajdujesz DOBREGO gracza w crapach, ubierasz go z reszta gildii i gitara.

A co do naxxa 25m w blue crapach. Ludzie prosza o link achiva EPIC a jednak jesli z nimi porozmawiam linkne moje blue itemy z heroicow full wygemowane i wyencahntowane to na 99% mnie biora. No ale coz, jesli widze debila ktory nawet epicow nie raczy sobie wygemowac, wyenchantowac to juz nie moj problem ze nikt go nigdzie nie chce. Pokaz ze dbasz o postac jak kolwiek marnie ubrana by ona byla a zostaniesz zauwazyony

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2009, 15:16 
Cytuj  
Myslisz ze kazdemu raid liderowi co robi PUG chce sie przeprowadzac wywiad z kazdym ktorego bierze -.- 50% epic achiev i wiadomo ze robil juz naxx25 i raczej zna sie na rzeczy, wiadomo krzywdzi to ludzi co w gearze z heroicow mogliby wyciagnac np lepszy dps, ale takie jest zycie.


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

**

Posty: 300
Dołączył(a): 26.05.2009
Offline
PostNapisane: 22 cze 2009, 15:22 
Cytuj  
Nie chodzi mi tu o wielkie rozmowy. Poprostu udowodnij ze znasz sie na rzeczy czyms innym niz achivy. No ale jesli jakis debil robi PUGa to nic nie poradze bo chyba o debilach to rozmawiac nie bedziemy.

Sprawa jest prosta czy casual czy 'hardcore' moze sie dobrze ubrac i zrobic duzo bez zadnych ulatwien. Oczywiscie casualowi zajmie to wiecej czasu. Jesli ktos twierdzi odwrotnie to jest poprostu w bledzie. Blame'owanie harkorowych graczy moim zdaniem wiaze sie tylko i wylacznie z tym ze dana osoba nie potrafi poradzic sobie z czym co dla dobrych gildii jest banalane. Bo sorry ale jesli nolifienie 2 tyg od wyjscia content patcha a potem czyszczenie wszystkiego w 1-2dni jest gorsze od raidowania dzien w dzien po iles tam godzin i nadal nie moznosc osiagniecia tego co osiagneli tamci jest gorsze to czegos tu nie rozumiem

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2009, 15:26 
Cytuj  
Magisteri napisał(a):
Nie chodzi mi tu o wielkie rozmowy. Poprostu udowodnij ze znasz sie na rzeczy czyms innym niz achivy. No ale jesli jakis debil robi PUGa to nic nie poradze bo chyba o debilach to rozmawiac nie bedziemy.


Widac ze nigdy raidu nie zakladales...


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2009, 16:01 
Cytuj  
Magisteri napisał(a):
Nie chodzi mi tu o wielkie rozmowy. Poprostu udowodnij ze znasz sie na rzeczy czyms innym niz achivy. No ale jesli jakis debil robi PUGa to nic nie poradze bo chyba o debilach to rozmawiac nie bedziemy.

Sprawa jest prosta czy casual czy 'hardcore' moze sie dobrze ubrac i zrobic duzo bez zadnych ulatwien. Oczywiscie casualowi zajmie to wiecej czasu. Jesli ktos twierdzi odwrotnie to jest poprostu w bledzie. Blame'owanie harkorowych graczy moim zdaniem wiaze sie tylko i wylacznie z tym ze dana osoba nie potrafi poradzic sobie z czym co dla dobrych gildii jest banalane. Bo sorry ale jesli nolifienie 2 tyg od wyjscia content patcha a potem czyszczenie wszystkiego w 1-2dni jest gorsze od raidowania dzien w dzien po iles tam godzin i nadal nie moznosc osiagniecia tego co osiagneli tamci jest gorsze to czegos tu nie rozumiem


Sorry ale co Ty pierdolisz?

Wg Ciebie farmowanie mats na flaski godzinami bylo wponsio? Przeciez niektorego contentu po prostu NIE DALO sie przejsc bez mozolnego uzbierania odpowiedniego stuffu.

Raidowanie dzien w dzien jest dla dzieci co nie maja co z czasem w wakacje robic albo dla tardow co po robocie na 12h przed kompem siadaja.

gtfo

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2009, 16:14 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Magisteri napisał(a):
Nie chodzi mi tu o wielkie rozmowy. Poprostu udowodnij ze znasz sie na rzeczy czyms innym niz achivy. No ale jesli jakis debil robi PUGa to nic nie poradze bo chyba o debilach to rozmawiac nie bedziemy.

Sprawa jest prosta czy casual czy 'hardcore' moze sie dobrze ubrac i zrobic duzo bez zadnych ulatwien. Oczywiscie casualowi zajmie to wiecej czasu. Jesli ktos twierdzi odwrotnie to jest poprostu w bledzie. Blame'owanie harkorowych graczy moim zdaniem wiaze sie tylko i wylacznie z tym ze dana osoba nie potrafi poradzic sobie z czym co dla dobrych gildii jest banalane. Bo sorry ale jesli nolifienie 2 tyg od wyjscia content patcha a potem czyszczenie wszystkiego w 1-2dni jest gorsze od raidowania dzien w dzien po iles tam godzin i nadal nie moznosc osiagniecia tego co osiagneli tamci jest gorsze to czegos tu nie rozumiem


Sorry ale co Ty pierdolisz?

Wg Ciebie farmowanie mats na flaski godzinami bylo wponsio? Przeciez niektorego contentu po prostu NIE DALO sie przejsc bez mozolnego uzbierania odpowiedniego stuffu.

Raidowanie dzien w dzien jest dla dzieci co nie maja co z czasem w wakacje robic albo dla tardow co po robocie na 12h przed kompem siadaja.

gtfo

4h spania (przy zalozniu ze pracujemy 8h). No hardcore :E.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2009, 16:17 
Cytuj  
Magisteri napisał(a):
Z drugiej strony ja naprawde nie wiem co wy macie za problem z ubraniem sie. Ja wbilem 80lvl shamanem 3 dni temu i juz latam w gearze z ktorym moge spokojnie zaczynac robic uldu 10m a niedlugo 25m.


Rozumiesz że to nie o ciebie chodzi, ani nawet najprawdopodobniej o nikogo kto czytuje regularnie to czy też inne forum wow'a? Chodzi o nowych graczy / ludzi którzy grają tak casualowo że dingnięcie lvlu 80 zajmuje im parę miesięcy.

To że n-tą postacią ubierzesz się bez problemu w szybkim czasie z pomocą zaprzyjaźnionych ludków / gildii to nie jest żadne odkrycie. Chociaż tutaj też powinieneś się cieszyć bo jak zdecydujesz się na kolejnego alta zmianę serwera to ty też na tych zmianach skorzystasz.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 cze 2009, 16:30 
Cytuj  
Magisteri napisał(a):

Z drugiej strony ja naprawde nie wiem co wy macie za problem z ubraniem sie. Ja wbilem 80lvl shamanem 3 dni temu i juz latam w gearze z ktorym moge spokojnie zaczynac robic uldu 10m a niedlugo 25m. Kwestai dobrego ubrania sie jest teraz tak banalnie latwa ze naprawde ulatwianie jej jeszcze bardzije musi byc dla kompletnych idiotow. Srlsy 3 tyg porobisz insty naxx os 10 i 25m i 1-2 bossy w uldu 10m i juz mam dobry gear.


Co ma wspolnego twoje wygearowanie sie w 3 dni zapewne ze znajomymi, (albo wogole swoja gildia czy tam altami ludzi z gildi) z nowymi graczami czy casualami?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 cze 2009, 16:34 
Cytuj  
Magisteri napisał(a):
Nie chodzi mi tu o wielkie rozmowy. Poprostu udowodnij ze znasz sie na rzeczy czyms innym niz achivy. No ale jesli jakis debil robi PUGa to nic nie poradze bo chyba o debilach to rozmawiac nie bedziemy.

Sprawa jest prosta czy casual czy 'hardcore' moze sie dobrze ubrac i zrobic duzo bez zadnych ulatwien. Oczywiscie casualowi zajmie to wiecej czasu. Jesli ktos twierdzi odwrotnie to jest poprostu w bledzie. Blame'owanie harkorowych graczy moim zdaniem wiaze sie tylko i wylacznie z tym ze dana osoba nie potrafi poradzic sobie z czym co dla dobrych gildii jest banalane. Bo sorry ale jesli nolifienie 2 tyg od wyjscia content patcha a potem czyszczenie wszystkiego w 1-2dni jest gorsze od raidowania dzien w dzien po iles tam godzin i nadal nie moznosc osiagniecia tego co osiagneli tamci jest gorsze to czegos tu nie rozumiem

jakie "blameowanie"? Czyli to ze casuale/nowi gracze beda mogli zdobyc teraz sybciej i latwiej gear kory tu jzu dawno masz to taka kara dla ciebie? To tobie wydzieraja te itemki ?Winia/blamuja cie ze jestes taki pr0 , rabuja cie z epixow i rozdaja je casualaom? Czy o co ci chodzi?

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 22 cze 2009, 17:00 
Cytuj  
kikas napisał(a):
Saw666 napisał(a):
plakac sie chce i to bardzo , a najsmieszniejsze jest to ze w tym temacie 70% to gracze ktorzy w wowa zaczeli grac od TBC i nie wiedza w ogole o czym mowa... zalosny jest ten easy mode , nie robmy sobie jajcuchow gra powinna byc i dla casuali i miec cos dla hardcorowcow , tak jak bylo kiedys...teraz to jest jakas kpina totalna


Wlasnie teraz balans PvE jest najlepszy, moim zdaniem. Ludzie wbijaja 80 lvl, zbroja sie na heroicach, zdobywaja gear z naxx10, potem troche naxx25 skubna i leci ulduar. W sumie z mojego punktu widzenia ladnie to zbalansowali.

Problem w tym, ze po 3.2 wchodzi 3.3 z nowym raidowaniem i wtedy juz by bylo gorzej sie tam dostac swiezo wbitej 80-siatce.

Tak czy siak, nadal bedzie trzeba pobawic sie troche w Naxx10/25, chocby po to zeby uzupelnic gear (broni, albo trincetow nie bedzie tak latwo zdobyc, na szczescie)


Broń to z pvp nabije :P , a że niektórzy niepotrafią to ich strata :D . Trinket można kupić za 5k/złożyć samemu.


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

**

Posty: 300
Dołączył(a): 26.05.2009
Offline
PostNapisane: 22 cze 2009, 19:07 
Cytuj  
Dobra ja tu juz wiecej nie pisze bo nie ma sensu.

altem ubralem sie w pugach zarowno raidowych jak i heroicowych z tad tez zalozenie ze kazdy moze jak chce przy malym nakladzie pracy i czasu.

Jak sprawia wam radoche dostawanie czegos za darmo to moge tylko wspolczuc, co najlepsze potem jeszcze we flexach to bedziedzie opisywac. Widac jestem ponad to. Cya

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2009, 19:19 
Cytuj  
jesteś hardkorem :har:

**

Posty: 300
Dołączył(a): 26.05.2009
Offline
PostNapisane: 22 cze 2009, 19:25 
Cytuj  
Tez prawda. Zawalam nocki przez to ze w ciagu tygodnia poswiece 8h na raidowanie ;<

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2009, 19:51 
Cytuj  
zeby czytac to forum trza miec mocna psychike, widac jej nie masz


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

*

Posty: 115
Dołączył(a): 5.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 cze 2009, 20:01 
Cytuj  
Magisteri napisał(a):
Tez prawda. Zawalam nocki przez to ze w ciagu tygodnia poswiece 8h na raidowanie ;<


Imo zostań ćpunem, zapodaj sobie kilka razy "zloty strzał" a potem wpadnij na mmorpg.pl i flexnij, że dałeś radę nie umrzeć. Wtedy będziesz prawdziwym hardcorem!
Serio, nie kumam ludzi, którzy lubią siedzieć po 10h w inście i polowe tego czasu biegać swoim duchem po ścierwo, bo jakiś tłumok za bardzo odbiegł w prawo albo za dużo razy nacisnął fireballa. Aktualne rozwiązanie jest zajebiste dla ludzi NORMALNYCH, a że życiowe faile, które nie potrafią sobie zorganizować inaczej czasu cierpią, to tylko pozostaje się radować. A jak macie ochote czuć "to coś", to może zmieńcie orientacje z wowa na kobiety/mężczyzn, albo chociażby dokonajcie samogwałtu na sobie. Faktycznie, siedzenie po kilka godzin dziennie w bwlach, naxach i innych bzdurach, aby zdobyć jeden peirdolony nożyk albo ślenczenie miesiącami po set aby móc sobie normalnie pograć PVP i nie padać od 1 strzału było SUPER. Umrzyjcie w gównie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.