mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 192  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2009, 19:32 
Cytuj  
Cytuj:
I najlepszy gear bylby dalej z pve zamiast z pvp


Nieprawda. To tylko kwestia pomysłu i odpowiedniego zbalansowania. Oczywiście jest to trudniejsze i bardziej czasochłonne niż resilience, lecz o w mordę, własnie to miałem na myśli mowiąć że resi to pójście na łatwiznę.

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2009, 19:44 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Wesolo bedzie:
Upgrade z helmu 77int 88sta 55spirit do 88int 99sta 66spirit etc.

Kiedys mozna bylo stackowac healerem mp5, mozna bylo stackowac spirit, mozna bylo isc w healing - pre tbc wszystkie trzy opcje byly dobre to roznych stylow gry.

Co fakt, to fakt.

Premiowana byla znajomosc mechaniki gry, w czasach gdy serwisy stricte temu poswiecone dopiero powstawaly. Warriorem tez moznabylo sie niezle pobawic. Moznabylo stackowac +hit (dopiero bodajze w patchu 1.7 to hit u warriora znosil standardowe 24 % missa), moznabylo isc w crit, moznabylo isc w kosmiczne AP, aby potem z Bloodthirsta niszczyc. Moznabylo troche eksploitowac gre, zakladajac leathery majace z natury lepsze staty od plate'ow. I kazda opcja miala sens.

Tankowac tez moznabylo na rozne sposoby. Na poczatku optymalny byl np. Quel Serrar ze swoim speedem 2.0, potem stopniowo przyspieszano, by np. w pewnym momencie tankowie bodajze Nihilum tankowali w Daggerach o speedzie 1.4. Ja mialem lapke Ekshandar Claw (Magmadar MC) 1.5 speed, ktora tankowalem Vaela, w fury buildzie (flurry +30 % speed) + takie luski dajace speeda. Efekt byl taki, ze prawie non stop mialem bron w lapie o speedzie bodajze 0.89 !! Bos byl jak przyspawany, a nie bylo threat meterow :D Ale inni tankujacy inaczej wcale nie byli gorsi - znaczy kazdy mogl miec jakis tam swoj styl

Co tam, czasem moznabylo miec naprawde ostra frajde z zabawy samymi statami. Np. Diamond Flask (http://www.wowhead.com/?item=20130) sie stackowalo z +healing itemami (bug no ale coz - jeszcze w tbc dzialalo, moze nadal dziala :d). Ktoregos razu pozbiearlem warriorem jakies green, blue gear z healingiem. Zabawne bylo widziec jak po odpaleniu trinketu z gearem hmm +1000 healing warek healowal sie + 1000 hp. Jasne, nie mialo to wiekszego sensu (choc juz np. zmiana 2 broni na te z +healing miala sens, zwlaszcza, ze jak sie zalozylo te bronie, odpalilo trinket, to potem jak sie wracalo do "oryginalnych" broni to buff z healingu juz zostawal :D), ale zmierzam do tego, ze praktycznie zawsze bylo kilka opcji do wyboru.

Gra w ogole byla jakas taka bardziej ludzka. Nie powiem, sprzyjala temu niewiedza hehe. Pamietam jak w MC polecial trinket + ~270 spell damage to wzial go mag z przypadku (chyba potem skonczyl grac) bo reszta (ktora potem byla jedna z bardziej rozpoznawalnych na serwerze) myslala, ze to crap. No ale to bylo na dluuuugo przed slawnym odpalaniem trinketow i 1/2 shotowaniem ludzi. rogale tez nie byli lepsi bo np. u nas mielismy prawdziwa wojne o quickstrike ring, ze to jest rogue item (z +str). warriorzy tez nie - na garr'ze (?) cele wyznaczal nam mag bo zawsze nawet jak byl odpowiedni moment to ktos zaspal :D Mafie, kliki podbijajace ceny przy bidowaniu byly na porzadku dziennym. Normalnie obraz spoleczenstwa :D A teraz wszystko takie "pro", choc paradoksalnie to kiedys trzeba bylo byc bardziej ogarnietym, aby 40 osobom, kazdy z osobna zrobil wszystko jak nalezy. Poza tym w takim 40 osobowym rajdzie to srednio 10-15 osob bylo afk, albo na follow. Raid Leader naprawde musialbyc ogarniety, aby "pchac" ludzi do przodu. Nie wiem, moze w innych gildiach to inaczej wygladalo, ale u nas tak wlasnie bylo i bylo super. Czasem ktos jakis kawal powiedzial - im bardziej bezsensowny tym w sumie lepiej ;) Rajdy uprzyjemnialy random dropy z trashy majace po 0.5 % ilestam dropu. Zawsze moznabylo byc zaskoczonym. Ot chocby raz jak poszedl rajd z przypadku i wyleciala legendarna czesc :) Kiedys to byly legendy - latalo 2-3 ludzi na serwerze z takim itemem i ona naprawde miala status legendarnej.

No ale po czesci rozumiem Bliza. Gdyby sie dalej trzymali tego to sadze, ze nie utrzymaliby w dlugiej perspektywie tylu aktywnych subskrypcji bo 10 mln hardkorow trudniej znalezc.

tomugeen napisał(a):
jeszcze bym sie do zabicia world pvp i w sumie jakiegokolwiek pvp przyczepil. Na poczatku wow mial isc w innym kierunku, a wyszlo jak widac. <omg out of combat flying mount lol!>

true. byly permanentne walki i bylo ciekawie. Jasne, zergi moze kilowaly serwery, ale takie 10 na 10 w bulwark bylo przednie. Trzeba bylo miec oczy wokol glowy, aby gdzies dojsc, zrobic questa - trzeba bylo byc po prostu ogarnietym, dogadywac sie z obcymi ludzmi chcacymi dojsc w to samo miejsce itd.

Albo wchodzilo sie do Crossroads oddac questy, a tam wszystkie NPC wybite lacznie z tym od lotniska, a wokol mlocka :D :D :D

A teraz tylko latamy na tych durnowatych flying mountach...

Oczywiscie, czasem nerwowo bylo ciezko, czasem wq... czlowiek robil logout, ale po latach to wlasnie te przyslowiowe logouty pamietam najlepiej. A teraz BG jedna wielka farma, w ktorej nikogo nie obchodzi kto kogo zabil... Normalnie jak jakies Lemingi... :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2009, 20:18 
Cytuj  
Teraz bedzie mozna sobie przerabiac gear (kzda profesja bedzie co inego mogla chyba) i pod siebie dostosowywac troche statsy na nich(np zabrac troche ze staminy i dac wiecej agi itp)


Posty: 17
Dołączył(a): 22.08.2009
Offline
PostNapisane: 24 sie 2009, 20:59 
Cytuj  
Rebuild starych krain + latające mounty w starym Azeroth to świetne pomysły. Nie wiem za bardzo, na czym ma polegać archeology? Stajemy, dłubiemy, aż się dodłubiemy?
Za to nowe rasy... Worgeni jeszcze ujdą, ale gobliny? Failure. Jak będzie wyglądała sytuacja Allych, chcących dopłynąć z Booty Bay do Ratchet, kiedy obie lokacje są zapełnione goblinami? Czyżby to był już koniec rajdów na XR's ?:]
No i największy fail: COWLADIN!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2009, 21:08 
Cytuj  
Akurat gobliny to dla mnie najlepszy feature jaki zapowiedział Blizzard w dodatkach.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2009, 21:24 
Cytuj  
Ambro napisał(a):
Jak będzie wyglądała sytuacja Allych, chcących dopłynąć z Booty Bay do Ratchet, kiedy obie lokacje są zapełnione goblinami? Czyżby to był już koniec rajdów na XR's ?:]


Blizz powiedzialo, ze nowe gobliny nie maja nic wspolnego z tymi aktualnie w grze i te pozostana frakcja neutralna.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2009, 21:44 
Cytuj  
Dana napisał(a):
I bardzo dobrze. Uproszczenia w gearze z jednoczesnym dodaniem takich features jak Path of the Titans czy Reforging świadczy o tym że blizzard zamierza przerzucić ciężar ze zbierania gearu na samodzielną customizacje i dłubanie przy swojej postaci. Kolejny dobry krok imho.

Nie sposob sie niezgodzic - wole Path Of The Titans niz kolejny raz "zbierac capa" i slyszec "OMG no hit cap! OMG"
Ogolnie te wszytkie "capy" i "super zroznicowane" jak piszecie staty (AP, armor pen, def i inne) sa gowno a nie customizacja bo i tak zbiera sie capa i next stat. Konczy sie to tym ze wszyscy maja capa i sa niesmiertelni. To jest customizacja? Czy ci co pisza ze mozna bylo (czy tam mozna teraz) dobierac itemki pod playstyle sa pewni tego co pisza? Bieresz poradnik, sprawdzasz jakie sa "capy" i jedziesz z koksem i tak skonczysz z takimi samymi statami jak 80% serwera.

Glupie POTT da przypuszczalnie 10 razy wiecej mozliwosci customizacji postaci (nie za pomaca gearu) i pewnie 100 razy wiecej funu niz "zbieranie def capa". :)

Krok w dobra strone, jeden z niewielu od czasow Vanilli. Wole dostac 50 glyphow ktore dadza mi jakies ciekawe "featursy" niz liczyc czy mam miec 300 defa czy 305. Zreszta ja zawsze bylem zdania ze komputerowe RPG powinny zawierac w sobie jak najmniej matematyki, da sie to zrobic ciekawiej.

"Akurat gobliny to dla mnie najlepszy feature jaki zapowiedział Blizzard w dodatkach."

Gobliny fajne ale worgen lepszy. Klimat ich startowej zonki jest niesamowity i to chyba najlepsza zona jaka blizz pokazal w wowie jak do tej pory plus sama "transformacja" - miod.
http://www.youtube.com/watch?v=dVxPgQDtMq0

A tak jak ktos wyzej napisal - playable gobliny to uciekinierzy z Kezan (Kazan?) i nie maja za wiele wspolnego z Steamwheddle Cartel obecnym w grze - ci jak to kartel pozostana neutralni. :P

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 24 sie 2009, 22:44 
Cytuj  
Imo na worgenow rollnie 90% dzieci "mamo patrz jakie fajne wilki a jak sie fajnie transformuja! :O" tak jak to bylo z BE , kazdy kto gra ten wie o co chodzi , jezeli patrzec na to z innej strony to Gobliny maja najlepsze raciale ze wszystkich klass

**

Posty: 230
Dołączył(a): 10.03.2007
Offline
PostNapisane: 24 sie 2009, 23:00 
Cytuj  
imo to jestes debilem i twoje argumenty sa chujowe

A zmiany w wowie podobaja mi sie po raz pierwszy od wyjscia tbc.
pott zapowiada sie smakowicie ;p


_________________
Obrazek

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 24 sie 2009, 23:12 
Cytuj  
Haha powiedzial co wiedzial , a taka jest prawda :) i kazdy to powie bedzie tak samo jak z BE w tbc , a raciale Goblin>worgen , worgeni 70%speed na 10sec ... idz poczytaj blue posty i panele > www.mmo-champion.com <
Dupo :)

a po twoim debilnym poscie wnioskuje ze o wowie i jego rozwoju masz tyle pojecia ze :wtf:


Ostatnio edytowano 24 sie 2009, 23:13 przez Saw666, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2009, 23:13 
Cytuj  
Salvation napisał(a):
imo to jestes debilem i twoje argumenty sa chujowe

A zmiany w wowie podobaja mi sie po raz pierwszy od wyjscia tbc.
pott zapowiada sie smakowicie ;p

Zacytuj o kogo chodzi w tym temacie kazdy lapie sie pod slowo debil, poza prama wyjatkami ktore sie lapaia na super-debil.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 01:03 
Cytuj  
Co do raciali to Blizz zapowiedzial, ze wraz z dodatkiem wszystkie rasy dostana w tym wzgledzie boosta zeby byc na rowni z nowymi.

A worgeny zgadzam sie, mega klimatycznie i ich miasto jak stary Londyn :] Fajny pomysl, ze mozna byc tez humanem i obie formy sie customizuje.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 08:14 
Cytuj  
Blota napisał(a):
:< idz kurwa do dziewczyny powiedz nie gadaj z tym typem bo on jest scrubem a ja mam epickiego maga w grze komputerowej...


Po prostu rozwaliłeś mnie tym tekstem :lol: so sad and so true...


Posty: 17
Dołączył(a): 22.08.2009
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 08:41 
Cytuj  
Sad but true.

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 10:13 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Blota napisał(a):
:< idz kurwa do dziewczyny powiedz nie gadaj z tym typem bo on jest scrubem a ja mam epickiego maga w grze komputerowej...


Po prostu rozwaliłeś mnie tym tekstem :lol: so sad and so true...

znajac dzisiejsze nastolatki to wcale bym sie nie zdziwil gdyby poleciala na tego "maga" :D ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 10:21 
Cytuj  
Jestem pewien ze blota rucha na lewo i prawo, ma 3 stale dziewczyny i zadna nie wie o innej. Dodatkowo jest lubiany w towarzystwie, ma super wysportowana sylwetke i ogolnie jest cud miod i malina a wszyscy inni to frajerzy.
No ale dojebac komus na forum ze jego zycie to fail to serious buisines :]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 10:24 
Cytuj  
LOL :D

Flame must go on ! :D


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 2.07.2009
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 10:35 
Cytuj  
dobra kurwa skonczcie off top i gadajcie o dodatku...

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 10:41 
Cytuj  
@up

To się nazywa szybki edit.

EDIT: Chociaż tekst "no ja kurwie" mi się całkiem spodobał.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 11:35 
Cytuj  
ClouD napisał(a):
@up

To się nazywa szybki edit.

EDIT: Chociaż tekst "no ja kurwie" mi się całkiem spodobał.

epic.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 192  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.