mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 265
Dołączył(a): 6.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2009, 12:58 
Cytuj  
To do tego jest addon potrzebny? Jest equipment manager który przebiera Cie jednym kliknieciem a zmiana speca i tak trwa kilka sekund po kliknieciu w zakladce talentów.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2009, 14:14 
Cytuj  
/equipset [spec:1] DPS; [spec:2] Tank
/usetalents [spec:1] 2; [spec:2] 1

To makro zmienia itemy zaleznie od speca. Po cholere addon do tego?


_________________
cypis#2942
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 99
Dołączył(a): 6.09.2006
Offline
PostNapisane: 24 lis 2009, 21:37 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=FGJ3A41Z3Xo

Mógłby mi ktoś powiedzieć jak nazywa się addon który podświetla skill po skończonym cd, tak jak na tym filmiku?

EDIT: Już nvm znalazłem.

**

Posty: 258
Dołączył(a): 11.04.2008
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 18:04 
Cytuj  
Czy jest jakis mod który będzie pisał na chacie /ra /p czy innym ze coś interruptnałem? (np Frostbolty) Dodam, że gram szamanem.

A może jest na to jakieś macro?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 23:34 
Cytuj  
Czarek69 napisał(a):
Czy jest jakis mod który będzie pisał na chacie /ra /p czy innym ze coś interruptnałem? (np Frostbolty) Dodam, że gram szamanem.

A może jest na to jakieś macro?

ja korzystam z Deadened


_________________
Obrazek

*

Posty: 185
Dołączył(a): 9.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2009, 01:29 
Cytuj  
Poszukuje czegos analogicznego do MoveANything, ten niestety nie jest juz aktualizowany i dziala dobrze dopoki nie pojawi sie obsluga maszyn, wtedy nie pokazuje sie panel do sterowania.
Potrzebne mi przesuwanie/skalowanie/wylaczanie standardowych elementow UI.

*
Avatar użytkownika

Posty: 134
Dołączył(a): 2.10.2007
Offline
PostNapisane: 6 gru 2009, 13:48 
Cytuj  
Agron napisał(a):
Poszukuje czegos analogicznego do MoveANything, ten niestety nie jest juz aktualizowany i dziala dobrze dopoki nie pojawi sie obsluga maszyn, wtedy nie pokazuje sie panel do sterowania.
Potrzebne mi przesuwanie/skalowanie/wylaczanie standardowych elementow UI.


Mam MoveAnything v3.0.2-7 by Wagthaa i nie zauwazylem zadnych problemow z paskami skilli maszyn.
Irytuje jedynie pasek castu target of target bo ni cholery nie moge go ani zeskalowac ani zalockowac tak jak chce.


_________________
. .. ...zap zap... .. .

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 10 gru 2009, 11:31 
Cytuj  
Potrzebuje moda, ktory bedzie mi wyswietlal timery moich debuffow na targecie / buffow na mnie + combo points.

Uzywam atm ClassTimer, ale nie wyswietla mi CP, ForteXorcist jakbym mial skonfigurowac, to chyba bym sie pocial -> jednym slowem potrzebuje czegos lajtowego w konfiguracji, malego, co nie zje mi pamieci duzo.

*

Posty: 185
Dołączył(a): 9.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2009, 12:02 
Cytuj  
takie prosciutkie:
http://www.wowinterface.com/downloads/i ... eDice.html - pokazuje sliceanddice i rapture
http://www.wowinterface.com/downloads/i ... Combo.html - pokazuje combo pointy

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2009, 16:07 
Cytuj  
A właśnie odnośnie QH - dlaczego ludzie się tym tak zachwycają? Jest sporo questów gdzie zaznacza lokację i koniec, jak np. wejście do jaskini jest 2k yardów od zaznaczonego celu w postaci bossa to się nijak od QH o tym nie dowiecie (z resztą podobnie jest w przypadku nowego quest loga).


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 11 gru 2009, 17:42 
Cytuj  
LightHeaded > wszystko inne.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2009, 18:12 
Cytuj  
Robo napisał(a):
LightHeaded > wszystko inne.

No właśnie tego używam, zastanawiam się tylko co przyciąga ludzi do QH, który ma ciut więcej downloadów. Może coś przeoczyłem :P


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 11 gru 2009, 18:39 
Cytuj  
Po prostu LH nie jest tak popularne, nie ma tego nawet na Curse.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 02:41 
Cytuj  
pooma napisał(a):
A właśnie odnośnie QH - dlaczego ludzie się tym tak zachwycają? Jest sporo questów gdzie zaznacza lokację i koniec, jak np. wejście do jaskini jest 2k yardów od zaznaczonego celu w postaci bossa to się nijak od QH o tym nie dowiecie (z resztą podobnie jest w przypadku nowego quest loga).


Ja uzywalem QH min. z tego powodu ze w niektorych przypadkach zostawial ten 1% przypadkow do ktorych musialem uzyc swojego mozgu. Ciesze sie ze nowy, wbudowany QH tez zostawia to wielkie pole do popisu dla mojej inteligencji.
Co kto lubi. IMHO nastepnym etapem ewolucji makr i addonow do WOW'a sa po prostu boty, ktore graja za ciebie bo w tym momencie to 90% gry odwalaja za mnie mody.

**

Posty: 399
Dołączył(a): 15.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2009, 00:21 
Cytuj  
Czesc,wgralem tego LightHeaded i TomTom i pojawila mi sie taka ramka
http://img705.imageshack.us/img705/6442 ... itadel.png
,gdzie w opcjach sie ja usuwa ???


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... on&n=Monos
http://wow.allakhazam.com/profile.html?2576037
http://wow.allakhazam.com/profile-model.html?2576037

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2009, 04:01 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
pooma napisał(a):
A właśnie odnośnie QH - dlaczego ludzie się tym tak zachwycają? Jest sporo questów gdzie zaznacza lokację i koniec, jak np. wejście do jaskini jest 2k yardów od zaznaczonego celu w postaci bossa to się nijak od QH o tym nie dowiecie (z resztą podobnie jest w przypadku nowego quest loga).


Ja uzywalem QH min. z tego powodu ze w niektorych przypadkach zostawial ten 1% przypadkow do ktorych musialem uzyc swojego mozgu. Ciesze sie ze nowy, wbudowany QH tez zostawia to wielkie pole do popisu dla mojej inteligencji.

Cieszę się że jesteś spełniony faktem że jesteś w stanie od czasu do czasu stwierdzić że lokacja podana przez QH jest błędna. Jak dla mnie mod po prostu często nie spełnia swojego zadania i nie widzę tutaj powodu do zaczynania flejmu. Bo jakbym chciał zaczynać to bym powiedział że:
1. Kolejnym etapem użycia - lol - mózgu będzie stwierdzenie że rzeczywiście ten mod się nie nadaje we wszystkich sytuacjach i może dobrze by było się rozejrzeć za lepszym. Widocznie jeszcze do tego nie doszedłeś, ale spokojnie rozumu nabiera się z wiekiem.
2. Chcąc trenować swój mózg zapewne wybierasz same wybrakowane mody, które na każdym kroku robią Cię w konia. Dzięki temu rośnie Twoje ego jako inteligenta, wyróżniasz się spośród bezmózgiej reszty WoWowej rzeszy idiotów korzystającej z modów które działają.

Mi po prostu chodziło o to czy coś przeoczyłem wartościowego w QH, co by przemawiało na jego rzecz przeciwko LH. Tobie (nie)dziękuję za konstruktywną odpowiedź.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**

Posty: 326
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2009, 22:42 
Cytuj  
Kto mi podpowie nazwe addona z tego filmika ( chodzi mi o wyswietlanie nad postacia nazwy skilla i jego cd za ile bedzie mozliwy do odpalenie, w 8 sekundzie filmu widac nad postacia na niebieski i sekundowo pokazuje )

http://www.youtube.com/watch?v=sCmIBQdyTmU


_________________
A-Test!

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2009, 10:30 
Cytuj  
GeFunk napisał(a):
Kto mi podpowie nazwe addona z tego filmika ( chodzi mi o wyswietlanie nad postacia nazwy skilla i jego cd za ile bedzie mozliwy do odpalenie, w 8 sekundzie filmu widac nad postacia na niebieski i sekundowo pokazuje )

http://www.youtube.com/watch?v=sCmIBQdyTmU

Power Auras Classic


_________________
Obrazek

**

Posty: 326
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2009, 10:51 
Cytuj  
O Dziękuje :)


_________________
A-Test!

*

Posty: 131
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 14:30 
Cytuj  
Poszukuje, light moda, ktory bedzie mi pokazywal % hp'sow i many targeta i party. Ale stand alone'a nie zadne ui frame i inne tego typu pierdoly ;)
Edit. zeby ktos czasem nie napisal, ze blizz ui, to dopisze, ze ma to pokazywac razem z liczbami hp/many.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.