mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 448, 449, 450, 451, 452, 453, 454 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 12 lut 2010, 16:34 
Cytuj  
Po 1 wyenchantuj bron.
Po 2 nie idz na ilvl. Po cholere Ci trinket z intelectem jako lock? Kup sobie za badge of heroism sundial of the exiled a zobaczysz roznice. a drugi trinket to z toca 5m normal chociazby, albo z jakiejs instancji raidowej jesli na takowe chodzisz.
Po 3 pamietaj zmien meta gem na crit rating + increased dmg z critow
Po 4 co do hit capa. wez sobie suppresion. replenishment maja inne klasy, ktore nic przy tym nie traca - wiadomo, jesli bedzie potrzeba to zawsze mozesz zrobic respeca. Pamietaj tez ze w raidzie zawsze powinien byc debuff 3% hita na bossie od moonkina czy shadowpriesta, wiec to rowniez odliczasz itp itp.

A ponadto to dogearowac sie musisz i bedzie dobrze ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2010, 10:38 
Cytuj  
Czy wie ktoś może czy i gdzie mogę znaleźć kalkulatory talentów (lub same drzewka) z poprzednich wersji WoW ? Z Pre-TBC i Post-TBC ?

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2010, 10:51 
Cytuj  
Vanilla:
http://wowvault.ign.com/View.php?catego ... lents.View

TBC:

http://wowvault.ign.com/talentcalculato ... lclassid=2

chyba to te

**

Posty: 216
Dołączył(a): 17.12.2009
Offline
PostNapisane: 13 lut 2010, 16:15 
Cytuj  
Jak skopiować ustawienia modów danej postaci na inna postać ?

x:\World of Warcraft\WTF\Account\(acc name)\Burning Legion

W tym folderze znajdują się katalogi z postaciami, gdy przekopiuje zawartość jednego do drugiego ustawienia modów się nie zmieniają, chyba są zapisane w innym miejscu ?


_________________
eve@Martilius 20.01.2010

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 13 lut 2010, 16:46 
Cytuj  
Profile w ustawieniach konkretnych addonow.

**
Avatar użytkownika

Posty: 226
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2010, 16:52 
Cytuj  
Gdy przerzucisz zawartosc takiego katalogu do innego, wiekszosc ustawien zostanie skopiowana.
Ustawienie niektorych sie nie skopiuja (np. bartender, omen), aby to zrobic po prostu wejdz do menu konfiguracji danego addona, znajdz ustawienia profilu, i wybierz profil z postaci z ktorej chcesz kopiowac.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2010, 16:11 
Cytuj  
Ok dwa pytania:


1.Jak obecnie wygląda sytuacja z tankowaniem? Czy najlepsza dwójka to Warek i Palas czy może obecnie nikt do tego uwagi nie przywiązuje?? Czy są obecnie encountery które wymagają danej klasy do Tankowania? Zanim "quitnalem" miałem DK Tanka i we Nax nie bylo tak źle tylko w kiepskim gearze ciezko bylo czasami aggro trzymac jak dps byl mocny... Obecnie moim palem w procie zblizam sie do 60 lvl i poki co to jeden easy mode bi mozna brac 5-6 mobow na klate (zalezy jakie sie trafia) o 1-2 lvl wieksze i sie wychudzi full hp/mana. Ale pewnie potem sytuacja sie zmienia. Jak wyglada sytuacja z def capem bo w przypadku DK bylo dosc ciezko to uciagnac (nie ma tarczy na dk a 2wf wymagal jednak dobrego gearu).


2. Ktos sie wypowie jak w Outlandach sprawuje sie paladin Retri albo Prot??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 233
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2010, 16:26 
Cytuj  
ma ktos problem z lagami ostatnio ? zalogowalem sie do gry a tu ciagle DC i latency 2000ms :wtf:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2010, 19:29 
Cytuj  
Jaki server??? Pisali ze sa ostatnio problemy przez te walentynki i wiekszy ruch z powodu ICC ale az tak zle to chyba nie powinno byc:). Jak ogolnie net u Ciebie chodzi??



BTW gdzies byly zapodane strony z gearem do tankowania i teraz mi to zginęło... Na stronie podane było jakis gear z jakiego dungeonu lecial etc.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Posty: 3
Dołączył(a): 8.04.2008
Offline
PostNapisane: 14 lut 2010, 23:00 
Cytuj  
A co to jest ten webform, i czy ktoś może podać linka do tego? Nie gram w wowa od 2 lat i już nie kojarzę ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2010, 23:07 
Cytuj  
kontakt z supportem blizzarda
https://eu.blizzard.com/support/webform ... cale=en_GB


_________________
Obrazek

*

Posty: 103
Dołączył(a): 24.09.2007
Offline
PostNapisane: 15 lut 2010, 01:16 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Ok dwa pytania:


1.Jak obecnie wygląda sytuacja z tankowaniem? Czy najlepsza dwójka to Warek i Palas czy może obecnie nikt do tego uwagi nie przywiązuje?? Czy są obecnie encountery które wymagają danej klasy do Tankowania? Zanim "quitnalem" miałem DK Tanka i we Nax nie bylo tak źle tylko w kiepskim gearze ciezko bylo czasami aggro trzymac jak dps byl mocny... Obecnie moim palem w procie zblizam sie do 60 lvl i poki co to jeden easy mode bi mozna brac 5-6 mobow na klate (zalezy jakie sie trafia) o 1-2 lvl wieksze i sie wychudzi full hp/mana. Ale pewnie potem sytuacja sie zmienia. Jak wyglada sytuacja z def capem bo w przypadku DK bylo dosc ciezko to uciagnac (nie ma tarczy na dk a 2wf wymagal jednak dobrego gearu).


2. Ktos sie wypowie jak w Outlandach sprawuje sie paladin Retri albo Prot??


ad1.z tego co ostatnio zauwazylem to raczej druid/warr najlepiej sie spisuja teraz jako tanki
ad2. w outland lepiej isc w prot ze wzgledu na mozliwosc solowania elit oraz natychmiastowego znalezenia party na dungeony, przy czym dmg ktory robimy jest nadal duzy.


_________________
Wspaniala gra walki online!

**

Posty: 258
Dołączył(a): 11.04.2008
Offline
PostNapisane: 15 lut 2010, 04:09 
Cytuj  
Czy jest jakiś sposób (ustawienie w grze/addon/cokolwiek) co sprawiłoby że kamera nie obraca się w kierunku targetu przy channelowaniu Penance?

Próbowałem różnych ustawień w opcjach kamery ale ciągle to samo, czasami można kurwicy dostać.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2010, 10:02 
Cytuj  
Czarek69 napisał(a):
Czy jest jakiś sposób (ustawienie w grze/addon/cokolwiek) co sprawiłoby że kamera nie obraca się w kierunku targetu przy channelowaniu Penance?

Próbowałem różnych ustawień w opcjach kamery ale ciągle to samo, czasami można kurwicy dostać.


nie wydaje mi się, swoją droga pierwszy raz słyszę żeby ktoś miał z tym problem :-]

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2010, 16:13 
Cytuj  
Musi byc w standardowych ustawieniach kamery.
Nie mam tego efektu. Za celem jedyne co się kręci to postać. Kamra pozostaje w miejscu.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2010, 16:18 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
2. Ktos sie wypowie jak w Outlandach sprawuje sie paladin Retri albo Prot??


Jesli chcesz questowac i lvlowac w Outlands to Ret idzie przez moby jak przez świeże zboże z zerowym downtime, majac nawet ciagle po 3-4 mobki. Z elitami nie ma najmniejszego problemu. Z LFG rzeczywiscie moze byc problem z czasem oczekiwania, dlatego jechalem na dualspecu.

Jak chodzi o tankowanie to jakoś w trakcie lvlowania hunterem najpewniej zawsze się czułem jak pally tankował. Warrior zawsze coś gubił, druid się trafiał w 1% jako tank i ciężko oceniać... a palem tankować dobrze potrafi każda pipa (dlatego sam robie Ret/Prot hyhy). Na 80 sytuacja się zmienia, ale to nie topic do dyskusji kto jest najlepszym tankiem - "zależy".

Czarek69 napisał(a):
Czy jest jakiś sposób (ustawienie w grze/addon/cokolwiek) co sprawiłoby że kamera nie obraca się w kierunku targetu przy channelowaniu Penance?

Próbowałem różnych ustawień w opcjach kamery ale ciągle to samo, czasami można kurwicy dostać.

Któryś z ostatnich patchy coś włączał w ustawieniach kamery (coś zafajczał, trzeba odfajczyć), co sprawiało że się przekręca w kierunku celu po jego zaatakowaniu - to o to chodzi? Pamiętam że też mnie to zdziwiło w pewnym momencie.
Czy może w Twoim przypadku to tylko jednego skilla dotyczy?


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2010, 17:12 
Cytuj  
Ktoś może korzysta z http://www.cyfrowypolsat.pl/internet/internet_siec.cp ? Ciekawi mnie jak to się by sprawdziło pod wow'a. Aktualnie korzystam z radiówki lokalnego dostawcy, w której w sumie wszystko poza rajdami 25 da się robić (na walkach z bossami strasznie laguje, na niektórych walkach notorycznie dostaje dc :(, a o dziwo na trashu bardzo rzadko ).

Czy te lagi mogą być wywołane użytkowaniem jakichś addonów bądź ustawieniami grafiki, itp.?


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2010, 17:39 
Cytuj  
Z tego co piszesz kłopoty masz tylko wtedy, gdy pojawia sie dużo elementów obciążających kartę graficzną.
Być może to kwestia komputera, a nie łącza ?


_________________
Obrazek

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2010, 18:33 
Cytuj  
Toll napisał(a):
Z tego co piszesz kłopoty masz tylko wtedy, gdy pojawia sie dużo elementów obciążających kartę graficzną.
Być może to kwestia komputera, a nie łącza ?


Mało prawdopodobne :( .

AMD Phenom Quad-Core 9750 (4x2,41)
4gb Ramu
Nividia 9800 gtx (prawie napewno 512 mb)


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2010, 19:47 
Cytuj  
nie wiem czy to to ale miałem podobne objawy, fubar perfomance mi zamulał, nie pamietam która opcja ale musisz pokombinowac, ofc o ile używasz w/w

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 448, 449, 450, 451, 452, 453, 454 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.