mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 192  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 26 maja 2010, 17:55 
Cytuj  
Let the whine begin

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2010, 18:43 
Cytuj  
Kto by się tam grafiką w WoW'ie przejmował...

Jak ktoś gra w to dla grafiki, to źle trafił :)


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 26 maja 2010, 21:24 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Jakbym patrzył na jakiś screen z aionu tyle, że w niskich detalach


no to ta gra chyba chujowa grafe ma jak jest podobna do gry na silniku z przed 6 lat


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2010, 10:37 
Cytuj  
Cytuj:
Starting today on the PTR, testers will have the opportunity to rise up to the challenge of the Operation Gnomeregan and Zalazane's Fall events. We're looking for your feedback and participation on the PTR to make these both memorable events in Azeroth's history.


Ja bym sobie nie psuł niespodzianki :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2010, 10:53 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Cytuj:
Starting today on the PTR, testers will have the opportunity to rise up to the challenge of the Operation Gnomeregan and Zalazane's Fall events. We're looking for your feedback and participation on the PTR to make these both memorable events in Azeroth's history.


Ja bym sobie nie psuł niespodzianki :)

nie popsujesz sobie niespodzianki bo to jest to samo co będzie za kilka tygodni na wszystkich serwerach, ja już byłem na PTR, widziałem oba eventy i trollowy zrobił na mnie jednak lepsze wrażenie


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2010, 11:25 
Cytuj  
No właśnie o to mi chodzi, wolę sobie np. z gildią zrobić niż na ptrze zepsuć "niespodziankę".

Za kilka tygodni to będzie Ruby Sanctum.

Cytuj:
The events themselves are not currently scheduled to go live with patch 3.3.5. We're simply taking the opportunity on the PTRs to test these events while they're up and running in case we do not have another opportunity to do so before marking these events live.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2010, 12:10 
Cytuj  
Dana napisał(a):
No właśnie o to mi chodzi, wolę sobie np. z gildią zrobić niż na ptrze zepsuć "niespodziankę".

Za kilka tygodni to będzie Ruby Sanctum.

Cytuj:
The events themselves are not currently scheduled to go live with patch 3.3.5. We're simply taking the opportunity on the PTRs to test these events while they're up and running in case we do not have another opportunity to do so before marking these events live.

Jaka tam niespodzianke ?

Eventy całkiem fajne, ale hyba jeszcze nie ejst caly aładowany..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2010, 12:36 
Cytuj  
Ten event to tylko rodzaj wprowadzenia przed cata ?
Zaraz mi sie konczy subskrypcja, planowalem wykupic kolejna jak wyjdze RS.
Czy niezaliczenie eventu spowoduje jakies konsekwencje w grze ? takie jak nie wejscie do RS itp ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 maja 2010, 12:43 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Czy niezaliczenie eventu spowoduje jakies konsekwencje w grze ? takie jak nie wejscie do RS itp ?


Ten event będzie po wyjściu RS, więc nie.

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2010, 19:56 
Cytuj  
Są gdzieś te drzewka talentów z Cata? Kilka dni temu wlazłem na coś takiego, chyba stąd ktoś linka puścił, w każdym bądź razie teraz szukam na google i nic. Jakbym wtedy wiedział że to takie tajne to do ulubionych bym sobie dodał ;)


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2010, 22:34 
Cytuj  
Ponoć questy i lore fluff w Gilineas są przysłowiowo wyjebane w kosmos.

spoiler

na początku jest się człowiekiem i walczy z worgenami, dopiero w trakcie wykonywania quest chaina zamienia się w worgena i razem z nimi staje do walki z forsakenami.


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2010, 22:41 
Cytuj  
Calkiem spoko ze pokaza historia jak Worgen staje sie Worgenem ale jezdzenie na koniach z jednym skillem i strzelanie z armat mogliby sobie darowac.

Plus za Sylvanas bo ja lubie. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2010, 22:41 
Cytuj  
Btw jaka będzie różnica, gdy będziemy latać człowiekiem albo wilczkiem (po przemianie) ?


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2010, 23:23 
Cytuj  
Zadna. Z tym ze worgen form jest zawsze on in combat.

Swoja droga, musze uczciwie powiedzieć, że chociaż wow ma prymitywną grafike na prymitywnym silniku, to wyglada 100x lepiej niz np. EverQuest 2, ktory ma co pradwa tez zjebany silnik (za to z wiekszymi mozliwosciami), ale artystow to SOE zatrudnia strasznych ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2010, 13:10 
Cytuj  
mounty podwodne

Obrazek

mounty Uldum

Obrazek

Blackwing Descent Raid Weapons
http://www.youtube.com/watch?v=8PUZx8DjPTc


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2010, 13:27 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Swoja droga, musze uczciwie powiedzieć, że chociaż wow ma prymitywną grafike na prymitywnym silniku, to wyglada 100x lepiej niz np. EverQuest 2, ktory ma co pradwa tez zjebany silnik (za to z wiekszymi mozliwosciami), ale artystow to SOE zatrudnia strasznych ;p.

Nie wiem jak najnowsze dodatki, ale w momencie premiery i troche pozniej grafika i klimat w EQ2>>WoW. EQ2 to bylo dobre dark fantasy, a WoW mial grafe zeby dzieciom sie podobalo. Zeby nie bylo, grafika w WoW mnie nie razi, a nawet miejscami ma swoj klimat ale jest jedna z gorszych na rynku.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 29 maja 2010, 13:37 
Cytuj  
Varenthin widać w tym dziale na forum odwalasz kawał dobrej roboty moje uznanie pokazując co róż to nowe informacje czy screeny.

Bronie nie są złe, na pierwszy rzut oka, a wielbłądy fajne, wodnych niestety nie widać problem z linkiem.


Pozdrawiam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2010, 13:38 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
iniside napisał(a):
Swoja droga, musze uczciwie powiedzieć, że chociaż wow ma prymitywną grafike na prymitywnym silniku, to wyglada 100x lepiej niz np. EverQuest 2, ktory ma co pradwa tez zjebany silnik (za to z wiekszymi mozliwosciami), ale artystow to SOE zatrudnia strasznych ;p.

Nie wiem jak najnowsze dodatki, ale w momencie premiery i troche pozniej grafika i klimat w EQ2>>WoW. EQ2 to bylo dobre dark fantasy, a WoW mial grafe zeby dzieciom sie podobalo. Zeby nie bylo, grafika w WoW mnie nie razi, a nawet miejscami ma swoj klimat ale jest jedna z gorszych na rynku.

Wczoraj odpalałem EQ2 i WoW. EQ2 sie po prostu straszliwe zestarzał, concept jest niezły, ale wykonanie w grze jest po prostu straszne.

Niektóre rzeczy wyglądają naprawde paskudnie. Nawet ja bym potrafił część assetów zrobić lepiej ;/. WoW jest moze i kolorowy i taki uhm nie wiem płaski, ale za to dopracowany w detale które ze sobą wspólgrają. w EQ2 domek stoi ma deski, i żaden ten element nie pasuje do innych -;-.
Freeport wygląda całkiem przyjemnie, ale po prostu widać, że grafika mocno odstaje i jest juz mocno stara. W WoW np. SW tez moze super nie wygląda ale jednoczęsnie nie rzuca sie to tak odrazu w oczy :E.
Swoja drogą bronie te filmiku wygladaja całkiem niezle. Juz nie swieca sie jak psu jaja. Ale nad Staffami to mogliby popracowac.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 29 maja 2010, 13:40 
Cytuj  
Amadeo napisał(a):
Varenthin widać w tym dziale na forum odwalasz kawał dobrej roboty moje uznanie pokazując co róż to nowe informacje czy screeny.

Bronie nie są złe, na pierwszy rzut oka, a wielbłądy fajne, wodnych niestety nie widać problem z linkiem.


Pozdrawiam.


qft, oby tak dalej Varenthin. :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2010, 13:42 
Cytuj  
A coś więcej na temat podwodnych mountów? będzie można pływać pod wodą z jako taką prędkością? O-o

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 192  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.