mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 15:01 
 
Ostatnio krązyło wiele pogłosek na temat banów oraz tworzenia gildi które sprowadzaja sie tylko co do swojej orientacji

Cytuj:
Jeżeli śledzicie ostatnie wydarzenia w branży gier z pewnością słyszeliście o aferze związanej z dyskryminowaniem osób o orientacjach homoseksualnych przez firmę Blizzard w grze World of Warcraft. Cała historia zaczęła się od upomnienia wysłanego do jednego z graczy, aby nie rekrutować ludzi do gildii na podstawie orientacji seksualnej.

Owym graczem okazała się kobieta, Sara Andrews. Blizzard ostatecznie i oficjalnie przeprosił, obiecuje także subtelne przeszkolenie wszystkich opiekujących się serwerami jak reagować w podobnych sytuacjach. Pojawi się także specjalny chat, umożliwiający ogłaszanie rekrutacji do gildii poza ogólnym oknem rozmowy.


reszta informacji na http://www.worldofwarcraft.com/

Dlamnie to normalne aby tkoś robił np:Gildie padałow lub cos w tym stylu jak płacą i grają to niech grają .... to tak samo jak tworzenie gildi tylko dla maniaków SW lub jakiegoś sportu :D :] :wink: :har: :har:

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 15:15 
 
Relict napisał(a):
to tak samo jak tworzenie gildi tylko dla maniaków SW lub jakiegoś sportu :D :] :wink: :har: :har:



Dla mnie miłośnik piłki nożnej i pedał to lekuchno insza inszość.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 15:18 
 
MacDwain napisał(a):
Relict napisał(a):
to tak samo jak tworzenie gildi tylko dla maniaków SW lub jakiegoś sportu :D :] :wink: :har: :har:



Dla mnie miłośnik piłki nożnej i pedał to lekuchno insza inszość.


No tak mozei to róznica ale dla Tych z inna orientacją to nie jest zbyt duza róznica ( w grupie pewnie czują sie raźniej :) tak mysle )...

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 15:33 
 
Flame warning ...

A tak na powaznie - to dosyc dziwne, i Blizz chyba zachowuje sie chyba nieodpowiednio. Co z tego ze przeszkola ludzi ...

1) Upominanie graczy ? Jak na to patrzec ... czy jezeli piszesz "Looking for ppl to gay guild "Pride" - you must be gay", a ktos zwraca Ci uwage to
a) on dyskryminuje homoseksualistow
b) Ty, dajac takie ogloszenie dyskryminujesz heteroseksualistow (!! - mozliwe)

2) Oddzielny chat ? Raczej nie wierze ... Tzn. oddzielny chat do szukania gildii czy oddzielny chat do szukania szczegolnej gildii ... Jesli to pierwsze - to moze i ok - jesli to drugie to juz widze pozwy o dyskryminacje.

A tak w ogole to powstrzymalbym sie panowie przed uzywanie slowa "pedaly" :P Ma dosyc (uwaga , trudne slowo) pejoratywny wydzwiek i na miejscu moda od razu zwrocilbym na to uwage ;D

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 15:38 
 
sry ale po zobaczeniu gildii o nazwie "Gay Pride" lub cos w tym guscie od reki otworze ticket w dziale verbal harrasment. Wystarczy ze sie panosza po ulicach, czy ja (lub inni heteroseksualni ludzie) odnosza sie tym ze stukaja sie z plcia przeciwna???


edit: na zyczenie qry


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 13 lut 2006, 15:43 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 15:42 
 
Fabianek napisał(a):
sry ale po zobaczeniu gildii o nazwie "Gay Pride" lub cos w tym guscie od reki otworze ticket w dziale verbal harrasment. Wystarczy ze sie panosza po ulicach, czy ja (lub inni normalni ludzie) odnosza sie tym ze stukaja sie z plcia przeciwna???


(uwaga, trudne slowo) - Homofob jestes i tyle :)

Za samo stwierdzenie "ja, lub inni normalni ludzie" powinien ktos na Ciebie ticket zalozyc :D Dorzuc jeszcze cos w stylu "jedna rasa , biala rasa" imo ...

Za to ze sie gildie oglaszaja ze szukaja tylko Szwedow, lub tylko Finow tez zakladasz tickety ? Bo ja nie widze absolutnie zadnej roznicy.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 15:44 
 
Qraczek napisał(a):
Za to ze sie gildie oglaszaja ze szukaja tylko Szwedow, lub tylko Finow tez zakladasz tickety ? Bo ja nie widze absolutnie zadnej roznicy.


to ze ty nie widzisz roznicy miedzy blond wlosa szwedką a spoconym gejem to juz twoj problem ja widze :P


oczami wyobrazni widze post na realm forum Gay power killed Ragnaros - rotfl sry nie do przyjecia dla mnie. To jest RPG a nie real life


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 15:52 
 
Fabianek napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Za to ze sie gildie oglaszaja ze szukaja tylko Szwedow, lub tylko Finow tez zakladasz tickety ? Bo ja nie widze absolutnie zadnej roznicy.


to ze ty nie widzisz roznicy miedzy blond wlosa szwedką a spoconym gejem to juz twoj problem ja widze :P


Oczywiscie ze widze ... tyle ze nie mozesz miec bande takich spoconych gejow w gildii i nawet o tym nie wiedziec ...

Sugeruje tylko, ze nie powinienes nikogo dyskryminowac za to ze jest taki a nie inny, dopoki nie robi nikomu innemu krzywdy.

Zreszta piszac o "spoconych gejach" tylko podpisujesz sie pod byciem homofobem ... :D .. grats ! z Mlodzieza Wszechpolska tez na Parady Rownosci z kijem chodzisz ? Moze warto zaczac ....

A blond wlosych szwedek nie ma .. to klamstwo .. byla jedna, w Abbie i to wszystko :P Szukalem tydzien czasu w polowie Szwecji i nie widzialem ani jednej odpowiadajacej stereotypowi "blond wlosej szwedki" :P

Zreszta w grze widzisz tylko nelfy, gnomy itd.

Co Cie obchodza orientacje seksualne tych ludzi skoro i tak ich nigdy w zyciu nie zobaczysz ?

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 16:02 
 
Fabianek napisał(a):
oczami wyobrazni widze post na realm forum Gay power killed Ragnaros - rotfl sry nie do przyjecia dla mnie. To jest RPG a nie real life


Post taki bylby dla mnie postem z kategorii priceless i z pewnoscia dopisalbym tam swoje gratsy :D

A to ze to jest RPG to akurat nie jest dobry argument. Powiedz mi - tworzysz tickety jak Cie undead po ganknieciu zje ? No przeciez jak to .. kanibalizm ? Wez sie zastanow ... i rozwin sobie skrot RPG (hint: nie chodzi o Rocket Propelled Grenade)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 16:02 
 
Qraczek napisał(a):
Sugeruje tylko, ze nie powinienes nikogo dyskryminowac za to ze jest taki a nie inny, dopoki nie robi nikomu innemu krzywdy.


nie dyskryminuje ale to RPG FFS. I jesli pod robienie krzywdy mozna podciagnac psucie klimatu w grze to robia mi krzywde :P

Cytuj:
Zreszta piszac o "spoconych gejach" tylko podpisujesz sie pod byciem homofobem ... :D .. grats ! z Mlodzieza Wszechpolska tez na Parady Rownosci z kijem chodzisz ? Moze warto zaczac ....


zostawie to tobie, RL a RPG to 2 rozne rzeczy 2 rozne swiaty to ze tobie zatarla sie granica to pora isc do psychologa.

Cytuj:
A blond wlosych szwedek nie ma .. to klamstwo .. byla jedna, w Abbie i to wszystko :P Szukalem tydzien czasu w polowie Szwecji i nie widzialem ani jednej odpowiadajacej stereotypowi "blond wlosej szwedki" :P

o rly? no coz to mam 2 perelki w firmie, bo sa naturalnymi blondynkami i sa szwedkami ale mam fart :P

Cytuj:
Zreszta w grze widzisz tylko nelfy, gnomy itd.

Co Cie obchodza orientacje seksualne tych ludzi skoro i tak ich nigdy w zyciu nie zobaczysz ?


wlasnie nie obchodzi mnie to i nie mam zamiaru tego sie z TAGa dowiadywac. a obchodzi mnie to o tyle ze widze TAG gildii, nie nie wylacze taga bo tag z jakiej jest gildii dana osoba jest dla mnie istotny.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 16:11 
 
Qraczek napisał(a):
Fabianek napisał(a):
oczami wyobrazni widze post na realm forum Gay power killed Ragnaros - rotfl sry nie do przyjecia dla mnie. To jest RPG a nie real life


Post taki bylby dla mnie postem z kategorii priceless i z pewnoscia dopisalbym tam swoje gratsy :D

A to ze to jest RPG to akurat nie jest dobry argument. Powiedz mi - tworzysz tickety jak Cie undead po ganknieciu zje ? No przeciez jak to .. kanibalizm ?

to jest element RPG :P a dokladniej jego racial

Cytuj:
Wez sie zastanow ... i rozwin sobie skrot RPG (hint: nie chodzi o Rocket Propelled Grenade)


to ze Tobie geje imponuja to twoja sprawa co do RPG to Role Playing Game?

dobra nie madruj sie to ze ty bys byl caly w skowronkach jakbys zobaczyl gildie o nazwie Gay Power i zapewne bys sie do niej przepisal nie znaczy ze kazdy jest taki jak ty. Zdaje sie ze nie kazdy musi byc tolerancyjny prawda?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 16:13 
 
Fabianek napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Sugeruje tylko, ze nie powinienes nikogo dyskryminowac za to ze jest taki a nie inny, dopoki nie robi nikomu innemu krzywdy.


nie dyskryminuje ale to RPG FFS. I jesli pod robienie krzywdy mozna podciagnac psucie klimatu w grze to robia mi krzywde :P


Role Playing Game ... masz klopoty z angielskim ?

Fabianek napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Zreszta piszac o "spoconych gejach" tylko podpisujesz sie pod byciem homofobem ... :D .. grats ! z Mlodzieza Wszechpolska tez na Parady Rownosci z kijem chodzisz ? Moze warto zaczac ....


zostawie to tobie, RL a RPG to 2 rozne rzeczy 2 rozne swiaty to ze tobie zatarla sie granica to pora isc do psychologa.


Dziekuje, postoje.

A teraz przeczytaj swoje wczesniejsze posty i powiedz mi , komu z nas dwojga sie roznica zaciera. Czy sugerujesz moze ze w grze bedziesz gejow zwalczal, a w realu to jestes jak najbardziej za ?

Fabianek napisał(a):
Qraczek napisał(a):
A blond wlosych szwedek nie ma .. to klamstwo .. byla jedna, w Abbie i to wszystko :P Szukalem tydzien czasu w polowie Szwecji i nie widzialem ani jednej odpowiadajacej stereotypowi "blond wlosej szwedki" :P

o rly? no coz to mam 2 perelki w firmie, bo sa naturalnymi blondynkami i sa szwedkami ale mam fart :P


Oczywiscie .... masz tam tez uczciwych prawnikow pewnie ...

Fabianek napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Zreszta w grze widzisz tylko nelfy, gnomy itd.

Co Cie obchodza orientacje seksualne tych ludzi skoro i tak ich nigdy w zyciu nie zobaczysz ?


wlasnie nie obchodzi mnie to i nie mam zamiaru tego sie z TAGa dowiadywac. a obchodzi mnie to o tyle ze widze TAG gildii, nie nie wylacze taga bo tag z jakiej jest gildii dana osoba jest dla mnie istotny.


Dobrze .. nawet jesli .. powiedz mi gdzie tu harassment ? Boli Cie to ze ktos pokazuje ze jest gejem ? Kluje to biednego Fabianka w oczki ? Czy moze widzac slowo "gej" widzisz tylko dwoch facetow w lozku i tak bardzo wplywa to na Twoja mloda, niewyksztalcona jeszcze psychike ?

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 16:19 
 
Fabianek napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Fabianek napisał(a):
oczami wyobrazni widze post na realm forum Gay power killed Ragnaros - rotfl sry nie do przyjecia dla mnie. To jest RPG a nie real life


Post taki bylby dla mnie postem z kategorii priceless i z pewnoscia dopisalbym tam swoje gratsy :D

A to ze to jest RPG to akurat nie jest dobry argument. Powiedz mi - tworzysz tickety jak Cie undead po ganknieciu zje ? No przeciez jak to .. kanibalizm ?

to jest element RPG :P a dokladniej jego racial


A w czym widzisz problem, zeby bycie gejem bylo takze elementem RPG ?

Fabianek napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Wez sie zastanow ... i rozwin sobie skrot RPG (hint: nie chodzi o Rocket Propelled Grenade)


to ze Tobie geje imponuja to twoja sprawa co do RPG to Role Playing Game?

dobra nie madruj sie to ze ty bys byl caly w skowronkach jakbys zobaczyl gildie o nazwie Gay Power i zapewne bys sie do niej przepisal nie znaczy ze kazdy jest taki jak ty. Zdaje sie ze nie kazdy musi byc tolerancyjny prawda?


Powiedzialem Ci .. zalatw sobie bejsballa i skocz na http://www.wszechpolacy.pl/ - z tego co widze nadajesz sie idealnie.

Zreszta nie napisalem ze bylbym caly w skowronkach, ew. ze bym dolaczyl. Nie identyfikuje sie z gejami w zaden sposob, ale uwazam, ze zasluguja na to, zeby zostawic ich w spokoju. W koncu to ich sprawa jacy sa.

I owszem .. nie kazdy musi byc tolerancyjny .. Mozemy przyjac , ze ty nie jestes tolerancyjny wzgledem gejow, a ja nie jestem tolerancyjny wzgledem homofobow :) Pasuje ? :P


Posty: 42
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 16:21 
 
A tak z ciekawosci.. Gildia szwedzkich blond lesbijek rowniez wzbudzalaby taka odraze? Czy to tylko faceci sa dyskryminowani? :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 16:30 
 
a ja nie toleruje muzulmanow z Turcji na naszym serverze :)
i juz dostalem ostrzezenie od Blizza za krzykniecie w Org "shut up muslims" :)))))

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 16:36 
 
Huragan napisał(a):
a ja nie toleruje muzulmanow z Turcji na naszym serverze :)
i juz dostalem ostrzezenie od Blizza za krzykniecie w Org "shut up muslims" :)))))


No i slusznie ... ze warninga dostales :P Pokrzycz jeszcze troche imo :D

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 16:40 
 
Masz prawo tolerować jednonogich pedofilów zrzeszających się w klubach kajakarskich, zaś nie masz prawa nietolerować czegokolwiek, bo od razu zostaniesz nazwany "nazistą/antysemitą/homofobem/wszechpolakiem/moherowym beretem/etc"


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 16:41 
 
Qraczek napisał(a):
... a ja nie jestem tolerancyjny wzgledem homofobow :) Pasuje ? :P...


To jest nas dwoch, w pelni sie zgadzam i podpisuje sie pod Twoimi pogladami. Osobnicy z mentalnoscia MW jak widac ( a jestem zaskoczony ) zdarzaja sie nawet wsrod ( wydawac by sie moglo ) inteligentnych ludzi.


_________________
Sathorn#2230

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 16:43 
 
Qraczek napisał(a):
Huragan napisał(a):
a ja nie toleruje muzulmanow z Turcji na naszym serverze :)
i juz dostalem ostrzezenie od Blizza za krzykniecie w Org "shut up muslims" :)))))


No i slusznie ... ze warninga dostales :P Pokrzycz jeszcze troche imo :D


no akurat koles o nicku Turkpower yellowal po turecku wiec mnie wkurzyl :)
Za samego nicka bym mu obcial jaja :)


_________________



****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 16:43 
 
Nie wytrzymam i sie zapytam Fabianek, co zrobisz jak Twoj syn bedzie gejem? Tez napiszesz harassment ticket?


_________________
Sathorn#2230

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.