mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 254 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 03:37 
 
Których nikt nie bierze. Bo nie warto. Więc 60min. Bie znajdziesz nawet 1 builda z tym.


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 09:21 
 
weź Khabeln się nie pogrążaj już. Porównujesz dwie klasy melee z tym, na lvl w okolicy 30+ mające identyczny damage i identyczny AC + jedna z klas ma immune shield i healing by się 2-3 razy wyleczyć do full-a i wciskasz ludziom albo że jest OK i to jest balance, a jak ktoś nie umie pokonac paladyna to znaczy, że nie umie przeczytać opisu skilli, lub kilka postów wcześniej - WoW to przykład gry gdzie jest system nozyce - papier - kamień i balansu nie i nie będzie bo nie o to chodzi...

Jako paladyni uzgodnijcie wersję i wtedy piszcie.

Paladyn jest przegięty i każdy niegrający paladynem po zetknięciu się z palem wie o tym bardzo dobrze. Nawet jak pala pokona co jest możliwe, to namęczy się przy tym 3-4x wiecej niż przy innej klasie co zabija fun i pozostawia duży niesmak, że coś jest po prostu nie tak. 70% ludzi to potwierdza. 30% akurat grających paladynami uważa że wszystko jest OK. Nie dziw się potem, że tacy graczy są nazywani battlenet kids, no-skill itd.

**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 11:52 
 
Nawet niektórzy paladyni twierdzą, że klasa jest lekko przegięta ale to są jednostki wśród paladynów. cooldwon cooldwonem ale zwróć uwagę na jedno: ja jako warrior mogę użyć jednej z dwóch opcji albo shield wall albo retailiation i muszę czekać 30 minut !!! a pal ma dwie aury, lay on hands, i heale, może używać wszystkiego a nie zastanawiać się czy użyć tego czy tego. Mana też się regeneruje podczas walki tak więc jak walka trwa dośc długo to pal dalej może się leczyć. Chodzi mi o to, że musi być coś nie tak gdyż twierdzi tak zdecydowana większość graczy i ci co grają świetnie i ci co graja średnio ( co mówiłem wcześniej ). Rozumiem, że lubisz grać palem i że nie jest przyjemnie jeśli wszyscy jadą po twojej klasie ale niestety jest jak jest.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 11:57 
 
Poczekamy zobaczymy, jak Khebeln mowi ze paladyn po lvl40 juz jest duzo slabszy to sie kazdy o tym przekona.
Tylko skad mam wrazenie ze ty Khebeln na lvl40+ byles gimpem :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 16:27 
 
Moge ci pokazać mój sprzęt :wink: Postne ci go puźniej. 90% to blue items z mojego lv.

Bylek ci palladyni nie przekroczyli 40+ i dokładnie te same teksty co o palladynie mówi się o Shamanie. To zróbmy tak wezmiemy Shamanowi Totemy Palladynowi Shildy i bendzie fair. Szkoda teraz ze nikt tą klasą nie bendzie teraz grał :roll: Ponadto mana regeneruje się tak wolno w czasie walki ze nie ma to wiekszego znaczenia :wink: Lubie również grać magiem czy to czyni go overpowered ? :roll: W tej chwili będziemy mieli 4 Pld w gildi więc w retialu będę grał Magiem, bo nie będziemy mieli zadnego inaczej. Niezmienia to jednak faktu ze bzdury piszecie :) Wybacz ale jezeli sam nie sprawdzisz tego na 40+ to twoje zdanie ma mało siły przebicia bo jenynie powielasz to bez poparcia praktyką.

Mark skończ jenczeć jak baba i jak uważasz ze jest taki super to sam nim graj. Zgodnie z twoją koncepcją Rogue tez jest przegięty bo moze być niewidzialny i zadawać kosmiczny dmg. OMG ja tez tak chce. :wink:

Szczerze, zajmi się usprawnianiem swojej klasy zamiast wcibianie nosa w nieswoje sprawy. Tez mógłbym zacząc piać na forum shamana jak to łatwo mnie pokonuje, lub na forum Priesta aby mu znerfowali skile. Ale nie robie tego bo widziiałem juz skutki takiego dziecinnego zachowania. Jezeli Palladyn jest rzeczywiscie przegięty (a wiem ze nie jest w endgame) to zostanie ustawiony w szeregu, blizzard nie jest idiotą. Lecz z tego co czytałem wypowiedzi blizzarda na forum nie zrobią tego.

Pozdrawiam.


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Ostatnio edytowano 5 sty 2005, 19:43 przez Khebeln, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 212
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 17:00 
 
Nie żebym whinował, ale w równej walce (chodzi mi o skill i lvl) shaman nie pokona palla. Zazwyczaj walka trwa bardzo długo i kończy się na tym że shaman poprostu zmienia się w wolfa i ucieka. Dlaczego?! Bo mu mana się skończyła. Tak więc daj sobie spokój z tym, że shaman jest lepszy, bądź równy palladynowi. W tej chwili palladyn jest nie do ruszenie w pvp i w pve :). Taka prawda i trzeba z tym żyć. Niestety najdziwniejsze jest to, że najwięcej obrońców to są osoby które grają właśnie pallem i nic do nich nie dociera. Dodam, że grałem wszystkimi klasami i wiem jaki jest w stosunku do reszty klas. Ja tam go olewam, dla mnie to mogą grać nim wszyscy. Mój rogue-undead nie będzie miał problemów ze znalezieniem godnego przeciwnika mimo, że i tak z nim nie wygram, a wygrana vs pall będzie jeszcze bardziej słodsza niż wygrana pall vs reszta.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 18:03 
 
Moj bidny hunterek na lvl 46 moze rozwalic pala na podobnym lvl'u, mimo ze nie mam bardzo wypasionego sprzetu. Ale zajmuje to tyle czasu, jak juz wspominalem, ze jak widze palla to wale trap'a i run forest run bo szkoda czasu i zachodu :-) Zauwazylem jeszcze jedna rzecz, nie wiem moze to schizy jakies, ale paladyni z reguly "graja" najgorzej. Wyglada jakby bardziej polegali na mozliwosciach klasowych, niz wlasnych.
Ale co ma byc to bedzie. Horde zawsze da rade ;-)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 18:05 
 
Jak juz powiedziałem mi to tito w pvp gram magiem. Ale nie zmieniajcie faktów apropo end game. Ponadto mozecie jenczec ile chcecie ale to i tak nic nie zmieni. Z chęcią mogę odać te tarcze za jakieś speciale dzieki którym mógłbym zadawać wiekszy dmg. :roll: W pve i tak zadko kiedy sie przydają shildy. Zwykle tylko o ucieczki :wink: Poniewaz gdy je uzyjesz to agro pujdzie na innych . :)

Mendol, palladyn nie ma zadnego special atack poza stunem i seal które nie dokońca są atakiem więc jedyne co mozesz robić to metodycznie gościa walić. I odpowiednio dobierać blessy/seal/jugment do sytuacji oraz ruszać się tak aby przeciwnikowi było jak najtródniej. Dobry hunter nie ma wiekszego problemu z Palladynem, to samo priest czy warlock :wink: To taka klasa poprostu. Wiele mozliwosci defensywnych ale w ataku prosta jak budowa cepa, mało co mozna zrobić poza stunem i wciskaniem seal of crusader ;) albo seal of justice na casterów :wink:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Ostatnio edytowano 5 sty 2005, 18:10 przez Khebeln, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 18:09 
 
Khebeln moglbys chociaz mniej bledow ortograficznych robic? :-)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 18:13 
 
Rażace błedy poprawiam w Edit, a literówki w stylu ż/z to normalka. Nawyk po braku trzcionek polskich w niektórych mmorpg ;)

PS: Jezeli myslicie ze Palladyn jest wkurzajacy to co mają magowie i inni cloth user powiedziec o rogue ? To dopiero overpowered class :roll: 2hits =dead :lol: (z ambusha)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 18:27 
 
Khel juz pisalem 3 razy. Wiem, ze da sie go uwalic ale zajmuje to za duzo czasu i zachodu. Szczegolnie jak dookola kreci sie parenascie mobow wsrod ktorych musze skakac :-).

PS. Nie chodzi mi o literowki bynajmniej ale o RAZACE bledy ortograficzne :-)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 18:58 
 
Które edytuje chwile później :wink: Ale nie zawsze mam czas aby przeczytac to co napisałem jescze raz.

A co w tym złego ze zajmuje to duzo czasu ? (1-2min) ? O to chodzi aby nie było go łatwo zabić jak np maga w 2s w 2 ciosach. To juz jest lenistwo :wink: To nie FPP gdzie zabijasz 2 szczałami :roll:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Ostatnio edytowano 5 sty 2005, 19:25 przez Khebeln, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 18:59 
 
Khebeln napisał(a):
Które edytuje chwile puźniej

Jakos nie widac.

X.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 19:23 
 
Nikt nie jest doskonały Xanth, ponadto możesz próbować ile chcesz aby mi dopiec ale po mnie to spływa jak po szybie. :wink: Dziwne ze nie zaznaczyłeś drugiej części zdania... manipulacja informacją ?

To się nazywa przystosowanie do środowiska :]

PS: I kto teraz promuje oftopicowanie ? :roll:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Ostatnio edytowano 5 sty 2005, 22:21 przez Khebeln, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 19:36 
 
Takie gadanie jest bez sensu bo i tak każdy będzie się upierał przy swoim. Każdy swoje wie ja też swoje wiem i niech tak zostanie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 19:38 
 
Dobrze powiedziane.


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 19:52 
 
1-2 min? Czlowieczku gdyby to tyle zajmowalo to bym ganial palli po calym swiecie. Ale to zajmuje od zaj.... wiecej czasu.
EOT ;-)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 19:57 
 
Kup sobie nową broń zatem, bo coś tu jest nie tak :P I powiedz jaką klasą :wink: Jezeli hunterem to zajmuje to wiecej zachodu niz czasu. :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 20:24 
 
Pisalem ze gram hunterem ze 4 razy :-) Bron mam ok :-)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 21:42 
 
Khebeln napisał(a):
Dziwne ze nie zaznaczyłeś drÓgiej części zdania...


heheheheheh....... :D

poczytaj sobie regulamin Xantha, punkt 5 :)

Ja sie z tym zgadzam i mysle ze wieksza czesc ludzi tez.
Sposob twojej wypowiedzi (pisanej czy mowionej) swiadzczy o tobie tak samo jak to co mowisz.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 254 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.