mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 15:33 
Cytuj  
Goatus: a wzdychaj se, ale faktu, ze po dingnieciu na 60 robisz frostbolt za jakies 500dmg a z dobrymi epicami 800+ nie zmienisz.

To samo dziala w druga strone, i zaden skill ci nie pomoze jak rogue z perdition blade (czy co oni teraz maja tam dobrego) zasadzi ci ambush backstab i zginiesz zanim sie zorientujesz co sie dzieje.

W endgamie najbardziej licza sie itemy, nie skill.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 15:43 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
A to oznacza że jestem tak samo dobrym healerem jak tankiem czy DPS. Wszystko zalezy od tego co zaloże i jaki mam talent build. Moje buildy i itemy zawsze w 100% koncentrowalem dookoła pvp. Najlepsze gildie już znalazły znakomite wykożystanie wielofunkcyjnosci Feral druida w czyszczeniu całego bwl az do ostatniego bosa. Ci co robią BWL wiedząco jest problemem.


o_O fakt moja obecna gildia wipuje na Ebonroc'u wiec dopiero explorujemy BWL, ale sproboj to powiedziec inner sanctum ( http://www.inner-sanctum.dk jakbys nie wiedzial to pierwsza gildia w EU ktora ma BWL i wszystkie outdoor bossy (lacznie z nowymi dragonami) na farm status), wiesz oni rowniez uwazaja no innervate = no raid, jedyny wyjatek zastosowali dla najstarszego druida w gildii ktory do testow sobie zrobil ferala.

A pro po chcialbym widziec druida nawet w pelnym secie t2 tankujacego bossy w bwl z brakiem talentow do parry dodge :D

r_ADM napisał(a):
W endgamie najbardziej licza sie itemy, nie skill.


w przypadku meele duzo bardziej niz w przypadku casterow, np. fajnie by bylo jakby byly enchanty dla casterow takie jak dla meele np. odpowiednik crusadera dla casterow chance of cast spell: +200int +mana restore ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 15:54 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
Zychoo:
Ja nie jestem gimpem w pvp, mam dobry sprzet. A skill w tej grze wlasciwie nie istnieje, jest tylko wiedza co robic kiedy; i nie, to nie jest skill.

To czego stekasz zeby zbuffowali maga?

Khebeln napisał(a):
Oczywiscie ze mam tony +dmg i +crit gear. Problem w tym że mam również zalozone najlepsze enchanty i libriamy do staminy jakie mozna dostac.

I Ty tez.

Jak masz taki gear jak mowisz i bije Cie rogue to jestes gimpem.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 15:57 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Khebeln napisał(a):
A to oznacza że jestem tak samo dobrym healerem jak tankiem czy DPS. Wszystko zalezy od tego co zaloże i jaki mam talent build. Moje buildy i itemy zawsze w 100% koncentrowalem dookoła pvp. Najlepsze gildie już znalazły znakomite wykożystanie wielofunkcyjnosci Feral druida w czyszczeniu całego bwl az do ostatniego bosa. Ci co robią BWL wiedząco jest problemem.


o_O fakt moja obecna gildia wipuje na Ebonroc'u wiec dopiero explorujemy BWL, ale sproboj to powiedziec inner sanctum ( http://www.inner-sanctum.dk jakbys nie wiedzial to pierwsza gildia w EU ktora ma BWL i wszystkie outdoor bossy (lacznie z nowymi dragonami) na farm status), wiesz oni rowniez uwazaja no innervate = no raid, jedyny wyjatek zastosowali dla najstarszego druida w gildii ktory do testow sobie zrobil ferala.

A pro po chcialbym widziec druida n

awet w pelnym secie t2 tankujacego bossy w bwl z brakiem talentow do parry dodge :D

r_ADM napisał(a):
W endgamie najbardziej licza sie itemy, nie skill.


w przypadku meele duzo bardziej niz w przypadku casterow, np. fajnie by bylo jakby byly enchanty dla casterow takie jak dla meele np. odpowiednik crusadera dla casterow chance of cast spell: +200int +mana restore ;-)


Znowu nie czytasz dokładnie :)
Czy ja gdzieś napisałem że w każdej z tych dziedzin jestem najlepszy ? Od tego jest MT albo priest. W roli dps akurat moge byc najlepszy.
Ale jako Off hand tank gdy jest taka potrzeba czy jako emergency healer feral sprawdza się doskonale. I jest tu chyba oczywiste że taki druid nie bendzie zabieral Healing spota. To by było idiotyczne jezeli bendzie siedział w feral. Wyjatkami sa sytuacje gdy nie ma wyboru to wtedy zazucasz centariona i idziesz leczyc. A inteervene jest przereklamowane. Uzyteczne tak. Ale jeden skill nie definiuje całej klasy.

Najwqiekszym atutem Feral druida poza znakomitym dps i +3crit aura jest jego wszechstronność. W zależności od tego co jest potrzebne druid potrafi zajac miejsce kazdej podstawowej klasy.

PS Zycho

Nie kazdy Rogue, a jedynie ten który specuje sie na pvp czyli dagery + duze doświadczenie. O nobkach wogule nie mówie, to mieso armatnie co pada jak muchy. W duelach żadko przegrywam, ale duel to nie prawdziwe pvp. W duelu masz czas sie przygotowac zmienic sprzęt i wybrać strategie. W BG zadko kiedy masz czas na to żę nie wspomne że 90% ataków to ataki z nienacka, a wtedy to instant death Jedyne co mozesz robic to aoe i fireblast bo nie zucisz zadnego czaru jak ktos cie okłada w mele. Problem w tym że zanim go zabijesz to albo dawno nie masz many albo juz nie zyjesz poniewaz dps na 1 osobe z aoe to jak autoatack....


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 16:12 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
A inteervene jest przereklamowane. Uzyteczne tak. Ale jeden skill nie definiuje całej klasy.


hmm wiesz jakos nie moge sie z toba zgodzic innervate'y druidow juz tyle razy uratowaly nasze rajdy przed wipem w czasie uczenia instancji i bad pullach ze nie dam rady policzyc. A robiac ony w 20 osob jest wrecz niezbedny. Poniewaz w p2 wszyscy lacznie z druidami i priestami musza walic dps zeby nie bylo db ktory z kosi pol rajdu, a innervate uzyte we wstepnej fazie p2 na sobie zeby spamowac wraith moonfire insects ma na tyle krotki cooldown ze jest pod koniec p3 gotowe do uzycia :) np. na dobrym priescie lub ponownie na sobie dolozysz do tego potiony dark runy rosliny z felwood i masz unlimited mana, bo cooldowny sa na tyle krotkie ze zawsze ktorys ci zdarzy zejsc za nim ci sie mana skonczy :D

Druid bez innervate w rajdzie to tak jak mag bez Evocation, znasz jakiegos maga ktory nie ma Evocation?

Khebeln napisał(a):
Najwqiekszym atutem Feral druida poza znakomitym dps i +3crit aura jest jego wszechstronność. W zależności od tego co jest potrzebne druid potrafi zajac miejsce kazdej podstawowej klasy.


hehe gl hf n/c bede wdzieczny za filmik na ktorym jako feral ownujesz nawet 1st bossa w bwl :) bo rozumiem ze wiesz to z praktyki mowiac ze feral druid jest znakomitym dps :)

a odnosnie +3% aury to w przypadku rogue/hunter zapytaj ich czy chca 3% crit wiecej czy wola dedykowanego healbota :D

...u nas rogue/hunters/mage/lock placza na to ze maja najnizszy priorytet heala

no ale to kazdy ma wlasny punkt widzenia swojego miejsca w rajdzie tylko zeby ten punkt widzenia zgadzal sie z punktem widzenia raid leadera


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 7 lis 2005, 16:31 przez Fabianek, łącznie edytowano 2 razy
**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 16:21 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):

To czego stekasz zeby zbuffowali maga?


stekasz ?? gdzie ja napisalem, ze trzeba maga zbuffowac ? naucz sie czytac ze zrozumieniem.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 16:30 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Khebeln napisał(a):
A inteervene jest przereklamowane. Uzyteczne tak. Ale jeden skill nie definiuje całej klasy.


hmm wiesz jakos nie moge sie z toba zgodzic innervate'y druidow juz tyle razy uratowaly nasze rajdy przed wipem w czasie uczenia instancji i bad pullach ze nie dam rady policzyc. A robiac ony w 20 osob jest wrecz niezbedny. Poniewaz w p2 wszyscy lacznie z druidami i priestami musza walic dps zeby nie bylo db ktory z kosi pol rajdu, a innervate uzyte we wstepnej fazie p2 na sobie zeby spamowac wraith moonfire insects ma na tyle krotki cooldown ze jest pod koniec p3 gotowe do uzycia :) np. na dobrym priescie lub ponownie na sobie dolozysz do tego potiony dark runy rosliny z felwood i masz unlimited mana, bo cooldowny sa na tyle krotkie ze zawsze ktorys ci zdarzy zejsc za nim ci sie mana skonczy :D

Khebeln napisał(a):
Najwqiekszym atutem Feral druida poza znakomitym dps i +3crit aura jest jego wszechstronność. W zależności od tego co jest potrzebne druid potrafi zajac miejsce kazdej podstawowej klasy.


hehe gl hf n/c bede wdzieczny za filmik na ktorym jako feral ownujesz nawet 1st bossa w bwl :) bo rozumiem ze wiesz to z praktyki mowiac ze feral druid jest znakomitym dps :)

a odnosnie +3% aury to w przypadku rogue/hunter zapytaj ich czy chca 3% crit wiecej czy wola dedykowanego healbota :D

ps u nas rogue/hunters/mage/lock placza na to ze maja najnizszy priorytet heala


A ty widziales Druida z wandem na onyxi lol ? Druid nie moze uzywac ranged wepons...

I fakt masz klopoty z czytaniem ze zrozumieniem... czy ja gdzies napisalem ze resto druid jest bezuzyteczny ? Specijalizacja zawsze troche pomaga, ale feral druid jak juz to zajmuje dps spot a nie healer w raidzie. Trick polega na tym ze gdy potrzeba moze byc tym kogo bardziej potrzebujesz bez wymiany ludzi a feral radzi sobie równie dobrze w dps jak rogue dajac dodatkowo jeszcze extra dmg dla całej druzyny.

Tak jak devs na blizcon mówili, Druid to jedyna hybryda, taka klasą miała być od poczatku lecz im nie wyszlo, teraz to naprawili.

Chodzi o to że ludzie muszą zmienić metalność i zrozumieć że zmiana jaką zrobił blizard u druida wpłyneła tak mocno na tą klasę że potrafi ona znacznie wiecej niz tylko leczyć jak to było kiedyś. Odpowiednio uzbrojona z odpowiedimi talentami moge być top DD. To co mnie najbardziej frustruje jako feral to mentalnosc ludzi którzy mysla ze druid to tylko healbot. Czasy sie zmieniają... :wink:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 16:36 
Cytuj  
mowienie o hybrydzie , ze moze byc TOP w czymkolwiek to zaprzeczanie samej idei hybrydy. Hybryda to klasa, ktora moze robic kilka rzeczy ( leczyc, dmg cc itd), ale nigdy nie bedzie mocniejsza od klas specjalizowanych. I mam nadzieje, ze tego blizz nigdy nie zrobi... choc z drutem powoli do tej granicy sie zbliza.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 16:37 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
A ty widziales Druida z wandem na onyxi lol ? Druid nie moze uzywac ranged wepons...


A czy ja powiedzialem ze walilem z wanda? Wrecz przeciwnie powiedzialem ze wale z moonfire, wraith insects

Khebeln napisał(a):
I fakt masz klopoty z czytaniem ze zrozumieniem...


hmm przeczytaj mojego posta wczesniejszego a pozniej swoja odpowiedz lol

Khebeln napisał(a):
czy ja gdzies napisalem ze resto druid jest bezuzyteczny ?


aqrat tylko reso druid jest uzyteczny dla rajdu bo jaki inny druid ma innervate? bo wiesz na legal serverach masz 51 talentow tylko ;-)

Khebeln napisał(a):
Trick polega na tym ze gdy potrzeba moze byc tym kogo bardziej potrzebujesz bez wymiany ludzi a feral radzi sobie równie dobrze w dps jak rogue dajac dodatkowo jeszcze extra dmg dla całej druzyny.


jakos raid leaderzy na silvermoon, po za jednym wyjatkiem (ale pomine to bo to wyjatek) wola inne klasy do dps/tankowania niz druidow. A co do 3% to wiesz twojego buffa mozna spokojnie zastapic 2 potionami:
- elixir of gr8er agi
- elixir of mongoose

Khebeln napisał(a):
Tak jak devs na blizcon mówili, Druid to jedyna hybryda, taka klasą miała być od poczatku lecz im nie wyszlo, teraz to naprawili.


devsi moga sobie mowic co chca, ale to nie oni ustalaja zadania w rajdzie dla druida poki co tylko raid leaderzy. A prawda jest taka ze podobnie ubrani i takim samym skillem w rajdzie to:
- rogue > cat form
- mage/lock > oomkin
- warrior > bear form
- priest > druid ale tu roznica jest najmniejsza do tego ten instant heal, combat res i heal over time.

Czy znasz kogokolwiek po za toba kto sie nie zgodzi z ta teza?

Khebeln napisał(a):
Odpowiednio uzbrojona z odpowiedimi talentami moge być top DD.


wspolczuje bycia w takim party jesli jestes top dd bo to tylko znaczy ze mmiales party/raid z gimpami


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 7 lis 2005, 16:42 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 16:41 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
Chodzi o to, ze w tej chwili w walce 1vs1 mag ma bardzo niewielke szanse. I learn to play your class noob nic nie zmieni. Na 8 klas przeciwko ktorym walczyc bedzie mag nie ma ani jednej, z ktora wygrana jest stuprocentowa.

A chcialbys zeby tak bylo? Widzisz klase Y i mowisz: o zaatakuje goscia. Przeciez jestem immune na jego ataki.
Znam magow ktorzy wygrywaja z wszystkimi. Znam takich ktorzy od wszystkich dostaja baty. Sa tez tacy pomiedzy. Musisz sie okreslic w ktorejsc z grup.

I jeszcze jedno pytanie:
Czy jestes przeciwny buffowaniu maga?


_________________
Obrazek

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 16:52 
Cytuj  
Chcialbym, zeby wygrana czy przegrana zalezala tylko i wylacznie od umiejetnosci gracza. Nie od itemow, nie od klasy, ktora gra itd. Byc moze to utopia, ale chcialbym, zeby tak bylo.

Nie, nie jestem przeciwny buffowaniu maga.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 16:54 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
Chcialbym, zeby wygrana czy przegrana zalezala tylko i wylacznie od umiejetnosci gracza. Nie od itemow, nie od klasy, ktora gra itd. Byc moze to utopia, ale chcialbym, zeby tak bylo.


hmm czy mi sie wydaje czy jestes za tym aby wyznacznikiem skilla byla szybkosc klikania w odpowiednie skille?

jelsi tak to http://www.quake4game.com/ chyba wydaje sie do tego bardziej odpowiedni niz wow :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 16:59 
Cytuj  
Fab idz się bawić w bufbota, ja wole co innego. PVP >> ALL
Mógłbym się bawić w argumenty odnośnie tego tematu dniami, co niektórzy pamiętają moje starsze dyskusje i kupe nieporozumień, ale niewazne.

Sęk w tym że mam lepsze rzeczy do robienia niż wykłucanie się co jest lepsze. Mi wystarczy gdy po raidzie czy instancji ktoś powie OMFG odnosnie mojej postaci, zmiana takiej głópawej mentalności jak twoja zajmie jeszcze troszke czasu i to własnie ludzie grajacy feralem którzy pokaza na co tą klasę stać zmienią opinię a nie puste słowa na forum.


EOT :] Ide grać :P


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 17:07 
Cytuj  
Cytuj:
Na 8 klas przeciwko ktorym walczyc bedzie mag nie ma ani jednej, z ktora wygrana jest stuprocentowa.

Cytuj:
Chcialbym, zeby wygrana czy przegrana zalezala tylko i wylacznie od umiejetnosci gracza.

Troche sie wykluczaja te cytaty imo. Z jednej strony chcialbys miec klase, z ktora zawsze wygrasz a z drugie chcialbys balansu.

Znam magow, ktorzy _nie_ przegrywaja w PvP. Sa genialni i rewelacyjni. Nie jestem w stanie im nic zrobic ja(co oczywiscie nie jest niczym szczegolnym) i stado moich kumpli. Oczywiscie kazdy od czasu do czasu ginie. Ale dobry mag potrafi sie calkiem dlugo utrzymac przy zyciu.

Cytuj:
Nie, nie jestem przeciwny buffowaniu maga.
Cytuj:
gdzie ja napisalem, ze trzeba maga zbuffowac ?

Moze to faktycznie troche co innego ale mysle, ze jednak ze uczyc
Cytuj:
sie czytac ze zrozumieniem.

jeszcze nie musze. Po prostu wyciagam nieco zbyt daleko idace wnioski. (Nie jestem przeciw=Jestem za).


_________________
Obrazek

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 17:10 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
Druid vs Mage ?

Obrazek

z loga na AB - koles chyba nie zdazyl lap na klawie polozyc :P



Tylko taki maly dmg? Cosik cienko :) Powalcz vs dobrze wyposarzony mag z trinketami to w kotku zginiesz w 3 sek :) 4.5k hp unbuffed Ap spec odpala 2 trinkety i nie ma bata KAZDY ginie w 3 sek......no przynajmniej wczoraj zaden z serverowych mastachow nie byl w stanie kumpla zlozyc..w tym druid z raga warlorda :]


Ostatnio edytowano 7 lis 2005, 17:13 przez Domin, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 17:12 
Cytuj  
Ice mage jest ok, jest grywalny i moze przezyc całkiem dłógo. Ale problem jest z Fire który jest bezuzyteczny teraz, no moze troszke przesadzam ale nie jest tym czym powinien byc. W ICE masz Dps wiekszy dzieki critom i bardzo duze survivalibity. I tak jako Ice mozesz robic cudy niewidy, to znakomita klasa, grałem nią również. Lecz jak napisałem na samym końcu problem leży w Fire. To to drzewko trzeba zbufowac lub zmienic mechanike Fire. Zresztą na Blizconie wymienili że problem maga leży w Fire a nie w Ice.

PS: Dom chyba w duelu a nie na BG. To 2 różne rzeczy. Nie musze chyba tłumaczyc dlaczego.
PS2: Tam moze i nie ale jak czesto masz timery na BG ? Raz na ruski rok. Inne klasy są grywanle bez swoich timerów raz na 5-10 min.


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Ostatnio edytowano 7 lis 2005, 17:19 przez Khebeln, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 98
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 17:17 
Cytuj  
Jak wygląda walka wariora z magiem z punktu widzenia wariora.
1. Warian optymistyczny :
- warior szarzuje
-mag blink lub nova frost
-jelsi nova to warior jeśli chce mu ise marnowac insygnia lub potion to wychodzi i intercept; jeśli blink to intercept
-jesli mag zrobil blinka a warior potem intercept to mag robi nova i wali z najmocnijszego lub poly, leczenie i czar
jeśli warior walczy z typowym ice magiem to juz jest po wlace bo za chuja warior nie dojdzie do maga (intercept ma cooldowna 30 sec) blink bodajrze 15 weic mozna sie bawic w ciuciu babke. jesli jakims cudem warior bedzie mocno bił maga to zawsze mozna ice klocka (ale nie musi) i miło czekamy az zejdą coldownay na nove lub blinka.

2. Wariant bardzo pesymistyczny
-mag rozpoczyna walke wiec szarża idzie do piachu
- warior intercept; mag ma 2 formy ucieczki nova lub blink. I w sumie juz po zawodach bo waior nastepną możliwosc jakiegokolwiek zlbizenia sie do maga bedzie miał za około 30 sek.

to fak twarior moze przyłożyć magowi za ponad 1k. ale to samo ma sie z magiem. Mag jest jednym z najgorszych jeśli nawet nie najgorszym przeciewnikiem dla wariora. Poprostu za bardzo trzymacie nas na dystans. jedyna nadzieja wara to kryty! bo to fakt ze jak wejda 3 pod rząd to maga nie ma. Więc prosze nie piszcie ze mag jest ownowany przez wariora bo jest raczej zupełnie odwrotnie.


Ostatnio edytowano 7 lis 2005, 17:19 przez Kharaas, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 17:18 
Cytuj  
No nie bylbym taki pewnien, 100+frost resa i 75% czarow idzie sie resistowac :|

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 17:23 
Cytuj  
Frost >> Arcane >> Fire ATM funny but true. Było by ICE > Fire Ale ludzie mają imba sprzęd vs Fire i zwykle kończy sie na tym ze uzywasz arcane misles albo aoe....

ICE Mage --- PVP, PVE
Fire Mage --- Znacznie słabszy vs High End game czy pvp w kazdym depertamancie od dps po survival.


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

*

Posty: 126
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 17:26 
Cytuj  
Zabawne, jak ciężko mi się gra (shadow priestem) przeciwko warriorom, a jak łatwo przeciwko magom... przed warem nie mam ucieczki, a mag zdotowany i nawet blinknięty jeszcze zdąży z MB zebrać.

Jaki patent priestem na warków? (wiem, że lekki offtop, ale i tak się kłócicie już, kto ma większego)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.