mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 23:02 
 
Generalnie wg lore nie ma otwartego konfliktu pomiedzy alliance a horde
10 lat trwa zawieszenie broni , dopiero zaczynaja wprowadzac nowe watki
do wojny


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 23:31 
 
Najlepsze jest to ze temat sie nazywa "Blizzard - brak tolerancji dla oszustów!". Chyba czas juz go zamknac bo dyskusja zeszla na zuuuuupełnie inny tor :)


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki


Posty: 38
Dołączył(a): 5.08.2006
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 09:34 
 
No więc jeżeli na serwerach PvP nie ma wojny ...To nie ma fabuły ... obejrzyjcie sobie filmik wstępny WoW'a a stanie się jasnośc ... Tylko nie pytajcie jakiego koloru ;s

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 11:19 
 
Brak tolerancji dla playerow, potezna tolerancja dla botow. So cool.

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 14:27 
 
Cytuj:
ale jak widze koornika piszacego o lore i jednoczesnie naskakujacego na PvP to hmmmm

powiedz mi gdzie pisalem cos o lore? Pytalem o lore poniewaz znam je za malo zeby jakies jego fragmenty przytaczac ale nigdzie nie slyszalem zeby miedzy horda a aliance byla jakas otwarta wojna co potwierdzil aldatha.
EDIT. no i gdzie naskakuje na PvP? No chyba ze dla ciebie dobijanie goscia ktory i tak ledwie radzi sobie ze swoimi mobkami lub atakowanie w 5 jednego gracza to PvP ktore pewnie jeszcze wymaga skila?

Cytuj:
No więc jeżeli na serwerach PvP nie ma wojny ...To nie ma fabuły

servery pvp nie sa RP nie musi byc fabuly tutaj chary nie nazywaja sie Moonshade tylko "ultranova" "hankthetank" "shocktherapy" "minifighter" czy "Lalalala".
Z tego co tutaj czytam to moj server i tak jest jednym z normalniejszych tutaj raid aliance i raid hordy potrafia obok siebie farmowac campy w silithus a gakowanie jest uwazane za dziecinade i strate czasu.


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 18:09 
 
Koornik ty masz chyba jakis uraz
jezeli ktos chce gankowac nawet tych na 1 lvl majac 60 to na PvP serwerze ma taka mozliwosc i nikt mu tego nie moze zabronic
a jezeli ktos nie lubi gankowac/byc gankowanym to powinien pomyslec o tym wczesniej i isc na serwer PvE

koniec kropka bo to ze ty bedzie narzekal jacy to ludzie sa zli bo bija innych to nic nie da

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 21:05 
 
koornik napisał(a):
Z tego co tutaj czytam to moj server i tak jest jednym z normalniejszych tutaj raid aliance i raid hordy potrafia obok siebie farmowac campy w silithus a gakowanie jest uwazane za dziecinade i strate czasu.


Hmm lipa, najlepsze moje wspomniania z WoWa zaczynaly sie od jakies akcji zaczepnej co doprowadzalo do bardzo ciekawych bitew terenowych :). Takie rzeczy sa poprostu najlepsze, farmujesz se 30 minut kolo ludzi, potem ktos kogos uderzy i na farm spocie zaczyna sie wojna :D.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 21:44 
 
Cytuj:
Z tego co tutaj czytam to moj server i tak jest jednym z normalniejszych tutaj raid aliance i raid hordy potrafia obok siebie farmowac campy w silithus a gakowanie jest uwazane za dziecinade i strate czasu.


To sie nazywa carebear turd server a nie "najnormalniejszy".


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 22:00 
 
Ja sie przeprowadzilem z pve na pvp i to bylo jak nowe zycie, prawie lepsze niz mata ozonowa z tiwimarketu. Teraz dopiero widze co stracilem grajac na tym zasranym PvE.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 22:41 
 
Już się zaczynają pomiary fiutków i historie w stylu "ja gram na PvP jestem twardszy", "ja gram na PvE jestem fajniejszy"

Zamykam... i tak juz offtop od kilku stron.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.