mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 86  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 13:42 
Cytuj  
Goatus gildie gdzie graja sami znajomi a nie sa podobierani udzie grajacy na tym samym poziomie zawsze beda mialy wielkie problemy w najtrudniejszych instancjach i tu sie nic nie zmieni dalej beda zabijali pierwszego bossa pol roku po tym jak "pr0" gildie beda juz mialy caly na farm status. Nawet bedzie trudniej bo mniej ludzi czyli kazdy slabszy gracz bedzie hamowal progress w wiekszym stopniu ( w 40 osobowym zazwyczaj mogli to nadrobic inni ludzie z danej klasy)


Btw jeszcze niedawno w wywiadach mowili o 40 osobowych wingach a teraz ngle juz 25 wiec nie opowaidaj ze pracuaj nad tym od dawna bo widac ze to dosc nagla zmiana.


Ostatnio edytowano 13 sie 2006, 13:44 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 13:42 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
jakies zrodlo statystyk?

Pio napisał(a):
nie moge taraz znalezc linka do posta blue, ale z ich szacunkow tylko ok 20 % graczy WoWa widzialo cos wiecej nic MC z raidowych instance.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 13:46 
Cytuj  
To nie byl post blue podawal to ktos z blizza w wywiadzie jakims . Zapytali go jak sadzi jaki % graczy zrobilo juz mc i walsnie podal cos 20-30% Nie byly to jakies dokladne dane tylko on tak ocenial.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 13:51 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
<...>
Fabianek napisał(a):
<...>


Zawsze odpisujesz sam sobie ? ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 13:56 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Obrazek

Cytuj:
Fabianek napisał:
<...>
Fabianek napisał:
<...>


Zawsze odpisujesz sam sobie ?

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 13:56 
Cytuj  
@Sweng & iniside l2read? to ze quote sie zwalil nie znaczy ze odpisuje sam sobie

Keii napisał(a):
Fabianek napisał(a):
jakies zrodlo statystyk?

Pio napisał(a):
nie moge taraz znalezc linka do posta blue, ale z ich szacunkow tylko ok 20 % graczy WoWa widzialo cos wiecej nic MC z raidowych instance.



a ja widzialem gdzies ze MC widzialo 99,9% graczy tez byl post na blue :P


jak cash sugeruje wroce do swojego swiata i swojej gildii a raczej do eve i swojej nowej fregaty


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 14:05 
Cytuj  
Ignoruje ten temat bo zrobiliście z zajebistego tematu zajebisty burdel.

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 14:20 
Cytuj  
http://66.250.45.101/~dtguild/forums/sh ... php?t=3881


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 14:28 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
http://66.250.45.101/~dtguild/forums/showthread.php?t=3881


Bla bla drama, nie umiem poustawiac ludzi jak trzeba, bla bla bla, drama drama.

Sorry, jak gildia typu DnT nie poradzi sobie ze zlozeniem 2 raidow i zbalansowaniem ich optymalnie to wychodzi na to ze wcale tacy super nie sa :)


_________________
Nestor#1522

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 14:32 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
jesli zaliczasz sie do nich to faktycznie ciekawe mażenia :lol:


Zdyskredytować wypowiedź znajdując jednego orta + dodać wiele mówiące "lol" i jakiś krótki tekst nijak mający się do komentowanego fragmentu.

Way to go.

Powiedz mi jak będziesz gotowy naprawdę odpowiedzieć na to, co tam napisałem.

Fabianek napisał(a):
pozyjemy zobaczymy, zauwaz ze patch jest za free a za BC trzeba zaplacic


Sam dalej zaznaczasz, że hardcore raiding gildie są pełne graczy uzależnionych od WoW'a. Myślisz, że nie kupią oni dodatku żeby, chociaż spróbować?

Goatus napisał(a):
IMO najpewniejszymi klientami są gracze, którzy nawet nie zaglądają na forum. Grają od roku dla funu z przyjaciółmi, logują się kilka razy w tygodniu i mimo iż nie mogą robić end game to dalej uważają wow'a za grę bardzo dobrą i godną płacenia 12$/mc.


Fabianek napisał(a):
moze uzasadnisz dlaczego? bo ja uzasadnilem


Uzasadnienie masz w tekście. To, że go nie widzisz to już nie mój problem.

Fabianek napisał(a):
tego kto sie przesiaduje po kilka godzin dziennie, dlatego ze jest "uzalezniony"


I przegryza się, przez content 10x szybciej niż casual, więc jest znudzony 10x szybciej i potrzebuje nowego contentu 10x szybciej albo zmieni grę?

I highly doubt it


Fabianek napisał(a):
wlasnie....quit a to jest cos czego blizzard nie chce


Ciekawe, jakoś nie bardzo przestraszyli się kiedy raiding gildie mówiły "Raid or die” niestałym (twoim zdaniem) casualom. Myślisz, że przejmą się, kiedy casuale mówią to wiernym i oddanym raid gildiom?

Fabianek napisał(a):
jakies zrodlo statystyk?


Tak. Common sense.

Fabianek napisał(a):
to twoim zdaniem a zdaniem gry do lv61 jest 247k expa co po przeliczeniu daje ze mi ~3+levele


Again. Zastanów się zanim coś napiszesz. Skąd pomysł, że Blizzard, w BC pozwoli ci lvlować tak szybko jak w podstawce? To, że teraz pisze ci, 247k na lvl 61 nie znaczy, że tyle będzie trzeba na ten lvl w dodatku. Jak już powiedziałem _imo_ lvlowanie będzie znacznie wolniejsze. Może się mylę, ale zakładanie, że liczba exp na lvl 61 będzie taka sama jak w dniu wyjścia wow'a kiedy takie detale na temat dodatku na pewno nie były jeszcze ustalone jest, co najmniej ryzykowne.

Fabianek napisał(a):
to dlaczego blizz wspolpracuje z "pro" gildiami a nie z casualami?
hint: http://www.worldofwarcraft.com/communit ... tions.html


Jak mają współpracować z mniejszymi gildiami skoro do zrobienia end game potrzebne jest 40 osób? To chyba oczywiste?

Zresztą co moje stwierdzenie Ludki po aq/nax != community wow'a ma do twojego Blizzard współpracuje z pro gildiami?

Dla ciebie oznacza to, że pro gildie w jakiś sposób reprezentują poglądy większej części społeczności WoW'a? Chyba nie specjalnie...

Nad interpretujesz fakty IMO.


Fabianek napisał(a):
jesli sadzisz ze bedziesz mial jakikolwiek progress w jakims "naxx" w wersji dla lv70 jak nie bedziesz sie godzinami uczyl kazdego bossa to n/c


Może zanim zaczniesz używać sformułowań typu "n/c" itd. naucz się czytać ze zrozumieniem hmm? W pierwszym akapicie napisałem wyraźnie, że istnieje na pewno masa małych gildi i casuali czekających na nowe trudne instancje, które nie będą wymagały 40 ludzi tylko mniej. Nie chodzi o to, że nie potrafią/nie chcą robić trudnych instancji. Chodzi o to, że nie mają 50 osób w gildi i nie chcą mieć takiej liczby.

Jeżeli dalej nie rozumiesz to już nic ci w tym nie pomoże.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 14:41 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Bla bla drama, nie umiem poustawiac ludzi jak trzeba, bla bla bla, drama drama.

Sorry, jak gildia typu DnT nie poradzi sobie ze zlozeniem 2 raidow i zbalansowaniem ich optymalnie to wychodzi na to ze wcale tacy super nie sa :)

Przeczytaj 3 ostatnie akapity tego posta i byc moze zrozumiesz. Nie chodzi tutaj, ze gildie raidujace boja sie o utrate e-peena. Prawde mowiac srednio mnie obchodzi ile % wiecej ludzi bedzie robilo endgame instance. Wazne jest to, ze nie bede mial mozliwosci poraidowac sobie z prawie polowa ludzi z ktorymi gram od xx miesiecy.
Cytuj:
Pierdolisz cypis jak potluczony.

Wyjdz.
Cytuj:
Moze teraz w WoW liczy sie tylko PVE, ale zapowiedzieli kompletny revamp pvp systemu, to raz.

No i? Wszyscy sie rzuca na pvp teraz? Szczerze watpie.
Cytuj:
Dwa - jesli twoja gildia "musi" kicknac nadmiar graczy zeby czasem nie miec za duzo na 25man instace to zmien gildie.
Trzy - To co wiemy o TBC w tej chwili to moze 1% tego co zobaczymy w dodatku, za wczesnie jest na placz.

My na pewno nie bedziemy kopac ludzi, ale pewnie beda gildie ktore tak beda robic.
No i co, ze nie wiemy ile innych rzeczy bedzie w expie? Wazny jest fakt, ze blizzard zmienia system raidowania ktory byl w grze od 18 miesiecy, bo nie chce im sie robic contentu zarowno 20 jak i 40 man.


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 14:50 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
hmmm fakt, wyobraz sobie sytuacje ze masz questa na slaina szybko respawnujacych sie mobow, sadzisz ze zrobisz tego questa za nim raid guildiom nie bedzie sie oplacalo ich tluc?


Jako ze jestem w gildii z najlepszym progresem na moim serwierze... hmm tak, nie widze zadnego problemu.

Cytuj:
hint: najlepszy grind spot to taki gdzie sa latwe moby i sie szybko respawnuja.


Po co nudny grind jak mozna robic fun content? Ehh...

Cytuj:
jasne ze sa i nawet czyszcza cale instancje a czy przypadkiem zwrociles uwage jaki tag pod nickami ma wiekszosc tego pugu?


Ta jest tam duzo altow itp ludzi znajacych ten content i potrafiacych grac. Ja nie twierdze ze 25 man end-game bedzie casual friendly. Bedzie za to friends guild friendly.

Cytuj:
to juz ci tlumacze, gram z ludzmi od kilku miesiecy gadam biegam po easy instancjach a teraz blizz mowi: podzielcie sie na lepsza (30osob) czesc i gorsza (20osob) a co jesli nie ma lepszych /gorszych?


Hmm a ja od poczatku gry biegalem z okolo 20 osobami ktore lubielm i z ktorymi mialem fun. A potem strzelil 60lvl i trzeba bylo dobierac ludzi zeby moc robic MC. BWL, AQ, Naxx, zmienic gildie na International kiedy Polakow nie starczylo, spowodowac to ze tak naprawde z tej grupy osob z ktorymi zaczyanlem gre zostalo juz bardzo niewielu. Jednym slowem: zycie, l2adapt.

Cytuj:
nie, alternatywe tylko zamienic raidy na "ch... wie co" zakladajac ze to bedzie tak jak wszyscy casuale wierza kontent dl nich to casual or quit...

....wiec sorry ale quit bo tluczenie instancji o poziomie trudnosci schlo/strat zupelnie mnie nie interesuje.


Zrobienie Strat w 3 osoby wymaga odemnie o wiele wiecej skilla niz farmowanie BWL po raz 60. I nie nie bedzie to content dla casuali. Tylko co to jest casual? Masz jakas definicje? Czy jezeli ktos gra duzo, ale nie chce porzucac swojej friend gildii to jest casualem? Fabian ty jestes w jednej z top gildii na swiecie. Ludzie chca do was dolaczyc, a nie wy szukacie ludzi. Ale takich gildii jest malo! Wiekszosc gildii ma core grupe kolegow/dobrych graczy do ktorej musi dobrac kilkunastu "randomow" aby moc raidowac. TBC zmniejszy lub calkowicie zniweluje ilosc tych randomow. Zreszta zawsze mozna robic 10man raid i koksac w PvP miedzy raidami. O to chodzi, zeby nie bylo tylko jednej drogi wyboru, jaka teraz jest 40 man w WoW.

Cytuj:
nie nie powiekszy sie bo male gildie ktore chcialy isc do MC to laczyly sie w raid grupy bylem w takich 2 raid grupach wiec to nie byl problem. ci co nie chodzili do mc+ poprostu nie mieli po co tam isc.


Tez bylem. Lunatic Asylum powstalo nawet jako polaczenie takiej raid drupy w jedna gildie. Nie mowie ze do MC sie jest trudno dostac. Kazdy kto chce sie dostac do MC moze to zrobic jezeli wlozy w to swoja prace. Ale nie chodzi o to zeby isc do MC, chodzi o to zeby isc do MC z ludzmi ktorych sie lubi i zeby miec fun na TS/Vent podczas robienia MC. A o wiele latwiej sie zebrac grupke 30 osob ktore moga ze soba zyc niz grupke 55 osob.

Cytuj:
hmmm pomyslmy: dire maul, tier 0,5 quest, ZG, AQ20 vs BWL, AQ40, Naxx czyzby casuale byli tak mocno poszkodowani?


Dam ci Dire Maul. Tier 0.5 nie jest nowym contentem, tylko nowymi itemami a nie o to chodzi. ZG/AQ20 ok tyle ze to jest dla obu grup (ZG encahnts ?).

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 14:54 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Nestor napisał(a):
Bla bla drama, nie umiem poustawiac ludzi jak trzeba, bla bla bla, drama drama.

Sorry, jak gildia typu DnT nie poradzi sobie ze zlozeniem 2 raidow i zbalansowaniem ich optymalnie to wychodzi na to ze wcale tacy super nie sa :)

Przeczytaj 3 ostatnie akapity tego posta i byc moze zrozumiesz. Nie chodzi tutaj, ze gildie raidujace boja sie o utrate e-peena. Prawde mowiac srednio mnie obchodzi ile % wiecej ludzi bedzie robilo endgame instance. Wazne jest to, ze nie bede mial mozliwosci poraidowac sobie z prawie polowa ludzi z ktorymi gram od xx miesiecy.


zrozum ze to tylko gra, ze to nie sa twoi prawidziwi przyjaciele tylko osoby z netu. Napewno bedziesz odczuwal wielki smutek nie mogac raidowac z wirtualnymi przyjaciolmi. Kiedys dasz /gquita i po 2 tygodnaich nikt z tych osob o tobie nie bedzie pamietal

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 15:00 
Cytuj  
Jezeli 25 man nie beda znaczaco latwiejsze od endgame 40 to gowno, a nie casuale beda mieli dostep do endgame contentu. Trudne instansy beda wymagac godzin farmowania regentow na poty itd. i czas jaki bedzie potrzebny do wyfarmienia tego plus czas na wipy to nadal bedzie wiecej niz casuale moga poswiecic.

Chyba, ze zrobia tak, ze te nowe instany beda banalne = dostepne dla kazdego i wszedzie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 15:06 
Cytuj  
Pio napisał(a):
Kiedys dasz /gquita i po 2 tygodnaich nikt z tych osob o tobie nie bedzie pamietal

Zalezy z kim grasz, quitnalem WoW na prawie pol roku, moja gildia przemigrowala, ale kiedy za namowa zycha wrocilem na stary server przez pierwsze dni nie moglem sie opedzic od spamu pmow od ludzi ktorzy na serwerze zostali. Zaraz wkrecili mnie do gildii i praktycznie dalej bawilem sie w tym samym healer teamie.
Nie gram tam juz, ale ciagle wpadam na forum i irca, a z tymi ktorzy quitneli umowilem sie na granie w jakas nastepna gre w przyszlosci.

Wbrew pozorom community ktore zawiazalo sie w czasie pierwszych 1-60 i low-end instance trzyma sie bardzo dobrze (wtedy nikomu nie chodzilo o 'progress'/epixy)


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 15:11 
Cytuj  
Pio napisał(a):
zrozum ze to tylko gra, ze to nie sa twoi prawidziwi przyjaciele tylko osoby z netu. Napewno bedziesz odczuwal wielki smutek nie mogac raidowac z wirtualnymi przyjaciolmi. Kiedys dasz /gquita i po 2 tygodnaich nikt z tych osob o tobie nie bedzie pamietal

Kiepsko ci wychodzi ta zlosliwosc. To sa ludzie z ktorymi gram od dluzszego czasu, wiekszosc naprawde lubie i zdecydowanie bedzie mi brakowalo gry z nimi. Co do gquita, to mam wrazenie ze piszesz bazujac na wlasnych doswiaczeniach. Przykro mi z tego powodu.


_________________
cypis#2942
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 16:57 
Cytuj  
fabian i reszta: znajdzie sobie dziewczyny/zony/kochanki/kupcie psa xD a jesli juz macie to uwazajcie zeby wam ktos nie zninjowal :) no chyba ze was to nie interesuje bo to w sumie tylko 1man instance :] ale za to jaki fun daje :P

jeszcze wracajac do tego ukrytego syfu w grach, a dokladnie do kodu sieciowego: GTA1&2 mialy mozliwosc grania po lanie (a w necie przez bezposrednie polaczenie przez podanie ip'a), w 3/VC/SA kod sieciowy byl, ale autorzy nie konczac go nie aktywowali go w wersjach ktora poszla do sklepu (w SA to juz sam nie wiem czy nawet nie z lenistwa liczac na fanow :)) fani o tym wiedzieli, dorobili soft ktory wykorzystujac ten kod umozliwia komunikacje miedzy graczami i tak mamy multi :)

a i jeszcze jedno Fabianek... nigdy nie rozumialem dlaczego tak po Tobie jada... a dzieki temu tematowi juz wiem :) mam nadzieje ze nie zbyjesz mnie tylko wypowiedzia:
"pozyjemy zobaczymy" albo "o tu masz blad [blad], lol, rotfl, l2p, l2pisac, l2co_tylko_sobie_wymarzysz" :P

A teraz wszyscy razem, ruszamy dupe z przed komputerow otwieramy okienko i krzyczymy WHAAATT AAA BEAAAUTIIIFUULLLL DAAAAAYYYYY :P

edytka:
aaaa i zapomnial bym o jednym caly czas ci lepsi trabia o tym jak im blizz cos zabral... co wam zabral? dodaje stuff dla mniejszej ilosci braci, a to ze wam nic nie dal JAK NA RAZIE to nie znaczy ze od razu zabral :)
przypominam ze outlandy to nie wszystko, zarowno w krolestwach i kalimdorze jest kilka nieotwartych instancji, a w przyszlosci dojdzie jeszcze Northrend i to dopiero bedzie endgame... :]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 20:01 
Cytuj  
@_@ az sie zdziwilem ze fabianek potrafi mowic z sensem @_@
Cytuj:
nie qmam ludzi ktorzy uwazaja ze skoro bedzie cap na 25osob to casuale beda mialy co tam szukac, dla przykladu takiego patchwerka spokojnie mozna zrobic w 25 osob wystarczy mu enrage z 7min wydluzyc na 20, wiec casual i tak sobie pojdzie do jakiegos "ubrs" na lv70 i czesc, nie oszukujmy sie totalny pug zlozony z casuali nie jest w stanie ubic pierwszego bossa w zg jesli nie ma w nim 3 osob z rajd gildii - tank + 2 healerow.

so true
Cytuj:
Hmm no moze na serverach pvp tak jest na RP, PvE to casuale robia cale Ony,MC,ZG i nawet czasami AQ20. Wlasnie glupimi PUG-ami, zadnym super sprzetem ale daja rade. Po ilus tam wipach, ale daja. Jednak to sa servery rajdowe i tam ludzie bardziej zwracaja na to uwage

to wlasnie na serverach pvp sa najlepsze gildie raidowe a na rp i pve zbieraja sie ci co graja "for fun" (choc ofc sa wyjatki)

Cytuj:
fabian i reszta: znajdzie sobie dziewczyny/zony/kochanki/kupcie psa xD a jesli juz macie to uwazajcie zeby wam ktos nie zninjowal

gdybys chociaz wymyslil cos nowego... nie potrafisz sie zaangazowac w gre jak inni to ich z tego powodu nie wysmiewaj


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 20:36 
Cytuj  
koornik napisał(a):
gdybys chociaz wymyslil cos nowego... nie potrafisz sie zaangazowac w gre jak inni to ich z tego powodu nie wysmiewaj

buahahaha... wow to moja pasja... to moja ulubiona gra... ale wlasnie gra, a co do wysmiewania sie... to sam kiedys taki bylem :) 130-140 godzin tygodniowo ehh... onyxia... mc... bwl... t2... oczekiwanie na A'Q... to bylo... nie to nie bylo piekne i mam nadzieje ze sie juz tak cie wciagne :) to bylo glupie, co mam z tych czasow? jakiegos skilla w wowie... a tak po za tym? jak w pracy powiem szefowi ze nie przygotowalem projektu nowej reklamy bo musialem whinowac na forum blizza gdyz chca nam gildie rozwalic to watpie zeby mnie zrozumial :) nie powiem dziewczynie ze nie moge dzis z nia wyjsc bo gildia przechodzi trudny okres (btw troche dziwnie by to moglo zabrzmiec dla niej xD)
wciaz gram w wowa i mam teraz wiecej funu z gry niz kiedykolwiek, jestem w gildi z kilkoma kumplami z realu, kilkoma z neta i z kilkoma poznanymi na innych serwerach, nie czujemy juz tej goraczki posiadania epixow, farmowania wszelkich raidow bo... bo po co? nie powiesz mi chyba ze przyjemnoscia dla ciebie jest farmowanie po raz 5634875683 bwl... wole zrobic nowego chara isc do gs i poduelowac sie kilkoma "noobami" bo widze w nich wiecej entuzjazmu do gry niz w gosciu siedzacym w IF paradujacym w nowych Mighty Uber Gautlets of Dragon Killer +47325 (a to takie przyzwyczajenie z DnD ;])

Nie podoba sie dodatek to go nie kupujcie, a nie robicie jeden wielki cyrk i pieprzycie ze wyjdziecie z gry, bo nie wyjdziecie dobrze o tym wiecie, dalej bedziecie robic to co robicie, a to ze nie powiekszy sie wam pole manewru przy wejsciu dodatku to juz nie problem 90% normalnych graczy w wowie...


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 20:58 
Cytuj  
Cytuj:
fabian i reszta: znajdzie sobie dziewczyny/zony/kochanki/kupcie psa xD a jesli juz macie to uwazajcie zeby wam ktos nie zninjowal


koornik napisał(a):
gdybys chociaz wymyslil cos nowego... nie potrafisz sie zaangazowac w gre jak inni to ich z tego powodu nie wysmiewaj


No offence, ale jeżeli dla ciebie zaangażowanie się w grę jest równoznaczne z tym, że dana osoba nie może poświęca czasu żonie/dziewczynie/dziecku/psu(WTH??) i spędzać czas z przyjaciółmi to jesteś bardzo poważnie upośledzony na umyśle.

Przykro mi.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 86  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.