mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 211 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 09:32 
Cytuj  
A materiały na mega wyjebane crafty z czego?


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 09:33 
Cytuj  
Thang napisał(a):
No i o to chodzi - co kto lubi. Dla jednych WoW to nudna farma, a dla innych mozliwosc wspolnej gry ze znajomymi w milym klimaciku na vencie.



i właśnie dlatego tak wielu moich znajomych nadal bawi się w wow, dla pogawędek na vencie, wspólnej zabawy, dla ludzi, z którymi spędza się w sumie niemało czasu od ponad 2ch lat....


_________________
Obrazek

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 09:41 
Cytuj  
Rayla napisał(a):
A materiały na mega wyjebane crafty z czego?


z instansow, z pvp (looting graczy), z innych craftow, z gatheringu, z fishingu ??


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 09:47 
Cytuj  
Czyli generalnie z farmy.


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 09:48 
Cytuj  
Robus napisał(a):
Rayla napisał(a):
A materiały na mega wyjebane crafty z czego?


z instansow, z pvp (looting graczy), z innych craftow, z gatheringu, z fishingu ??
Czyli farming który masz w WoWie.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 09:48 
Cytuj  
Rayla napisał(a):
Czyli generalnie z farmy.


nie, z powietrza beda sie epicki robic :D

wez ............

kazdy crafting musi wyczarowac matsy zeby wykonac itemek, czy to bedzie z innych graczy, z mobow czy innych tradeskili, zawsze ktos musi wlozyc troche pracy zeby jednak item wykonac

tak bylo, jest i bedzie

w AoC do tego dojda kopalnie


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 09:51 
Cytuj  
Robus napisał(a):

w AoC do tego dojda kopalnie


MINOC LIVES AGAIN!

A beda na tym gainy +STR ? :)


_________________
Nestor#1522

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 10:04 
Cytuj  
zalezy jak dlugo bedziesz w kopalni ;)

a tak na serio: maja byc jakies tam prestige klasy, kazda klasa zwieksza wydobycie danego surowca o iles tam, dodatkowo pozwala wybudowac jakies budynki/fortyfikacje

kontrola kopalni przez gildie jest utrzymywana poprzez kontrole miast/twierdz/wiez, mozna wiec latwo wywnioskowac, ze beda dosyc czeste walki o strefy z rzadkimi materialami


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON


Posty: 9
Dołączył(a): 30.12.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 10:20 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
idealny end content ??? tak, fajnie by bylo gdybys mogl skonczyc jedna instancje i isc do nastepnej. Epixy ??? Epixy nie musza byc z instancji, crafting powinien byc bardziej rozbudowany. Jedni gracze nastawiali by sie na instancje, inni na crafting, jeszcze inni na PvP i kazdy z nich moglby osiagnac ten sam poziom.
Powinno byc tez wiecej questow w instancjach.. nie tylko samo zabicie bossa, ale jakies dodatkowe zadania do wykonania.


W TBC jest sporo niezlych epixow z craftu, z tego co wiem to dla niektorych klas sa to itemy lepsze niz t4. Oczywiscie do wykonania itemu potrzeba skladnikow i tu zaczyna sie farma, no ale jakas trodnosc uzyskania takiego itemu musi byc.

Tak czy siak w TBC i tak jest lepiej niz bylo, bo mozna zdobyc niezly ekwipunek za golda (spora ilosc), wiec np. ludzie ktorzy nie lubia z jakich powodow wspolnych wypadow do instancji moga sie zajac farmieniem zlota. Pewnie ze to jest farma, ale za to roznorodna farma, kazdy farmuje na swoj sposob i to jest wlasnie piekne ;p

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 13:00 
Cytuj  
Wczoraj udało mi sie pograć 2h w Lotro.

Naprawdę się starałem, jestem fanem Tolkiena, w wowie jestem na etapie w którym przy tej grze trzymają mnie tylko znajomi. Naprawdę się starałem złapać hype. Niestety nie udało mi sie. Gra mnie po prostu totalnie znudziła. Ja wiem że nie powinno się oceniać mmorpg-a po 2h grania jednak po moich pierwszych 2h w WoWie to ja zbierałem szczękę z podłogi, po pierwszych 2h w EvE to samo, nawet VG zrobił jakieś tam wrażenie... W lotro od razu rzuciła mnie na kolana nuda, nijakość, niby ładne widoczki, niby czuć powiew świeżości .. ale.. no po pierwszych 2h wiem że na pewno tej gry nie kupie.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 13:43 
Cytuj  
a ukonczyles chociaz tutorial ? (atak na archet etc)

probowales zalapac questy czy robiles jak leci ? :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 13:58 
Cytuj  
pierwsze wrazenie jest bardzo wazne..., jak pierwszy raz odpalilem WoWa to wiedzialem ze bede w to gral... jak pierwszy raz odpalilem LOTRO to tez od razu wiedzialem ze to jest to ! :)
Sa rozne gusta i gusciki.


_________________



****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 14:34 
Cytuj  
Gralem troche w lotr, tak aby popatrzyc na cos nowego i powiem wam ze wyglada fajnie. Jest pare fajnych rozwiazan np takich ze jak ubijesz np 300 goblinow to dostajesz przykladowo tytul "goblin slayer" i +iles tam do zabijania goblinkow. Jest calkiem sporo ciekawych rzeczy ktorych w wowie nie ma, chociaz generalnie gry sa do siebie podobne.
Grafika jest napewno na duzo wyzszym poziomie niz wow, ale dobrze zoptymalizowana.
Moi 3 koledzy grali w bete az do samego konca, nabili cos kolo 30-40 poz (moge sklamac) i mimo wszystko nie nudzili sie.
Reasumujac, kazdy musi ocenic gre sam, nie sugerowac sie czyjas opinia.
Imho ta gra ma spore szanse konkurowac z wow (nie wiem czy reszta pamieta jak wygladal wow w chwili startu)

**

Posty: 230
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 14:56 
Cytuj  
Cytuj:
Zamawiając zestaw pre-orderowy Lord of the Rings Online zyskujesz:

1. Specjalna wersja klienta gry na DVD
2. Unikalny przedmiot w grze
3. Możliwość rozpoczęcia zabawy na 10 dni przed innymi
4. Wyjątkowe naklejki z Władcy Pierścieni
5. Nalepkę na okno
6. Możliwość wykupienia wieczystej subskrypcji (149,99 euro)


Source : http://www.gram.pl/sk8_8g3kJO2_Pre_Orde ... nline.html

10 zł ^^

W sumie to nawet fajnie bo można sobie po testować, w końcu dycha mnie nie zbawi ;] tylko jak to się ma do tego : http://www.gram.pl/sk7_8gzfGO2_Lord_of_ ... ngmar.html

A prepaid jak za wow'a ;p

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 15:03 
Cytuj  
druzil napisał(a):
nie wiem czy reszta pamieta jak wygladal wow w chwili startu

ja w WoW'a gram od wersji alpha, przez wszystkie closed i open bety aż do teraz i już w początkowym stadium WoW dawał mi więcej fun'u, tutaj go praktycznie nie doświadczam
brak pvp robi swoje, jesteśmy ograniczeni do pve, craftowania, grania na instrumentach i role-playowania - gra skierowana jest dla casuali i fanów lotr'a chcących się pobawić w weekend w RP
WoW jednak ma to coś, współzawodnictwo, wymagający end-game content, world pvp (jakkolwiek one jest, ale jest i możemy walczyć z innymi graczami w lotro jedynie możesz sobie powalczyć z pająkiem na mokradłach), bg/areny (lotro wow jedna kraina do bicia się wielkości tak powiedzmy winterspring, z czego większość to są puste pola i lasy z mobkami + questy do robienia), swobodę poruszania (tutaj jak chcemy wejść do jakiejś jaskini, domu itp. musimy oglądać loading screen, a postać porusza się jakby niosła przed sobą jako na łyżce)

ehh długo by wymieniać, a nie chce mi się ;P

@up: szybki jesteś :wink:


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 15:13 
Cytuj  
A ile z tego co napisales bylo w momencie premiery?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 17:42 
Cytuj  
Gralem prawie rok w Lineage2, potem troszke w SWG, GW, potem dwa lata WoW, kazda gra zaskakiwala mnie i naprwde wciagala, jak przyszlo zmeczenie WoW-em to platam sie po tych roznyh betach i platnych grach ale nic nie wciaga na dluzej jak tydzien.
Nawet takie produkcje jak Warhammer i Conan nie robia wrazenia swoimi zapowiedziami po tylu latach grania, poprostu to co jest ciekawego jest juz na rynku, mozna tylko oczekiwac na nowe opakowanie znanych juz pomyslow.
LotRO nie zachwyca w tym gaszczu nowowsci, nie oferuje nic przelomowego, jednk jest to cos co wciaga czesc ludzi, jest pare smaczkow wartyh wydania ponad 30zl miesiecznie.
Zapewne kazdy czeka na nowa gre, jednak na opadanie szczeki raczej bym nie liczyl, predzej moze pojawic sie cos od azjatow ciekawego i nie rozdmuchanego w europie, zobaczymy co bedzie w 2008 roku, narazie jestem napalony grac w LotRO bo niwidze zadnej konkretnej alternatywy.

Jaby nie spieprzenie endgame TBC to zapewne dalej bym gral w WoW-a i sie cieszyl bo mialem wspaniala gildie, a vanguard odstraszyl mnie wymaganiami sprzetowymi i ciezkim supportem ( dostalem bana bez podania pryczyny, po 3 tygodniach nadal nic nie mge wywalczyc ), a fakt ze na Vangurdzie łape trzyma Sony przypomina mi SWG, wiec sami rozumiecie ze jak raz wykonczyli gre to nic im nie stanie na przeszkodzie zrobic tego z VG.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 18:04 
Cytuj  
druzil napisał(a):
A ile z tego co napisales bylo w momencie premiery?

sporo rzeczy było, ale najważniejsze world pvp i niezapomniane walki w krainach typu hillsbrad

edit: 400 post /flex hehe


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 18:19 
Cytuj  
Rayla napisał(a):
Czyli generalnie z farmy.

Ehm. Zycie to jedna wielka farma. Calosc sprawdza sie do tego jak bardzo jest urozmaicona i jak bardzo jest ciekawa. Ktos farmi kase kopiac rowy a ktos moze farmic piszac gry/programy/sft ogólnie i mieć z tego niesamowita frajde i zabawe..

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 18:53 
Cytuj  
Przejdzmy wiec do bardziej egzystencjonalnych pytan:
Gdzie idzie nasza postac po smierci(tzw. po delete)? ;F


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 211 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.