mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 14:42 
 
Kazar napisał(a):
Nie robmy scen, nie czytacie innych boardow to nie wiecie, moge sie zalozyc, ze inne narodowosci tez sie ostro najezdzaja, a nie tylko my i Rosjanie.

Wogole to wiecej luzu, po co sie stresowac. Mnie wkurza jak mnie jakos glupio zabija, a najbardziej to bieg do ciala jak daleko, ale bez przesady, nic sie nie dzieje.

Moj syn ma niecale 3 lata, jego matka zabrania mi pokazywac mu gre :har: i tak nie umie jeszcze myszki dobrze obslugiwac :wink:



:wtf:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 14:45 
 
Kazar napisał(a):
Nie robmy scen, nie czytacie innych boardow to nie wiecie, moge sie zalozyc, ze inne narodowosci tez sie ostro najezdzaja, a nie tylko my i Rosjanie.


jakos nie widzialem jeszcze nigdy by jakas inna narodowsc oprocz Polakow bluzgala sie w AH w jezyku ojczystym przez 6 godzin nonstop na /say i na /yell .. to tylko nasi potrafia taka wies robic.
Na serverze Burning Legion sa i Polacy, i Turcy, Grecy, Szwedzi, Holendrzy, Słowacy i jakos nikt oprocz naszych nie robi obciachu, wszyscy jesli sie juz bluzgaja to po angielsku :)


_________________



******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 14:52 
 
a ja widziałem, i mniemam że twoje 'sześć godzin' jest po prostu wyolbrzymieniem, na generalu kilki Portugalczyków, przy AH dość często Finowie/Duńczycy/Szwedzi (nie jestem pewny) ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 14:57 
 
SwenG napisał(a):
na generalu kilku Portugalczyków,


General chat to ja wylaczylem drugiego dnia grania w WoW i nie mam zamiaru tam zagladac :) Jeden wielki spam :>

6 godzin bluzg w AH to bylo wczoraj :) Kolesie sobie usiedli na srodku i bluzagli wszystkich po kolei :> Inni gracze tylko od czasu napisali " STFU Polski language" !!! shame...:(
Oczywiscie mozna kolesi dodac do ignore, ale mi sie juz nie mieszcza bo przekroczylem limit 25 osob ignorowanych :(


_________________



*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 15:04 
 
To co Huragan mowi to prawda a zwlaszcza tychze 2 o ktorych mowa na poczatku, odwiedzam czasem BL i gadam tam z chyba GM the Dust o ile maro dalej nim jest :wink: bo nawet nie wiem. W kazdym badz razie weszdlem do AH to sie poczulem jak przy tanim barze dla zuli co sie bluzgaja jak przegna z piciem wina marki wino. A kiedy powiedzialem o tym maro, odpowiedzial mi tylko ze to norma na BL. Spoconego i Renifera to chyba mama natura wychowala po prostu bo to szczegolne przypadki :-?

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 16:34 
 
BL - to jest server na ktorym jest wiekszosc polskich graczy

na innych serverach jest wiekszosc innych narodowosci - i tam pewnie tez sie zdarzaja wyjatki co siedze przed AH i nawalaja na wszystkich w swoim ojczystym jezyku...


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 16:38 
 
Poczytajcie sobie wątki o hiszpańskich graczach na official forum ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 179
Dołączył(a): 23.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 16:51 
 
Huragan napisał(a):
Kazar napisał(a):
Nie robmy scen, nie czytacie innych boardow to nie wiecie, moge sie zalozyc, ze inne narodowosci tez sie ostro najezdzaja, a nie tylko my i Rosjanie.


jakos nie widzialem jeszcze nigdy by jakas inna narodowsc oprocz Polakow bluzgala sie w AH w jezyku ojczystym przez 6 godzin nonstop na /say i na /yell .. to tylko nasi potrafia taka wies robic.
Na serverze Burning Legion sa i Polacy, i Turcy, Grecy, Szwedzi, Holendrzy, Słowacy i jakos nikt oprocz naszych nie robi obciachu, wszyscy jesli sie juz bluzgaja to po angielsku :)


A znasz jakies przeklenstwa w tych jezykach ? :)

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 19:44 
 
znam, ale nie bede mowil jakie :P

jakbys gral kiedys w jakiegos mmo na serwie zdominowanym przez narodowosci poludniowo amerykanskie to bardzo czesto bys slyszal slowo na P ;)

hiszpanie tak samo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 20:44 
 
Huragan napisał(a):
dziwisz sie ? roznica pomiedzy Horda a Alliancem jest glownie wiekowa.. Horda gra wiekszosc graczy starszych a alliancami malolaci (oczywiscie sa wyjatki) :) srednia wieku w takich gildiach alliance jak NOC czy DUNE jest 16-17 lat, w hordzie ponad 20


Ja tylko jestem ciekawy, skad ty bierzesz te dane statystyczne. Gralem w Dune kolo 1,5 miesiaca i nie mam pojecia jaka tam jest srednia wieku (choc ide o zaklad, ze 20+) , a ty szacujesz to z dokladnoscia do roku na podstawie kontaktow w grze i wypowiedzi jedego czlowieka. No no, moze w cebosie jestes zatrudniony? ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 04:00 
 
Mroczny napisał(a):
No i hmm... DUST czy jakos tak. Nawet na forum sie zapisalem, ale ostatnie posty jakie tam byly to wszystko na temat zdjecia jakiejs panny z ich gildii i slinienia sie na jej widok (btw. te zdjecie mozna wygooglowac szybko - i to chyba fake jest). Pare slow o raidach, pare o itemkach i wszystko outdated :(


Forum nie jest gl srodkiem komunikacji( tak na oko z 5postow dziennie sie pojawia), glownym jest chat wystepujacy w grze - tam sie najwiecej mozna dowiedziec, badz z newsow na www. Co do tematu na o tej "pannie", to tam jest 5odpowiedzi gdzie sie "smieja" (nie wiem jak to okreslic :) ) - nikt sie nie slini( zreszta temat sprzed miesiaca )... w ogole dziwna sprawa z tym twoim opisem, jakis taki z innej bajki. Byles w theDust czy tylko oceniasz na podstawie forum, a moze chodzi ci o okres gdy strona powstawala?

Ps. Co do tej panny to ma swoja strone "domowa" ze zdjeciami :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 07:31 
 
Morgul napisał(a):
Ps. Co do tej panny to ma swoja strone "domowa" ze zdjeciami :)


Mozna link prosic ;-)

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 08:32 
 
Poszukaj, a znajdziesz :wink:

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 08:34 
 
nie znam wszystkich osobiscie w DUNE ale te osoby, ktore znam ( okolo 30 ppl ) to przedzial wiekowy 20-33, a mielismy i 2 memberow po 40 :P


huragan 3 raz wyjasniam, ze my nie organizujemy warsztatow zostalismy do nich zaproszeni z racji tego ze jakies pojecie o tej grze mamy
widocznie technika roge w badlands jest skuteczna bo wyskoi standing maja a jak juz od dwana wiadomo honor kill nie ma nic wspolnego z honorem
pozatym cizko oczekiwac od rogue ze stanie przed tobo ladnei sie ukloni i pomacha raczka


_________________
gole babki i czekoladki

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 08:40 
 
A moglby :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 08:55 
 
naro napisał(a):
widocznie technika roge w badlands jest skuteczna bo wyskoi standing maja


a co to ma wspolnego z technika i strategia gry ? to nie jest zadna technika tylko zwykly ganking :)
Wysoki standing ??? Jak ktos siedzi 18h/day pod gryf masterem killujac ludzi i nic wiecej w WoW nie robi to nie dziwne.... U nas tez jest gildii Ethics i Elmonster, ktorzy jedynie co robia to killuja allies.. nie chodza na rajdy do instancow, nie questuja tylko nonstop jedyna ich rozrywka to gankowanie :)
Ethics ma juz chyba 1 miejsce na serverze :)

KAZDY GRA TAK JAK LUBI.. mi te standingi to lataja kolo dupy, wole czerpac przyjemnsc z instancow i questow niz gankowania nonstop :)


_________________



*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 09:46 
 
Huragan napisał(a):
naro napisał(a):
KAZDY GRA TAK JAK LUBI.. mi te standingi to lataja kolo dupy, wole czerpac przyjemnsc z instancow i questow niz gankowania nonstop :)


Czemu dla ciebie pvp = ganking od razu? Też spędzam większość mojego play time na pvp (na pewno nie 18h ;]) ale nic wspólnego z gankowaniem nie mam...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 10:17 
 
Goatus napisał(a):
Czemu dla ciebie pvp = ganking od razu?


dlatego ze wymusza to system Honor Points :) nie liczy jak kogo zabijesz i czy zabijesz, punkty sa za zadawany damage..... to powoduje ze wali sie kazdego w kazdej sytuacji, naprawde honorowe walki sa rzadkoscia .. przewaznie sa zergi lub ataki samobojcze :)
system Honor Points powinien byc nazwany Gank Points :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 10:24 
 
myśłe że Honor points maja duzy wpływ na rozwijanie znajomości w grze. teraz nawet na prosty grind biore kumpla - on zrywa ja kopie, czasem komuś dowalimy i żadko nas zaczepiają.
kiedyś jeździliśmy oddzielnie :lol:


_________________
psn

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 10:31 
 
Huragan napisał(a):
Goatus napisał(a):
Czemu dla ciebie pvp = ganking od razu?


dlatego ze wymusza to system Honor Points :) nie liczy jak kogo zabijesz i czy zabijesz, punkty sa za zadawany damage..... to powoduje ze wali sie kazdego w kazdej sytuacji, naprawde honorowe walki sa rzadkoscia .. przewaznie sa zergi lub ataki samobojcze :)
system Honor Points powinien byc nazwany Gank Points :)


Sorki ale kolejny raz gówno wiesz i sie udzielasz :). Za zadawany dmg punkty są przyznawane tylko w przypadku gdy jestes poza grupą, w grupie punkty przyznamwane są po równo, spytaj czołówke na BL w jaki sposób tam sie dostali, spytaj ile czasu zegrgują Varga,Olobana I przestań pieprzyc głupoty. Oczywiście no offence, a mocne słowe są spowodowane nadmiarem kofeiny. Co do honorowych walk coraz częsciej sie spotykam z czymś takim. Ostatnio spotkalem grupe 4 ally kolo bulwarku i zamiast mnie radośnie dojechać we 4 .stawali do walki pojedyńczo (pewnie wcześniej rozwiązując grupe).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.