mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 3
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 21:05 
Cytuj  
Huragan napisał(a):

to prawda, wczoraj ze 3 razy DUNE uciekalo z walki jak tylko zobaczyli Ethicsa na liscie graczy ... lamy z nich straszne :)



Nie wiem skad to Ci przyszlo do glowy ale osobiscie nigdy nie uciekalem na widok Ethicsa, ktorego znam jeszcze z Knight Online kiedy probowal scigac mojego Assasina zwanego 47 ;] Ale nie chodzi tu o wywyzszanie sie bo tego akurat nie lubie, ale mam poczucie wlasnej wartosci i osobiscie sadze ze Ethics moglby bardziej popisac sie w WG bo moim zdaniem nie reprezentuje niczego nadzwyczajnego... Jestem rowniez pewien ze kilka razy zauwazyliscie odejscie graczy tylko ze wzgledu na to ze np 2-3 osoby nie weszly na czas... Pomysl Huragan, pomysl zanim napiszesz....

EDIT: Huragan czlowieku, co Ci odbilo z tym Elmonsterem i Ethicsem, z Ethicsem sie duelowalem bylo ciekawie, on 100% hp, ja 100% roznie bywalo... ciezko wygrac z dobrym roguem jak ma wszystkie coole ale da sie zrobic, co do elmonstera - nigdy nie przypominam sobie zeby popisal sie czyms WspanialyM.... Co najwyzej zabiciem mnie przy pomocy kolegi albo kilku... Daj sobie spokoj bo caly czas gadasz o innych i ich wychwalasz, skup sie na sobie i na tym zebys wiecej w dupe nie dostawal i potem zaslanial sie pustymi argumentami jak np w stosunku do sandmana...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 22:26 
Cytuj  
uderz w stol........... :)

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 22:46 
Cytuj  
vatras napisał(a):
Huragan napisał(a):

to prawda, wczoraj ze 3 razy DUNE uciekalo z walki jak tylko zobaczyli Ethicsa na liscie graczy ... lamy z nich straszne :)



Nie wiem skad to Ci przyszlo do glowy ale osobiscie nigdy nie uciekalem na widok Ethicsa, ktorego znam jeszcze z Knight Online kiedy probowal scigac mojego Assasina zwanego 47 ;] Ale nie chodzi tu o wywyzszanie sie bo tego akurat nie lubie, ale mam poczucie wlasnej wartosci i osobiscie sadze ze Ethics moglby bardziej popisac sie w WG bo moim zdaniem nie reprezentuje niczego nadzwyczajnego... Jestem rowniez pewien ze kilka razy zauwazyliscie odejscie graczy tylko ze wzgledu na to ze np 2-3 osoby nie weszly na czas... Pomysl Huragan, pomysl zanim napiszesz....

EDIT: Huragan czlowieku, co Ci odbilo z tym Elmonsterem i Ethicsem, z Ethicsem sie duelowalem bylo ciekawie, on 100% hp, ja 100% roznie bywalo... ciezko wygrac z dobrym roguem jak ma wszystkie coole ale da sie zrobic, co do elmonstera - nigdy nie przypominam sobie zeby popisal sie czyms WspanialyM.... Co najwyzej zabiciem mnie przy pomocy kolegi albo kilku... Daj sobie spokoj bo caly czas gadasz o innych i ich wychwalasz, skup sie na sobie i na tym zebys wiecej w dupe nie dostawal i potem zaslanial sie pustymi argumentami jak np w stosunku do sandmana...


masz zdecydowanie wiekszego niz huragan... happy now?


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 23:17 
Cytuj  
Koma napisał(a):
masz zdecydowanie wiekszego niz huragan... happy now?


sorry, ale nikt nie ma wiekszego niz tauren :)


_________________



**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 00:44 
Cytuj  
hymm huragna cos pisales o wylazeniu przez dune z WG jak zobacza Ethicsa lub Elmonster jutro rano zapodam secrenki jak to wlasnie oni wyszli z WG :)


_________________
gole babki i czekoladki

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 06:22 
Cytuj  
naro napisał(a):
hymm huragna cos pisales o wylazeniu przez dune z WG jak zobacza Ethicsa lub Elmonster jutro rano zapodam secrenki jak to wlasnie oni wyszli z WG :)


tak, masz racje.... tez to widzialem.

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 07:37 
Cytuj  
http://img101.echo.cx/my.php?image=sopro1v22tr.jpg
wejscie do WG jak widzac Ethics i ELmoster na liscie
http://img101.echo.cx/my.php?image=sopro2v20ck.jpg
2-0 prowadzimy, gdzie panowie sie podziali ???
http://img208.echo.cx/my.php?image=sopro3v21hm.jpg
to by rowiac watpliwosci ze moze i prowadzilsmy 2-0 ale pewnie dostalismy 2-3 :)
screeny nie zostaly spreparowane :)


_________________
gole babki i czekoladki

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 07:55 
Cytuj  
Zalosne :).


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 08:00 
Cytuj  
naro napisał(a):
http://img101.echo.cx/my.php?image=sopro1v22tr.jpg
wejscie do WG jak widzac Ethics i ELmoster na liscie
http://img101.echo.cx/my.php?image=sopro2v20ck.jpg
2-0 prowadzimy, gdzie panowie sie podziali ???
http://img208.echo.cx/my.php?image=sopro3v21hm.jpg
to by rowiac watpliwosci ze moze i prowadzilsmy 2-0 ale pewnie dostalismy 2-3 :)
screeny nie zostaly spreparowane :)


no coz.. musze jednak zmienic zdanie na temat Ethicsa i Elmonstera, tym bardziej, ze wczoraj 2 razy sam widzialem jak uciekali z gry.... lamki.


_________________



*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 08:05 
Cytuj  
Watpie czy Twoje zdanie akurat kogos obchodzi. Nie wiem czy oznaka 'lamienia' jes to, ze wychodzi sie z gry kiedy ma sie walczyc z zorganizowana gildiowa grupa samemu bedac z randomami.
Co do wklejania screenow, to nie dziwilbym sie gdyby np Ethi napisal tu na forum, ze uciekacie na jego widok - ale Huragan? Litosci.

btw, hurgan, jesli uwazasz, ze to lamki to wyzwij ich na duela i wygraj. Pokaz jaki jestes pro.


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 08:33 
Cytuj  
huragan nie przylo ci do glowy ze moze graja z jednej cafe i wlasnie musieli wyjsc bo skonczyl im sie czas ???
albo graja z jednego miejsca i wlasnie mieli awarie neta ???
moze dostali propozycje dolaczenia do guildiowego party ???

mi sie zdarza ze tez musze czasem oposcic gre w najmniej niespodziewanym momencie bo wydazylo sie cos nieprzewidzianego


_________________
gole babki i czekoladki

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 08:43 
Cytuj  
może przylecieli kosmici i zabrali ich na badania?? :roll:

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 08:47 
Cytuj  
tez tak moglo sie przydazyc


_________________
gole babki i czekoladki

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 09:03 
Cytuj  
A moze pomysleli:

OMG, moj licznik honor/hour spada.

Niestety. Przegrywac tez trzeba umiec.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 14 cze 2005, 09:05 przez Zychoo, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 09:05 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
WoW to prosta sieczka, taki bardziej rozbudowany h&s. Jednak nie widze nic w tym zlego skoro granie w to daje przyjemnosc. Po co robic na sile z tego tytulu cos czym nie jest? Gra sie ludziom podoba i to sie liczy. Prostota i grywalnosc to chyba dwie najwieksze zalety tej gry.


Dla mnie grą najbardziej zbliżoną do H&S jest cały EQ2. Prostota, powtarzalność rozgrywki w tej grze jest na zadziwiająco wysokim poziomie. Ale niektórym młócenie w kółko tych samych mobów się podoba. I o to chodzi!

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 09:08 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
A moze pomysleli:

OMG, moj licznik honor/hour spada.

Niestety. Przegrywac tez trzeba umiec.


najbardizej prawdopodobne. Mało kto gra z kafejki - obudzcie się ludzie, nawet w takiej dziurze jak polska co drugi ma w domu internet.

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 09:12 
Cytuj  
Ludzie sa prosci, zawsze wybieraja rozwiazanie najbardziej dla nich odpowiednie. Wyszli bo nie chcieli przegrac, bali sie, cos tam jeszcze, czasem mozna chwile pomyslec, moze sa inne powody? Tu chodzi nie tylko o gre, to jest bardzo czesto spotykanie w zyciu codziennym. Ludzie za rozni, roznie mysla i postepuja, dlatego trzeba niektorych olewac :wink: (tych prostych)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 09:15 
Cytuj  
bali się przegrac? przecież nic nie tracą.. szkoda im było czasu po prostu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 09:33 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
bali się przegrac? przecież nic nie tracą.. szkoda im było czasu po prostu.


pewnie, szkoda czasu grac , przegrac i nie dostac punktow CP :)
lepiej wchodzic do gry i patrzec. wygrywamy czy przegrywamy ? przegrywamy ??? no to /afk

zalosne, ale jak widac niektorzy tak maja, i to po obydwu stronach graczy.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 09:42 
Cytuj  
Jesli wskakuje to total randoma w GW i widze, ze 3 osoby nie dolaczaja sie do party [czesto wymyslaja dziwne powody] a 2 inne daly mi sie wczesniej poznac jako krzycacy kretyni, to natychmiast robie /afk i ide lowic ryby w barrens.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.