mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 325 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 10:54 
Cytuj  
wiesz
jeżeli gość z flagą dobiegnie pod nasz GY czy pod nasz tunel, gdzie z naszego cmentarza jest 3s drogi to z reguły juz jest pozamiatane.

Dokładnie zresztą tak samo jak dobiegnie alliance do tunelu. Spróbuj wtedy wygrać. Do tego co ważne na tą skarpę mogą się wdrapywać i alliance i horda.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 11:00 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
wiesz
jeżeli gość z flagą dobiegnie pod nasz GY czy pod nasz tunel, gdzie z naszego cmentarza jest 3s drogi to z reguły juz jest pozamiatane.

Dokładnie zresztą tak samo jak dobiegnie alliance do tunelu. Spróbuj wtedy wygrać. Do tego co ważne na tą skarpę mogą się wdrapywać i alliance i horda.


jest duza roznica jesli nas jest 5 pod waszym tunelem i fc zostal sam bo reszta dead

normalnie mialby do wyboru 2 wejscia z czego jedno byloby zablokowane i by;lby odciety, z tym pieprzonym bugiem on zlewa sobie blokade i po prostu wpieprza sie po skarpie na cmentarz, gdzie za maks 20 sek pojawia sie kumple

normalnie musialby spieprzac od bazy,m a tak wbija sie po (jak dla mnie) exploicie

zreszta wejscie boczne i srodkowe sa blisko siebie i mozna je obstawic 2 na raz, ale nie mozna juz obstawic 3 wejsc, co czyni walke na wsg kompletnie niezbalansowana jesli chodzi o mozliwosci taktyczne


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 11:03 
Cytuj  
A kto ci broni blokowac skarpe ? :]


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 11:05 
Cytuj  
nie rozumiem co ty masz obstawiać? Walka pod GY strony przeciwnej = przegrana. Flagę widać z odległości kilometra więc może zamiast stać jak dętki przesuńcie się w kierunku gościa z flagą. Takie bullshitowanie o tym że dwa wejścia da się obstawić a 3 się nie da to bzdura bo nie ma potrzeby obstawiania dwóch wejść - wystarczy jedno. A jedno z 3 czy jedno z dwóch - żadna różnica. I tak wiemy z której strony biegnie więc domyślamy się którym wejściem wlezie.

Tak może mamy trochę łatwiej w offence, ale mamy trudniej w defence, bo nasz baza ma 3 dziury przez które może się do środka dostać przeciwnik.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 11:20 
Cytuj  
I trzy dziury którymi może uciec........

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 11:32 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
nie rozumiem co ty masz obstawiać? Walka pod GY strony przeciwnej = przegrana. Flagę widać z odległości kilometra więc może zamiast stać jak dętki przesuńcie się w kierunku gościa z flagą. Takie bullshitowanie o tym że dwa wejścia da się obstawić a 3 się nie da to bzdura bo nie ma potrzeby obstawiania dwóch wejść - wystarczy jedno. A jedno z 3 czy jedno z dwóch - żadna różnica. I tak wiemy z której strony biegnie więc domyślamy się którym wejściem wlezie.

Tak może mamy trochę łatwiej w offence, ale mamy trudniej w defence, bo nasz baza ma 3 dziury przez które może się do środka dostać przeciwnik.


flage gowno widac z daleka

flaga aliance ma niebieska poswiate, jak shaman ja niesie jako wilk prawie go nie widac, innymi slowy, jak nie wiesz ktoredy moze leciec to ciezko go wypatrzyc, a juz na pewno nie da sie go zobaczyc jak sie kitra za jakimis krzaczkami lub innymi przeszkodami (slad slabo widac)

flaga hordy jest czerwona w pizdu i widac ja z drugiego konca mapy :P

@mroczny: przeczytaj moja poprzednia wypowiedz i sam sobie odpowiedz
albo nie, podpowiem ci bo to moze byc za trudne:
walka pod gy wcale nie jest przegrana (tak jak to sugeruje mark), ale chodzi o to, ze gdyby tego wejscia nie bylo, to by i nie bylo jakis dziwnych walk po gy, bo by zawodnik musial wlazic normalnymi drogami a nie exploitami

dalej:
jesli natomiast bylyby 2 wejscia (tak jak to jest normalnie) to ustawiasz sie ladnie i kolo chocby nie wiem jak kombinowal to musi przejsc "niedaleko" ciebie ;P a i dojscie z gy kolegom chwile zajmie


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 11:40 
Cytuj  
Ja tam nie wiem w czym ty widzisz problem. Spokojnie moge zmienic sie bazami na WSG i nie bede narzekal na 3 wejscie ale je wykorzystam. Co do widocznosci flag - to nie wiem co ci tak zabrudzilo monitor albo okulary ze nie widzisz niebieskiej flagi i jej poswiaty/ogona :wink: Btw. obstawianie jest dobre na AV nie na WSG. WSG to szybka aktywna walka. Jedyne momenty kiedy mozna "odsapnac" to cisza miedzy kolejnymi msg z captured flag :] I jeszcze cos. W pvp chodzi o pvp. Jak mozesz pisac ze nie byloby walk. Wlasnie maja byc, nawet pod GY, a i tam jest najzajefajniej jesli chodzi o HK, CP, wspolprace, mniamusnie. Nie przeszkadza mi jak jestem pod GY bo znam zasieg moich fajerbolkow i zasieg enemy hanterkow, podobna sytuacja jesli jestem po drugiej stronie :]


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

**

Posty: 212
Dołączył(a): 13.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 11:42 
Cytuj  
a czy na bg rowniesz to obowiazuje ze po 3x zabicia jednego typka za nastepny kill nie dostaje sie honoru ?!

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 11:43 
Cytuj  
Nirunn napisał(a):
a czy na bg rowniesz to obowiazuje ze po 3x zabicia jednego typka za nastepny kill nie dostaje sie honoru ?!


O kurde dobre pytanie.
/signed


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 11:48 
Cytuj  
zgadzam się z przedmówcami - 3 wejście do bazy hordy to wada a nie zaleta, często się zdarza że jakiś squbaniec włazi właśnie z tamtej strony. a z walk pod GY to najbardziej wkur.... jak ze 3 rouge kampi GY wściec się można


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 11:52 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
zgadzam się z przedmówcami - 3 wejście do bazy hordy to wada a nie zaleta, często się zdarza że jakiś squbaniec włazi właśnie z tamtej strony. a z walk pod GY to najbardziej wkur.... jak ze 3 rouge kampi GY wściec się można


Oj , piszesz na raid/party zeby kazdy kto umrze przeczekal z kolejke badz dwie zanim sie resnie i jak sie uzbiera z 3-5 to all res i zobaczysz jak rogue beda zwiewac :lol: , no albo wolasz po prostu support.


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 11:56 
Cytuj  
Mroczny napisał(a):
Nirunn napisał(a):
a czy na bg rowniesz to obowiazuje ze po 3x zabicia jednego typka za nastepny kill nie dostaje sie honoru ?!


O kurde dobre pytanie.
/signed


coz, chyba jednak musisz jeszcze pograc tego ctfa skoro podstawowych rzeczy nie wiesz ;)

na bg nie ma limitu na kile tego samego goscia


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 11:59 
Cytuj  
Nie gram tam dla statow ani itemkow (lvl 30), ale dla nauki skutecznego killowania (solo/party/zerg), zaczne dla statow na 60 lvl (i itemkow). Moglem przeoczyc pare szczegolow :wink:


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 12:00 
Cytuj  
heh muszę wreszcie jakieś makra napisać bo bez tego coraz gorzej;)

A co do liczenia HK za tych samych gości na BG - byłoby nielogiczne gdyby na WSG gdzie walczy max 10x10 liczyć tylko pierwsze dwa kile - przecież spotykacie się dużo częściej:):):):)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą


Ostatnio edytowano 26 lip 2005, 12:02 przez Neonin, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 12:01 
Cytuj  
Mroczny napisał(a):
Nie gram tam dla statow ani itemkow (lvl 30), ale dla nauki skutecznego killowania (solo/party/zerg), zaczne dla statow na 60 lvl (i itemkow). Moglem przeoczyc pare szczegolow :wink:


a ja gram tam z braku lepszego zajecia ;P (jak nie chce sie nikomu do zadnego instansa lezc to idziemy na ctfa, bo z reguly pieprzony av nie dziala :P)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 12:03 
Cytuj  
Mroczny i to jest to co chcę "wyciągnąć" z WSG nauczyć się walczyć w pvp a na WSG najłatwiej i najszybciej nauczyć się (na włąsbych zgonach)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 12:12 
Cytuj  
Hehz, ja wlasnie zauwazylem ze czas spedzony na WSG przedklada sie wprost proporcjonalnie do poprawy statystyk killing blows hk i zgonow :]


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 12:12 
Cytuj  
rotfl alliance jest pocieszne. Shaman, 3 wejście i do tego kolor flagi im nie odpowiada. Wymiata!

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 12:14 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
rotfl alliance jest pocieszne. Shaman, 3 wejście i do tego kolor flagi im nie odpowiada. Wymiata!


........

//poprawie sie :D

tak jak wiekszosc twoich wypowiedzi dotyczacych pvp :D


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON


Ostatnio edytowano 26 lip 2005, 12:20 przez Robus, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 12:17 
Cytuj  
nie róbcie flame'u tego tematu plz:):):)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 325 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.