mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 115  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 13:04 
Cytuj  
Fakt, gram teraz rogalem i sam jestem pod wrazeniem ze warkowie tak szybko schodza (przynajmniej do ~40).

Ja sie respecuje na chyba najbardziej popularny build.

Assassination/Subtlety Split Dagger Build

* Breakdown: 21 Assassination, 8 Combat, 22 Subtlety
* Key Talents: Imp. Backstab, Cold Blood, Preparation, Imp. Cheapshot
* Good Inclusions: Imp. Gouge, Imp. Sinister Strike, Ruthlessness, Relentless Strikes, Opportunity, Imp. Ambush, Intiative, Camouflage, Master of Deception, Imp. Sap

This is another Backstab dagger build, but instead of getting the CP generation boost of Seal Fate, it opts to get Preparation. Generally the decision to get Preparation is more of a PvP one.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 13:46 
Cytuj  
@up jesli twoja wiedzy o rogue jest porownywalna do wiedzy o magu to lepiej nikomu nic nie radz bo pozniej rogale beda rollowac na wh (w koncu spirit regeneruje zycie) lub beda pic wode w celu naladowania energii


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 14:14 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
@up jesli twoja wiedzy o rogue jest porownywalna do wiedzy o magu to lepiej nikomu nic nie radz bo pozniej rogale beda rollowac na wh (w koncu spirit regeneruje zycie) lub beda pic wode w celu naladowania energii


ale spirit naprawde regeneruje zycie :D


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 14:16 
Cytuj  
Robus napisał(a):
ale spirit naprawde regeneruje zycie :D


tyle ze out of combat only (wyjatkiem talenty niektorych klas jak np. druid ale rogue sie do nich nie zalicza)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 14:38 
Cytuj  
Dlatego troll female rogue > all ;]

UD ma z drugiej strony canibalize, ale nie wyglada tak ladnie w rozowym...


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 15:40 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
UD ma z drugiej strony canibalize, ale nie wyglada tak ladnie w rozowym...
ale nie ma nic tak pięknego jak zgwałcić allianta a potem go zjeść kiedy on na to patrzy :lol:


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 15:41 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ale nie ma nic tak pięknego jak zgwałcić allianta a potem go zjeść kiedy on na to patrzy :lol:


hahah to teraz zobaczysz jak to jest z drugiej strony lol


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 15:47 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Deshroom napisał(a):
ale nie ma nic tak pięknego jak zgwałcić allianta a potem go zjeść kiedy on na to patrzy :lol:

hahah to teraz zobaczysz jak to jest z drugiej strony lol
no, mam nadzieje, bo powiem Ci w tajemnicy że nie ma nic tak wku...... dla UD warriora jak prześliczna Elfka tańcząca seksownie nad zarżniętynm jak świnia hordziakiem :D


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 15:51 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
no, mam nadzieje, bo powiem Ci w tajemnicy że nie ma nic tak wku...... dla UD warriora jak prześliczna Elfka tańcząca seksownie nad zarżniętynm jak świnia hordziakiem :D


rozumiem ze to stary uraz ktory odbil sie na twojej psychice? ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 15:57 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Deshroom napisał(a):
no, mam nadzieje, bo powiem Ci w tajemnicy że nie ma nic tak wku...... dla UD warriora jak prześliczna Elfka tańcząca seksownie nad zarżniętynm jak świnia hordziakiem :D


rozumiem ze to stary uraz ktory odbil sie na twojej psychice? ;-)
naturalnie, łotr to łotr jak sama nazwa wskazuje jest od tego żeby wejśc ambushem (juz wiem że nie trzeba pisać że w plecy :P ) kiedy walcze z 3 mobami.
bede to uwielbiał 8)


_________________
psn


Ostatnio edytowano 9 lut 2006, 16:08 przez Deshroom, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 16:07 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
naturalnie, łotr to łotr jak sama nazwa wskazuje jest od tego żeby wejśc ambushem (juz wiem że nie trzeba pisać że w plecy :P ) kiedy walcze z 3 mobami.
bede to uwielbiał 8)


pamietaj zawsze zostawic mu odrobine zycia jakies 5-10%, moby go edokoncza a on dostanie "bonus" na sprzet ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 16:09 
Cytuj  
naturalnie ale to ciezki wybór " :P HONORABLE :P " kill , czy na kase go naciągnąć ;D

BTW. nie jestem rasistą ale gdybyscie widzieli jak tauren wczoraj nie miescił się za wyłomem w jaskini bo nie chciał 3 raz biec od spirit healera.

ale biedaczkowi dupa sie nie miesciła, a tak sie starał


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 16:12 
Cytuj  
przeciez CP dostaniesz a jako ze trzeba byc uczciwym to powinienes pozwolic dac mobom jakis bonus przeciwnikowi chodzby armora ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 16:19 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
dyskutuje nie protestuje :P
zastanawiam się bo np. simo kompletnie nie pojmuje jakie joby przyjmie na lvl 60 Rogue to łotr i jak ktoś nie chce grać podstępnie to pomylił się podczas wyboru klasy.
simo nalezysz do grupy rogue których rozwalałem w 2-3 ciosach a gdy był to duel zawsze słyszałem "WTF !!!" "AGAIN !!!" i było tak samo
Rogue to nie warrior.

Musze się zastanowić, narazie ciągne do coolblooda i 8 w combat potem moge z tego zrobic wszystko.

Chyba pociągne Daggery mam herbalizm to herbatka free :PP


Nie wiem czy bede dostawal czy nie... To sie okaze na 60. Ale jesli na 41 sobie radze dobrze na BG's wsrod leveli 42-49 to watpie aby na 60 bylo gorzej wsrod innych 60.
Nie wiem z kim tez walczyles, ale ja wiem co czytalem i o czym rozmawialem z ludzmi... I wiele razy gracze mi odpowiadali, ze drugi raz wybraliby to samo, tez poszliby w swordy. Zreszta gdyby tak dostawali ci na sword to dziwne, ze jest ich tak duzo na 60, przeciez nikt im nie broni zrobic reset talentow ? Ja ciagle widze rogali z Krolami, Dalrendami, kilku Viskagami nawet czesciej niz z daggerami (gram na BL).

Polecam tez filmiki Rontu, Gimbrota czy Seitila - wszystkie sword combat buildy, na nich mozna sie przekonac co miecze potrafia.

To jest glownie kwestia kto jaki styl gry preferuje. Oba buildy, jak to mowia, sa "viable" w PvP. Ja akurat kocham swordy i dopoki mi dobrze idzie, wygrywam i mam fun dopoty bede nim gral.

Rogal na daggery to jest dla mnie lamka i szmatka nic wiecej... Podchodzisz do goscia i noz w plecy... ot za bardzo mi sie kojarzy z najgorszymi cechami jakimi czlowiek moze soba reprezentowac...
Za duzo tez sie napatrzylem na miliony identycznych UD rogow, bezmyslnie gankujacych ludzi ktorym zostalo 10% HP. Sorry, ale nie mam zamiaru miec cokolwiek wspolnego z takimi osobami. Jednym to nie przeszkadza bo to gra, ja bym sie jednak zle czul w takiej roli i sie nimi brzydze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 16:24 
Cytuj  
simo napisał(a):
Nie wiem czy bede dostawal czy nie...
myśle że powinienneś się skupic na tej części :wink:

jesteś tak podekscytowany siła Rogue że jestem przykonany (moze błędnie) że bedziesz jednym z tych którzy bedą krzyczeli "NERF, bo nie jest już tak fajnie" :wink:

simo napisał(a):
Rogal na daggery to jest dla mnie lamka i szmatka nic wiecej... Podchodzisz do goscia i noz w plecy... ot za bardzo mi sie kojarzy z najgorszymi cechami jakimi czlowiek moze soba reprezentowac...
tu udowadniasz ze nie masz pojęcia o tej klasie, ze wręcz pomyliłes wybór klasy :lol:
rogal bez stealtha, stuna i otwarć nie ma żadnych szans na lvl 60

czy ty wiesz co znaczy Rogue w języku angielskim ?


_________________
psn


Ostatnio edytowano 9 lut 2006, 16:34 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 16:34 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
czy ty wiesz co znaczy Rogue w języku angielskim ?


nożownik? ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 16:34 
Cytuj  
noobie - "Miecznik" przecież to oczywiste 8)


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 16:41 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
noobie - "Miecznik" przecież to oczywiste 8)


a moze pałkarz ? rotfl


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 17:00 
Cytuj  
Ale powiedz mi desh czemu starasz sie byc madrzejszy od tysiecy graczy, bardziej doswiadczonych niz Ty w graniu roguem, ktorzy graja na swordy, sa w tym dobrzy, wygrywaja i nie narzekaja ?? Skoro maja tak niby dostawac to dlaczego wciaz graja i nie zmieniaja buidlu ??
Nie wiem czy opierasz sie tylko na tym forum czy przegladasz inne, ale mozesz zerknac bo nie jest na biezaco osoba, ktora uwaza, ze tylko na jednym buildzie mozna byc dobrym.
Twoje opinie wynikaja z twojego doswiadczenia... Pokonywales takich rogali wiec teraz uwazasz, ze tacy sa slabi, ale nie popelniaj bledu generalizowania na wszystkich. Moje wynikaja z mojego doswiadczenia, widzialem co sword rogale moga zrobic i jak moga rozjechac warkow.
Nie ma jednej drogi. Blizz zrobil kilka drzewek talentow aby kazdy mogl wybrac co lubi... Dla mnie daggery zawsze beda lamerskie dla innego nie, jego wybor.

Poza tym sugerowanie sie nazwa klasy przy wyborze jej lub stylu gry jest w przypadku WoW-a zupelnie nie trafione... No bo jaki z paladyna holy warrior, miazdzacy swoich przeciwnikow, a jaki z warriora wielki wojownik, ktoremu nie straszna close combat... Oba te opisy sa smieszne... Pala ma slabiutki dps, warrior bez dobrego geara jest teraz smieszna klasa, ktora nie ma co nawet grac w obecniej postaci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 17:18 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Deshroom napisał(a):
noobie - "Miecznik" przecież to oczywiste 8)


a moze pałkarz ? rotfl
przecież kolega powiedział że miecze a nie noże.

@simo
nie rozumiesz mnie. gram rogalem i nie jestem pro. ucze się. ale od roku gram w wow codziennie.
naczytałem się mase tekstów o tym jak to rogue biegnie i zabija bo jest dmg dealer - ci sami ludzie płakali na głos na lvl 60 bo okazało się że oni biegną a ci którzy wczesniej upadali poprostu rozłupuja im czaske na dwoje.

rogue nie ma szans własciwie z żadną klasą jeśli nie zacznie od stealtha (oczywiście nie licze noobów i graczy AFK)
nie licze też BG gdzie zawsze jest taki bałagan że możan liczyć że o rozłupaniu głowy ktoś zapomni.

Rogue jest bardzo mocny ale musi zaczynać walke, zabijam wojem rogala w 3-4 ciosach ale to nie oznacza że wygram bo vs dobry rogal nie bede miał takiej okazji. pozostane w stunie do końca waliki aż zjedzie mi to 5500 HP

spędziłem rok grajc wojownikiem i każdy wieczór grałem z Mortuary (bardzo pro rogalem) wyewulowałem przy nim z lamy na powiedzmy skilled i było tak że najpierw on mnie lał potem ja jego a na końcu kiedy mieliśmy po 20 epicow + było 50 na 50

rób co chcesz ale dla mnie to już mozesz robić rerol jak nie chcesz być okropnym, zdradzieckim, podstępnym łotrem na 60 bo bedziesz latał jak szmata.

btw pala to nie świety wojownik tylko świety rycerz czyli nie wali tylko sie świeci :wink:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 115  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.