mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 86  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 21:56 
Cytuj  
wyglada na to ze jakis pr0 no life wow player wchodzil goatusowi do wanny i ma bardzo silny uraz:|

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 22:00 
Cytuj  
To jest, tak zwany syndrom - "Mam małego, to wszyscy też mają!!!11" W tym wypadku objawia się jako "Nie umiem godzić WoWa i Życia towarzyszkiego, więc wszyscy nie umieją!1"

Jedyne do czego tzeba być no lifem w wowie to PvP.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 22:01 
Cytuj  
Nie, nie trafiles przykro mi :) ale mysl dalej! moze kiedys sam do tego dojdziesz :) trzymam kciuki...


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 22:06 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
To jest, tak zwany syndrom - "Mam małego, to wszyscy też mają!!!11" W tym wypadku objawia się jako "Nie umiem godzić WoWa i Życia towarzyszkiego, więc wszyscy nie umieją!1"

alez umialem :) nadal jest ze jesli mam wolne to siedze te 20godzin na dzien, a tego malego nie skomentuje, no moze jednak:
Cytuj:
gdybys chociaz wymyslil cos nowego...

a wy tylko o malych i malych, jakis problem z tym macie? :)


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 22:47 
Cytuj  
ty masz problem z rozroznianiem rozmowcow jakie "wy" o ile dobrze pamietam powiedziala to jedna osoba tak widzisz dobrze JEDNA wiec mozeprzestaniesz wszysko uogolniac .
pozatym
Cytuj:
a wy tylko o malych i malych, jakis problem z tym macie?

dobrze ze chociaz ty jestes madrzejszy i nie jedziesz innym na temat wielkosci penisa naprawde uklony dla ciebie

sam siedzialem wlasnie 130-140 godzin na tydzien robiac pvp teraz mi sie skonczylo konto i mam przerwe ale tesknie i pewnie wroce i bede dlej gral duzo ale chuj komu do tego moja sprawa czy wole miec dziewczyne czy wiecej pograc i to nie jest forum zeby o tym rozmawiac

Cytuj:
No offence, ale jeżeli dla ciebie zaangażowanie się w grę jest równoznaczne z tym, że dana osoba nie może poświęca czasu żonie/dziewczynie/dziecku/psu(WTH??) i spędzać czas z przyjaciółmi to jesteś bardzo poważnie upośledzony na umyśle.

Przykro mi.

wez moze odpusc sobie postowanie tutaj co?


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 22:59 
Cytuj  
koornik napisał(a):
ty masz problem z rozroznianiem rozmowcow jakie "wy" o ile dobrze pamietam powiedziala to jedna osoba tak widzisz dobrze JEDNA wiec mozeprzestaniesz wszysko uogolniac .
(ciach)
dobrze ze chociaz ty jestes madrzejszy i nie jedziesz innym na temat wielkosci penisa naprawde uklony dla ciebie

dlatego "wy" ze widze ten tekst na tym forum dosyc czesto i bynajmniej nie jest to wciaz ta sama osoba
(ciach)
przepraszam... poprawie sie i dostosuje, od dzisiaj bede jezdzil po innych tym tekstem, k? :)

Cytuj:
sam siedzialem wlasnie 130-140 godzin na tydzien robiac pvp teraz mi sie skonczylo konto i mam przerwe ale tesknie i pewnie wroce i bede dlej gral duzo ale chuj komu do tego moja sprawa czy wole miec dziewczyne czy wiecej pograc i to nie jest forum zeby o tym rozmawiac

no to gratz, zycze szybkiego powrotu do wowa i r14
masz racje to twoja sprawa, ale wbrew pozorom nie jezdze ani po tobie ani po nikim innym :)

Blizz FTW!

edyt:
a nie jednak, tak sie patrze to jednak rzucilem ostro ponizej pasa w Fabianka, sorry :)

wiec wrocmy do tematu czyli tego co raidowcom blizz ZABRAL...

Co im zabral... wciaz naxx (i inne) pozostanie 40-osobowy i nie wydaje mi sie zeby szybko Kel'T przeszedl na farm status i predzej czy pozniej dojdzie cos duzego takze dla tych uber gildii, szczegolnie ze wezcie tez pod uwage ze nowy instant dla 40x70lvl to bedzie musialo byc naprawde cos... byc moze stwierdzili ze Illidian to jednak nie jest to i zamiast robic z bossow tam kolejnych niezniszczalnych (pokroju wczesnego C'thuna) do czasu az cos wymysla to zmniejszyli do 25 limit i robia cos w zanadrzu w krolestwach/kalimdorze.

Blizz FTW! :P


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9


Ostatnio edytowano 13 sie 2006, 23:12 przez Ravushimo, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 23:08 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
wyglada na to ze jakis pr0 no life wow player wchodzil goatusowi do wanny i ma bardzo silny uraz:|


:o

Doh.. Czuje się urażony,
.
.
.

BTW pr0 wow player GF się zalicza do przyczyn urazu? 8)

Edit: a tak właściwie kto ma uraz bo z tego zdania jednoznacznie nie wynika? Ja czy pr0 no life który mi do wanny wchodzi? :]


koornik napisał(a):
wez moze odpusc sobie postowanie tutaj co?


Jakieś konkretne powody czy tylko osobista niechęć?


_________________
Obrazek


Posty: 6
Dołączył(a): 14.08.2006
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 07:44 
Cytuj  
przy okazji każdych zapowiedzi nowości w świecie warcrafta powstaje temat taki jak ten i zawsze stanowi on pole do popisu bandy idiotów. i jak zwykle nie ma sensu go czytać.

komentujesz BC? grałeś? widziałeś? mhm czytałeś... a jesteś pewien że zrozumiałeś. nie rozumiem jak można zabierać głos w sprawie o której nie ma się zielonego pojecia. do czasu premiery wszystko może się zmienić, jakiekolwiek informacje są jedynie wierzchołkiem góry. skąd wiesz że za 2 tygodnie nie pojawi się info o zawartości dla hardcore graczy.

kończąc:
- plusy dla Roball, ArteC za umiejętność rozsądnego myślenia
- a dla cwaniaków pokroju Fabianka: ostatni content dla casual players to Dire Maul North, ktoś pamięta kiedy to było?

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 09:05 
Cytuj  
Cytuj:
Nie podoba sie dodatek to go nie kupujcie, a nie robicie jeden wielki cyrk i pieprzycie ze wyjdziecie z gry, bo nie wyjdziecie dobrze o tym wiecie, dalej bedziecie robic to co robicie, a to ze nie powiekszy sie wam pole manewru przy wejsciu dodatku to juz nie problem 90% normalnych graczy w wowie...

dobrze wiemy ze gra bez dodatku nie bedzie miec sensu wiec oszczedz sobie
Cytuj:
nie moge taraz znalezc linka do posta blue, ale z ich szacunkow tylko ok 20 % graczy WoWa widzialo cos wiecej nic MC z raidowych instance.

KIEDY widziales? przed rokiem gdy pierwsze gildie kilowaly razorgore the untamed/
Cytuj:
Ludki co sie tulaja po aq/naxx sa mniejszoscia na serverze

naprawde nie wiem skad takie u was przekonanie. W aq u mnie na serverze siedzi wlasciwie kazda gildia ktora powstaala 9 miesiecy temu. reszta gildi to i tak alty i nie siedza dlatego ze ludzie przekladaja raidy mainami nad raidy altami
Cytuj:
Wyobraź sobie, że casual =! noskill. To po prostu ktoś, kto nie poświęca wow'owi całego swojego życia

gdy zaczynalem pvp i nie poswiecalem mu cealego zycia tez myslalem ze jestem dobry. Dopiero jak raidowalem dlugo po 20 godzin dziennie przekonalem sie ile rzeczy po drodze sie nauczylem.
Cytuj:
Cytuj:
Fabianek napisał:

hmmm moze najpier zdefiniuj fun bo dla mnie fun to wlasnie 1st kille a nie levelowanie.



Again. Dla ciebie != dla community wowa

mysle ze dla 99% graczy first kill na serverze bylby super funem gdyby tylko byli go w stanie zrobic
Cytuj:
To, że teraz pisze ci, 247k na lvl 61 nie znaczy, że tyle będzie trzeba na ten lvl w dodatku

wartosci exp per level raczej sie nie zmienia tak jak kiedys tak teraz bedzie powolutku coraz wiecej jednak mysle ze blizzard zrobi cos z repeatable questami szczegolnie tymi do ktorych mozna gromadzic itemki


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 10:16 
Cytuj  
Sprawa numer 1 : bez indywidualnych wycieczek na wspolmowcow prosze, bardzo fajna dyskusja, tylko mniej jechac po sobie i bedzie cool.


A w temacie : Ja sie ciesze z zmiany capa na 25, reszta gm'ow officerow tez , czesc normalnych czlonkow gildii sie nie cieszy, ale w wiekszosci to wszystkim odpowiada. Rozwiazania sa dwa, z ktorego skorzystamy, to pewnie trzeba bedzie poczekac do samego dodatku.

Czemu blizz zjechal do 25man cap ? Ano zeby mozna bylo zrobic eventy mniej hardware zalezne ( przyklad thadius i lag na jego skillu).

Jak ktos u nas policzyl jest ok 45 osob, ktore maja i sprzet,umiejetnosci i umieja myslec... Reszte sie po prostu albo usunie, albo zrobi 2 raid grupe. Ja sie baardzo ciesze z tej zmiany, szczegolnie po wczorajszym cthunie, gdzie przez 3 osoby praktycznie nie moglismy go zabic 10 razy...


Do tego czesc ludzi skupi sie na pvp, byc moze nie bedzie potrzeby zmniejszania capa w gildii... kto wie, za 3-4 miesiace bedzie mozna o tym jeszcze raz porozmawiac, czy te zmiany sa ok czy nie.


_________________
Nie mam pomyslu na signature


Ostatnio edytowano 14 sie 2006, 10:33 przez lutus, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 10:17 
Cytuj  
Na wylevelowanie 1-60 dobry gracz potrzebuje około dwóch tygodni (może trzech jak ma raidy w międzyczasie a i tak pewnie jest to nieco zawyżone). Wątpie żeby levelowanie 60-70 zajęło równie sporo czasu więc cały ten fun content z questami dosyć szybko minie i zostanie jak zwykle farmowanie instancji.

Co do tego, że większość "naskoczyła" na no-life'ów:

Moim zdaniem nie ma co whinować, każdy się dostosuje i tyle, wyjdzie nowy content, zmieni się cap, ale życie toczy się dalej, większość ludzi i tak zostanie w grze. Ale należy pamiętać o tym, że od dłuższego czasu każda gildia dąży do tego żeby osiągnąc jak najwyższą wydajność - czyli jak najmniej osób z jak największym attendance i zmiany takie jak obniżenie capu o 15 osób i dodanie shamanów do alliance i palka dla hordy dosyć mocno uderza w dotychczasowy styl gry/rozwoju gildii. Z jednej strony "pro" przesadzają z whinem a z frugiej zmniejszenie liczy osób w gildii(co będzie nieuniknione) nie jest niczym przyjemnym, bo w większości przypadków są tam ludzie zgrani, którzy nie zapominają o kimś po 2 tygodniach.

Co do casuali/PUGów i end game - tutaj też nie ma co whinować, jeżeli ktoś miał małą gildię to i tak mógł robić MC/BWL/ZG/AQ20 - mało mamy przypadków gdzie małe gildie razem dobierały 40man grupy i robiły te instanty? Więc jak się chce to można - i też daje to sporo funu, a może nawet więcej niż nudny farm. A PUG PUGowi nierówny bo na TM są i taki, które full MCka robią w trochę ponad 1h ;). I mała uwaga co do ilości osób robiących np MC. Pewnie zależy to od serwera, ale na TM ciężko było spotkać kogoś bez t1 (może nie całego, ale przynajmniej połowy).

Edit: Tbh to nie bardzo wiem w czym jest problem i dlaczego wszyscy uważają, że to będzie aż tak bardzo casual friendly. Prawdą jest, że łatwiej zorganizować i dowodzić 25man raidem, ale i tak te nowe instanty będą wymagały mnóstwa pracy i farmowania (i podchodzenia do nich z odpowiednim sprzętem), pro gildie i tak będą miały first kille, ludzie, którzy nie mogą dużo grać i tak nie poznają contentu...


_________________
Altaya | BF4


Posty: 2
Dołączył(a): 14.08.2006
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 11:16 
Cytuj  
Hejka

Czytam to forum od czasu do czasu i też chciałbym zabrac głos w dyskusji. Grałem w World of Warcraft przez około rok, teraz jednak od około 3-4 miesięcy mam konto zamrożone i wątpię aby znów było aktywne. Zacząłem grac prawie od samego początku jak tylko WoW wyszedł na jednym z pierwszych serwerów. Jestem, a raczej byłem typowym casualem. Studiując na dwóch uczelniach dziennie i zaocznie, dodatkowo dorabiając pieniądze udzielając korepetycji nie miałem zbyt dużo czasu na grę. A przecież pozostaje także czas dla rodziny i dla przyjaciół.

WoW na samym początku był dla mnie świetną grą, pierwsza instancja, pierwszy pvp z hordą itd. Nabijanie początkowych leveli nie było tak jak teraz, jak najszybszym grindowaniem by pierwszym dobic do 60, a raczej zabawą. Niestety End Game wyglądał już o wiele innaczej. Musiałeś miec dobrą wieloosobową gildię aby rajdowac. Musiałeś też poświęcic bardzo wiele czasu aby temu rajdowaniu sprostac.

Później spróbowałem serwery RPG, zabawa na początku była super, ale niestety duża częśc osób pomyliła serwery, psując przez to zabawę innym, nie wiedząc nawet co RPG oznacza, robiąc gildie nastawione na farmowanie instancji.

Prawda jest taka że dla casuali nie ma miejsca w WoWie. I tylko nie mówcie mi że Tier 0.5 jest dla casuali bo zdobycie go jest o wiele trudniejsze i potrzebny jest o wiele większy skill niż w przypadku Tier 1. MC, ZG i inne nie są dla casuali. Dla nich to może byc co najwyżej UBRS, bo jego można zrobic w PuGie(przynajmniej jak był limit 15 osobowy, nie wiem jak jest teraz)

Nie zrozumcie mnie źle, ja nie mam nic przeciwko ludziom którzy wybrali rajdowanie, high end gildie itd. To ich sprawa jak wykorzystują swój czas. Ja tylko nie chcę aby znów jak kiedys opłacę WoWa widział tylko rajdowanie, farmowanie pvp czy reputacji i tyle. Nie chcę epików( przez cały rok grania udało mi się zdobyc jeden epic), chcę tylko aby był jakiś content dla casuali. Coś w stylu UBRS 15 osobowego, które tak mile wspominam. I niech lecą z niego same green/blue słabej jakości, oby tylko fajnie się grało.

Tak wiem rozpisałem się trochę, ale cóż to mój pierwszy post więc musiałem nadrobic zaległości :-)

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 11:26 
Cytuj  
WoW w 25 osob jest do niczego.


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 11:30 
Cytuj  
Arvold napisał(a):
WoW w 25 osob jest do niczego.

wnioski. :>
dobra przesadziłem. ;]
ale mi wow odpowiada w 40 osob, chociaz tak naprawe kontakt trzyma sie z 20-30 ;/


_________________
Obrazek


Posty: 10
Dołączył(a): 25.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 11:37 
Cytuj  
Huh, znany jest tylko cap. Nie wiadomo jak bliz zaplanuje instancje, potyczki itp. To chyba za mało aby oceniać czy ta zmiana wyjdzie grze na dobre...

Cytuj:
In Blizz we trust.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 11:40 
Cytuj  
Dla wszystkich whinujacych przypominam. Jak my whinowalismy nt. Szamanów i palow to blizz to olał i zrobił po swojemu. Teraz też tak będzie. To napewno nie ejst zmiana ot tak sobie bo ktoś siedzą na kiblu albo kąpiąc sie krzyknoł EUREKA i pobiegał do devsów. Zmiana napewno dojrzewała miesiącami aż wkońcu zdecydowali że to bedzie dobre. I teraz zdecydowali się wprowadzić.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 12:21 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Dla wszystkich whinujacych przypominam. Jak my whinowalismy nt. Szamanów i palow to blizz to olał i zrobił po swojemu. Teraz też tak będzie. To napewno nie ejst zmiana ot tak sobie bo ktoś siedzą na kiblu albo kąpiąc sie krzyknoł EUREKA i pobiegał do devsów. Zmiana napewno dojrzewała miesiącami aż wkońcu zdecydowali że to bedzie dobre. I teraz zdecydowali się wprowadzić.


Tej twojej hipotezy to jednak nie byl bym taki pewien...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 12:34 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
iniside napisał(a):
Dla wszystkich whinujacych przypominam. Jak my whinowalismy nt. Szamanów i palow to blizz to olał i zrobił po swojemu. Teraz też tak będzie. To napewno nie ejst zmiana ot tak sobie bo ktoś siedzą na kiblu albo kąpiąc sie krzyknoł EUREKA i pobiegał do devsów. Zmiana napewno dojrzewała miesiącami aż wkońcu zdecydowali że to bedzie dobre. I teraz zdecydowali się wprowadzić.


Tej twojej hipotezy to jednak nie byl bym taki pewien...

No wiesz dobra jak każda inna. Mi osobiscie wydaje sie najabrdziej prawdopodobna. Dodatek to nie patch. I raczej whiny nie odnisa wiekszego skutku..

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 12:42 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Dla wszystkich whinujacych przypominam. Jak my whinowalismy nt. Szamanów i palow to blizz to olał i zrobił po swojemu. Teraz też tak będzie. To napewno nie ejst zmiana ot tak sobie bo ktoś siedzą na kiblu albo kąpiąc sie krzyknoł EUREKA i pobiegał do devsów. Zmiana napewno dojrzewała miesiącami aż wkońcu zdecydowali że to bedzie dobre. I teraz zdecydowali się wprowadzić.

Sorry, ale ta zmiana byla akurat swietna balance wise i nic dziwnego, ze tego nie zmienili. Whinowali lore geeks i ludzie, ktorzy mozgow uzywaja bardzo rzadko. Zmiana na pewno nie 'dojrzewala' miesiacami, bo na e3 ktore bylo calkiem niedawno byla mowa o 40man raidach.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 12:57 
Cytuj  
cypis napisał(a):
iniside napisał(a):
Dla wszystkich whinujacych przypominam. Jak my whinowalismy nt. Szamanów i palow to blizz to olał i zrobił po swojemu. Teraz też tak będzie. To napewno nie ejst zmiana ot tak sobie bo ktoś siedzą na kiblu albo kąpiąc sie krzyknoł EUREKA i pobiegał do devsów. Zmiana napewno dojrzewała miesiącami aż wkońcu zdecydowali że to bedzie dobre. I teraz zdecydowali się wprowadzić.

Sorry, ale ta zmiana byla akurat swietna balance wise i nic dziwnego, ze tego nie zmienili. Whinowali lore geeks i ludzie, ktorzy mozgow uzywaja bardzo rzadko. Zmiana na pewno nie 'dojrzewala' miesiacami, bo na e3 ktore bylo calkiem niedawno byla mowa o 40man raidach.

Mówią jedno, robią drugie. Co w tym dziwnego. Mowili o 40 man raidach. Może będą PO dodatku. Nikt nie powiedzial ze nie będzie wogóle. Jak narazie fakty są takie że napwno o 25-man raidach w dodatku myśleli od bardzo dawana. To nie jest EA oni z powietrza zmian do swoich gier nie wymyślją.

Aha teraz whinuja farm-geeks. Czyżby naturalna kolej rzeczy. Dla nich to zmiana jest nie przymyślana i do niczego, reszcze sie podoba.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 86  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.