mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 115  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 12:46 
Cytuj  
Pan Samochodzik napisał(a):
A po co ?
Imo nigdy sie to nie przydaje.

Ja mam makro na stealth pod srodkowym klawiszem myszy, dziala na takiej zasadzie
po to że nie gram tylko rogalem a (pala, warrior) i też chce mieć na środkowym myszy a np na woju mam na środkowym myszy makro do przełaczenia się w def stance.
gram w 100% na keybindsach ale mam dla wszystkich charów tak samo ustawione klawisze tzn w puste okienka wrzucam a przypisane keybindsy mam stałe
gdybym robił inaczej to np rolka góra battle stance na woju nie a na rogalu rolka góra nie robiłaby nic

wiem ze moge przypisac inne keybindsy do kazdego chara ale nie chce bo robi się bałagan - każde okienko ma u mnie swój bind

samo makro jest po to że jak podchodzisz do kogoś w stealth a on odbiega to możesz wyjsc i go dogonic

to teraz jak już wyjaśniłem to dalej poczekam, jak sie nie da to bede "klikał na ikone" :har:


_________________
psn


Posty: 16
Dołączył(a): 21.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 12:58 
Cytuj  
Jaka druga linijka, do czego ?

to macro castuje stealth i przez jakas sekunde ponowne wcisniecie nie spowoduje wyjscia ze stealtha.... pozniej mozna wychodzic... wystarczy wyciagnac skill z ksiazki

Jesli nie o to Ci chodzi to nie wiem co za cudo wymysliles

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 13:02 
Cytuj  
kaen napisał(a):
Jaka druga linijka, do czego ?

to macro castuje stealth i przez jakas sekunde ponowne wcisniecie nie spowoduje wyjscia ze stealtha.... pozniej mozna wychodzic... wystarczy wyciagnac skill z ksiazki

Jesli nie o to Ci chodzi to nie wiem co za cudo wymysliles
nie rozumiem co to znaczy wyciągnąć skill z książki - chodzi mi dokładnie o to o czym piszesz ale klikanie w to makro jak jestem w stealth nic nie daje :(


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 14:13 
Cytuj  
ok, rozumiem, skill z książki działa a obie strony thx :P


_________________
psn

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 19:21 
Cytuj  
jak zbindujesz stance1 w keybindsach to masz w obie strony, pozatym /cast Stealth(Rank x) dziala w obie strony.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 20:21 
Cytuj  
Sentry napisał(a):
jak zbindujesz stance1 w keybindsach to masz w obie strony, pozatym /cast Stealth(Rank x) dziala w obie strony.
już napisałem wyciągasz z książki i wkładasz do paska i działa bez makr :wink:

Obrazek


_________________
psn

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 06:57 
Cytuj  
masz zajebiscie pokomplikowane ui :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 06:59 
Cytuj  
Sentry napisał(a):
masz zajebiscie pokomplikowane ui :wink:
szyderca :lol:

w rajdzie się troche wypełnia i zobacz mam prawie 60 fps z max detalami.

działa dla warriora, rogala i paladyna na tych samych modach i keybindach i nie wywala nawet pół błedu.
imo estetyka jest ważna wyłącznie jak się gra kursorem ja chce mieć wszystko przed oczami i żeby chodziło :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 01:59 
Cytuj  
Co sadzicie o tych buildach? Szukam czegos mocnego na daggery zwlaszcza ze po malu zbliza sie 120e. ^^
Assassintion
1. http://www.wowhead.com/?talent=ihe0oxTsizVohZEMc0M
2. http://www.wowhead.com/?talent=f0eboEbsizVoMIVb0V

Albo Subtlety
1. http://www.wowhead.com/?talent=f0ecoxZhZEMIs0Mocxkt
2. http://www.wowhead.com/?talent=fhe0oxLsVZZxMjohhRoxo

To sa te 4 mozliwosci najpopularniejsze chyba na daggery, ja przez wiekszosc rogalowego zycia jechalem na hemo,a teraz chetnie bym daggerami powalczyl. Problem w tym ze sie na nich nie znam :)
[/url]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 09:52 
Cytuj  
na daggery to ja kombinuje taki (wyłącznie pvp)

http://www.wowhead.com/?talent=iheboxgoVdVohZE0sc

pewnie kiepski - poprowacie go plx KS chyba musi byc


_________________
psn

**

Posty: 235
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 09:59 
Cytuj  
Icekk napisał(a):
Co sadzicie o tych buildach? Szukam czegos mocnego na daggery zwlaszcza ze po malu zbliza sie 120e. ^^


Co sie zbliza ?:)

Cytuj:


1) Initiative -> nie potrzebujesz tego kiedy grasz Mutilate, i tak bedziesz mial duzo CP do wykorzystania
2) Do buildow z Mutilate lubie wybierac talent "Remorseles Attacks" -> niezastapiany w przypadku grindowania.

Cytuj:


1) Imp. Sprint > Endurance. Imp Sprint wywala Cie ze wszystkich 'imparing effects', zdejmuje wszystkie syfy, rotsy, warkowego harmstringa, magowe 'novy' itp.

Cytuj:


1. Nie potrzebujesz Ghosty Strike kiedy grasz na daggerach, tak samo hemo i setup

2. Jesli chcesz build 30/0/31 do pvp, to imo cos takiego jest lepsze:
http://www.wowhead.com/?talent=fhecRx0oiZZEMcczGRc0o

3. Jesli idziesz w build na daggery i wybierasz drzewko Subtlety, to NIE WOLNO zapomniec o Opportunity!

4. Tak samo w drzewku Assassination -> zapomiales o imp BS, ten Twoj drugi build jest wiecej niz kiepski.

To tyle moich uwag, pozdrawiam:)

**

Posty: 235
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 10:08 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
na daggery to ja kombinuje taki (wyłącznie pvp)

http://www.wowhead.com/?talent=iheboxgoVdVohZE0sc

pewnie kiepski - poprowacie go plx KS chyba musi byc



Skoro do PvP to:

Improved Expose Armor -> dobry talent na warkow i paladynow, o ile grasz areny z innym/innymi melee klasami to jeden z najlepszych "wkladow" jakie rogue moze dac druzynie.

Vile Poisons > Imp. Poisons -> szansa na resist dispella, zwlaszcza po 2.1 jak poprawia trucizny i bedzie je mozna bez przeszkod dispelowac, jest imo lepsza niz szansa wejscie trucizny (zawsze masz Shiv do tego).

Master Poisoner -> fajny talent, 30% szansy na resist blinda na arenie, ALE imo nie ma za bardzo gdzie tego wcisnac.

Quick Recovery -> To jest MUST BE talent, ludzie ktorzy robia areny np: na combat specach kombinuja jak tutaj ulozyc build zeby wziac QR, a Ty nie chcesz tego brac ?
20% wiekszy heal -> rewelka, dotyczy to tez kanibalizmu i bandazy, dodatkowo zmniejszony koszt energii w przypadku nie trafienia finisherem. MUST BE i juz :D

Imp. Kidney Shot -> I tak i nie -> po 2.1 chyba kazda klasa bedzie mogla wyjsc ze stuna za pomoca trinketu (2 min CD), ale mimo wszystko to imo ciagle dobry talent.

Imp. Sap -> Ten talent bedzie ZAJEBISTY po 2.1, o 4 yardy zwiekszony zasieg sapa i blinda, dodatkowo mniejszy ich koszt o 50%. MUST BE ?:)

Serrated Blades -> ten talent dostaje buffa po 2.1, zamiast 360 armoru bedzie ignorowal 560 (jakos tak, nie jestem dokladnie pewien tych liczb), wiec bedzie naprawde przydatny, dodatkowo rupture to swietny finisher a jego zwiekszony dmg o 30% to genialna sprawa.

To sa oczywiscie moje przemyslenia, build uloz sobie sam ;)

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 11:26 
Cytuj  
To co sugerujesz na Daggersony pod PVP : > ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 11:40 
Cytuj  
Pan Samochodzik napisał(a):
To sa oczywiscie moje przemyslenia, build uloz sobie sam ;)
juz to zrobiłem :P
wiesz nie moge wybrać wszystkiego bo tam sa organiczenia punktowe :har:
dzieki za rady przemysle to :wink:


_________________
psn

**

Posty: 235
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 15:21 
Cytuj  
Icekk napisał(a):
To co sugerujesz na Daggersony pod PVP : > ?


Zalezy czy chcesz isc w Assassination czy w Subtlety.
Rogale w 5vs5, przynajmniej ci co sa najwyzej maja albo 41/20 (Mutliate/Combat), albo QR/Combat (ale to fisty, nie daggery). Te buildy charakteryzuja sie moze nie najlepszym z mozliwych burstem, za to stalym, wysokim dps.
Jak chcesz bardziej grac areny 2vs2, albo BG to lepsze bedzie 41/3/17 albo 41/0/20.
Sa tez fani Shadowsteepa (sam gralem tym buildem tylko 2 dni na 60 lvlu, ale wtedy wymiatal - mozna bylo zabic jednym ambushem maga itp). Imo Shadowsteep daje duzo funu na BG, moze calkiem niezle spisywac sie w 2vs2. Problemem jest to, ze wolno nabija CP, dlatego warto zainteresowac sie rowniez buildami SF/premed, albo SF+Vigor/prepa.

Najlepiej potestowac wszystko samemu, chociaz ja po 2.1 raczej napewno zrobie builda 41/0/20, z nowym sapem i serrated blades.
Moze tez w miedzyczasie pobawie sie shadowstepem, jednak mam malo AP, wiec nie sadze zeby mnie zachwycil tak jak kiedys na 60 lvlu.

*

Posty: 98
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 17:06 
Cytuj  
No, teraz po paczu 41/0/20 bedzie syte :P ciekaw jestem ile osob z 41/20/0 przerzuci sie na Subtlety.

Sam gram 30/0/31 ale to raczej z braku 2giego kosmicznego daggera a nie wyboru. Wydaje mi się jednak że ten build, mimo ze uzywany chyba tylko przez 2 z 20 top rogali (--> statystyki minga Oo ) ma w sobie bardzo duży potencjał dla osob obdarzonych świetnym wyczuciem przestrzeni i umiących przewidywać, planować ruchy w przód.

Czy ktoś z was miał możliwość testować 41/20/0 i 41/0/20, podzieli sie wrażeniami? Nie chodzi mi o theorycraft, to znamy :)

*

Posty: 74
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 17:28 
Cytuj  
Ja propnuje build 21/0/40 i walic hemo. Przy dobrym wolnym z wysokim dmg swordzie/fiscie ten buil potrafi zdzialac cuda na arenie. 2x vanish i CB, blind 1.5 min CD poprostu miod:)


_________________
Onaga, Ozeen, Anemic

*

Posty: 67
Dołączył(a): 30.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 20:51 
Cytuj  
Cerner napisał(a):

Czy ktoś z was miał możliwość testować 41/20/0

http://www.wowhead.com/?talent=fMe0RE0sizVohjV00V
41/20/0
calkiem fajny nawet bardzo Dobry do Pve jak i pvp(polecalbym zdobyc daggery z areny)
max mutilate jaki wyciaglem na raidzie to 4230
i jakies 700dps na maghteridonie
max evenom 4500 ale bardzo czesto ponad 3k
Teraz sie bawie Fistem z opery 27%crit 200hit i jakies 1580 AP


_________________
[img]http://sigs.guildlaunch.net.nyud.net:8080\/sig.php/9001zctYp.png[/img]

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 21:45 
Cytuj  
wtf mutiliate bez opportunity?


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

**

Posty: 235
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 23:11 
Cytuj  
Oczywiscie. Wersja 41/20/0 (Combat Mutilate) to wlasnie build bez Opportunity, za to z DW specem. Jesli chodzi o dmg, to DW spec jest lepszy.
Mi w buildzie URC brakuje imp sprint ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 115  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.