mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2715 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 136  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 331
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 20:21 
Cytuj  
to nie fair :( czemu sie smiejecie z niego ? moze dopiero zaczyna ;(


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 20:44 
Cytuj  
patataj88 napisał(a):
to nie fair :( czemu sie smiejecie z niego ? moze dopiero zaczyna ;(

bo chlopacy sa zajebisci i nigdy nie zaczynali od zera

btw co jest glupiego/smiesznego w posiadaniu skining i mining nie mam pojecia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 20:59 
Cytuj  
Damien napisał(a):
bo chlopacy sa zajebisci i nigdy nie zaczynali od zera
odkryłeś mnie :har:
kupiłem konto od razu na 60, ale zajebistego skilla w warcrafcie mam od urodzenia czyli 1974 (genetycznie po rodzicach którzy grali w wowa), a nienawiść do high lvl noobów ukształtowała się u mnie naturalnie w pugach


_________________
psn

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 21:36 
Cytuj  
patataj88 napisał(a):
moze dopiero zaczyna ;(


na 67 lvlu?


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 22:20 
Cytuj  
Przyznam, ze nie widze w tym nic specjalnie smiesznego. Mozne uznał, iz skoro cały czas i tak zmienia bronie podczas levelowania to na ten okres ustawi drzewko pod dwa rodzaje broni. Moze bardziej by to dziwilo na 70ym lecz tak nie jest. Podobnie ze skinem i miningiem. Conajmniej nienajgorsze profesje zarobkowe podczas levelowania. A czemu arms a nie fury do levelingu? Moze nie jest care-bear i lubi komus przyp... :P.

Ciekawszy jest ten ananasek.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... on&n=Fluox

Teraz ma juz mniej do heala. Kiedys jak go widzialem na AV miał 90% sprzetu takiego :). Mam gdzies chyba nawet screeny.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 22:41 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Uno napisał(a):
http://eu.wowarmory.com/character-talents.xml?r=Burning+Legion&n=Bravebutcher

Poleaxesword warrior!!!!!
ja pierdykam przepraszam alliantów ale to musiał być alliant :lol:

i jeszcze miner ze skiningiem :wink:

i obczajcie jego epicki neck ze spiritem :D

imbecyl ....


pitolisz Desh :D
masz tu Hordziaka, w dodatku rodak :I
http://eu.wowarmory.com/character-talen ... ladiatorpl

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 22:55 
Cytuj  
Fluox ^ Gladiatorpl

słuchajcie to jakieś chyba żarty :har:


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 05:36 
Cytuj  
Cytuj:
i jeszcze miner ze skiningiem

Ta jedne z najlepszych profesji do zarabiania golda.... smieszne

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 11:33 
Cytuj  
Bierzgal napisał(a):
Przyznam, ze nie widze w tym nic specjalnie smiesznego. Mozne uznał, iz skoro cały czas i tak zmienia bronie podczas levelowania to na ten okres ustawi drzewko pod dwa rodzaje broni. Moze bardziej by to dziwilo na 70ym lecz tak nie jest. Podobnie ze skinem i miningiem. Conajmniej nienajgorsze profesje zarobkowe podczas levelowania. A czemu arms a nie fury do levelingu? Moze nie jest care-bear i lubi komus przyp... :P.

Ciekawszy jest ten ananasek.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... on&n=Fluox

Teraz ma juz mniej do heala. Kiedys jak go widzialem na AV miał 90% sprzetu takiego :). Mam gdzies chyba nawet screeny.

Mi to wygłada na GSa

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 11:45 
Cytuj  
Sidagel napisał(a):
Mi to wygłada na GSa

Może jestem zacofany lub "nieżyciowy" ale czy mógłby ktoś mi wytłumaczyć ten termin :P?


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 11:51 
Cytuj  
Bierzgal napisał(a):
Sidagel napisał(a):
Mi to wygłada na GSa

Może jestem zacofany lub "nieżyciowy" ale czy mógłby ktoś mi wytłumaczyć ten termin :P?
głupek sewsi ?


_________________
psn

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 11:55 
Cytuj  
Jacyś dziwni jesteście, że takiego terminu nie znacie;) przecież jest on oczywisty :P

GS == Gold Seller

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 12:34 
Cytuj  
Równie oczywiste jak pogląd, ze każda babcia zagłosuje na PiS :P. To tak jakbym napisał np. CF i się dziwił, ze nikt nie zna tego pseudo skrótu od China Farmer. Mogę być dziwny, ale fakt, iż nie zaliczam się do neo ziomów i wolę używać zrozumiałych wyrażeń jakoś mi odpowiada :).


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 14:25 
Cytuj  
OMFGISSBYS

jakiś "ziomal" nie czai co napsiełm powyżej ? :lol:

bierzgal wracaj do gry - illidian na Ciebie czeka 8)

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 14:42 
Cytuj  
Bierzgal napisał(a):
Równie oczywiste jak pogląd, ze każda babcia zagłosuje na PiS :P. To tak jakbym napisał np. CF i się dziwił, ze nikt nie zna tego pseudo skrótu od China Farmer. Mogę być dziwny, ale fakt, iż nie zaliczam się do neo ziomów i wolę używać zrozumiałych wyrażeń jakoś mi odpowiada :).


Hahahah no to wszyscy jesteśmy "ziomami" neo :) skoro używamy, skrótów takich np. jak LBRS, BRD i milion innych :)
Co do twojego wywodu o pseudo skrótach to pierw sprawdź potem pisz :) czy na pewno "gold seller" jest takie pseudo :) (polecam google.pl)

PS. Nawet blizz chyba używa tego stwierdzenia przy banowanych kontach za konszachty z GSami.

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 14:56 
Cytuj  
ja tez nie wiedzialem co znaczy "GS" wiec popieram twierdzenie, ze to slang dzieci neo.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 15:06 
Cytuj  
Ogar napisał(a):
ja tez nie wiedzialem co znaczy "GS" wiec popieram twierdzenie, ze to slang dzieci neo.

W sprawdzałeś pierw? To oni sami wymyślili :)
Ja pare lat temu nie wiedziałem co to TCP/IP :) wiec na pewno to jest jakiś slang dzieci NEO.

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 15:07 
Cytuj  
neo to też skrót :wink:

ja w WOWie zawsze się pytam co znaczy SH bo dla jednych Shattered Halls a dla innych Sethekk Halls :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 16:33 
Cytuj  
Jako, iż kawał ze mnie złośliwca to pociągnę jeszcze troszeczkę ten offtop.

Sidagel napisał(a):
Hahahah no to wszyscy jesteśmy "ziomami" neo :) skoro używamy, skrótów takich np. jak LBRS, BRD i milion innych :)
Co do twojego wywodu o pseudo skrótach to pierw sprawdź potem pisz :) czy na pewno "gold seller" jest takie pseudo :) (polecam google.pl)

PS. Nawet blizz chyba używa tego stwierdzenia przy banowanych kontach za konszachty z GSami.

Na twoim miejscu nie był bym taką cwaną gapą. A już zwłaszcza jeśli starasz się "pojechać" bardziej cwanych od ciebie. Aby zaspokoić twoją ciekawość to owszem, zanim napisałem powyższy post poszukałem wyjaśnienia poprzez google (ba i to nie tylko poprzez filtr miedzynarodowy czy polski ale również angielski, niemiecki, japoński oraz chiński). I cóż znaleźliśmy...

1) GS - Żukowo - Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Żukowie zaprasza.
Nie jestem pewien... ale to chyba nie to. No cóż, idźmy dalej.
2) Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Ozorków.
Co ciekawe, mieszkam niedaleko Ozorkowa ale to wciąż chyba nie to czego szukamy. Dalej...
3) Goldman Sachs Group Inc. (GS): Stock Quote & Company Information.
I tu przyznam robi się odrobinę ciekawiej. Gdyby nie fakt, iż jest to firma zajmująca się bankowością i inwestycjami. Może mają jakies poowiązania ze sprzedawcami golda w Wowie? KTO WIE?!

Może u anglikow cos znajdziemy? Popatrzmy.

1) Goldman Sachs
2) GS Racing, Inc. - Manufacturer of RC cars, trucks, and accessories.
3) (mt) Media Temple - (gs) Grid-Service - (mt) Media Temple (gs) Grid-Service is a completely new hosting service...

Nadal nic... cóż, idziemy do niemców.

1) GS-Zeichen: Geprüfte Sicherheit
2) GS Wärmesysteme GmbH
3) Citroën GS - Der GS mit seinen fließenden Linien... (bla bla)

Azjatom już daruję. Ale zgadnijcie co? Tam RÓWNIEŻ nie było NIC co by nakierowało mój jakże ograniczony kąt postrzegania tego typu spraw na to, iż GS = Gold Seller.
Reasumując... drogi Sidagel...u. Różnica zarysowująca się pomiędzy powszechnie używanym skrótem a tym, który tylko uważamy za powszechny jest dosyc oczywista. Np. Dla każdego normalnego człowieka "PS" to Post Scriptum. Ale dla kogoś lubującego się w marynacie może to być np Pickle Sandwich.
Morał z całego "wykładu"? Ton twoich powyższych wypowiedzi wskazuje na to, iż czego bym nie napisał i tak twoje samozajebiste poczucie "wiem więcej" to odrzuci więc napisze najprosciej i najkrocej jak potrafię. Można pisać/mówić na dwa sposoby. Mądrze lub głupio. Żadne z nich nie zasługuje z góry na potępienie do czasu, aż ktoś kto gada głupoty stara się przekonać całą resztę, iż ma rację. Wtedy robi z siebie durnia. To już masz opanowane, teraz spróbuj dla odmiany na odwrót. Gwarantuje, że wyjdzie ci na dobre.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 16:50 
Cytuj  
już wysłalem odpowiedniego PMa :) ( o rany!!! użyłem skrótu którego nikt nie rozumie!! czas się pochlastać :) i utożsamić się jako dziecko NEO )
PS. Łamanie zasad forum jest podobno przejawem dzieci neo :)


Ostatnio edytowano 4 paź 2007, 17:01 przez Sidagel, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2715 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 136  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.