mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 09:14 
Cytuj  
Sharlin napisał(a):
Twierdzisz że ten druid dobił 14 rank tylko z powodu equipu ?


Rank14 mozna nabic wchodzac na BG nago i tylko tanczac... Musisz tylko byc dostatecznie wytrwaly i poswiecic zycie osobiste... Umiejetnosci nie maja wielkiego znaczenia.


Rozwalenie 2-3 ludzi w green itemkach (czasem na domiar zlego ludzie maja na sobie jeszcze itemki z ZF/maraudon), w sprzecie GM to nie jest wielkie osiagniecie ;-)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 09:47 
Cytuj  
Sharlin napisał(a):
http://video.google.pl/videoplay?docid=3008365367529285740&q=14+rank+feral+druid


lol najgorszy film o droodzie w historii?

przeciwnicy w crap'ach do tego czesc z nich siedzi a i niektorzy obracaja sie na strzalkach, do tego walki n vs 1 a jak jest pokazana walka 1 v n to konczy sie tym ze koles spierd.. co bynajmniej nie jest trudne droodem.

chcialbym tego "chlopca" zobaczyc vs dps w sprzecie z aq/naxx ktory sobie w wolnych chwilach pvpuje sadze ze z naszego wielkiego GMa nie bylo by co zbierac


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 09:58 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
chcialbym tego "chlopca" zobaczyc vs dps w sprzecie z aq/naxx ktory sobie w wolnych chwilach pvpuje sadze ze z naszego wielkiego GMa nie bylo by co zbierac


W sprzecie z aq/naxx? Ja mysle, ze tier1 spokojnie wystarczy ;-)

*

Posty: 123
Dołączył(a): 4.12.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 10:34 
Cytuj  
Ten pro druid leje locka 3 min ~~ imba


Posty: 38
Dołączył(a): 5.08.2006
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 12:52 
Cytuj  
Heh... Sorry jeszcze jedna sprawa jakbyście czytali posty to zależało mi na pokazaniu przydatności form u druida na wyzszych lvl'ach a nie pokazania skilla druida ... A co do ludzi z crapami w green itemkach ...Pisze o tym po raz 3 bodajże ... "Tak twierdze że kolesie byli ciency " a reszta u góry posta ahh może poprzedni post był trochę źle napisany ... Pomyłka ;d nie twierdze że bił ludzi z DOBRYM equipem ... Sorry za pomyłke ;P

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 13:20 
Cytuj  
Sharlin napisał(a):
Heh... Sorry jeszcze jedna sprawa jakbyście czytali posty to zależało mi na pokazaniu przydatności form u druida na wyzszych lvl'ach a nie pokazania skilla druida ... A co do ludzi z crapami w green itemkach ...Pisze o tym po raz 3 bodajże ... "Tak twierdze że kolesie byli ciency " a reszta u góry posta ahh może poprzedni post był trochę źle napisany ... Pomyłka ;d nie twierdze że bił ludzi z DOBRYM equipem ... Sorry za pomyłke ;P


eeeeeeee aby poakzac czegos przydatnosc/przewage imho trzeba postawic jakies wyzwanie i pozakac ze to sie przydaje.

imho formy czasem sie przydaja np.:
- moonkin form do walk w zwarciu z warkiem, rogue (i tu mam na mysli rogue ktory ma 35%+ dodge bez evasion)
- bear form jak cie oklada kilku meele
- cat form + dash + travel form aby oszczedzic sobie drałowania z cmentarza/zlapac FC w combat'cie
- cat form do atakowania siedzacych magow
- bear form + charge aby przerwac czar i dac silent na 5sec oraz aby zatrzymac uciekiniera
- bear form/travel do niesienia flagi

i to by bylo na tyle na bg testowalem ferala (gear: http://ctprofiles.net/24096 oraz http://ctprofiles.net/160545 ) oraz balance (gear: http://ctprofiles.net/24353 ) i imho zdecydowanie efektywniej gra sie w caster mode. gear uber nie jest jednak mysle ze jest podobnej jakosci wiec mozna to porownac. a jesli ma sie reso build to tylko caster form z tona +dmg bo inaczej to sie bije jak pipa.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Posty: 38
Dołączył(a): 5.08.2006
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 14:00 
Cytuj  
No tak faktycznie trzeba pokazac przydatnośc / przewage jak narazie ja pokazałem filmik w którym feral druid terroryzuje (Może nie najlepszych graczy ale filmik jest ) graczy , a Wy (wszyscy ;d ) jak narazie stwierdzacie tylko " Feral druid jest o niebo gorszy od caster'a " - Powody ? Dowody ? Argumenty ?Cokolwiek prócz " Caster jest lepszy bo testowałem " ? Jeśli tak poprosił bym ...

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 14:27 
Cytuj  
Sharlin napisał(a):
jak narazie stwierdzacie tylko "Feral druid jest o niebo gorszy od caster'a "


Jako niedoszly ekonomista nauczony ponizszego stwierdzenia na 1 roku studiów pozwole sobie powiedziec:

"To zalezy" :)

Od gearu, skilla, zastosowania oraz aktualnej sytuacji pogodowej w Burkina Faso.

I wbrew pozorom mowie powaznie :)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 14:38 
Cytuj  
Sharlin napisał(a):
No tak faktycznie trzeba pokazac przydatnośc / przewage jak narazie ja pokazałem filmik w którym feral druid terroryzuje (Może nie najlepszych graczy ale filmik jest ) graczy , a Wy (wszyscy ;d ) jak narazie stwierdzacie tylko " Feral druid jest o niebo gorszy od caster'a " - Powody ? Dowody ? Argumenty ?Cokolwiek prócz " Caster jest lepszy bo testowałem " ? Jeśli tak poprosił bym ...


wyzej wymienilem Ci kiedy feral jest faktycznie lepszy a teraz pozwol ze ci przytocze sytuacje kiedy caster jest lepszy:
- feralem nawet w aq/naxx gear mozesz rogue naskoczyc jesli rogue ma 45% evasion
- do warriora z kalimdor revenge a tymbardziej z Dark Edge of Insanity lepiej nie podchodzic na zasieg jego broni bo to sie konczy najczesciej zgonem
- gonienie FC: mount, NS, root
- root, nature grasp, starfire moonfire insect swarm kite moonfire insect swarm kite...i tak do momentu az nie procnie nature grasp wtedy wroc do punktu starfire na to nie ma mocnych meele
- dostep do heala bez zmieniania formy
- dobremu magowi to sobie mozesz naskoczyc w feralu, chodz z drugiej strony dobremu priestowi mozesz naskoczyc w caster form
- duzo latwiej nabic CP na AV uzywajac caster form niz ferala


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Posty: 38
Dołączył(a): 5.08.2006
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 19:36 
Cytuj  
Niestety ...brak mi już argumentów Xd ... ale i tak będę się trzymał ferala : P Dalej pytanie o strat vs. mage ( ja gram , jeżeli mogę maga zaskoczyc , w kota , prowl , tiger's fury , revege odmiana moonfire insect swarm rejuvenation bear form i klepie a reszta zależy od przeciwnika ) Wiem że sposób został już opisany przez bigi'ego ale zależy mi na innych strategiach oraz różnych szczegółach może ktoś zna jakieś "tricki Xd"

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 19:46 
Cytuj  
Mag?

Stoisz w miejscu i rzucasz heale, po minucie konczy mu sie mana i dobijasz go z kija.

Jak wjedziesz w niego kotem to ma male szanse, glownie z powodu braku jakiegokolwiek CC na ciebie, shift out +heal when needed, tyle na temat.


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 123
Dołączył(a): 4.12.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 23:15 
Cytuj  
Fabianek kazdy rogal w t 2.5 i t3 moze Ci naskoczyc jezeli masz bulid pod bear i 70%+ demage reduction. Nie ma jak piekne cryty z eviscerate po ~500-600. Z warriorem 14r/ashk jest troszke ciezej i czesto wygrana zalezy od basha.....

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 01:05 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Mag?

Stoisz w miejscu i rzucasz heale, po minucie konczy mu sie mana i dobijasz go z kija.

Jak wjedziesz w niego kotem to ma male szanse, glownie z powodu braku jakiegokolwiek CC na ciebie, shift out +heal when needed, tyle na temat.


Druid ~1100 +healing resto build, wypas sprzet, z 10 na 10 dueli gdzie sprawdzalismy czy przetrzyma moje nukowanko ani jednego nie wygral. Bez uzycia CS, bylo pare gdzie obaj uzylismy innervate/evocate.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 01:37 
Cytuj  
Nie bierz tego tak doslownie :)


_________________
Nestor#1522

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 02:51 
Cytuj  
drut napisał(a):
Fabianek kazdy rogal w t 2.5 i t3 moze Ci naskoczyc jezeli masz bulid pod bear i 70%+ demage reduction. Nie ma jak piekne cryty z eviscerate po ~500-600. Z warriorem 14r/ashk jest troszke ciezej i czesto wygrana zalezy od basha.....


tak szczegonie jesli ma wiadro dodge to tak mi moze naskoczyc ze hej, mamy rogala na serverze i nie ma drooda po za moonkinem ktory by z nim wygral 1v1. poprostu zaden feral nie moze go trafic.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 06:47 
Cytuj  
Musze kiedys sprobowac duelnac sie z naszym resto druidem bo z feralami nie mam problemu z ich malenkim mana pool. Jedyny feral z jakim przegrywalem to rank 13 ktory mial z 6k zycia czy ile tam w bearform i mial 30/21 wiec ns heal mnie zabijal.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

*

Posty: 123
Dołączył(a): 4.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 07:59 
Cytuj  
Fabi napisał(a):
tak szczegonie jesli ma wiadro dodge to tak mi moze naskoczyc ze hej, mamy rogala na serverze i nie ma drooda po za moonkinem ktory by z nim wygral 1v1. poprostu zaden feral nie moze go trafic.



Fabienek moze i trafiam takiego co 2 raz, ale kazdym klapsem sciagam mu 400-500hp, crytem do 800-1000, wiec sam sobie przekalkoluj ile razy trzeba trafic miskiem rogala. W walce z rogalem t3/t2.5 same thronsy zjada mu 20%+ hp. A co do samego dodge, feral w srednim sprzecie ma go troche ponad 20% wiec tez nie kazdy stun rogalowi wejdzie wtedy kiedy by chcial.


Posty: 38
Dołączył(a): 5.08.2006
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 13:21 
Cytuj  
Ja chciałem skierowac tego posta do niebezimiennego (Chyba tak ;d )Pytanie do czego jest feral druidowi potrzebna mana ? Heal ... To ja nie wiem ile on miał many żeby mu na heala nie starczało Regrowth kosztuje coś w okolicach 800 healing touch też a rejuvenation 360 przeciętny feral na 60 lv ma nie wiem ile może z 5k many ? Gl

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 13:53 
Cytuj  
Sharlin napisał(a):
ma nie wiem ile może z 5k many ? Gl


Dokladnie, ty w ogole nie wiele wiesz o tym co powzyej piszesz.

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 14:12 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Nie bierz tego tak doslownie :)


Wszystko zalezy od graczy tbh, inni magowie od nas dostaja w dupe z tym druidem, np frost nie ma szans ;) Ogolne stwierdzenie ze stoisz w miejscu i sie leczysz az koles oom bedzie mnie denerwuje zawsze :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.