mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 15:10 
Cytuj  
tylko kurwa kiedy patch, bo to co teraz wyszło chyba pod patch nie podchodzi?
Kiedy nerf paladyna bo jego przegięcie to śmiech na sali - naprawdę z balancem to blizzard się nie popisał.

No i te kamienie do zbierania party/raidu przed dungeonami by się przydały bo ja bym sobie coś poraidował czasami a nie chce mi się siedzieć non stop na dupie w orgrimar i słuchać czy się zbierają.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 15:13 
Cytuj  
Pal dostanie taki czar na 10 lvl do ściagania całego party ;P


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 15:22 
Cytuj  
Sweng - no to teraz Mark porzuci w ogole WOWa ;-)

Kabraxis - na zakonczenie, WoWo ma kilka fajnych aspektow ktore mi sie podobaja a wywodza sie wlasnie z D2, mozna wpasc na godzinke i pograc, w kazdej chwili mozna skonczyc. A co do ukonczenia mmorpga, to WoW w niechlujstwie ukonczenia jest na pewno na pierwszym miejscu. O maintanance'ach nie wspomne, zalosne. Pisze sie ze bedzie trwac 4godziny a zawsze sie przedluza. No comments :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

**

Posty: 295
Dołączył(a): 25.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 15:33 
Cytuj  
Gdyby WOW byl bardziej nastawiony na gre w party (jak FFXI) bylby dla mnie gra idealna. W FFXI ludzie musieli predzej czy pozniej nauczyc sie grac bo w przeciwnym razie albo nikt ich nie zapraszal do party albo z takiego party szybko wylatywali. W WOW jest inaczej - 80% gry solo powoduje ze bardzo wielu graczy kompletnie nie potrafi grac w druzynie. Łudze sie ze na wysokich levelach bedzie lepiej :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 15:43 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
SwenG napisał(a):
Np. moim zdaniem ostatnia cześć warcrafta to właśnie bullshit, diablo 2 również.



Dla mnie jest to opowiednio najlepszy RTS (nadal) i najlepsze H&S (nadal) na rynku.

W3 najlepszy rts na rynku? To ty chyba nie masz pojecia o rts. W tej grze byla dobra tylko fabula, po za tym byla cholernie wtorna. Do tego idiotyczny unit cap i bosko skonstruowane mapy, co razem dawalo walki 10 vs. 10 w ciasnych uliczkach, to talnie niegrywalna na multi. Zagraj sobie w Cossacs zobaczysz co to dobry rts. Imo Starcraft jest znakomity ale W3 to shit jakich malo. I jak dla mnie Dungeon Siege o weiele ciekawszy od diblo2, bo jedynka to sam sie zachwycalem ;)


Ostatnio edytowano 31 sty 2005, 15:47 przez Tor-Bled-Nam, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 15:54 
Cytuj  
Lowen 60lvl + to minimum party, a głównie nawet raid grupy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 15:58 
Cytuj  
Ja naprawde przypuszczam ze nie gramy w ta sama gre. :D

Ja mam 32lvl mam 20 questow z ktorych moze 4 dam rade wykonac sam (a i tak kazdy zajmie mi godzine, a z party to robie go w 20 minut).

WoW nie ZMUSZA do gry w party ale poprostu w party gra sie po prostu lepiej.

Pozatym zycze powodzenia w solowaniu jakiegokolwiek instance a od 50lvl mniej wiecej to sa instance do ktorych nie ma sensu wchodzic w mniej niz 10 osob a i tak jesli masz nie zgrana grupe to giniesz co dwa pomieszczenia.

Cytuj:
W3 najlepszy rts na rynku? To ty chyba nie masz pojecia o rts. W tej grze byla dobra tylko fabula, po za tym byla cholernie wtorna. Do tego idiotyczny unit cap i bosko skonstruowane mapy, co razem dawalo walki 10 vs. 10 w ciasnych uliczkach, to talnie niegrywalna na multi. Zagraj sobie w Cossacs zobaczysz co to dobry rts. Imo Starcraft jest znakomity ale W3 to shit jakich malo.


Sorry ja mowie o GRACH a nie o jakis niszowych badziewiach, ktore sie sprzedaja w 1000 egzemplarzy. Po pierwsze GRA to wszystko filmiki, grafika, mechanika, fabula,itd..
I zeby zrobic dobra gre to trzeba na to miec budzet a nie dwa komputery w piwnicy u dziadka (te czasy juz minely). :D
Co jest jeszcze lepsze od Warcrafta? DUNE 2 sprzed 15 lat ?? hahahhah

BTW. Ile osob Gra DZIS w Cossacks a ile W W3 ? Prosze cie nie smiesz mnie. TO tak jakbys porownal reprezentacje Polski do Brazylii. Nie ta liga poprostu.


I na Boga czemu jak cos napisze to zaraz jakis nawiedzony obronca przylatuje i mowi ze jakies Cossacks jest lepsze. Ludzie wiecej luzu. :D
DS jest dobry ale jak mowilem brakuje mu tej "iskry" ktora jest (dla mnie) w grach Blizzarda. POzatym jesli chodzi o zywotnosc to nawet niema co porownywac DS i D2 bo tez nie ta liga.
O rozgrywkach w internecie tez nawet nie mowie (kto gra w sieci w Cossacks? 1000 osob? W porownaniu z ponad 1 000 000 rozgrywek na BattleNet).

Ludzie zastanowcie sie zanim cos napiszecie. Ja wiem ze dla kogos Cossacks Rulez, ale obiejktywnie to takie gry to dno rzeki + metr mulu w porownaniu z produkcjami Blizzarda czy EA.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 16:04 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
czy EA.

Teraz kpisz, prawda? NO, ale byc moze dla ciebie The Sims2 to cRPG wszechczasow ;)

X.

PS. EA nie produkuje, EA wydaje. Rownie dobrze moglbys napisac ze WoW to zajebista produkcja Vivendi ;)


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 16:12 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):

Sorry ja mowie o GRACH a nie o jakis niszowych badziewiach, ktore sie sprzedaja w 1000 egzemplarzy. Po pierwsze GRA to wszystko filmiki, grafika, mechanika, fabula,itd..
I zeby zrobic dobra gre to trzeba na to miec budzet a nie dwa komputery w piwnicy u dziadka (te czasy juz minely). :D
Co jest jeszcze lepsze od Warcrafta? DUNE 2 sprzed 15 lat ?? hahahhah

BTW. Ile osob Gra DZIS w Cossacks a ile W W3 ? Prosze cie nie smiesz mnie. TO tak jakbys porownal reprezentacje Polski do Brazylii. Nie ta liga poprostu.


I na Boga czemu jak cos napisze to zaraz jakis nawiedzony obronca przylatuje i mowi ze jakies Cossacks jest lepsze. Ludzie wiecej luzu. :D
DS jest dobry ale jak mowilem brakuje mu tej "iskry" ktora jest (dla mnie) w grach Blizzarda. POzatym jesli chodzi o zywotnosc to nawet niema co porownywac DS i D2 bo tez nie ta liga.
O rozgrywkach w internecie tez nawet nie mowie (kto gra w sieci w Cossacks? 1000 osob? W porownaniu z ponad 1 000 000 rozgrywek na BattleNet).

Ludzie zastanowcie sie zanim cos napiszecie. Ja wiem ze dla kogos Cossacks Rulez, ale obiejktywnie to takie gry to dno rzeki + metr mulu w porownaniu z produkcjami Blizzarda czy EA.

Widze, ze wyznajesz zasade ide za stadem. To, ze w polsce sie najlepiej sprzedaje wisniewski to oznacza, ze jest to dobra muzyka? A to, ze plyty z muzyka klasyczna sprzedaja sie w nakladzie kilku tysiecy to jest shit, tak? Poza tym sprawdz ile kopii sprzedalo sie Cossack i jego dodatkow, zanim napiszesz kolejna bzdure. Dla mnie piszesz jakbys mial nascie latek jeszcze i byl wychowany na bravo. Zakldam, ze do kina chodzisz pewnie na spidermana i inne matrixy tylko. W3 to rts dla dzieci(diablo w konwencji rts), maksymalnie uproszczony. Porownaj ekonomiczna, strategiczna i taktyczna czesc obu gier. Hmm wychodzi ze w3 to dno + metr mulu. Nie jestem jakims fanem cassacks, to byl tylko przyklad.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 16:16 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
czy EA.

Teraz kpisz, prawda? NO, ale byc moze dla ciebie The Sims2 to cRPG wszechczasow ;)

X.

PS. EA nie produkuje, EA wydaje. Rownie dobrze moglbys napisac ze WoW to zajebista produkcja Vivendi ;)


EA Produkuje i wydaje, poczatki EA to serie NFS , fify i inne sportowki. Po czasie jak juz sie na tym dorobili kupili cale mnostwo firm, lacznie z originem i westwoodem chyba i teraz sa wielgachnym molochem ktory wydaje gowna, a dobre projekty zmienia w zamerykanizowane gowno. EA to najgorsze co przytrafilo sie rynkowi gier od dawna :)


_________________
Nestor#1522

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 16:19 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Sweng - no to teraz Mark porzuci w ogole WOWa ;-)

Kabraxis - na zakonczenie, WoWo ma kilka fajnych aspektow ktore mi sie podobaja a wywodza sie wlasnie z D2, mozna wpasc na godzinke i pograc, w kazdej chwili mozna skonczyc. A co do ukonczenia mmorpga, to WoW w niechlujstwie ukonczenia jest na pewno na pierwszym miejscu. O maintanance'ach nie wspomne, zalosne. Pisze sie ze bedzie trwac 4godziny a zawsze sie przedluza. No comments :)


A ile premier MMO przezyles? W ile gier grales?
Wow w retailu i becie jest 10x mniej zabugowany i niechlujny niz reszta gier :) Pamietam bete 4 eve, to bylo cos, pady co 20 minut..
Jesli mialbys pojecie o tym czego potrzeba do uruchomienia gry i pojecie o skomplikowaniu calego systemu to moze bys tak nie jeczal.

Narzuca sie popularny ostatnio cytat "want some cheese with that w(h)ine?"

Ale tak jest w kazdym mmo, nie wazne jakby byl dobrze skonczony i rozbudowany, jesli chociaz jeden malutki element zawiedzie na chwilke to zaraz wyskoczy 10 malkontentow i beda plakac na forach jak bardzo jest zle i strasznie..

MMO pokazuja fajny przekroj przez spoleczenstwa, calkiem ciekawy poligon psycholigiczny :)


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 16:25 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
EA Produkuje i wydaje, poczatki EA to serie NFS , fify i inne sportowki.

Jestes pewien, ze NFS to EA, a nie Black Box Games? Nie pamietam wczesniejszej nazwy EA Sports, ale napewno nie bylo w niej "EA" ;)

Nestor napisał(a):
teraz sa wielgachnym molochem ktory wydaje gowna, a dobre projekty zmienia w zamerykanizowane gowno.

Nie mowiac juz o zabijaniu calkiem niezlych gier MMO, typu Earth & Beyond czy MotorCity Online :/

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 16:28 
Cytuj  
Electronic Arts jest i producentem i wydawca i dystrybutorem.
A oddzialow ma tyle ze sam nie wiem.

Cytuj:
EA to najgorsze co przytrafilo sie rynkowi gier od dawna


A to jest najlepszy zart jeki slyszalem od paru lat. :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 16:29 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Electronic Arts jest i producentem i wydawca i dystrybutorem.

Znajdz mi jedna jedyna gre, ktorej developerem jest Electronic Arts Inc. ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 16:33 
Cytuj  
A moze byc EA GAMES ??

http://www.gamespot.com/psp/driving/nee ... index.html

i ze 135 innych

jakbys czasem nie zauwazyl to pisze wyraznie:
Publisher: EA Games
Developer: EA Games

:D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 16:39 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
A moze byc EA GAMES ??

Haha, ale sie dales w balona zrobic. EA Games to konsorcjum firm developerskich, a nie jeden producent. Wiesz, ze Westwood tez w swoim czasie nazywal sie EA Games? Wiesz, ze Maxis nadal tak sie nazywa? Wiesz ze Ultima Online to tez EA Games, a nie Origin? ;)

X.

PS. Rzuc sobie okiem na to, a szczegolnie na poszczegolne copyrighty: http://www.ea.com/global/legal/legalnotice.jsp i na to http://www.info.ea.com/ (i poczytaj z uwaga) ;)


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 31 sty 2005, 16:46 przez Xanth, łącznie edytowano 3 razy
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 16:41 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):

Cytuj:
EA to najgorsze co przytrafilo sie rynkowi gier od dawna


A to jest najlepszy zart jeki slyszalem od paru lat. :D


To nie jest zart, tylko smutna prawda.
Moze obilo ci sie o uszy jak traktuja swoich pracownikow?

Moze nie zauwazyles fali chlamu z debilnym logiem EA ?
Moze nie zauwazyles jak chociazby UO sie zmienilo od czasu kiedy EA kupilo origin?
Nawet NFS'y juz nie sa takie jak kiedys, a kolejne fify i NHL'e, co roku ta sama gra z kolejnymi bajerkami. Ze nie wspomne o simsach i 10 dodatkach do nich.
EA niszczy rynek gier kupujac malych i pomyslowych developerow i narzucajac im swoja linie wydawania gier i contentu w nich zawartego. Kupowanie developerow przez molochy nigdy nie bylo i nie bedzie dobre - zobacz chociazby na vivendi i blizzarda, US retail musial ruszyc przed swietami i koniec. Zobacz na vivendi i sierre - HL2 nie mozna bylo sprzedawac na steamie poki nie bylo pudelek na polkach.. itd itd..

EA naprawde nie robi nic ciekawego. Odgrzewane undergroundy tez nie sa fajne, o ile NFSU1 byl ok i fajnie sie jezdzilo to U2 jest juz mocno naciagany, ale publika to kupi, bo w koncu nfs, marka jest, pewnie bedzie fajne..

EA traci w oczach publicznosci bardzo mocno, poczytaj fora o grach gdzie wypowiadaja sie w miare dojrzali ludzie, sam zobaczysz :)


_________________
Nestor#1522

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 16:44 
Cytuj  
No nie wiem z kolei tutaj:

http://www.gamespot.com/pc/strategy/the ... tml?q=sims

Developer: Maxis
Publisher: EA GAMES



Nestor: zobaczysz za 3-4 lata jak zostanie 4-5 firm-molochow ktore robia gry, a rynek na tym nie ucierpi.
Tak samo jest na rynku samochodow, elektroniki, itd...

Xanth no wlasnie o to chodzi ze EA jest wlascicielem tych wszystkich marek/logosow wiec spokojnie mozna uznac ze jest developerem/wydawca w jednym. Przynajmniej ja to tak rozumiem.


Ostatnio edytowano 31 sty 2005, 16:46 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 16:46 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
EA naprawde nie robi nic ciekawego. Odgrzewane undergroundy tez nie sa fajne, o ile NFSU1 byl ok i fajnie sie jezdzilo to U2 jest juz mocno naciagany, ale publika to kupi, bo w koncu nfs, marka jest, pewnie bedzie fajne..

EA traci w oczach publicznosci bardzo mocno, poczytaj fora o grach gdzie wypowiadaja sie w miare dojrzali ludzie, sam zobaczysz :)


Zgadzam sie w calkowicie, to jest firma nastawiaona tylko na zysk, a nie na jakosc. Wydaje kolejne czesci fify, nhll itp. jak brazylijskie telenowele.
Ps. Ale przeciez znana marka, sprzedaje sie w milionach egzemplarzy, a nie jakis 1000 nakladowy shit, musza to byc zatem wspaniale gry. ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 16:49 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
No nie wiem z kolei tutaj

Kabraxis, zrozum, ze EA wykupila tych wszystkich developerow i zrobila z nich kilka marek (EA Games, EA Sports) z wieloma studiami developerskimi na calym swiecie. Tak samo zreszta, jak Microsoft z wiekszoscia swoich produktow. Tyle, ze EA nigdy nie miala wlasnej gry, zawsze byli tylko wydawca (od tego zaczynali) i kupcem :)

X.

PS. Mnie tylko ciekawi, dlaczego historia EA jest "forbidden" ;)
http://www.info.ea.com/company/


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.