mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 12:11 
Cytuj  
Druid dostaje +2 AP od 1 STR.
Nie sądzę, żeby AGL dawało więcej niż STR.
Żadna klasa, nawet rogue nie dostaje od AGL więcej niż +1 AP.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 12:17 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
Wczesniej str dawal att power, ale agi ma teraz dawac go wiecej :)


Ne-e.

1 str - 2ap
1 agi - 1ap

Wiele to nie zmienia, podstawowy feral gear to jest str/sta, jesli wyjda dodatkowe sety str/agi/sta to wtedy bedzie bardzo pieknie :)

Tyle ze znowu - druid uzywa 5 statow, warrior 2, rogue 2, mag 2-3. Powinny byc specjalne torby dla druida gdzie trzyma zapasowy sprzet..


_________________
Nestor#1522

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 12:20 
Cytuj  
Sorry pomylilo mi sie :oops:

i tak boost bedzie spory - wczesniej agi dawalo tylko dodge praktycznie i % do crit, teraz att power tez. Oj trzeba bedzie przypilowac ranka do blue seta PvP. Mam tylko nogi i rece z niego ;)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 12:31 
Cytuj  
Nestor - mogę ci odpowiedzieć identycznie.
Jeżeli nie potrafisz wygrać z MS wariorem tzn. że kiepski z ciebie druid.

Rooty nie ważne ile trzymają - warrior ma szansę wyjść z jednego roota co 2min.
Misiek ma wysokie AC i tak jak napisałem tu nie chodzi o damage tylko o przyjmowanie ciosów. Dobre i 100 damage - wiadomo, ze warrior sie nie wyleczy. Czym dłużej trwa walka tym szanse druida rosną.

Walka jest dosyć długa i szczerze mówiąc nie było jakiejś zbytniej przepaści (aka warrior vs rogue gdzie wynik jest z góry znany) dlatego uważam, że druid jest klasą dobrze zbalansowaną do PvP.

Pierwsze podejście gościa skończyło się po 2-3minutach - kotek, sprint, potem zmiana formy w innego kotka i vanish (to chyba NE?) i moje zapracowane honor points zniknęło...
Drugie podejście przegrałem - co prawda miałem jakiegoś moba na sobie i przegrałem minimalnie - ale kombinacja 3 form (szczególnie pod koniec walki kotek na nabranie dystansu gdy ja nie miałem intercepta) jest zabójcza. W roocie to ja byłem ze 4-5 razy.

z damage metera:
1 walka to około 9500HP zabranego druidowi
druga walka około 13000HP i druid wygrał.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 12:51 
Cytuj  
Jak ja spotykam taurena to ma albo reapera, albo TUF albo spinala. Do tego ok 30% crit chance. Charge i na dziendobry jestes juz pol martwy, potem MS, odruchowy NSHT, dalej jestes w polowie martwy, potem paniczny regrowth na ktorego leci warstomp + kolejny heroic strike. Jak w miedzyczasie niedajboze wejdzie dodge to z overpowera leci kolejny krytyk albo execute od razu.

Moj misiek dostaje klapsy od lokalnych warriorow po 500-600dmg, przy 59% dmg reduction i 320 defense.

Root trzyma albo wcale bo peknie od wlasnego dmg, albo po 1-2 czarach. Do tego warrior zazwyczaj ma tactical mastery, szybka zmiana + zerk intercept i po frytkach.

Przed 60 wygrac z warriorem to nie byl problem. Root, kilka nukow, tank, root, wygralem. Przy 60 druid zatrzymuje sie w miejscu pod wzgledem sprzetu. Caly gear jaki dostajemy w MC to jest jedynie +heal, nowych broni ktore by w czymkolwiek pomogly nie ma, bo formy nie uzywaja broni.
Jak pierwszy raz wpadl na mnie rogue warrior z arcanite reaperem to mi szczeka spadla po same kolana i siedzialem tak kilka minut..


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 13:58 
Cytuj  
Spinal Reaper ma niecałe 4% drop rate z ragnarosa więc nie popadajmy w paranoję, że każdy tauren warrior ma Spinal Reaper-a, bo są gildie które go zabiły 10+ razy i nawet go na oczy nie widziały.
Nie mam pojęcia co to jest to TUF - rozumiem, że pisanie skrótami = pro, ale trochę godzi w czytelność takiego tekstu.

charge nie działa infight - wystarczy, że to ty zaatakujesz i warrior może użyć tylko intercepta który z twojego punktu widzenia pewnie działa podobnie, ale zamiast dawać rage to pochłania rage. A rage = dps u warriora.

Heroic Strike = ostatni raz używałem tego na moim alcie gnomie warriorze lvl5 tylko z tego powodu, że nie miał innych skilli. Przedostatni raz gdzieś w grudniu/styczniu. Równie przydatnym skillem warriora w PvP jest mocking blow lub sunder armor ;)

:x

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 14:39 
Cytuj  
TUF - The Unstoppable Force ;]
Musialem to chwile rozgryzac hihi


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 17:26 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
powiem szczerze, że nie rozumiem tych zapowiadanych zamian na plus dla druid-a.
Druid jest aktualnie bardzo mocną postacią w PvP i bardzo przydatną w PvE.
(...)


Co do PvE to polecam pograc druidem i zobaczyc jaki dps ma.
Kotem mam dps na poziomie rogue z 35 lvl

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 17:38 
Cytuj  
Mark wie lepiej, ma najwiekszy skillz na swoim realmie, tyle ze alliance go zerguje i warrior jest underpowered, a druidzi sa prawie tak imba jak szamani :)

Mysle ze mozemy tu zakonczyc dyskusje :)


_________________
Nestor#1522

**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 23:42 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Mark wie lepiej, ma najwiekszy skillz na swoim realmie, tyle ze alliance go zerguje i warrior jest underpowered, a druidzi sa prawie tak imba jak szamani :)

Mysle ze mozemy tu zakonczyc dyskusje :)


bo Mark powinien miec skilla zeby mugl zabijac 100 osub jednym hitem wtedy bedzie dobry balans na jego serwerze :P a do tego czasu pozostaje mu grac wojem ktury ma mniejszy DPS niz paladyn :o

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2005, 00:08 
Cytuj  
spelcast napisał(a):
bo Mark powinien miec skilla zeby mugl zabijac 100 osub jednym hitem wtedy bedzie dobry balans na jego serwerze :P a do tego czasu pozostaje mu grac wojem ktury ma mniejszy DPS niz paladyn :o


QFT. ;D


_________________
Nestor#1522

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2005, 09:30 
Cytuj  
Błagam - nie robcie mi tu flame ;)

Ja powiem to co jest faktem. Kiedys (przed patchem nerfujacym roota i boostujacym warka (o ile sie nie myle min +rage przy dostawaniu dmg, dodanie pummela chyba i costam jeszcze) zjadalem kazdego warriora bez zbednego wysilania sie. Jak zwyklego moba. Teraz z kazdym warkiem (nawet mid skillzorem) jest ciezko. A jak ma FA potion to zeby wygrac trzeba sie sporo nabiegac w travel form i kombinowac....

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 sie 2005, 10:01 
Cytuj  
nestora i spelcasta - darujcie sobie wypisywanie głupot.

A z BiGi tylko wypada się zgodzić, to, że nie jest łatwo i każda walka to wyzwanie może oznaczać tylko jedno - balance.

Dla mnie druid jest postacią bardzo mocną w PvP i bardzo przydatną w PvE. Nie każda klasa to damage dealer i nie każda klasa jako priorytet ma ustawione zadawany damage. Druid to healer/support, nie można zrobić healera z oszałamiającym dps - czas to w koncu przyjąć do wiadomości.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2005, 10:30 
Cytuj  
Ciekawe dlaczego rogue zaden nigdy ze mna nie uzyl FA potion... przeciez to by byla masakra, gorzej niz z wojem by sie gralo bo jak rogue da sprinta to dogania travel form. A tak to jedna z latwiejszych klas do pokonania. Jesli nie zrobi mi stunlocka w caster form to pozniej NS+HT i becki ;)

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2005, 10:43 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
nie można zrobić healera z oszałamiającym dps - czas to w koncu przyjąć do wiadomości.

Priest? :roll:


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2005, 11:27 
Cytuj  
Priest ma oszalamiajacy dps? Mozliwe, ale ile mu zostaje many jak oszolomi tym jakiegos moba? :)

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2005, 11:39 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
Priest ma oszalamiajacy dps? Mozliwe, ale ile mu zostaje many jak oszolomi tym jakiegos moba? :)

Nie mniej niż magowi 8)
Proponuje obejrzeć jakieś filmy z pvp priesta.

Albo przeczytać ten wątek:
http://forums.worldofwarcraft.com/thread.aspx?FN=wow-priest&T=296239&P=1


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 sie 2005, 11:57 
Cytuj  
priesta każda inna klasa zabija w 2-3 ciosach. NIe spotkałem się by ktoś zabił druida tak szybko. Nie ma miśka, nie ma kotka, nie ma roota, nie ma foczki itd. itp.

:x

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2005, 12:09 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
NIe spotkałem się by ktoś zabił druida tak szybko.


Ja wczoraj wpadlem w nie male oslupienie, jak zobaczylem druida gildi TSA w walce w Alterac :) Puszczali tego miska na pierwsza linie ognia i byl praktycznie nie do zabicia. Ze 3 priestow go leczylo i allianci nie mogli miska zabic... robil taka rozwalke ze szok. zaden tam warrior czy ktos inny, tylko wlasnie druid byl tak jakby main tankiem niszczycielem :) Przyjmowal na siebie caly atak alliantow i wytrzymywal to.

no i nowy rekord czasowy wygranej walki w Alterac: 2h 35min :)


Ostatnio edytowano 5 sie 2005, 12:21 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2005, 12:21 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
priesta każda inna klasa zabija w 2-3 ciosach. NIe spotkałem się by ktoś zabił druida tak szybko.

Każda powiadasz... Szczególnie druidzi :P


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.