mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 555 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 28  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2008, 01:06 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Widzisz to Ty dazysz do komunistyczno-socjalistycznej sytuacji: wszystko dla wszystkich.


errrm
komunizm polega na "wszystkim po równo" a nie tak jak napisaleś
"wszystko dla wszystkich" było nie do pomyslenia w komunizmie!


Uscislilbym - komunizm to raczej "kazdemu wg potrzeb" :)

*

Posty: 147
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 27 lis 2008, 01:24 
Cytuj  
komunizm to raczej : czy sie stoi czy sie lezy 2 tys. sie nalezy


_________________
Lumi ud rogue BL

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2008, 01:35 
Cytuj  
to nie komunizm


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2008, 06:36 
Cytuj  
Farod napisał(a):
komunizm to raczej : czy sie stoi czy sie lezy 2 tys. sie nalezy


Chyba Ci się komunizm popierdzielił z obecnymi czasami ;)


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 27 lis 2008, 08:58 
Cytuj  
Tak czytam o rankach, i przypomnialo mi sie jak pewnego roku w czasie wakacji tylko raz wyszedlem z chaty i pojechalem nad wode, bo net padl w pizdu i nie moglem grac. Jezu, na r13 to nalezalo dopiero nolifowac :>.

Generalnie nie zaluje, ale 2 raz bym na to nie poszedl. I mimo iz itemy w wowie sa teraz easy mode, to jednak jest to krok w przod a nie w tyl.

Niech gear bedzie ten sam dla wszystkich, wtedy skonczy sie placz ze ktos kogos rozwalil w duelu / world pvp bo tamten mial lepszy gear. I niech blizz zdejmie idiotyczny rating na weapony z areny, bo to jest prawdziwy fail dopiero. O ile w clasach kore sa casters, sam weapon nie daje az tak duzo, o tyle dla mele jest to byc albo nie byc.

Tak sie aktualnie zastanawiam, po huj dali root druida w instancjach, skoro cc jest calkowicie zbedny atm :)

Ale spoko, poki bllizz twierdzi ze ma byyc easy mode na poczatku, to sie nie czepiam. Gorzej jak wejdzie next patch, ktory ma podniesc poziom trudnosci, gdzie zabicie ostatniego bosa bedzie wymagalo skilla, a nadal randomy beda go klasc w 1 lockoucie, wtedy bedzie dramat :)

Mysle ze taki ZA pod konie tbc byl dosc wywazonym instantem. Randomy dalej mogly go robic, ale wipowac tez sie dalo.

Narazie wieczorami popijam piwko, smigam po instantach, czekam na gildiowego naxa i sie rozkoszuje gra.

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2008, 13:19 
Cytuj  
Jak ktos szuka w wowie super wysoko skillowego contentu, ostrej rywalizacji to moze tego nie znalesc.
Jak ktos lubi swiat warcrafta, do tego spedzil sporo czasu w tej grze to Wotlk bedzie idealny, wrecz swietny.
Wszystkiego jest wiecej i piekniej. Krainy ogromne. Questy, napisze to raz jeszcze, sa swietne. Lore i same ich robienie. Smaczkow na kazdym kroku tyle masa. 80 juz na karku a ja siedze w zul'drak dopiero, napewno swiezej zabawy bede mial do konca roku.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2008, 13:32 
Cytuj  
Farod napisał(a):
komunizm to raczej : czy sie stoi czy sie lezy 2 tys. sie nalezy

Komunizm to kolko wzjamenej adoracji GTW. Kazdy kto jest nizej powinien nic nie widzicie, nie slyszec, nie mowic.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 27 lis 2008, 14:05 
Cytuj  
Ogolnie powiem tak - wiekszosc questow w dodatku jest tak zajebista, ze planuje zrobic wszystkie we wszystkich nowych krainach.


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 27 lis 2008, 14:36 
Cytuj  
Ja tak samo :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 109
Dołączył(a): 14.11.2008
Offline
PostNapisane: 27 lis 2008, 15:13 
Cytuj  
no chyba za wiele zes nie zrobil skoro masz 70 lvl ;s

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 27 lis 2008, 15:23 
Cytuj  
On dopiero planuje...

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2008, 18:48 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):

Uscislilbym - komunizm to raczej "kazdemu wg potrzeb" :)


A dokładniej (ten teoretyczny): "Od każdego wedle możliwości, każdemu według potrzeb" :).

Rzeczywiście, pytając na początku wątku czy warto wrócić nie uściśliłem czego mi w TBC zabrakło. Wiele podobnych opinii, co do mojej już przewinęło się tutaj...
Mówiąc oldschool myślę:
- BRM / Tyrs Hand ganking
- LF 12M UBRS, LF8M Scholo
- niescrossowane bg
- klimat 40osobowych rajdów i czasy kiedy epik był epikiem

Ktoś napisał, że codzienne, mozolne rajdowanie 'czterdziestek' to było szaleństwo. Chyba tak. Ale była w tym jakaś metoda...
Nie było greenów +40 FR/NR, by wycraftować głupi FR gear do MC cała gildia pracowała na 1-2 crafterów. Z jednego rajdu nie wyciągało się 2-3 epików, ale ten 1 tygodniowo cieszył jakoś bardziej.
Być może przemawia przeze mnie próżność zblazowanego nerda :P, ale czasem inspectowanie innych na bg budziło uśmiech politowania, a późnonocne bicie Cthuna czy wipy w Naxx dawały wrażenie, iż kosztujesz czegoś, czego spora część graczy nie zasmakuje.

Rozumiem racje tych, którzy udowadniają dlaczego WoW stał się casual-friendly... Sam nie wiem - może teraz, nie mając już tyle czasu na gry, zdołałbym się przestawić. Bo, jak się nie ma co się lubi...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2008, 19:30 
Cytuj  
W pracy od 8-16. Przychodziłem, szybki obiad, powiedźmy o godzinie 17:20 drzezmka do 18:30. Loging o 18:40, kolejka trwała ~15-20minut na BL. Login o 19:00, zbieranie się w Thorium Point do MC/BWL cała gildią, nieraz ktoś szybciej pojechał, ktoś się spóźnił, powiedźmy 80% ludzi było w TP.

Godzina 19:20 zadyma pod BRM z Excesse, Nihilum, The Dust, sranie pod siebie patrząc na ludzi z Khadgars Rage którzy stwierdzili że dzisiaj sobie pójdą do BWL zrobić full clear w 2 godzinki.

Czasy kiedy Tier 2 jeszcze nie miał modeli nawet, kiedy gratulowałem paladynowi w 5/8 tier2 we wtorek przed patchem który wprowadził nowe modele tier2.

Żadne TBC, żadne WotLK tutaj nie ma nic do powiedzenia.

P.S
Żałuje, że wypieprzyłem moje filmy z first killi w MC/BWL i Naxx z filefrontu. Dosłownie życiowy błąd ;p

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 27 lis 2008, 19:36 
Cytuj  
Ta albo 40 kill Golemagg'a, wydanie 3/4 dkp na Staff of Dominance i /flex pod AH.Jak o tym mysle to mam ochote jebnac sie w czolo.
Czemu ja w to gralem :<


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2008, 19:40 
Cytuj  
Poczekamy i zobaczymy czy czy IC i Ulduar będa na tyle trudne że wipeować też tam się da chociaż z 60-70 razy :)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2008, 19:52 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
Ta albo 40 kill Golemagg'a, wydanie 3/4 dkp na Staff of Dominance i /flex pod AH.Jak o tym mysle to mam ochote jebnac sie w czolo.
Czemu ja w to gralem :<


Odpowiem Ci :-).

Bo kiedyś miałeś wrażenie, ze zrobiłeś coś epickiego, coś ważnego na serwerze, coś czego nikt nie ma.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2008, 19:58 
Cytuj  
WY NERDY !! :D


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2008, 20:03 
Cytuj  
Tak po prostu było... Teraz zamiast 'kurczę, wyczyściłem Naxx' myślisz 'jestem jednym z wielu'...

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 27 lis 2008, 20:03 
Cytuj  
Obrazek
Ta, dewaluacja epic'ow to ujowa rzecz, szczegolnie w item-based grze.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2008, 20:07 
Cytuj  
Cardano napisał(a):
Tak po prostu było... Teraz zamiast 'kurczę, wyczyściłem Naxx' myślisz 'jestem jednym z wielu'...

No, bo pretbc ludzi ktorzy czyscili MC bylo naprawde niewielu ...oh wait.
Fajnie, ze ludzie milo wspominaja stare czasy, ale za bardzo idealizujecie. Mi sie MC/BWL kojarzy z kolejnym nudnym clearem lava packow i rzucanie kurwami bo znowu wypadl druid lewt.
Nostalgia to dobra rzecz, ale bez przesady.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 555 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 28  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.