mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 08:12 
Cytuj  
Z fire magami jest problem, bo jak odpali imba trinkety to czasem konczy sie na fireballu i instant pyro z 4.5 hp ;) wkurza cos takiego. Ja ostatnio biegam z buildem 19 bala, 11 feral, 21 resto - imba jak ma sie sprzet typu genesis :D


Posty: 38
Dołączył(a): 5.08.2006
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 10:21 
Cytuj  
Next feral druid i jego filmik XD Po prostu lubie oglądac filmiki ; p http://video.google.pl/videoplay?docid= ... +druid+pvp i z tego co widze to na forum każdy go zna ; d

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 10:34 
Cytuj  
Juz drugi z kolei patch i furor nadal zbugowany :)
Tym razem furor jest zbugowany w misiu. Nie dostaje sie rage odrazu po zamianie w misia, tak wiec feral charge nie spelnia swojej roli odrazu po shapeshifcie. Jak wzykle Blizzard olal sprawe bo bug byl znany przynajmiej od 2 tygodni

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 11:53 
Cytuj  
Pio napisał(a):
Juz drugi z kolei patch i furor nadal zbugowany :)
Tym razem furor jest zbugowany w misiu. Nie dostaje sie rage odrazu po zamianie w misia, tak wiec feral charge nie spelnia swojej roli odrazu po shapeshifcie. Jak wzykle Blizzard olal sprawe bo bug byl znany przynajmiej od 2 tygodni


Poważnie?

Nie tyle więc olali sprawe ile naprawili jedno a zepsuli drugie :/

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 12:51 
Cytuj  
afaik w patch notes bylo cos o furorze napisane...

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 12:52 
Cytuj  
blad ten byl znany od przynajmiej 2 tygodni i reportowany na PTR, wiec blizzard olal druidow jak zawsze

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 12:57 
Cytuj  
Pio napisał(a):
blad ten byl znany od przynajmiej 2 tygodni i reportowany na PTR, wiec blizzard olal druidow jak zawsze


Zaskakuje Was to ? Hint: mag i bug blinka :P Znany tak mniej wiecej od za przeproszeniem pierdolonych 18 miesiecy :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 13:03 
Cytuj  
No tak ale blink macie chyba zbuggowany od zawsze a nam po prostu popsuli talent :P. Jak nie naprawią Furor to ja pie***le nie gram swoim druidem i koxam alta. To co robi ostatnio Blizzard z druidami jest po prostu śmieszne. N/c jesli mam marnować punkt talentu w imp.enrage byle by zrobic durny feral charge.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 13:33 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Pio napisał(a):
blad ten byl znany od przynajmiej 2 tygodni i reportowany na PTR, wiec blizzard olal druidow jak zawsze


Zaskakuje Was to ? Hint: mag i bug blinka :P Znany tak mniej wiecej od za przeproszeniem pierdolonych 18 miesiecy :D


tylko ze ten skill dzialal nam dobrze, na PTR 1.11 popsuli go. Miesiac pozniej gdy wyszedl patch 1.11 bug nadal istnial pomimo reportowania jeszcze na PTR - bug z furorem byl w misiu. Pozniej wyszedl hotfix do patcha 1.11 i naprawili furora w misiu ale jednoczesnie popsuli go w kocie - Blizzard napisal ze zostanie to naprawione dopiero w patchu 1.12. Na PTR 1.12 buga w kocie naprawili ale za to ludzie 2 tygodnie temu wykryli nowego buga furora w misiu. Dzisja patch wyszedl i bug nadal jest.
I nie porownuj to z blinkiem, bo ty na blinka nie dajesz talentow, a my na furora dajemy 5 punktow, na dodatek robienie PvP z tym bugiem naprawde ogranicza pole manewru feral druida. To tak jakbys magiem zaczal rzucac polimorfie albo frost nowe po 2-4 sekundach od klikniecia na ikonke czaru

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 13:44 
Cytuj  
Pio napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Pio napisał(a):
blad ten byl znany od przynajmiej 2 tygodni i reportowany na PTR, wiec blizzard olal druidow jak zawsze


Zaskakuje Was to ? Hint: mag i bug blinka :P Znany tak mniej wiecej od za przeproszeniem pierdolonych 18 miesiecy :D


tylko ze ten skill dzialal nam dobrze, na PTR 1.11 popsuli go. Miesiac pozniej gdy wyszedl patch 1.11 bug nadal istnial pomimo reportowania jeszcze na PTR - bug z furorem byl w misiu. Pozniej wyszedl hotfix do patcha 1.11 i naprawili furora w misiu ale jednoczesnie popsuli go w kocie - Blizzard napisal ze zostanie to naprawione dopiero w patchu 1.12. Na PTR 1.12 buga w kocie naprawili ale za to ludzie 2 tygodnie temu wykryli nowego buga furora w misiu. Dzisja patch wyszedl i bug nadal jest.
I nie porownuj to z blinkiem, bo ty na blinka nie dajesz talentow, a my na furora dajemy 5 punktow, na dodatek robienie PvP z tym bugiem naprawde ogranicza pole manewru feral druida. To tak jakbys magiem zaczal rzucac polimorfie albo frost nowe po 2-4 sekundach od klikniecia na ikonke czaru


Myslisz pojecia :P Ja po prostu mam wrazenie, ze sugestie graczy maja sie nijak do dzialan Blizzarda.

A jesli chcesz porozmawiac o PvP, to przyklad Blinka jest calkiem niezly. Jak sie chwile zastanowisz to dojdziesz do wniosku, ze dla maga, ktory jest (uwaga ironia) RACZEJ klasa dystansowa (koniec ironii), szczegolnie w sytuacji zaskoczenia , blink jest conajmniej kluczowy i daje czas na jakiekolwiek dzialanie. A blinkniecie po Ambushu prostu pod Backstaba jest takze cokolwiek wkurwiajace :)

Ale generalnie koniec offtopa z mojej strony, jestem w stanie zrozumiec, ze strata czegos co sie mialo jest bardziej bolesna niz cos czego sie nigdy nie mialo :P

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 13:51 
Cytuj  
great czyli bear -> bash -> root -> heal nie ma sensu teraz? :S


ale za to mamy FB ktory jest zalezny od AP to miel ciekawe jak w praniu wyjdzie


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 16:02 
Cytuj  
@Qraczek
Tylko dzieki zbugowanemu furorowi na dzien dzisiejszy druid jest gowno w stanie zrobic warriorowi i rogue. Problem z blinkiem macie od poltora roku, my mielismy DOBRZE DZIALAJACY SKILL, ktory zostal popsuty 3 miesiace temu i jest nieudolnie naprawiany od 2 patchy i hotfixa. Dla nas zbugowany aktualnie furor - to tak jak dla maga brak polimorfi i frostnowy w PvP

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 17:05 
Cytuj  
nvm.


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 00:40 
Cytuj  
nie wiem kto pisal ze furor jest zjebany, ale to bzdura przynajmniej na moim servie dziala zarowno w catform jak i w bear form


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 66
Dołączył(a): 5.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 06:42 
Cytuj  
Ktos kiedys myslal o bulidzie i przedmiotach nastawionych na wrath spam? Czy takie cos ma sens? Jak wyglada dmg zadawany przy takim bulidzie w porownaniu z magowym?

Zastanawiam sie gdyz chcialbym to zrobic, nie chce jednak inwestowac dkp w spalony pomysl dlatego moze ktos juz takie cos widzal?

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 07:04 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
nie wiem kto pisal ze furor jest zjebany, ale to bzdura przynajmniej na moim servie dziala zarowno w catform jak i w bear form


Fabianne, tak bez zlosci , ale biorac pod uwage kilka wypowiedzi Twoich kolegow druidow wczesniej (patrz Pio) to utwierdzasz mnie w przekonaniu, ze grasz w inna gre :D (albo oni graja w inna gre :P)

Az bym sie zalogowal na mojego druida zeby sprawdzic :) szkoda ze BL lezy

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 07:34 
Cytuj  
na eurpoejskie serwery byl juz hotfix naprawiajacy furora

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 08:11 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Fabianne, tak bez zlosci , ale biorac pod uwage kilka wypowiedzi Twoich kolegow druidow wczesniej (patrz Pio) to utwierdzasz mnie w przekonaniu, ze grasz w inna gre :D (albo oni graja w inna gre :P)


Nie czepiaj się, bo zaraz będzie że kurwa ppl najeżdżają na Fabię. Mi już kazali podpis zmienić :]


_________________
whiteman#2717

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 08:28 
Cytuj  
Ja sie nie czepiam :) Powaznie :) wiedzialbys gdybym sie czepial :D

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 09:02 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Fabianek napisał(a):
nie wiem kto pisal ze furor jest zjebany, ale to bzdura przynajmniej na moim servie dziala zarowno w catform jak i w bear form


Fabianne, tak bez zlosci , ale biorac pod uwage kilka wypowiedzi Twoich kolegow druidow wczesniej (patrz Pio) to utwierdzasz mnie w przekonaniu, ze grasz w inna gre :D (albo oni graja w inna gre :P)

Az bym sie zalogowal na mojego druida zeby sprawdzic :) szkoda ze BL lezy


serdecznie mam w nosie to czy na n00b legionie dziala furor, na silvermoonie i na kul tiras dziala a to mi wystarczy.

a nastepnym razem zanim cos GLUPIEGO napiszesz najpierw sprawdz


ZuRu napisał(a):
Ktos kiedys myslal o bulidzie i przedmiotach nastawionych na wrath spam? Czy takie cos ma sens? Jak wyglada dmg zadawany przy takim bulidzie w porownaniu z magowym?

Zastanawiam sie gdyz chcialbym to zrobic, nie chce jednak inwestowac dkp w spalony pomysl dlatego moze ktos juz takie cos widzal?


na sam wraith? a po co przeciez drood ma 4 ofensywne spelle z czego 3 dzialaja w moonkinie.

w porownaniu z magowym ssie, w porownaniu z przecietnym droodowym ownuje. ale aby myslec o serious dmg ~400-500 dmg musisz miec do tego jesli na pve kazdy item z +hit with spells i +dmg musisz ninjowac, bo my niestety nie mamy talentu 6% spell hit jak magowie.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.