mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 15:42 
Cytuj  
Juz druida nerfuja :(

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 16:10 
Cytuj  
Kazar napisał(a):
Juz druida nerfuja :(


Spokojnie to sie wszystko zmienia na bieżąco. Nie mam nic przeciwko temu żeby druid był overpowered :-] ale wolę balans, ten czar był za dobry zwyczajnie.

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 16:42 
Cytuj  
Toc to taki zarcik :wink:

Od razu za dobry :]

*

Posty: 55
Dołączył(a): 13.02.2006
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 21:23 
Cytuj  
Polecam poczytać ten temat : http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 7&pageNo=1

Koniecznie obejrzyjcie obrazki (str. 3 i 4 chyba). Jeśli to się sprawdzi, to będziemy wymiatać druidami :]

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 19:26 
Cytuj  
Ostatnie zmiany
    Feral Combat

    * Feral Instinct - Reduced to 3 ranks, 5/10/15%.
    * Thick Hide - Reduced to 3 ranks, 4/7/10%.
    * Nurturing Instinct - Reduced to 2 ranks, 50/100%.
    * Survival of the Fittest - Reduced to 3 ranks, same 1/2/3% improvements.

    Balance
    * (NEW) Focused Starlight - “Increases the critical strike chance of your Wrath and Starfire spells by 2/4%.�
    * Improved Thorns - Renamed "Brambles", now increases damage from Entangling Roots as well.
    * Omen of Clarity - Swapped with Insect Swarm, prerequisite from Natural Weapons removed.
    * Improved Wrath - Renamed "Starlight Wrath", reduces cast time of Wrath and Starfire by .1/.2/.3/.4/.5 sec.
    * Improved Starfire - Reduced to 3 ranks, no longer reduces cast time of Starfire, just has the 5/10/15% stun chance.
    * Natural Shapeshifter - Moved to Restoration tree, where Improved Enrage was.

    Restoration
    * Improved Healing Touch - Renamed "Naturalist", in addition to the cast time reduction of Healing Touch it also increases all physical damage by 2/4/6/8/10%. Essentially, we folded Natural Weapons into it.
    * Natural Weapons - Removed.
    * Improved Enrage - Removed.
    * Reflection - Renamed "Intensity", mana regen in combat as it did in addition to causing Enrage ability to instantly generate 4/7/10 rage.
    * Natural Perfection - Changed to "Your critical strike chance with all spells is increased by 1/2/3% and melee and ranged critical strikes against you cause 4/7/10% less damage."

Jak teraz druidzi beda plakac, to cos serio nie tak z wami jest :oops:


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 206
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 20:38 
Cytuj  
:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
Omen of clarity i shapeshifting w balance
Tak jak powinno być
:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
IMBA
Jak jeszcze sie sprawdzi to z atakiem z powietrza to ja porzucam priesta, kasuje go i ide na druida

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2006, 06:19 
Cytuj  
Beliar napisał(a):
:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
Omen of clarity i shapeshifting w balance


chyba w resto, nie?

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2006, 08:49 
Cytuj  
Z perespektywy osoby ktora grala ta klasa poltora roku zmiany sa zajebiste. Wreszcie dali czesci skilli w resto dodajacych do dps, tak ze resto druidzi beda mieli troszke milsze zycie

**

Posty: 206
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 13 paź 2006, 09:59 
Cytuj  
ale to też gigantycny buff dla druidów którzy leczą w hybrid specu - poza leczeniam bawią się feral. 30% mniej kosztow shapeshifta to gigantyczny buff dla hybrid druidów[/i]

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 paź 2006, 10:02 
Cytuj  
Te zmiany są fenomenalne poprostu, Omen i Shapeshifter w Resto? Wreszcie mozna mieć Nature's Swiftnes bez straty dmg w feral formie.
Byłem zadowolony po wstępnych zmianach, ale to co tu widze powaliło mnie na kolana.

Ale z drugiej strony nie wiem, czy ktoś teraz zdecyduje sie na balance.
Ten cały boost do statów z drzewka Feral plus bardzo dobry healing jest bardzo kuszący i ma znaczną przewagę nad balance (jak na moje oko).

**

Posty: 206
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 13 paź 2006, 10:09 
Cytuj  
myśle, że ludzie graliby moonkinami, ale jestem pewien że itemizacja dla moonkinów na 70 będzie kiepska podczas gdy dla ferali będzie bardzo dobra.

Chwilowo tyle co słyszałem z opinii ludzi będących na becie feral leveluje się w porównywalnej szybkości co balance

Ale jeśli na serio będzie można zrobic combo flight form -> bear (furor lub enrage)+ feral charge na kogoś, to nawet z typowym pve specem gra druidem stanie sie niewyobrażalnym funem

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 paź 2006, 10:11 
Cytuj  
Beliar napisał(a):
myśle, że ludzie graliby moonkinami, ale jestem pewien że itemizacja dla moonkinów na 70 będzie kiepska podczas gdy dla ferali będzie bardzo dobra.


Co do itemizacji. Nie sądze.. czemu miałaby być kiepska? Już teraz nie jest zła.

Cytuj:
Chwilowo tyle co słyszałem z opinii ludzi będących na becie feral leveluje się w porównywalnej szybkości co balance

To bardzo dobrze.

Cytuj:
Ale jeśli na serio będzie można zrobic combo flight form -> bear (furor lub enrage)+ feral charge na kogoś, to nawet z typowym pve specem gra druidem stanie sie niewyobrażalnym funem


W to akurat szczerze wątpie :)

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2006, 11:11 
Cytuj  
Ja napewno reroluje, mam pare innych 60 i jeszcze mam czas na zastanowienie sie czym sobie tu pograc. Musze miec na uwadzet ez to ze skonczylo sie dla mnie HC raidowanie wiec musze sie skupic na jakiejs klasie ktora bede sobie mogl pograc casual w pvp i nastukac sobie jakies itemki, nie mam juz tyle czasu na granie.... warrior albo lock, zobaczymy


inna sprawa ze juz w zadnym mmo nie zagram hybryda, bo zawsze buildy raidowe konfliktuja sie mocno z tymi pvp...


Posty: 47
Dołączył(a): 30.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 paź 2006, 01:20 
Cytuj  
na wstepnie witam serdecznie wszystkich to moj pierszy post

druidem na 60 lev jestem od niedawna - dopiero 15 dni played i mam kilka problemow/pytan

1 pyt. - jestem druidem resto z talentami rozlozonymi 12/0/39 - czy oplaca mi sie restart drzewka i wszystko dac w resto - w sumie z skili przydatnych do leczenia brakuje mi 50% wiekszej szansy na regrowth - nie wiem czy warto za czesto tego nie uzywam z powodu manorzernosci tego skila

2 pyt. - moj duzy problem to jak patrze po statsach to zawsze jestem pierwszy w overhealingu - to znaczy marnuje mnostwo leczenia jak i many - co robić ? po 1. uzywam do leczenia click heala - sa tam jakies ustawiaenia moze da sie to jakos lepiej zoptymalizowac - nie wiem czy ktos tego uzywa ? po 2. podobno sa jakies addony umozliwiajace oszczadzanie many iManaConserve ( wspomniany w poprzednich watkach ) zainstalowalem ale nic nie pokazuje mi sie na ekranie - jak to aktywowac ?? jak to działa ??

3 pyt. - addon RnS Incoming Heals- co robi w czym pomaga jak z tego kozystac ?

z góry dziekuje za pomoc - pozdrawiam

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 30 paź 2006, 06:13 
Cytuj  
Odpowiedz na drugie pytanie dosc proste :), dodaj sobie do bara rozne ranki Healing Touch, nie bedziesz leczyc healem ktory leczy 1500-2000 hp a gosciowi wystarczy heal za 1k

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 30 paź 2006, 07:55 
Cytuj  
fkawka =>

1) Na chwilę obecną mam build hybrydowy (1/29/21) i musze przyznać, ze niczego mi chyba tak nie brakuje z resto jak własnie Improved Regrowth :). Jesli planujesze grac jako healer i tak widzisz przyszłosc dla swojego animka to te 44 punktów w restoration dobrze by bylo mieć (klik - zostało do rozdysponowania jeszcze 7 wolnych punktow, ktore dasz w co chcesz).
Generalnie nie jest to całkowity mus. Na upartego starczy 31 punktow w resto (lub nawet 21 ale to juz tak z przymruzeniem oka), lecz takie zabiegi polecał bym gdy juz trochę ubierzesz druida. Na początek bez jakiegos uber gearu leczy sie o wiele lepiej w deep resto.
2) Tak jak koci napisał. Wyciągnij na pasek rozne ranki Healing Touch. Najczesciej uzywanymi są chyba 4ka i 6tka. Zapomnij o jakichkolwiek adonach anty overhealowych bo one = martwy gracz. Osobiscie jestem zwolennikiem bardzo "surowego" sposobu leczenia i im mniej modow w tym zakresie tym lepiej :). Z czasem sam wyczujesz kiedy przerwac czar, jakiego ranku uzyc itp.
3) RnS Incoming Heals pokazuje na okienku gracza w ctra castowane na niego heala. Mod aby spełniał swoje zadanie musi byc zainstalowany u wszystkich healerow na rajdzie (czyli zalozmy, ze jest wymagany przez jakas gildie jako obowiazkowy). Ale tak generalnie to nie wiem :D. Nie uzywam to ciezko cos wiecej napisac.

Pozdrawiam.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD


Posty: 47
Dołączył(a): 30.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 paź 2006, 13:04 
Cytuj  
bardzo dziekuje za odpowiedzi - oczywiscie wraz z nimi nasuwaja sie kolejne pytania :)

- czy znacie Click Heala - on jest swietny - leczenie dokonuje sie za pomocja jednego klikniecia - opragramowuje sobie mysze mam 4 przyciski + mysze z shiftem i altem - rezem uzyskuje 12 kombinacji, nastepna rzecz CH podobnie jak CTRa pokazuje fajnie wszystkich w raidzie i pokazuje mi na ktorym userze jeszcze dziala rejuwenation i regrowth i na 3 sek przed koncem pokazuje ze juz sie konczy , tylko nie wiem jak w nim skonfigurowac to aby lepiej ( trafniej ) dobieral rank heala - bo na pewno mozna

- jestescie pewni ze na prawde zaden soft do wspomagania leczenia nie jest porzyteczny ?!! ten CH naprawde jest fajny pozatym nie wyobrazam sobie aby ktos bez niego mogl mi dorownac w szybkosci reakcji - podam przyklad - rozumiem ze uzywacie CTRa - i teraz jezeli ktos obrywa to najpierw trzeba kursorem go wskazac, pozniej kursore wykonac kolejny ruch na bara i wykonac klikniecie - wiec 4 ruchy - moze bedziecie sie smiac bo robicie to inaczej ale ja tak robilem zanim zainstalowalem click heala

- a moze moj overhealin nie jest zwiazany z tym ze click heal zle dobiera ranki - tylko z tym ze duzo lecze HoTami i zanim on zdazą sie skonsumowac to juz ktos dolecza danego usera

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2006, 15:00 
Cytuj  
ja uzywalem tylko i wylacznie heal assista i tylko jednej funkcjonalnosci przerywania heala. kwestia gustu, ale nie znam(lem) aktywnego raid healera ktory by ufal modom, dzieki takim modom tanki zdychaja.

ja skutecznie leczylem z ustawieniem heali pod hotkeyami
- HT za: 1000+,1500+,2000+, maxymalny (w moim przypadku bylo to ht4,6,8,11) jesli masz wiadro +healing (jakies ~1500 to mozesz sprobowac ht3 jesli masz malo to od ht5)
- max reju
- max regroth

a heal assist pomagal breakowac heale no do tego emergency monitor z ct_Raida i tyle.

ew. RDX jako pakiet modow do raidowania, ale mi po dluzszych testach i wielu fajnych opcjach nie przypadl mi do gustu.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2006, 16:18 
Cytuj  
Ja uzywalem jedynie mana-konserwy, calkiem niezle dzialala oczywiscie po przerobkach capow.


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'


Posty: 47
Dołączył(a): 30.10.2006
Offline
PostNapisane: 31 paź 2006, 00:03 
Cytuj  
- ale rozumiem mana conserw dziala tylko jak inni tego tez uzywaja - tak ?

- co do emergency monitor jak to działa i jak sie to odpada - dodalem do addonow wow mi widzi zle w grze nie wiem jak odpalic i jakie funkcje spelnia

- jak heal assist przerywa heale - z tego co widze to kontroluje kto co leczy itd.. ale tez wymagane aby kazdy healer w raidzie to posiadal inaczej nie widze co robia inni

- i nawazniejsze pytanie wow pozwala bindings key a czy jest jakis addon ktory pozwala bindings maua - tak aby bo kombinacje myszka + siht lub alt przypisac ranki heal-i ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.