mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 58  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 01:45 
Cytuj  
Cena przy skillu jest podana summarycznie. Czyli jak masz armor 5 za 50 pktów, a armor 6 jest za 60 to płacisz tylko 10, nie 60.

**

Posty: 269
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 15:03 
Cytuj  
overkilll napisał(a):
Czy to jest tak zrobione jak z talentami, zę trzeba cośwybrać a coś odpuścić?


dokladnie, nie mozna miec wszystkiego. zobacz tu http://petcalc.tripod.com/ troche latwiej bedzie rozplanowac builda dla peta


_________________
..::Char profile::..

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 16:57 
Cytuj  
A mi się wydawało, że mozna wszystko. W tej chwili mój pet 39 lvl ma wszystko co możliwe.
Nie grałem jednak moim US hunterem lvl 60, po 1.8 więc trudno mi powiedzieć.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 00:47 
Cytuj  
Build Naro jest dobry niepowiedzialem, ze zly :D ale jednak sklanialbym sie w beastmastera i survival, ale to tylko moje zdanie, pozatym nie martw sie ze ktos ci sheepnie zwierze bo to tylko moze mag a zanim mag sheepnie to padnie, ja przynajmniej nie mam najmniejszych problemow z magiem ani troche

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 12:39 
Cytuj  
Lipa z tymi training points. Można mieć na maxa 250 pkt kicha. Możesz wybierać ze wszystkich 17 skilli. Dałem Stamine na maxa, growl ( aha mam kotka), bite i na natural armor starczylo tylko na lvl 7. Nic w resisty itp. Troche malo. A peta mam na 55lvl.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 12:57 
Cytuj  
hmm... to dobrze jak na moj gust...
Co to by była za przyjemność jakbyś mógł wybrać wszystko, każdy pet byłby znowu taki sam, z wyjątkiem wyglądu.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 13:38 
Cytuj  
Dokladnie a pozatym i tak hunt jest mocno wypasiony, ja lockiem za cholere hunta nie moge zabic :/

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 16:45 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
hmm... to dobrze jak na moj gust...
Co to by była za przyjemność jakbyś mógł wybrać wszystko, każdy pet byłby znowu taki sam, z wyjątkiem wyglądu.


czyli trzeba miec ze trzy pety. Jeden z armorem i stamina, inny z resistami itp. Nie przeszkadzalo by mi to poza tym ze trezba mase czasu stracic na wylevelowanie tych petów. No i tu pytanie. Czy można wziasc peta na 50 lvl dobic mu tylko 10lvl i bedzie mial tyle samo punktów treningu co pet , który był levelowany od zera do 60lvl?

Bede szedl do Winterspring po kota który ma Prowl to sprawdze wtedy. Aha. Mam taki problem z miesem dla peta. Do 55lvl karmilem go Zemsty claw meat pozyskiwanym od takich muszli które najcześciej wypadały z żółwi w The hinterlands i Tanaris, Dawały 35happines, ale po 55lvl happy z tego miesa spadlo do 17 i nie potrafie namierzyćteraz odpowiedniego miesa dla niego. Potrzebuje mięso z dropa nie z cooking ani od vendora.


Ostatnio edytowano 23 paź 2005, 18:14 przez overkilll, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 17:51 
Cytuj  
To ostanie pytanie overkilla jest istotne sam sie nad tym zastanawiam, i nie mam zielonego pojecia :/

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 17:57 
Cytuj  
overkilll napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
hmm... to dobrze jak na moj gust...
Co to by była za przyjemność jakbyś mógł wybrać wszystko, każdy pet byłby znowu taki sam, z wyjątkiem wyglądu.


czyli trzeba miec ze trzy pety. Jeden z armorem i stamina, inny z resistami itp. Nie przeszkadzalo by mi to poza tym ze trezba mase czasu stracic na wylevelowanie tych petów. No i tu pytanie. Czy można wziasc peta na 50 lvl dobic mu tylko 10lvl i bedzie mial tyle samo punktów treningu co pet , który był levelowany od zera do 60lvl?


Tak.

Sam mam trzy pety.
Dwa różne do PvP i jeden do PvE w instancach.

**

Posty: 269
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 21:13 
Cytuj  
wolne punkty dla peta liczy sie (happiness - 1) x lvl. na 60 lvl kazdy pet powinien miec 300 tp, jesli ma mniej znaczy ze juz jakies skille ma


_________________
..::Char profile::..

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 00:06 
Cytuj  
Dzieki zakhan o to mi chodzilo :D

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 12:05 
Cytuj  
naro napisał(a):
a peta zawsze mozna uspic trapnac sheepnac ( wiem ma skilla ktory na 15 s czyni go niezatrzymywalnym ) ale co po 15 s ??? bo walka trwa zazwyczaj dluzej : P


A po tych 15s jest jeszcze improved mend pet.

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 19:48 
Cytuj  
shahray napisał(a):
naro napisał(a):
a peta zawsze mozna uspic trapnac sheepnac ( wiem ma skilla ktory na 15 s czyni go niezatrzymywalnym ) ale co po 15 s ??? bo walka trwa zazwyczaj dluzej : P


A po tych 15s jest jeszcze improved mend pet.


I co ma ci dać Med pet? Usówa tylko klatwy, poisony, curse itp i to ma tylko 50% szansy na to. Nie mówie ze to jest mało ,ale nie daje tego co poprzedni ymieniony skill. Czyli jak go ktoś sheepnie to nie pomoże.

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 20:21 
Cytuj  
O2 jakie pety? bo w sumie pewnie do pve najlepiej tanka (hp, armor), do pvp kota, albo innego dd? czysta teoria z mojej strony, dopiero zaczynam przygode huntem:P

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 21:41 
Cytuj  
Do PvP to kotek albo Serpent.
Kotek ma średni specjal. Natomiast specjal Serpenta zwala z nóg miescami.

Do PvE polecam skorpiona bo bardzo dobry ma armor, ładny specjal i może uzywać jeszcze claw jak ktoś ma ochotę.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 21:43 
Cytuj  
overkilll napisał(a):
shahray napisał(a):
naro napisał(a):
a peta zawsze mozna uspic trapnac sheepnac ( wiem ma skilla ktory na 15 s czyni go niezatrzymywalnym ) ale co po 15 s ??? bo walka trwa zazwyczaj dluzej : P


A po tych 15s jest jeszcze improved mend pet.


I co ma ci dać Med pet? Usówa tylko klatwy, poisony, curse itp i to ma tylko 50% szansy na to. Nie mówie ze to jest mało ,ale nie daje tego co poprzedni ymieniony skill. Czyli jak go ktoś sheepnie to nie pomoże.


Improved Mend Pet - rank 2/2
Gives the Mend Pet spell a 50% chance of cleansing 1 Curse, Disease, Magic or Poison effect from the pet each tick.

Polymorph to magic effect.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 22:10 
Cytuj  
Nie jestem doświadczonym graczem ale wydaje mi sie że co do wyboru peta do PVE sa dwie mozliwosci, max def albo isc na max damage, mam kotka i sprawuje sie dobrze, zazwyczaj trzyma na sobie moba tak dlugo ze nawet jak dojdzie do mnie to na jeden cios ( mam 27lvl ), bije moby max 32lvl.
Teraz pytanie, co powoduje ze pet trzyma na sobie moby i czy faktycznie pet tank to dobry wybor bo ja widze ze jego maly atak pozwala na dojscie do mnie moba z dosc duzym jeszcze zyciem, a to juz mały problem jest.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 00:10 
Cytuj  
To proste pet trzyma przy sobie umieejetnoscia growl :) im wyzszy level tym lepiej, moj pet prawie nigdy nie puscil mobka az do smierci (wyjatek gdy walne 2 kryty z luku i do tego kryt arcane)- ale to sporadycznie, u locka jest o wiele gorzej ten void w porownaniu do peta nie umie tankowac :o

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 07:51 
Cytuj  
ostatatnio na grindowaniu mialem 5 critow pod rzad na elite mobku 57 lvl, zdazyl sie tylko odwrocic w moja strone i pet go ponownie zaggrowal , na moim buildzie zdarza sie to czesto, a moj pet do grindowania/pve ma 2 skille do generowania aggro i dasha nic wiecej ( chodzi o maxymalne wykorzystanie focusa ). pet ma all wladowane w resisty max fire i max shadow - 0 staminy 0 armora
pety do pvp mam z max frezz ( przydatne przy novie ) i max shadow ( przydatne na fear )
jeden skill do zadawania jakiegos tam dmg ( claw 8 ).
w wyborze peta pod pvp jedynie szybkosc ataku sie liczy co powoduje wydluzanie sie czasu castowania spelli ( mag,priest,shaman ).
w takich BG jak WG i AB swietnie sprawdza sie nietoprzez bo jego wielkosc powoduje ze podczas ataku zaslania polowe ekranu kolesiowi, ktorego meczy i jesli taki stworek was kiedykolwiek dopadl to wiecie o czym mowie :), no i ma speed at 1 :P

build beast/surv jest kompletnie nieprzydatny w MC - tracisz 6 y zasiegu co powoduje ze podczas tluczenia bossow zawsze jestes w zasiegu clatw

na mnie pala/mag/priest nie traca many ( chyba ze heal - ale to sporadycznie bo spokojnie daje rade bandazami - ostatni ragna - heal = 2 bandaze )

pet w takich instance siedzi zawsze w twojeje kieszeni :) ( peta uzywa sie czasem do pullowania geddona )

ale do pvp beast/surv jest bardzo dobrym pomyslem
jak bym ograniczyl sie jedynie do tego typu rozgrywki ( pvp only ) to bym to wybral
itemy z max stamina i ressy, w tym ukladzie wystarczy, leczysz peta i nie dasz sie zabic - pet zrobi swoje :)
z wstepnych wyliczen przy tym buildzie mozna wyciagnac kolo 6 k hp ( mam 5050 w ubranku pvp nastwionym na crit ap


_________________
gole babki i czekoladki

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 58  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.