mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 325 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 15:30 
Cytuj  
Xedos napisał(a):
Czy z nowym patchem przestaja dzialac wszytskie mody bo u mnie siadlo nawet cosmos nie rusza a o pojedynczych to nawet nie wspomne:( cosmos jako ostatnie zło do testu:P


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nawet nie kracz, no nci to ja na wszelki wypadek przed patchowanie skopiuje obie katalgo interface i WTB

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 17:06 
Cytuj  
Wszystko jest outdated, ale tylko CT_partyhealth sie posypał. Wszystko inne, lootlink, move anything, sct, atlas itd działą bezproblemowo.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 20:23 
Cytuj  
wrong topic

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 23:29 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Wszystko jest outdated, ale tylko CT_partyhealth sie posypał. Wszystko inne, lootlink, move anything, sct, atlas itd działą bezproblemowo.

Mi lootlink sie wiesza na niektorych epicach, a zwlaszcza na epickich receptach. Gdyby jeszcze sie tylko zwieszal lub blad wywalal, to ok, ale najechanie myszka na epic recepte powoduje disconnect z serwera :har:
Slyszal ktos o czyms takim?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 06:26 
Cytuj  
Wczoraj przegladalem epici w Lootlinku i wywalilo mnie raz ale zaraz po otworzeniu okna "search", pozniej ogladalem epiki i bylo ok, niemniej napewno sie cos kaszani.

Z tego co wiem napewno kaszani sie takze:
- CTRaid
- CTPartyHealth
- Enchanted Tradeskills (Albo cos podobnie sie nazywa to co pokazuje ile masz w banku skladnikow, itp).


_________________
Obrazek

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 07:02 
Cytuj  
U mnie CTRaid dziala. W sumie to chyba wszystko dziala, nie testowalem dokladnie. Mialem tylko ostrzezenie ze addony sa out of date ale zaladowalem je mimo wszystko :) Uzywam Insomniax (czy jak to sie tam pisze) - wersja najnowsza.


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 08:10 
Cytuj  
generalnie wiem ze to znane rozwiazanie ale podam.
mam Pusty Questlog, dostałem odpowiedz wiec niech kazdy zacznie od tego:

Description of problem: Error in questlog

Greetings Karol ,

In order to resolve the problem, you will have to log out of WoW, delete the WTF, WDB and Interface folders in your WoW directory. Be advised that this will reset your settings and delete any custom userinterface currently installed. This is neccessary as userinterfaces are often the source of the problem.

Please do not hesitate to contact us by sending a request for help, in-game, should you require assistance again.

Please do not reply to this email as you will receive an automated response.

Regards,

English Game Master Team
Blizzard Europe


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 08:15 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Mi lootlink sie wiesza na niektorych epicach, a zwlaszcza na epickich receptach. Gdyby jeszcze sie tylko zwieszal lub blad wywalal, to ok, ale najechanie myszka na epic recepte powoduje disconnect z serwera :har:
Slyszal ktos o czyms takim?


tak, dawno temu, zaraz po becie, jak się miało przedmioty epickie nie istniejące (jeszcze) na tym serwie, btw. przypisałeś lootlinka do konkretnego serwa ?


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 10:41 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
delete the WTF, WDB and Interface folders in your WoW directory


wolne tlumaczenie: przeinstaluj WoW, poswiec pol dnia na wrzucenie od nowa modow, nastepne pol na ich skonfigurowanie :)


a na powaznie mi po padzie servera rozjechal sie cale UI - saved variables poszlo sie migdalic [chyba nie musze mowic co to znaczy dla healera ;-) ] myslalem ze wyjde z siebie i stane obok

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 10:44 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Deshroom napisał(a):
delete the WTF, WDB and Interface folders in your WoW directory

wolne tlumaczenie: przeinstaluj WoW, poswiec pol dnia na wrzucenie od nowa modow, nastepne pol na ich skonfigurowanie :)
owszem jesli ktos jest debilem i nie ma prawej ręki.
ponowna konfiguracja zajmuje 10-20 min MAX

ps. po takiej operacj wszystkie mody masz zainstalowane, instalacja wow jest nienaruszona

pss. rób backup WTF i WTB lol


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 11:09 
Cytuj  
desh: mialem backup i nic z teog nie wyszlo, do tego wszystkie makra poszly sie .... [ocenzurowano] mam ich tylko 18.

jedyne co to ocalaly mody ale zupelnie nie skonfigurowane :/


PS. Czy komus jeszcze Party Health z CT_mod sypie bledami jak jest hunter w party?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 11:14 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
desh: mialem backup i nic z teog nie wyszlo, do tego wszystkie makra poszly sie .... [ocenzurowano] mam ich tylko 18.

jedyne co to ocalaly mody ale zupelnie nie skonfigurowane :/
to jest niemożliwe.
folder interface sie nie zmienia
foldery WTF i WTB zawieraja załe info o ustawieniach.

jak przeniesiesz te 3 foldery do nowej instalacji wow bedziesz miał IDENTYCZNIE


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 11:19 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
PS. Czy komus jeszcze Party Health z CT_mod sypie bledami jak jest hunter w party?

TAK
I nie wiem jak to naprawic.

BTW. 18 makr..... brawo. :D
Nie chce mi sie wyluszczac calej mojej opinii o makrach ale straszna to jest troche. Na sikanie taz masz makro ??

/Enter WC
/Open Container LVL=1
/Cast Water Spring
/Say "Ooooooochhhh..... Much Better !!!!"

:) :)

BTW. JAk walcze z niektorymi gosciami to sie zastanawiam czy walcza oni czy ich makra.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 11:23 
Cytuj  
@Kabraxis wiesz RPG to RPG a nie FPP gdzie liczy sie szybkosc nadgarstka i kilkanie mysza :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 11:35 
Cytuj  
Wiem ale w WoW'ie uzywajac tylu makr masz na dziendobry KOLOSALNA przewaga w czasie walki z innym zywym graczem (no chyba ze on tez ma tyle).
Jestem ogolnym przeciwnikiem wszelkich makr, programowanych klawiatur, padow na ktorych mozna bindowac 10HIT COMBO pod jeden przycisk, itp....


IMO psujesz sobie przez to gre, ale to tylko moje skromne zdanie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 11:38 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Wiem ale w WoW'ie uzywajac tylu makr masz na dziendobry KOLOSALNA przewaga w czasie walki z innym zywym graczem (no chyba ze on tez ma tyle).
Jestem ogolnym przeciwnikiem wszelkich makr, programowanych klawiatur, padow na ktorych mozna bindowac 10HIT COMBO pod jeden przycisk, itp....
IMO psujesz sobie przez to gre, ale to tylko moje skromne zdanie.
całkowicie sie zgadzam że mozna zepsuć sobie gre niektórymi modami.
teraz idz do MC bez CT raid assist. GL&HF


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 11:45 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Wiem ale w WoW'ie uzywajac tylu makr masz na dziendobry KOLOSALNA przewaga w czasie walki z innym zywym graczem (no chyba ze on tez ma tyle).


hmmm jakby ci to powiedziec wiekszosc to sa info lecace na kanal party/raid typu
/p Take aggro asap plz
/oom
/p wrong pull

Kabraxis napisał(a):
Jestem ogolnym przeciwnikiem wszelkich makr, programowanych klawiatur, padow na ktorych mozna bindowac 10HIT COMBO pod jeden przycisk, itp....


ty wolisz gimnastykowac uzywajac 10+ klawiszy ja wole wcisnac 1 przycisk w tym czasie jedzac sobie kolacje, gadac z panna etc.

i pewnie dzieki tym makrom na koniec instancji z nowym party zbieram pochwaly :P a koles co mnie wziol na probe na baron runa jak mialem 54 zamiast priesta 60 (bo byl juz 1 priest w raidzie) teraz ciagle do mnie whispuje czy ide :P

Kabraxis napisał(a):
IMO psujesz sobie przez to gre, ale to tylko moje skromne zdanie.


jestem czlowiekiem wygodnym wole raz sie napracowac a pozniej "odcinac kupony" niz caly czas pracowac :)


hmm a tak swoja droga jaka postacia grasz bo w sumie chyba tylko pala sie moze obyc bez makr :)

imho niezbedne przyklady makr dla pozostlaych klas:
- healer - info o tym ze ma na sobie moba. Powod: healer pod ostrzalem leczy duzo wolniej
- dd - asysta tankowi powod: po cosie przygladac kogo tank bije lepiej uzyc makra /assist [nick tanka]
- shaman - nie znam za dobrze klasy ale z tego co wiem jest off healerem wiec to samo co w przypadku healera
- warrior - ten to ma tony makr -> patrz posty desha w topicu o warriorze

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 12:12 
Cytuj  
aha zapomniałem.

Fabianek, używaj NTFS zamiast FAT32 to zmninimalizujesz mozliwośc uszkodzenia plików przy twardym restarcie :wink:


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 12:13 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
aha zapomniałem.

Fabianek, używaj NTFS zamiast FAT32 to zmninimalizujesz mozliwośc uszkodzenia plików przy twardym restarcie :wink:


lol uzywam od jakis .....6ciu lat :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 12:14 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Deshroom napisał(a):
aha zapomniałem.

Fabianek, używaj NTFS zamiast FAT32 to zmninimalizujesz mozliwośc uszkodzenia plików przy twardym restarcie :wink:


lol uzywam od jakis .....6ciu lat :D
ciesze sie. ja tez i nigdy nie uszkodziłem pliku. mój był reinstalowany 2 lata temu ze wzgledu na zmiane systemu operacyjnego :wink:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 325 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.