mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 598 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 30  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 17 lis 2008, 16:05 
 
w WAR mialem zajawke to szybko lvl cap zrobilem , wow to stara gra i nie mam zajawek juz , po 2 nie jestem nolife player , po 3 nie gram zbytnio pve , po 4 gram w wow bo ma najlepszy combat system z all mmo bardziej bym to podczepil pod zrecznosciowke w trybie mmo game :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2008, 16:10 
 
zaboleq napisał(a):
iniside napisał(a):
mrynar napisał(a):
Nyx napisał(a):
Jak nie maja co robic? Raz wyczyscili i juz maja full t7 kazdy? roftl


No tak, przeciez w WoW fun to nie trudne walki, tylko zbieranie secikow. Im mniejszy droprate tym wiekszy FUN.

W takim razie Lineage 2 >> wow fun.



Inside to był sarkazm czy flame przyszedłeś robić :D?

E no jesli fun mierzymy droparate itemow (im mniejszy droprate tym wiekszy fun), to Lineage 2 bije wszystkie zachodnie mmo, o lata swietlne..

A robienie flejmu to tak przy okazji. No cholera juz mi malo zostalo do 5 lvl :<.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2008, 16:15 
 
iniside napisał(a):
zaboleq napisał(a):
iniside napisał(a):
mrynar napisał(a):
Nyx napisał(a):
Jak nie maja co robic? Raz wyczyscili i juz maja full t7 kazdy? roftl


No tak, przeciez w WoW fun to nie trudne walki, tylko zbieranie secikow. Im mniejszy droprate tym wiekszy FUN.

W takim razie Lineage 2 >> wow fun.



Inside to był sarkazm czy flame przyszedłeś robić :D?

E no jesli fun mierzymy droparate itemow (im mniejszy droprate tym wiekszy fun), to Lineage 2 bije wszystkie zachodnie mmo, o lata swietlne..

A robienie flejmu to tak przy okazji. No cholera juz mi malo zostalo do 5 lvl :<.


To idź na testowym sobie dobij, mam nadzieję, że na 5 urodziny dostaniesz banana.


_________________
@polygamia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 lis 2008, 16:19 
 
Mendol napisał(a):
no popatrz. to my naprawde w czepku urodzeni jestesmy :-)
bo i scenariusze sie odpalaja i akcje w rvr t3 sa wieczorami codziennie.
cuda jakies panie :-)

hehe nie rozumiem QFC co cie tak boli w moim levelowaniu? niestety jest o wiele wiecej osob, ktore leveluja powoli bo nikomu sie nie spieszy.
a to, ze ty sam siedziales w zonie t4 to tylko twoja wina :-) jak ktos nie ma nic innego do roboty tylko "NABIJA" levele to jesto problem.
ja nie mam powodow do narzekan :-) a czy inni graja czy nie to tez nie moja sprawa. na kh ludzie sa i robimy rvr/scenariusze takze prosilbym cie abys przestal powtarzac w kolko to samo od miesiaca.

uh btw. jeszcze nie NABILES 80lvl w wowie? opierdalasz sie widze.

Przeciez ty praktycznie wcale nie grasz w tego war::D
Ja po dwoch tygodniach w ktorych gralem maks 2/3 godzinki dziennie co dwa dni mialem zdaje sie 22 level

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2008, 16:33 
 
Atherius napisał(a):
iniside napisał(a):
zaboleq napisał(a):
iniside napisał(a):
mrynar napisał(a):
Nyx napisał(a):
Jak nie maja co robic? Raz wyczyscili i juz maja full t7 kazdy? roftl


No tak, przeciez w WoW fun to nie trudne walki, tylko zbieranie secikow. Im mniejszy droprate tym wiekszy FUN.

W takim razie Lineage 2 >> wow fun.



Inside to był sarkazm czy flame przyszedłeś robić :D?

E no jesli fun mierzymy droparate itemow (im mniejszy droprate tym wiekszy fun), to Lineage 2 bije wszystkie zachodnie mmo, o lata swietlne..

A robienie flejmu to tak przy okazji. No cholera juz mi malo zostalo do 5 lvl :<.


To idź na testowym sobie dobij, mam nadzieję, że na 5 urodziny dostaniesz banana.

Obrazek


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 lis 2008, 16:57 
 
Vercin napisał(a):
Mendol napisał(a):
no popatrz. to my naprawde w czepku urodzeni jestesmy :-)
bo i scenariusze sie odpalaja i akcje w rvr t3 sa wieczorami codziennie.
cuda jakies panie :-)

hehe nie rozumiem QFC co cie tak boli w moim levelowaniu? niestety jest o wiele wiecej osob, ktore leveluja powoli bo nikomu sie nie spieszy.
a to, ze ty sam siedziales w zonie t4 to tylko twoja wina :-) jak ktos nie ma nic innego do roboty tylko "NABIJA" levele to jesto problem.
ja nie mam powodow do narzekan :-) a czy inni graja czy nie to tez nie moja sprawa. na kh ludzie sa i robimy rvr/scenariusze takze prosilbym cie abys przestal powtarzac w kolko to samo od miesiaca.

uh btw. jeszcze nie NABILES 80lvl w wowie? opierdalasz sie widze.

Przeciez ty praktycznie wcale nie grasz w tego war::D
Ja po dwoch tygodniach w ktorych gralem maks 2/3 godzinki dziennie co dwa dni mialem zdaje sie 22 level


Pierdolenie. Nie kazdy zapierdlala z levelem w MMO grindujac questy z poradnikiem, grindujac SC itp. Sa ludzie ktorzy potrafia sie cieszyc gra, a nie licza, ze po wbiciu maxlelvelu zacznie sie jakis niesamowity fun.

Ja mam ponad 13 dni playtime, bywaja dni, ze gram naprawde duzo, a mam dopiero 33 lvl, a z tego tez zdarzalo mi sie jakis ding wygrindowac bo chcialem ubrac jakis item.

Sam book of knowledge daje rozrywke na dlugie dni. Nie powiem, ze czytam o kazdej nowej rzeczy ktora odkryje, ale niektore sa naprawde fajne, nawet dla kogos takiego jak ja, ktory nie byl nigdy fanem swiata warhammera (choc powoli sie nim staje).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2008, 17:41 
 
nie wspominajac o tym, ze czasami wielkie plany na efektywne levelowanie ida w pizdu tak jak w sobote. 'na chwilke' wpadlismy do zony rvr w oczekiwaniu na kumpla i zostalismy na 3h robiac niezla zadyme :-)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2008, 17:51 
 
Mendol napisał(a):
nie wspominajac o tym, ze czasami wielkie plany na efektywne levelowanie ida w pizdu tak jak w sobote. 'na chwilke' wpadlismy do zony rvr w oczekiwaniu na kumpla i zostalismy na 3h robiac niezla zadyme :-)


A z tego jak wiadomo expa nie ma.

Ja zrobilem 24 levele na samym pvp :P A nie gram od dobrego miesiaca ponad :P


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2008, 17:57 
 
stare newsy masz nestor. jest calkiem niezly exp z killi w rvr. jak wiadomo :-)

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2008, 18:12 
 
Mendol napisał(a):
stare newsy masz nestor. jest calkiem niezly exp z killi w rvr. jak wiadomo :-)


l2read irony Mendol...


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2008, 19:00 
 
l2read irony? nie bardzo rozumiem co wypowiedz nestora odnoszaca sie do tego co bylo miesiac temu ma wspolnego z rzeczywistoscia, po zmianach...

nawet nie wiem co ci poradzic lutus bo wpierdalasz sie w rozmowe i udowadniasz tylko, ze masz zerowe pojecie o temacie.
l2read patch notes mate.

*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 17 lis 2008, 19:10 
 
Mendol myślę że jednak nie wychwyciłeś ironii - za subtelna dla Ciebie :lol:


Czy mógłby ktoś litościwie zamknąć ten śmieciowaty topic?
WAR-boje papa na swoje podwórko, przykro mi że niewiele tam się dzieje :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2008, 19:15 
 
no moze i subtelna ale nadal nie widze sensu.
nawet po zmianach scenariusze -> questy/pq -> open rvr.
efektywne levelowanie - scenariusze + pve questy.
nie open rvr. co nie zmienia faktu, ze podnosza expa ale za fresh kille.

achem wow-boju idz zbierac itemki w instancjach :-)

nestor slyszelismy jak ci pvp wychodzilo ;-) nie dziwne, ze wrociles do pve wow'a :-)

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 17 lis 2008, 19:18 
 
Powiedzial carebear, ktory uwielbia RvR, bo tam ludzie odwalaja za niego cala robote.

Zaloze sie, ze wszyscy Pro PvP na forum w tym zlym WoWie nie wybiliby sie ponad 1600 rating. No, ale zapewne zaraz uslysze, ze areny sa chujowe i to nawet nie jest PvP...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2008, 19:20 
 
PvP w WoW podczas levelowania daje kupe zabawy, podobnie jak sam leveling. Szkoda, ze w endgame ta gra tak posysa. :>


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2008, 19:20 
 
hehehe no ok. dla ciebie moge byc i carebear mate i uwielbiam rvr bo swoim ib moge schowac sie za murkiem :-)
masz mnie!
tylko wiesz o mnie i pvp tyle co ja o tobie i twoim pvp :-)

ale w sumie macie racje. wy macie fun z wow'a ja mam fun z war'a.
i wszystko byloby ok gdyby nie to, ze duza czesc z was nie moze zrozumiec jak moze mi i innym podobac sie war, skoro dla was to beznadziejna gra.


Ostatnio edytowano 17 lis 2008, 19:23 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 17 lis 2008, 19:23 
 
W ogole sie nie udzielalem w tym biednym topicu WAR vs WoW w waszym dziale, ale tutaj czytam juz takie bzdury, prowokacje na sile, bez polotu, po prostu skrajny debilizm, ze nie moge pozostac obojetny. I odpowiadam na podobnym poziomie. Ale juz koncze, bo to bez sensu. Pa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2008, 19:25 
 
dziekujemy za 'podniesienie' dyskusji na wyzszy poziom.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2008, 19:28 
 
/drama on

Mendol wypierdalaj do działu WAR bo nikt prócz Ciebie i Mendola tam nie postuje :D


/drama off


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 17 lis 2008, 19:29 
 
Daedrael napisał(a):
ale tutaj czytam juz takie bzdury, prowokacje na sile, bez polotu, po prostu skrajny debilizm...I odpowiadam na podobnym poziomie.


Czytanie ze zrozumieniem. Nie bylo moim zamiarem podniesienie poziomu dyskusji, bo na dnie szybciej zdechnie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 598 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.