mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 379 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 19  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 201
Dołączył(a): 21.03.2002
Offline
PostNapisane: 6 paź 2004, 10:13 
Cytuj  
dzieki Pio


_________________
"Cały ten festiwal jest dziwny. Filmy są dziwne - podczas oglądania trzeba o nich myśleć" - B.Spears o Festiwalu Filmowym Sundance

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 paź 2004, 10:20 
Cytuj  
Mark bloknęli cię na gry-online bo za bardzo pyszczyłeś na EQ2 ? ;P
(niestety nie przeczytałem posta przed interwencją moda)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod


Posty: 13
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2004, 10:46 
Cytuj  
Haha malo doswiadczony pierw badz pewny zanim bedziesz wydawal opinie...
Gralem w R.Y.L. - Risk Your Life
MU, PristonTale, Star Wars Galaxis, i kilka innych wiec mi nie gadaj takich bzdur

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 paź 2004, 10:49 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
oni przyjęli ludzi mało doświadczonych w mmo. Ktoś oblatany i ktoś kto grał w 10 mmo na pewno nie ominie WoW-a a świat potrafi wciągnąć i będzie się podobał. Ktoś nowy ominie WoW-a więc trzeba go przyciągnąć darmową betą :/

Nikt ze starych wyjadaczy (nie mówię o sobie) się nie dostał :/

Oni napewno maja cicha umowe z SoE, wszyscy moi znajomi ktorzy grali ponad rok w EQ dostalli na dzien przed beta WoW invite do bety EQ2.

Spisek siakis!


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 paź 2004, 10:50 
Cytuj  
No to musisz być bardzo doświadczony Grey bo ja nawet nie mam pojęcia co to za trzy gry wymieniłeś na początku :D

Rysk Your Life to gra planszowa jest?

P.S.
Bez obrazy, tylko żartuję :] i tak mi się jakoś skojarzyło.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 paź 2004, 10:51 
Cytuj  
GreyWolf - czyli tylko w SWG?

SwenG - możliwe, już mnie wkurza ten soul - EQ2 ma mnóstwo wad a ten cały czas tylko "ach" i "och" - nie zauważa nawet podstawowych spraw które trzeba jak najszybciej załatwić (np. to, że commonlands pada co pół godziny ostatnio). A jego zdaniem gra jest extra hiper cool, a to że mi całe party wywala to wina mojego słabego łącza :D Więc puściłem wiąchę <akurat zmieniam pracę i muszę jeszcze chodzić do starej więc rano jestem strasznie wnerwiony - bez kija nie podchodzić>

Zablokował mi konto na GOL-u bo śmiałem się wyrazić negatywnie o jego grze - co za dzieciak z tego soulcatchera. Już mu raz wygarnąłem, że z takim podejściem to powienien wrócić do piaskownicy tam normalne, że dzieci się kłócą czyja babka z piasku jest ładniejsza.


Ostatnio edytowano 6 paź 2004, 11:04 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 paź 2004, 10:57 
Cytuj  
mi się czasami wydaje, że jestem jedyną osobą ktora gra w betę EQ2 a nigdy nie grała w EQ1. Czuję się strasznie głupio jak całe party - 1 urządza sobie pogaduszki na temat na jakim serwerze i jakim charem grają w EQ1 ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 paź 2004, 11:02 
Cytuj  
Nie ma sie co klocic Mark.
My swoje wiemy, ja wrecze nie uwazam zeby gra sie zmieniala niesamowicie na 15+, mam 22lvl i jakos nic sie nie zmienilo :P

Po prostu niech kazdy zagra w open (jesli bedzie) i wypracuje wlasna opinie, ja na 100% zostaje przy wow :>

juz.

**

Posty: 261
Dołączył(a): 10.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2004, 11:06 
Cytuj  
Nikt sie tu nie interesuje GuildWars'em moze to tez bedzie warte uwagi ? :)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 paź 2004, 11:08 
Cytuj  
EQ2 będzie miało swoich stałych graczy, którzy będą łachotać swoje ego rozmowami na forum EQ2 jakie to wow jest dziecinne i jakie ma kiepskie community.
Bezsprzecznie jednak WoW bedzie miało conajmniej kilka razy większą liczbę graczy, duzo lepszy support i na pewno duzo, dużo lepszy klimat.

Co do klimatu to przecież żaden MMORPG (no może z wyjątkiem SWG) nie jest tak zakorzeniony w świadomości graczy jak Warcraft.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 paź 2004, 11:13 
Cytuj  
W jednym i drugim mmo (EQ2 i WoW) są take same lokacje: Crossroad, Wailing Caves itp. Gdzie był pierwowzór tych lokacji?

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 paź 2004, 11:17 
Cytuj  
Zodi4c napisał(a):
Nikt sie tu nie interesuje GuildWars'em moze to tez bedzie warte uwagi ? :)


Na mmorpg.com ma nawet nezłe oceny ma i jest mocno wyczekiwana

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 paź 2004, 11:21 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
W jednym i drugim mmo (EQ2 i WoW) są take same lokacje: Crossroad, Wailing Caves itp. Gdzie był pierwowzór tych lokacji?


Crossroads to nie jest nazwa charakterystyczna dla gry tylko dla lokacji... ja mam pod oknem crossroads a to nie znaczy że mam pod oknem wow czy EQ :]
Możliwe że chodzi o miejscowość ale to też normalne nazewnictwo dla miejscowości leżących na skrzyzowaniu głownych szlaków handlowych... czy cuś...

Przypuszczam że Wailing Caves też coś oznacza... tyle tylko że wyraz Wailing jakoś nic mi nie mówi...

**

Posty: 201
Dołączył(a): 21.03.2002
Offline
PostNapisane: 6 paź 2004, 11:30 
Cytuj  
Ja sie interesuje gulidwarsami ale to nie bedzie taki prawdziwy mmorpg raczej skrzyzowanie mmorpg z diablo 2

Ostatni weekend pazdziernika znwo bedzie world event bedzie mozna przez 3 dni pograc .
Poprzednio gralem i mi sie bardzo podobalo , chociaz rozne zdania slyszalem .


_________________
"Cały ten festiwal jest dziwny. Filmy są dziwne - podczas oglądania trzeba o nich myśleć" - B.Spears o Festiwalu Filmowym Sundance

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 paź 2004, 11:38 
Cytuj  
wailing (Ectaco-Poland)
n, rodz. n
zawodzenie

juz.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 paź 2004, 11:45 
Cytuj  
Crossroad to w jednej i w drugiej grze takie małe miasteczko. Wailing Caves w jednej i w drugiej grze leży w bezpośredniej bliskości Crossroad. Raczej ciężko uznać to za przypadek - chociaż wszystko jest w sumie możliwe.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 paź 2004, 11:49 
Cytuj  
taki offtopic :
Mareczku czyzby to ostanie forum na kotrym jeszcze nie masz bana :D


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 paź 2004, 11:52 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Zablokował mi konto na GOL-u bo śmiałem się wyrazić negatywnie o jego grze - co za dzieciak z tego soulcatchera. Już mu raz wygarnąłem, że z takim podejściem to powienien wrócić do piaskownicy tam normalne, że dzieci się kłócą czyja babka z piasku jest ładniejsza.

Dwutlenek napisał(a):
EQ2 będzie miało swoich stałych graczy, którzy będą łachotać swoje ego rozmowami na forum EQ2 jakie to wow jest dziecinne i jakie ma kiepskie community.


hehe, że zacytuję posta wstępniaka moda:
Ten wątek jest przeznaczony dla miłośników serii Everquest a w szczególności dla ludzi zainteresowanych grą Everquest 2. W tym wątku gra Everquest 2 jest najlepszą grą MMO :) i nie krytykujemy jej.

:o


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 paź 2004, 12:01 
Cytuj  
Aenima:
ostatnie /cry :oops:

**

Posty: 261
Dołączył(a): 10.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2004, 13:10 
Cytuj  
"

"Mark24 [ >>>Martinez751<<< ]

Odpowiedź Admina:
Przykro mi Mark24 ale z powodu że nie potrafisz się dostosować do zasad panujących na tym forum, robisz to świadomie i z premedytacją, od bardzo dawna, blokuję ci ksywkę. "

====================================
Hmm


Chcialem powiedziec ze EQ2 jest bardzo fajną grą, gram teraz na komputerze 2,5ghz, 2gb ramu, gf6800le, Tak "szybko dzialajacej" gry jeszzce na moim, trzeba sprzyznac slabym sprzecie dawno nie widzialem.. (High quality)

Widac ze producenci bardzo "dopracowali" kod gry, bo praktycznie nei zdazaja sie zadne "crashe" klienta, ostatnio kiedy cos taiego u mnie zaistanialo bylo to szmat czasu temu jakies (30 min). Wiec gra jest bardzo dopracowana. a to jest na duzy plus +

Trzeba takze powiedziec ze nie ma w EQ2 czegos takiego jak w WoW(gra dla dzieci sasa) "zonowania" tam podobno wystepuje to co 100m w dodatku nowy level laduje sie 30min.! gdyby cos takiego bylo w EQ2 to ja nie wiem, chyba bym nazwal tą gre "bublem roku" szczegolnie ze jej tworcy wszedzie sie oglaszaja ze jast to MMORPG nowej generacji, co oczywiscie potwierdza sie juz po pierwszych 10 min. stycznosci z tym produktem.

EQ2 ma takze bardzo ladna grafike, kilka razy zdazylo mi sie z wrazenia puscic pawia.. niektore lokacje sa tak pieknie zrobione (jeszcze takiej nei spotkalem ale napewno ma duzo) ze tego wrecz sie nie da opisac..

Jest jeszcze jedne duzy plus dla EQ2 inteligencja "monsterow". Bardzo "podoba mi sie " ten system jaki zostal zaadaptowany do ich AI.
Np atakujesz jednego rpzeciwnika ktory jest 5km dalej od swoich towarzyszy(odszedl), to wzywa ich rpzez satelitarny system GPS,IDEA i jego znajomi wraz z innymi znajomymi ktorych na oczy nie widziales leca z niewiadomych rpzyczyn na ciebie. TO jest bardzo ciekawy i intrygujacy pomysl..

Dziekuje.
"

http://www.gry-online.pl/s043.asp?ID=2815953

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 379 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.