mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 09:25 
Cytuj  
jasne masz racje. imp hamstring przydaje się tylko w bardzo żadki sytuacjach jak jestes w roocie druida albo froscie maga a jest on wciąż w zasięgu broni.
generalnie ponieważ mam polearma to wogóle mam troche skopany Arms ale juz wolałbym punkty w charge niż hamstring


_________________
psn

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 09:35 
Cytuj  
Ten Imr. Hamstring to porażka jest jakaś.
Podobne do Imr. Wing Clip dla Huntera ale słabsze.
A z doświadczenia wiem, że jeśli hunter spamuje wingclip z nadzieją na root, zamiast spierdalać to pada jak kawka w przeciągu paru sekund.

Imr.WC ma 25% szansy więc nawet sporo. WC stosuje się tylko raz i się ucieka. Czyli hunterem odpalam raz, patrzę czy weszło (zwyczajne) i spadam.

Warrior nie musi uciekać, a jak odpali zwykły hammstring to i tak mało kto może mu uciec, więc caly ten Impr. Hammstring jest smieszny.

Jako ciekawostke podam, że walka Warrior vs Hunter po odpaleniu hammstringa wygląda tak:
Hunter oczywiści odpala Wing Clip i nawet jeśli wejdzie Impr. Wing Clip to uciekając z hammstringiem otrzyma od warriora jeszcze ze dwa ciosy zanim będzie poza zasięgiem, a nawet wtedy root przestaje już działać na warriora i nie ma szans wejśc na dystans ranged weapon.
Warrior nie potrzebuje tego impr. Hammstringa i tyle, koniec historii.

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 09:43 
Cytuj  
Kwestia taka, ze w Arms niespecjalnie jest to w co innego wladowac. Nawet jezeli wrzuci sie 5/5 w deflection i dalej "zwykly" build z imp. charge itp, to zostaja 2 punkty talentow. Mozna dac w 2H spec, ale to jest 2% dmg wiecej (czyli. z 500 robi sie 510 - smiech na sali), wiec bonus raczej dyskusyjny. No chyba, ze ktos chcialby sie skusic na Imp. Thunderclap :o

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 09:51 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Warrior nie potrzebuje tego impr. Hammstringa i tyle, koniec historii.
nie potrzebuje :wink:
historia polega na tym że zawsze można sobie szybciej pojechać dalej. można zabijać wolniej i szybciej.
te punkty możesz wsadzić w szarże albo hamstring. szarży nie używasz w instansach i duelach (praktycznie wcale) wiec juz lepiej ten hamstring wziąść :wink:


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 09:52 
Cytuj  
charge na pewno, tak jak już zoltan napisał, po charge mając improved praktycznie insta możesz walnąć mortal strike. A to duży bonus.

Ja tam zawsze wybierałem ten 1 czy 2% do 2h weaponsy. Lepsze to niż nic. Szczególnie, ze hamtringa używa 1-2 na całą walkę więc szansa na ten immobilize jest bliska zeru, a do tego jak to tylko immobilize to dokładnie nic z tego nie mamy. Gdyby to było 100%, no moze 50+% to można by było coś planować, ale tak to nie ma sensu imho.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 09:54 
Cytuj  
no tak w sumie racja. ja mam punkty w szarży, hamstring olałem. juz nic nie zmieniam za dużo razy 50g wydawać nie wypada :wink:


_________________
psn

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 09:59 
Cytuj  
Heh, ja tak samo. Glownie skapstwo powstrzymuje mnie przed respecem z unbridled wrath, poprzednio jak sie specowalem, to trzeba bylo miec imp. DS zeby dostac Piercing Howl... Ale jak kiedys bede mial wolne 50g to sprobuje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 10:02 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Heh, ja tak samo. Glownie skapstwo powstrzymuje mnie przed respecem z unbridled wrath, poprzednio jak sie specowalem, to trzeba bylo miec imp. DS zeby dostac Piercing Howl... Ale jak kiedys bede mial wolne 50g to sprobuje.
Ja nie skąpie ale mam bardzo mało pieniążków. Praktycznie nie gram juz wojem a jak gram to jakiś rajdzik i potem 20g repair. Dodatkowo wciąż mam mały dług po zakupie Blackguarda.
Poprostu wydać 50g na kosmetyke to już przegięcie. mam ciężką sytuacje :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 13:50 
Cytuj  
roball napisał(a):
Brak mi pomyslow jaki gear dla mojego warka zebrac.. generalnie nie chce wyciagac nic z MC poza obsidian edge blade _moze_, chce zebrac niebieski gear i zaczac pvpowac.

Chcialbym buty i pasek z AB ale poprostu nienawidze tluc repa na battlegroundach..

moj gear w podpisie
pasek z critem z BRD, postaraj się wywalić Valory w DM jest troche rzeczy przedewszystkim chest z Kromcrusha (guard omijany bezmyślnie suitem)
Branzolety Sierrzanta sa lepsze od Valora, a w UBRS wypadaja branzolety z critem.

buty - możecie się śmiać - ale te z 40 lvl sa chyba najlepsze pod wzgledem dodge i agi choc jak tylko dostane mighta to zwendoruje te stare (bede miał ostatnia część seta)

ja jednak uwazam że stamina jest wazniejsza _zobacz mój podpis - 5200 sta, 14 dodge, 25% crit


_________________
psn


Ostatnio edytowano 24 paź 2005, 13:55 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 13:54 
Cytuj  
bierz tego sworda i idź w strength, najtrudniejszą rzeczą do wyfarmowania będzie trinket z BRD Hand of Justice - must have przy buildzie na sword-a.
Critic rate olej i omijaj szerokim łukiem szczególnie że grasz gnomem (mało staminy), chyba, że itemzory mają +critic rate i rozsądny str/sta na raz (jest kilka takich).

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 14:42 
Cytuj  
Roznica w staminie jest tylko na starcie i raczej mala. Co do crit rate, to juz kiedys o tym pisalem - wyzszy crit rate - wiekszy potencjalny zysk ze sword speca. Oczywiscie nie ma co szalec, mysle ze dla sword spec dobrym celem jest jakies 20-22% crit w battle stance, 5k+ hp i powiedzmy 800+ AP bez battle shouta. Z MC do tego potrzebowalbys pewnie tylko Quick Strike, OEB, Flameguardy i Might Shoulders, na koniec ewentualnie Blaster jak juz hunterzy beda mieli.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 17:47 
Cytuj  
Cytuj:
mysle ze dla sword spec dobrym celem jest jakies 20-22% crit w battle stance, 5k+ hp i powiedzmy 800+ AP bez battle shouta


ooo chyba będzie ciężko coś takiego osiągnąć.

Zresztą jakbym ja teraz robił warrka to tylko deathbringer + drillborer (tarcza z AV) i arms/prot. Może by mnie jakiś caster solo rozwalał, ale 90% PvP to i tak BG i grupa a tam taki warrior daje popalić. Innych meelesów to on kładzie z palcem ba całą ręką w tyłku... ;)

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 20:34 
Cytuj  
roball napisał(a):
Co do hand of justice to mam takie szczescie ze zawsze jak ide go z kims 'farmowac' to wypada za pierwszym podejsciem ;)

Wydaje mi sie ze ogre forged hauberk jest lepsze niz kromcush breastplate, ale nie wiem..w sumie i tak dlugo tego uzywac nie bede, za tydzien-dwa przesiadam sie na itamz z honoru :f

Przyjrzalem sie teraz dokladniej temu profilowi. Jak rozumiem to jest twink, w dodatku z dobrej gildii, wiec mozna poszalec. Strasznie malo staminy, warrior w PVP z hp < 4k to troche przegiecie. Chocby dlatego Kromcrush > OFH. Generalnie, co bym wymienil:
- helm - OK
- neck - moze byc, ale lepsze sa oba necki z Onyxii
- spauldery - na razie moga byc. Lepszy bylyby z AB, ale jezeli nie lubisz tego BG, to zostaje Might
- back - do PVP lepszy Gargoyle Skin (Strat) albo idealnie Puissant Cape
- chest - PVP reward, Chromatic Flight albo Might
- bracery - reward z ZG, Might, Vambraces of the Sadist (Strat)
- gloves - OK. Dodatkowo warto miec Flameguardy dla wiekszego AP i przelaczac na Strongholdy jezeli w poblizu jest wielu rogue'ow/warriorow,
- pas - niezly, ale duzo lepszy jest reward z AB albo Omokk Girdle (quest z LBRS)
- spodnie - swietne, IMHO lepsze niz PVP reward
- buty - Sapphiron Scale Boots, AB reward
- ringi - slabiutkie. Zalatw co najmniej jeden +crit ring i jeden ze sta. Moje idealne combo: Quick Strike + Ring of Ogre King. Jezeli chce ci sie tluc rep w AV, to Don Julio
- trinkety: Hand of Justice i Blackhand's Breath.

*

Posty: 78
Dołączył(a): 15.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 02:44 
Cytuj  
Czy ktos z was probowal builda 31/20 z 2h spec + sword spec kosztem 3% parry i 1pkt w Imporved Harmstring ?
Czy strata 3% parry jest zauwazalna?

Chodzi mi o pure dmg/dps w pvp/pve


_________________
Testament - BL EU Warlock

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 08:02 
Cytuj  
Mi parry bardzo sie przydaje w PvE przy grindzie jest niezastapione w PvP mniej


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 13:01 
Cytuj  
Moj war jest biedny ale, ja mam build (klik sygnaturka) z 2% parry i specjalnej roznicy az tak nie czulem... i chcialem powiedziec jeszcze, ze imp. charge jest dobre z tego wzgledu, ze mozna po tym walnac prawie od razu mortala... jeszcze lepiej jakby moze z Anger Management (generuje rage...bug?) ;)

co do itemow warka to tu jest fajny link http://69.41.171.43/ ;)

Deshroom napisał(a):
wiec juz lepiej ten hamstring wziąść :wink:



wziąć :] (sorka za przyczepienie sie) ;)


_________________
.


Posty: 10
Dołączył(a): 2.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 13:43 
Cytuj  
Jago ja mam taki build z 1 hamstring i 2% parry ...
A gram maniakalnie duzo pvp i najbardziej odpowiada mi ten build

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 13:51 
Cytuj  
goransol napisał(a):
Jago ja mam taki build z 1 hamstring...


a ten 1 punkt w ogole ci cos daje? rozumiem 3 pkt ;)


_________________
.

**

Posty: 223
Dołączył(a): 18.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 15:59 
Cytuj  
1 pkt to strata jak juz to te 15% trzeba by miec 3 w parry czy 3 w hamstringu wole hanmstringa kilka razy urwatowal mi dupe np. unieruchomil maga gdy rzucal frost nove albo druta po entanglu :D wiekszosc rogali tez ma mila niespodzianke jak niemoze skakac jak malysz :P

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 18:48 
Cytuj  
Troche myslalem, czytalem wszystkie komentarze tutaj oraz pogadalem z paroma kumplami wojami, niektorzy rank 14. I oto co wypocilem, moj build do pvp ;)

http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000


Wszyscy jak jeden mowili ze 2-h spec jest do dupy i gowno daje, ci co maja 3/3 impr harmstring mowia ze jak wejdzie proc to poezja :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.