mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 23:00 
Cytuj  
ja mam teraz build swoim warkiem 10/10/31 otoz z gildia zaczelismy robic mc (dzis bylismy 2 raz i lucka do 22 zjechalismy ;p) wiec zrobilem sie pod prot zaraz podam swoj build
arms :
Deflection 5/5
Tactical Mastery 5/5

Fury:
Cruelty 5/5
Unbridled Wrath 5/5

Protection:
Shield Spec 5/5
Anticipation 5/5
Toughness 5/5
Defiance 5/5
Imp Taunt 2/2
Imp Revange 3/3
Imp Shield Bash 2/2
Cincussion Blow 1/1
shield Slam 1/1
im shield wall 2/2

dosc przyjemnie mi sie gra z takim buildem, odrzucilem narazie pvp poki nie zdabede jakis pozadnych itemow z mc


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 09:45 
Cytuj  
to nieważne kto ma jaki build :wink:

generalnie pamiętajcie że build protection tanka powinien zawierac:

1. Tactical Mastery (10 w arms)
2. Defiance
3. Last Stand
4. Shield Slam

pamiętajcie że Defiance to bonus do aggro tylko z broni, żeby mieć bonus np do sundera potrzeba 8/8 mighta

blok tarcza niby nieważny ale z drugieej strony ja mam 20% na zablokowanie 112 dmg - to nie jest mało


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 09:52 
Cytuj  
Marti napisał(a):
dosc przyjemnie mi sie gra z takim buildem, odrzucilem narazie pvp poki nie zdabede jakis pozadnych itemow z mc


a pozniej zapomnisz o pvp calkowicie bo przyjdzie czas na BWL ;-)

a tak na powaznie to im wiecej ma sie epicow tymbardziej sie gra pve poki co taka jest zaleznosc przynajmniej u mnie w gildii im ludzie sie bardziej ubieraja tym wiecej graja w party rajdach nie tylko hi end instancje ale rowniez inne instancje np. po shadow/nature resy dla tanka, shardy na silithius a takze zwykle farmowanie na silithius...wszyscy co graja pvp bardzo szybko sa degradowanie do social co wiaze sie z tym ze nawet koles na trialu ma wieksze prawa do slota w rajdzie i do dropow z bossow niz osoba z social


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 09:59 
Cytuj  
paku napisał(a):
Desh ma racje last stand jest dobry :D chyba zrobie podobnie tyle ze zamiast Anticipation wezme toughness . Z takim buildem chyba spokojnie moge byc offtankiem ?

Bez problemow. MC mozna tankowac z 31/20 arms/fury.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 10:02 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
paku napisał(a):
Desh ma racje last stand jest dobry :D chyba zrobie podobnie tyle ze zamiast Anticipation wezme toughness . Z takim buildem chyba spokojnie moge byc offtankiem ?

Bez problemow. MC mozna tankowac z 31/20 arms/fury.


wszystko mozna tak samo jak druid moze tankowac w mc, a priest onyxie :)
tylko po co sobie utrudniac zycie po to zeby walnac jednego taurena/gnoma z MS? :)

Ja np. kocham swoj 110 dps druidem (wczesniej mialem ~90 ale pozbieralem kilka itemow rogulcowych)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 10:09 
Cytuj  
Uważam że każdy tank powinien być protection i że różnica w utrzymaniu jest duża. Arms Fury tank musi być bardzo szybki i bardzo dobry żeby spełnić swoją role w MC.

Generalnie bardzo chce być Protection Tankiem natomiast nic nie poradze że jak już wyjde na zewnątrz to natychmiast szukam kasy na Respec.


btw. +Defense z talentów jest dużo lepsze niż +Armor


_________________
psn

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 10:16 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Zoltan napisał(a):
paku napisał(a):
Desh ma racje last stand jest dobry :D chyba zrobie podobnie tyle ze zamiast Anticipation wezme toughness . Z takim buildem chyba spokojnie moge byc offtankiem ?

Bez problemow. MC mozna tankowac z 31/20 arms/fury.


wszystko mozna tak samo jak druid moze tankowac w mc, a priest onyxie :)

Ale co to za utrudnianie? Rozumiem BWL, nawet Onyxie, bo tam aggro jest dosyc 'watpliwe', ale w MC trudno jest zgubic aggro, a jezeli juz, to jest to planowane i prot tank tez nic nie zrobi, musi je po prostu odzyskac (np. Shazzrah po blinku). Szczegolnie, ze on pytal o offtank. Praktycznie tylko na bossach sa sytuacje, w ktorych potrzeba wiecej niz 2 tankow. Przez 70% MC biegam w crit gear z 2h, zazwyczaj jestem w top 3 w dmg, a jak trzeba tankowac, to zmieniam sprzet i tyle. Idzie szybciej niz gdybym dziabal mobki 1h.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 10:22 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
ale w MC trudno jest zgubic aggro
tak.
problem zaczyna sie jak dojdziesz do poziomu w którym robi się MC w 3 godziny. Ktoś tego Ragnarosa musi Tankować. Bajer polega na tym że powinno to być 2 lub 3 protection tanków.
Każdy napierdala mu ile wlezie a za każdym razem jak sie odwróci od tanka to ktoś ginie.

Jeśli macie 2 Prot na Ragna to możesz być Arms. Da sie zabić ragna z Arms Tankiem ale to poprostu nie wypada. dużo ludzi zgninie dlatego że ktos lubi pvp, a przecież shadow priestów nie ma radnarosie

Podpisał Deshroom 31/20/0 :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 11:03 
Cytuj  
jako healer wypowiem sie na temat prot/fury warrior jesli chodzi o tankowanie.

przyklad healowanie fury warka ktory tankowal pieska na golemagu (add) bylem do niego przydzielony ja i priest. kolo mial dobrego shielda, prawie calego mighta itp. przyzwyczajony do healowania prot tankow w takich sytuacjach pomyslalem sobie ze to pryszcz bo sam powinienem go wyhealowac... mam ok up to ~250 z healing skills, jakies +30 mana regen @ 5 sec, spirit buff, innervate itp. a tu KUPA, z priestem leczylem go na zmiane, ja siadalem albo on, musialem mu dac innervate i na sam koniec na wszelki wypadek palka zawolalem ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 11:07 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
jako healer wypowiem sie na temat prot/fury warrior jesli chodzi o tankowanie.

przyklad healowanie fury warka ktory tankowal pieska na golemagu (add) bylem do niego przydzielony ja i priest. kolo mial dobrego shielda, prawie calego mighta itp. przyzwyczajony do healowania prot tankow w takich sytuacjach pomyslalem sobie ze to pryszcz bo sam powinienem go wyhealowac... mam ok up to ~250 z healing skills, jakies +30 mana regen @ 5 sec, spirit buff, innervate itp. a tu KUPA, z priestem leczylem go na zmiane, ja siadalem albo on, musialem mu dac innervate i na sam koniec na wszelki wypadek palka zawolalem ;)
to nie ma związku. pewnie ten warrior miał kiepski sprzet albo sprzet do pvp. (podajrzewał że jako pvpowiec zbierał sprzet z kritem i nie miał sprzetu sta/defense do zamiany. daltego mam 24 epici i wszystkich używam bo 1. PvP 2 tank 3. FR Tank - wszystko zamieniam )

Prot Tank to Aggro, wytrzymałości to nie zmienia bo jedyne co możesz dostać to +5% do bloku tarczą i +10 defense a to jest prawie nic (jak chcesz to obejrzyj talenty). Nie jest prawda że Prot jest bardziej wytrzymały.

Nie widze związku. Przykro mi


_________________
psn


Ostatnio edytowano 4 lis 2005, 11:11 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 11:11 
Cytuj  
Dokladnie to chcialem napisac, ale Desh mnie ubiegl :). Talenty z drzewka w dosyc nikly sposob wplywaja na wytrzymalosc tanka. Masz troche wieksza szanse na block, +10 do def i ewentualnie wiecej armoru. Zeby to jeszcze byl inny mob, ale pieski na Golemaggu mozna spokojnie wytankowac w zielonej zbroji (u nas bywalo, ze tankowaly je alty, ktore dopiero co dingnely na 60, healerzy nigdy sie nie skarzyli). Podejrzewam raczej, ze za malo DPS i za dlugo Golemagga tlukliscie, jak sie walka przeciaga to moze i many nie starczyc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 11:12 
Cytuj  
tak naprawde pierwsze lanie przychodzi na Domo gdzie potrzeba PIĘCIU warriorów którzy umiejągrać i mają jako taki sprzęt


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 11:19 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
pewnie ten warrior miał kiepski sprzet albo sprzet do pvp.


BiGi napisał(a):
kolo mial dobrego shielda, prawie calego mighta itp.



ja jako healer podobne staty do bigiego ale 44 reso tez nie lubie nie prot warkow mimo ze desh twierdzisz ze to nie ma zwiazku. Dla przykladu bylem z naszym MT (prot ofc) w scholo w 4 osoby koles nie wymagal heala prawie w cale tylko na barov i to odrobine to ile razy w calym runie uzylem HT moge policzyc nas palcach jednej reki, a Regroth nie musialem uzywac wcale kolesiowi wystarczal 1xreju na bossa i to najczesciej byla ostroznosc z mojej strony a tak to sie bawilem w DD w kocie


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 11:22 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
nie lubie nie prot warkow mimo ze desh twierdzisz ze to nie ma zwiazku.
przykro mi to pisać. Nie lubisz bo się poprostu nie znasz.

Talenty Warriora w Protection nie mają nic wspólnego z Protection poza nazwą a juz na pewno nie poczujesz tego w ilości leczenia tanka.
Prot. Tank bardziej wkurwia moba i to w sumie wszystko - nie mówie że to mało ale twierdze że Defiance to podstawa.

Dla tanka liczy się Stamina, Defense, Dodge, Parry, Block, Armor


_________________
psn


Ostatnio edytowano 4 lis 2005, 11:25 przez Deshroom, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 11:24 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Deshroom napisał(a):
pewnie ten warrior miał kiepski sprzet albo sprzet do pvp.


BiGi napisał(a):
kolo mial dobrego shielda, prawie calego mighta itp.



ja jako healer podobne staty do bigiego ale 44 reso tez nie lubie nie prot warkow mimo ze desh twierdzisz ze to nie ma zwiazku. Dla przykladu bylem z naszym MT (prot ofc) w scholo w 4 osoby koles nie wymagal heala prawie w cale tylko na barov i to odrobine to ile razy w calym runie uzylem HT moge policzyc nas palcach jednej reki, a Regroth nie musialem uzywac wcale kolesiowi wystarczal 1xreju na bossa i to najczesciej byla ostroznosc z mojej strony a tak to sie bawilem w DD w kocie

Zeby to porownac musialbys jeszcze pojsc do Scholo z tym samym kolesiem z innym buildem. Bo jezeli on ma sprzet z MC z wysokim armor/def to nic dziwnego, ze go nie musiales leczyc w Scholo, bo pewnie malo co go w ogole trafialo.

*

Posty: 52
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 12:21 
Cytuj  
z perspektywy jednego z gildiowych MT'ków mogę powiedzieć, że jest bardzo duża różnica w trzymaniu aggro prze warriora z prot buildem (ja mam na przykład (11/5/34) a fury/arms nawet na zwykłych trash mobach w MC. Generalnie od pewnego momentu głównie rogowie/warlocki/ hunterzy mają bardzo dobry sprzęt i potrafią naprawdę mocno nukować...nie ma szans aby fury.arms warior utrzymał
długo aggro. Prot tank ma zdecydowanie łatwiej (od talentów przez shield slam), arms/fury tank traci dużo ze swoich umiejiętności po założeniu tarczy...Mamy w gildi 8 warriorów, którzy chodzą regularnie do MC 4 to tanki , 4 to arms/fury (głównie DW), robilismy testy - prot warrior i arms/fury z prawie identycznym sprzętem wielorotnie tankowali molten gianty-->temu z fury/arms buildem urywał się mobek zdecydowanie częściej. generalna zasadą jest, to że ludzie muszą sie nauczyć nie nukować. Najprościej jest ich nauczyć nie używając taunta na molten giantach:)). Oczyiwście ragnaros i onyxia to raczej tylko prot tank. Co do BWL to sie nie wypowiadam bo jak na razie tylko na jednym wipe tam byłem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 12:30 
Cytuj  
kac napisał(a):
Generalnie od pewnego momentu głównie rogowie/warlocki/ hunterzy mają bardzo dobry sprzęt i potrafią naprawdę mocno nukować...nie ma szans aby fury.arms warior utrzymał.
Masz racje, generalnie jednak tak jak pisałem. Od zawsze byłem 1 albo 2 tankiem w MC i tylko 2 dni byłem protection.
Spokojni eda się tankowac wszystko w MC i nikt nigdy mi nie powiedział "oooo arms/fury idz zrób respec" nawet Onyxia to nie kłopot.

Ragnarosa też sięda ale nie bedzie elegancko, myśle że Vaela w hordzie się nie da alebo da z kłopotami - jak się da Arms/Fury na początku a Prot. dusi sundery to Vael ich pozabija zanim przyjdzie ich pora na tankowanie


_________________
psn

*

Posty: 52
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 12:36 
Cytuj  
tak własnie jest arms/fury MOŻE tankować wszystko...kwestia jest tylko taka, że z prot warriorem jest łatwiej i przyjemniej:)...Ja na przykład bez większego problemu kradne aggro fury arms warriorowi tankującemu trash moby w MC..Quel Serrar robi swoje a crit z shield slama za 800-1000 ładne aggro robią:)). i 145 shield blocka tez robi swoje (tarcza z hakkara, 5 częsci mighta +2 enchanty z ZG)

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 12:38 
Cytuj  
a rzeczy typu last stand? ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 12:41 
Cytuj  
1. mam bajer typu +30% aggro do sunder z 8/8 setu wiec mi ukraść bedzie trudno
dodatkowo quela ma już prawie każdy, ja mam akurat blackguarda - generalnie nie zakładaj że arms/fury ma od ciebie gorszy 1h

2. Last Stand przydaje się ale tylko w 2 przypadkach:
- healer przysnie co nie powinno się zdażyć
- w BWL jak dostaniesz jakiegos debuffa, ale wyższości prot. w BWL nie kwestionowałem


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.