mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 sie 2006, 14:49 
Cytuj  
paken napisał(a):
Właśnie nabiłem 60 lvl swoim rougem. Gram na BL po stronie ally. Nie jestem ani jakimś super graczem, ani nie mam za dużo znajomości. Moje pytanie brzmi: czy mam jakąś szanse załapać się do jakiejś gildii, tak żeby uzbierać jakiś fajny secik i inne świecidełka, czy raczej stoję na straconej pozycji?


Wiesz nie wiem jak t teraz jest na BL, ale kiedys jak jakas nowa 60tka mi do gildii aplikowala to wpierw wysylalem ja zeby zdobyla chociaz troceh sprzetu z 5-10ppl instancji, a nie od razu sie pchala do MC.

Co nie zmienia faktu ze pewnie szanse masz. Nie wiem jak tam z twoim eng., ale pamietaj ze na polskich gildiach swiat sie nie konczy :)

I zawsze mozna migrowac za 20$ ;)


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2006, 14:58 
Cytuj  
embe napisał(a):
Mozliwe ze sie gdzies zalapiesz ale marnie to widze, po co zaczynales na BL jak jest tyle innych serwerow gdzie poszukuje sie ludzi do gildii, akurat wpakowales sie na serwer gdzie twoje szanse znalezienia gildi dla dobrej zabawy ograniczaja sie do farta


No nie zupelnie, zrobilem postac na BL (horda), mam 18 lvl i od razu zlapalem jakas gildie, jasne ze to taka gildia co to moze pasc bardzo szybko (choc jest naprawde spora) - w jakiejs bardziej "zaawansowanej" mi powiedzieli ze od 40 - co calkiem zrozumiale. Moze u aliantow jest inaczej :). International gildie sa wszedzie jak chcesz polska to na innych serwerach marne szanse - ja wiem embe ze wasz Warcry sie trzyma i zycze wam jak najlepiej, ale cos mi sie widzi ze sami do takiego mc/bwl to jeszcze dluuugo nie pojdziecie. Po za tym zawsze wisi nad taka gildia widmo rozpadu, bo Ci bardziej zniecierpliwieni odejda i po zabawie. A brakow nie ma czym uzupelnic.

KromeR napisał(a):
ale pamietaj ze na polskich gildiach swiat sie nie konczy

Ja juz sie "wytluklem" w gildiach miedzynarodowych (zreszta w jednej ciagle raiduje) i w mniejszych polskich - teraz czas na duza polska. Nie ma jak wyskoczyc z nowymi znajomymi na browarka, a nie chce mi sie grzac do Turcji ;).


Ostatnio edytowano 1 sie 2006, 15:20 przez shahray, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2006, 15:08 
Cytuj  
shahray napisał(a):
No nie zupelnie, zrobilem postac na BL (horda), mam 18 lvl i od razu zlapalem jakas gildie, jasne ze to taka gildia co to moze pasc bardzo szybko (choc jest naprawde spora) - w jakiejs bardziej "zaawansowanej" mi powiedzieli ze od 40 - co calkiem zrozumiale.


Pewnie LUCIFERS ^^ :D

Zaawansowane gildie przyjmują od 60. Nieważne czy na BL-u czy innym serwerze.


_________________
whiteman#2717

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2006, 15:14 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
Pewnie LUCIFERS ^^

Zaawansowane gildie przyjmują od 60. Nieważne czy na BL-u czy innym serwerze.


Napisalem bardziej "zaawansowana" niz ta moja - nie LUCIFERS - sa gildie na roznym etapie rozwoju sa tez takie co nie przyjmuja bez minimum T2 i doswiadczenia w Nax i co z tego... wrecz zajebiscie ze na kazdym etapie cos sie dzieje.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 08:50 
Cytuj  
Heh jeśli macie problem z Gildia....sposób: Wziąć grupe przyjaciół, kolegów na średnio zawansowanych lvlach tak jak mój (29lvl) i zrobić gildie...najlepiej jakoś wczesniej 20 lvl itd zeby zaliczyc te niskolvlove instance i q. I powoli gildia sie rozwija... Gram na BL i nie nażekam na brak party do dobrych instance i (możecie sie śmiać :P) raidow na ally :P :P i już jest zajebiscie :) a co do 60 lvli to nie wiem xD pozyjemy zobaczymy...moze juz niedlugo sie postaram i bedzie.

BTW: Mam zajebiscie noobowskie pytanie. Otóz nie wiem jak zrobic zeby wyświetlalo mi ile hp / mana mam teraz. heh Mam Wiecie o co mi chodzi czy nie zabardzo ? :P czy na to jest jakiś mod?czy mozna ustawic. Uzywam Cosmosa, ale nie znalazlem zadnego addnosa do tego tematu więc prosze was o pomoc. :)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 08:53 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
Heh jeśli macie problem z Gildia....sposób: Wziąć grupe przyjaciół, kolegów na średnio zawansowanych lvlach tak jak mój (29lvl) i zrobić gildie...najlepiej jakoś wczesniej 20 lvl itd zeby zaliczyc te niskolvlove instance i q. I powoli gildia sie rozwija... Gram na BL i nie nażekam na brak party do dobrych instance i (możecie sie śmiać :P) raidow na ally :P :P i już jest zajebiscie :) a co do 60 lvli to nie wiem xD pozyjemy zobaczymy...moze juz niedlugo sie postaram i bedzie.

BTW: Mam zajebiscie noobowskie pytanie. Otóz nie wiem jak zrobic zeby wyświetlalo mi ile hp / mana mam teraz. heh Mam Wiecie o co mi chodzi czy nie zabardzo ? :P czy na to jest jakiś mod?czy mozna ustawic. Uzywam Cosmosa, ale nie znalazlem zadnego addnosa do tego tematu więc prosze was o pomoc. :)


w opcjach interface, staus bar text.

*

Posty: 175
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 09:32 
Cytuj  
Witam, moglby mi ktos podac wzor kodu karty kredytowej? Potrzebuje jej do zalozenia konta na trialu DAOC, wiem ze to oftop, ale mam nadzieje ze ktos mi pomoze. Dodam ze kod trzeba wklepac w jednym ciagu.

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 09:44 
Cytuj  
wpisz sobie w google creditcard generator, tada


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 10:06 
Cytuj  
Ofkors jest to illegal, ale sam wklepalem taki kod jak sie okazalo ze darmowy miesiac WoW'a jest oblozony warunkiem dolaczenia od razu do niego PP lub podania karty kredytowej :D

Jak narazie ABW do mnie nie zastukala do drzwi :D


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 118
Dołączył(a): 8.02.2006
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 10:31 
Cytuj  
wiem ze bylo i wiem ze jestem leniem smierdzacym ale niechce mi sie szukac wiec prosze o wklejenie jak sie "dodaje" bonus +dmg/+healing do podstawowej wartosc czaru. wiem ze to ma jakis zwiazek z czasem rzucania czaru ale niepamietam dokladnie:)

dziekuje z gory:)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 10:36 
Cytuj  
Dla czarów castowanych powyżej 3 sek to jest pełny bonus.
3,5 dostaje 100%
a potem już odpowiednio mniej, nie pamietam dokładnego przelicznika bo wywaliłem moda który mi to sprawdzał.

Są dwa fajne modki

SpellDPS
SpellTips

One podają w tooltipie faktyczną wartośc damage/healing w oparciu o +dmg/+heal items

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 10:49 
Cytuj  
april napisał(a):
wiem ze bylo i wiem ze jestem leniem smierdzacym ale niechce mi sie szukac wiec prosze o wklejenie jak sie "dodaje" bonus +dmg/+healing do podstawowej wartosc czaru. wiem ze to ma jakis zwiazek z czasem rzucania czaru ale niepamietam dokladnie:)

dziekuje z gory:)


base 3,5sec = 100%
2sec = 2/3,5 * 100%
1,5sec = 1,5/3,5 * 100%

instant iirc to 35%

aoe ma penalty 13%

czary nauczone ponizej 20levelu dostaja dodatkowe penalty nie pamietam ile ale wiem ze nie oplaca sie ich castowac np. healing touch rank1 majac na sobie 950+ healing leczy za ~110 ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Posty: 30
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 11:54 
Cytuj  
Thromm napisał(a):
O ile sie nie myle to Attack Power podnosi minimalny i maksymalny damage. Ile AP to +1 max dmg? Wiem ze 14AP = +1dps.
Gram warriorem. Co w/g Was lepiej wybrac do pvp: Zin'rokh czy Spinal Reaper? moj build to 19/32/0.
Domyslam sie ze pod build 31/20 lepszy bylby Spinal ze wzgledu na +5% crit. Do pve jako dps chyba rowniez ze wzgledu na proca...
Do pvp wydaje mi sie, ze +280 hp z Zin'rokh i +74AP jest bardziej przydatne, niz +~35AP ze Spinala.
Moze ktos testowal, albo ma wiedze na ten temat oparta na jakichs wyliczeniach? Jesli tak to chetnie poczytam :)


any1?


_________________
Nadillidar@Stormscale EU

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 12:08 
Cytuj  
Zadaj to pytanie w temacie dla warriorow imo


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 12:35 
Cytuj  
Thromm napisał(a):
Thromm napisał(a):
O ile sie nie myle to Attack Power podnosi minimalny i maksymalny damage. Ile AP to +1 max dmg? Wiem ze 14AP = +1dps.
Gram warriorem. Co w/g Was lepiej wybrac do pvp: Zin'rokh czy Spinal Reaper? moj build to 19/32/0.
Domyslam sie ze pod build 31/20 lepszy bylby Spinal ze wzgledu na +5% crit. Do pve jako dps chyba rowniez ze wzgledu na proca...
Do pvp wydaje mi sie, ze +280 hp z Zin'rokh i +74AP jest bardziej przydatne, niz +~35AP ze Spinala.
Moze ktos testowal, albo ma wiedze na ten temat oparta na jakichs wyliczeniach? Jesli tak to chetnie poczytam :)


any1?


Pvp build 31/20 + zinrokh (nie lekcewaz potegi sword specc)
Pve = dualwield fury.


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

*

Posty: 104
Dołączył(a): 29.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 15:02 
Cytuj  
Jak przeksztalcic set dungeon 1 w 2? wiem ze jakis q jest, ale nei wiem gdzie go sie bierze i co trzeba zrobic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 15:06 
Cytuj  
Gingen napisał(a):
Jak przeksztalcic set dungeon 1 w 2? wiem ze jakis q jest, ale nei wiem gdzie go sie bierze i co trzeba zrobic.


Przekształcasz go idąc do BWL. A quest to atun na wejście do BWL.

*

Posty: 104
Dołączył(a): 29.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 15:23 
Cytuj  
A dokladniej? Najlepiej poprosze linka z q do thottbota.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 15:30 
Cytuj  
Gingen napisał(a):
A dokladniej? Najlepiej poprosze linka z q do thottbota.


http://www.wowwiki.com/Tier_0.5

*

Posty: 104
Dołączył(a): 29.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 15:43 
Cytuj  
Ok Dzieki

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.